Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #714766   Vitolis
 16 Bal 2018 17:28
tukasG rašė:
16 Bal 2018 09:18

Aš visgi siūlyčiau žiūrėt dvitiltį, nes vientilčiai žemės darbams ne labai. Net "belarusas" vientiltis plūgą užkabinus, kaip ožys ant ledo buksuoja ir slidinėja, jei tik kiek sunkesnė ar šlapesnė žemė papuola. Vientilčiai transporto darbams daugiau, ne žemės dirbimui.
O apie japoniškus ir ne tik mini traktorius labai nemažai informacijos šitam forume http://zemesukis.com/forum/48-mini-trak ... %C4%8Diai/ galima surast. Ten ir pasikonsultuot yra su kuo, nes tikrai daug žū techniką išmanančių vyrukų rašo ir skaito.
Dėkui už nuorodą Gintai. Dabosiu indėmiai :gutgut
 #714829   Vitolis
 18 Bal 2018 08:30
Kairys rašė:
17 Bal 2018 08:33
Giminaičiai kaime turi Iseki nusipirkę, japoniuką, patenkinti. Pirko truputuką naudotą.
http://www.litechnija.lt/lt/17-iseki
Jau turiu (5dieni atveš) Būtent ISEKI TX1510s Matysim kaip ten bus su juo. Pasirodo mano kaimynas (garažo) juos pardavinėja masiškai. Nuvažiavau ir nupirkau. Sakė viską perkratys, peržiūrės, tepalus pakeis ir atveš tiesiai namo. Prie jo ėjo freza 1,20cm. pločio. Dar papildomai vieno korpuso plūgelį ir vagotuvą 2 korpusų prigriebiau. Tiesa ėmiau visdelto vientiltį. Dirbt man tik 6 arai ir tie priesmėlio dirvoj. Užgarantavo, kad tikrai patemps. O vien už tiltą mokėt štuką papildomai, tai.... :e:e Toks pat 2 tiltis būtų apie 3500buvęs.
 #714851   Vitolis
 18 Bal 2018 15:12
eLPi rašė:
18 Bal 2018 13:23
Dabar Vitoli, visom kaimynėm galėsi pagelbėt, nebus kada žvejot :-D
Kad kaiminkos visos jau patrūnyję labiau už mane :lol: Jei rimtai, tai juokas menkas su kaimu. Arkliukų nieks nebelaiko, traktorius viens ant visos gyvenvietės ir tas belarusas. Žemės visi tik po keletą arų apie namus daržiuko tedirba. su dideliu net apsisukt nėr kur. Va ir bėda, kai reik prisiprašyt. O kai sodyboj gyveni, nors ir tik vasarom, bet Lietuvis jau toks yr, kad jis be užsiėmimo negali. Tai triušiukas, tai keletas vištukių, va ir daržiuki savo sveikas daržoves užsiaugini. Vodkės negeriu su kaimo varguoliais, tai lieka tik žvejyba ir apie namus pasikrapštyt. :-D
Zvanijo bičiulis, sakė jau ir Nemunėlyje ir Mūšoj žiobriai kibt pradėjo. Raiks lėkt, o tai rūkykla nekurta nuo pernai :grin:
 #714873   Kairys
 18 Bal 2018 21:08
Smagu, Vitoli, kad gyvenimas vietoj nestovi, ir pats dar bistras ne pagal metus - tik užnorėjo, bac, ir yra, pakirstas laimikis. :) Nei žvyno žvejybose ir smagaus pasivažinėjimo žemelę bedirbant, esu tikras, kad ir kaimynams truputuką padėti teks. :) ;uolrait
 #715564   vava
 12 Geg 2018 08:46
As jau septynias bankes paemiau. Tikrai super, neitiketina, kad taip gali veikti. As jau nebeisivaizduoju zvejybos be sito stebuklo.
 #715912   Wytux
 26