Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #677115   upinis
 24 Rgs 2016 22:20
Buvau prie Neries.
Šiaip, apsidairyt užmiestyje.
Mačiau įdomų dalyką: gaudo įsibridęs vyriokas spiningu, o už jo krante ant kelmelio ar akmenėlio sėdi moteriškė. Nuobodžiauja. Nieko neveikia. Bet sėdi.
Vėsoka. Vasara, kai buvo šilčiau, tokių moterėlių ant kelmelio neteko matyt.
Tai sakykit, gerbiamieji, ko ji ten galėtų sėdėt?
Norėjau tai lašišų temoj aprašyt. Bet paranoja ir panašūs dalykai [Sv{in :donknow' geriau čia tinka.
 #677166   savas
 25 Rgs 2016 20:17
Pas many, paupy uz kokiu 500 metru tiesiai matuojant visas bomzu kaimas. Vakarais viena seimyna (vyrs, motera ir suo) grizta is miesto: pastoviai - vyras 20 metru prieky, po tam moteriske, po tam suo tokiu pat atstumu ir visa kelia eidami snekasi (taip pat ir suo)... Kartais sustoja pusvalandziui pasneket - atstumus islaiko panasius... Fig suprasi kas ten per santykiai. bet vaizdelis superinis - ir suo,ir moteriske atrodo vienam lygyje - paskui seimininka seka nurodytu atstumu.
P.s. Siaip anie gyvena labai neblogai... net telika buvo pasijunge nuo apsvietimo stulpo elektra atsivede, Vonia ir dusa turi su siltu vandeniu (saules siluma i backa kaupia) ir su taksu pas tokius pat i balius vazineja... Greitaja kviecia prie artimiausio namo... Vienzo - chebra turistauja visa gyvenima ir pofig visas pasaulis... Gal HIPIAI, o ne bomzai?
 #677180   upinis
 25 Rgs 2016 21:21
Na, gerai.
Prisipažinsiu, ką aš pagalvojau ../;nzv
Mano versija: moterytė bando patobulinti variantą nuo"lašiša į krūmus" iki "lašiša į namus"; o vyriokas žvejojo ir žvejoja...
Tik važiuodamas namo taip sumąsčiau.
Jei anksčiau, tai būčiau ir nufotkinęs :-D .
 #677195   Wytux
 26 Rgs 2016 08:09
savas rašė:.....Vakarais viena seimyna (vyrs, motera ir suo) grizta is miesto: pastoviai - vyras 20 metru prieky, po tam moteriske, po tam suo tokiu pat atstumu ir visa kelia eidami snekasi (taip pat ir suo)... ......
Turin kalbanty suny dirbt manau niekam nereiketu :-D
 #677491   Wytux
 28 Rgs 2016 18:27
Visos zuvys kurios atplaukia is juros (vegeles, lasisos, styntos ...) gerai jama tokiu oru .... nu dar lydziakos.
 #677496   savas
 28 Rgs 2016 19:43
'viarkt 'viarkt 'viarkt
Nerandu kur pririst superine nuoroda sugebantiems meistraut garaziuke, rūsiuke ar balkone. Man uzkliuvo graztu galandymas... paziurejau - pas ana viskas aukstam lygy ir suprantama... Bet kuriam vyrui pravers. Tik, vat kur isudyt?
To bico vaizdeliai aiskus ir konkretus, deja rusiskai...https://www.youtube.com/user/Eksmast/videos
Gal kazkas perkels i tinkama vieta? Bliam, cia visiem su irankiais reikalu turintiem geras kanaliukas... :ruko
 #677539   vava
 29 Rgs 2016 09:43
savas rašė:'viarkt 'viarkt 'viarkt
Nerandu kur pririst superine nuoroda sugebantiems meistraut garaziuke, rūsiuke ar balkone. Man uzkliuvo graztu galandymas... paziurejau - pas ana viskas aukstam lygy ir suprantama... Bet kuriam vyrui pravers. Tik, vat kur isudyt?
To bico vaizdeliai aiskus ir konkretus, deja rusiskai...https://www.youtube.com/user/Eksmast/videos
Gal kazkas perkels i tinkama vieta? Bliam, cia visiem su irankiais reikalu turintiem geras kanaliukas... :ruko
turim tema "nuorodos į nežvejybinius puslapius"
viewtopic.php?f=7&t=911
 #677544   Wytux
 29 Rgs 2016 11:38
Skumbrotas rašė:
Wytux rašė:Joooo ,Skumbrots prie juros gyvena, o vegeles nemates dar ....
:n.nee: :? :donknow'
nu toks kaip byciokas, tik didesnis :ruko
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 87
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė