Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #37214   x-rap
 22 Rgp 2007 21:22
esu pastebejes, jei vaziuoju zvejoti karpius nenusiskutes, tada gerai sekasi, o jeigu varau zvejoti lasisas pavasari arba lydekas, tai geriau buti nusiskutus.
na chebra! :grin:

 #37216   Donis
 22 Rgp 2007 21:40
Reiks pavasari is taves peiliukus atimti, pries vaziuojant i Nida :-D

 #37217   Zvejukas
 22 Rgp 2007 21:42
jei Donis girtas, reiskia sen kibs :D

 #37231   Diaboliq
 23 Rgp 2007 07:38
Pas mus yra priimta, kad jei kas nors palinki "GERO KLIOVO" - tai kliovo nebus :)
Taip pat uzpernai atsirado baika, kad jei pamatai zvejyboj moteri su tusciu kibiru - tai fik kibs :D

 #37232   Agis
 23 Rgp 2007 07:44
Jei Rimku pervaza uzdaryta, reiskiasi jau kliovas suprastes, jeigu vaziuyodamas link Silutes susirenki visas uzdarytas pervazas, gali drasiai sukti atgalios :lol:

 #37233   Dundis
 23 Rgp 2007 08:06
neskutu barzdos, ir nevalgau zuvies pries zvejyba ir staigiai is namu kad nieks nelepteltu sekmes ;-)

 #37237   cesius
 23 Rgp 2007 08:33
jei varydamas y rybalke susirenku visus raudonus sviesoforus, galiu nekabinti vobleriu, o uzsukti y parduotuve pasiimti daugiau :( alaus

 #37242   spiridonas
 23 Rgp 2007 08:59
vaziuoji i meeta- fig pagausi. :-D . Sekmes linketi ir skustis yra -blogis

 #37244   Donis
 23 Rgp 2007 09:36
Jei palinki sekmes,seksis :-ou-je

 #37252   žVYNAS
 23 Rgp 2007 11:27
Donis rašė:Jei palinki sekmes,seksis :-ou-je
:grin: todel tu man ir nebelinki, Doni, siandien vel eisiu plaukt i jura, na palinkek gi :twisted:

 #37253   Donis
 23 Rgp 2007 11:30
žVYNAS rašė:
:grin: todel tu man ir nebelinki, Doni, siandien vel eisiu plaukt i jura, na palinkek gi :twisted:

SEKMES :!: :!: :!: :-ou-je

 #37254   žVYNAS
 23 Rgp 2007 11:33
Aciu Doni, ziuresim irezultatus :grin:

 #37255   Donis
 23 Rgp 2007 11:36
Nera uz ka,kad tik padetu ;-) man tai padeda :grin:

 #37260   Deividas
 23 Rgp 2007 12:40
jei su zvejuku vaziuoji,nepagausi :twisted:

 #37273   spiridonas
 23 Rgp 2007 19:27
Jei sutikote ryte boba su tusčiais kibirais reiskia zukleje nesiseks,
Jei sutikote vyrą, nešiną tuščiais kibirais, reiškia- alus baigėsi.
Paskutinį kartą redagavo 1 spiridonas. Iš viso redaguota 23 kartus.

 #37275   žVYNAS
 23 Rgp 2007 19:31
Donis rašė:Nera uz ka,kad tik padetu ;-) man tai padeda :grin:

Man uvy, nuvaziavom prie juros, paziurejom, paziurejom ir nusprendem neplaukt, nes bangos tikrai geros ir neverta rizikuot. O is ryto vejo visai nebuvo. :evil:

 #37281   mende
 23 Rgp 2007 20:43
jei isvakaro yr snapso is ryto ner zvejybos :evil: ;;'plim :roll:

 #40051   tench
 08 Spa 2007 18:38
Visiškai neprietaringas, išskyrus gal vieną atvejį. Visus mazgus rišu tik su nelyginiu apvijų skaičium. Pats nežinau kodėl, bet kitaip negaliu. Turbut aš nenormalus :mhu

 #40058   x-rap
 08 Spa 2007 19:39
kaip tik risu su 6 vijom, kol kas sekasi ;-) 7 buvo nelaimingos

 #51781   gelmės
 28 Vas 2008 09:47
O štai ką porino senoliai:
…Jeigu esate tikras žvejys, žinote, kad anksčiau aukštaičiai tikėjo didelėmis šamo galiomis: kai siūdavo jaučiui, o vėliau ir arkliui, pavalkus, į kanapinį knatą įpindavo šamo ūsą. Tokių pavalkų, pasak senolių, ir “pasiūčiausias” gyvulys nesuplėšydavo.
…Senoliai, eidami šaltą dieną blizgauti prie eketės, sakydavo, kad šamo ūsą su savimi reikia neštis - tada neperšalsi ir dantys niekada neskaudės.
…Lydeką žvejai nuo seno gerbė. Jos galvoje surasdavo kaulus - Kristaus kankinimo įrankius. Tikėjo, kad lydekos dantų karoliai apsaugo žvejus nuo nelaimių, audrų ir kelmų, plėšiančių tinklus.
…Dar ir dabar žmonės sako: ”Pirmadienį gero darbo nepradėk - nepasiseks!” Taigi ir žvejoti pirmadienį nepatartina.
…Kol žvejys neišėjo Iš namų, šeimininkei negalima šluoti namų: bus tuščia žvejyba.
Į einantį žvejoti žveją žmona ar kaimynas turi mesti pagalį arba kočėlą - seksis žvejyba. Galima mesti krepšį - bus pilnas žuvies. Šluotos negalima mesti - nesiseks, bus kaip iššluota. …Einant žvejybon sutikti moterį - negerai. Ypač sutikti nelaimingą moterį, net ir vyrą. Geriau grįžti atgal.
…Sugautą pirmąją žuvį reikia paspjaudyti. Spjauna žvejai ant naujos valties, pradėto naudoti naujo žvejybos įrankio, naujai užmauto slieko ar kito masalo.
….Žvejojant ant ežero reikia laikytis labai ramiai.
…Moteris ant ežero - negeras ženklas.
…Negalima sugautos žuvies verti ant medžio ar krūmo šakelės - nedaug jos teturėsi.
…Yra žinoma, kad Zaduojo ir Ilgio ežeruose galima žvejoti tik per jauną mėnulį.
…Jeigu vėjas rytinis - žvejybos nebus. Šiaurvakarinis taip pat žvejybai netinkamas.
…Jaunas mėnulis - eik žvejoti, nes “vaikšto” žuvis.
…Žydint ievoms, neršia kuojos, plaukiant rugiams - lynai, žydint linams - karosai, menkės. Pradėjus skraidyti karkvabaliams, prasideda šapalų nerštas.
Pamėginkite senolių pastebėjimus pritaikyti kasdienybėje. Gal jų išmintis padės žvejojant?

Čia ne mano sugalvota. Kai kurios mintys vertos dėmesio. ;-)

 #51793   Dusia
 28 Vas 2008 11:09
Kai kurios gal ir vertos demesio,bet visos kitos tai tik papildomi pasiteisinimai kodel nieko nepagavai :-D

 #51796   senuks
 28 Vas 2008 12:39
Vat dar.kai nepasiemi fotiko,visad ką nors indomaus pagauni.Mano talismanas paskutiniu metu, kepurėlė Lietuvos vėliavos spalvomis :-D Ale baisiai ryški,upėtakiai gerai mato,tai ir baidosi :-D Kitiems žuvinams tinka :roll:

 #51805   Gintasas1
 28 Vas 2008 14:27
Aš tai nesiskutu prieš žvejyba :-D ir pasiimu pietų žuvies teftelių :lol: :-D tadu žvejyba liuks. :-D

 #51817   senelis
 28 Vas 2008 14:58
O as tai nesiskutu,nesivalau dantu,savaite pries zvejyba nesiprausiu,nekeiciu kojiniu.Tai zvejoju paprastai vienas (per 100 metru konkurentu nebuna) Ir normaliai sekasi tada :roll:

 #51876   litovcas
 29 Vas 2008 11:21
Sveiki, baisiausia tai yra kai zmona sekmes palinki. :-ug , tada belieka ti i Statoila uzsukt ir daugiau alucio pasiiimt :aliukas-2 :'blud;/ :beer'2 . Siaip meginau ir skustis ir ne, berods sitas nepritaikitinas prietaras, bent jau man. Faktas, kad kai menulis pilnas, jokio kliovo ner. Patikrinta simtus kartu. :-D Taip pat sekmadieni kazkodel kimba prasciausiai - gal del to, kad zuvis i mishias eina :-D :roll:

 #51881   senuks
 29 Vas 2008 11:36
Dar viena pastebėtina situacija,kai išvyksti žvejybon neplanavęs,taip sakant ant smūgio,tada kažkodėl labai sekasi :-D

 #51883   senelis
 29 Vas 2008 11:47
Tada dar vienas pastebejimas.Jei apturi gera zvejyba,gryzes prisipasakoji,prisitriochini,kaip gerai kibo ir t.t.Kita karta nusivezi koki draugeli i ta pacia vieta,gaudai tais paciais yrankiais,tais paciais masalais,naudoji tuos pacius pasarus,kaip kad toj sekmingoj zuklej ir pagauni :!fig! Arba beveik :!fig! Ir tada visa zvejyba jam pasakoji kaip tau gerai kibo praeita karta :? Na cia tai beveik taisykle :?

 #51884   nerjus
 29 Vas 2008 11:58
senelis rašė:Tada dar vienas pastebejimas.Jei apturi gera zvejyba,gryzes prisipasakoji,prisitriochini,kaip gerai kibo ir t.t.Kita karta nusivezi koki draugeli i ta pacia vieta,gaudai tais paciais yrankiais,tais paciais masalais,naudoji tuos pacius pasarus,kaip kad toj sekmingoj zuklej ir pagauni :!fig! Arba beveik :!fig! Ir tada visa zvejyba jam pasakoji kaip tau gerai kibo praeita karta :? Na cia tai beveik taisykle :?
jo jo sitas tai teisybe :grin: ne karta pastebejau kad taip atsitinka :grin: ce gal todel ir yra kad tikras zvejys neisduoda savo vietu ir panasiai :grin: (nu kad neatsitiktu kaip sioje taisykleje)..

 #51887   litovcas
 29 Vas 2008 12:31
nerjus rašė:
senelis rašė:Tada dar vienas pastebejimas.Jei apturi gera zvejyba,gryzes prisipasakoji,prisitriochini,kaip gerai kibo ir t.t.Kita karta nusivezi koki draugeli i ta pacia vieta,gaudai tais paciais yrankiais,tais paciais masalais,naudoji tuos pacius pasarus,kaip kad toj sekmingoj zuklej ir pagauni :!fig! Arba beveik :!fig! Ir tada visa zvejyba jam pasakoji kaip tau gerai kibo praeita karta :? Na cia tai beveik taisykle :?
jo jo sitas tai teisybe :grin: ne karta pastebejau kad taip atsitinka :grin: ce gal todel ir yra kad tikras zvejys neisduoda savo vietu ir panasiai :grin: (nu kad neatsitiktu kaip sioje taisykleje)..
Cia tai teisybe, ir Senuks ir Senelis gryna tiesa paporino. Jau kas yr tai yr. :-D

 #66420   martioshas
 02 Rgp 2008 14:29
jei palikai masala namie-nekibs.
tas tai pasitvirtines yra :D
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė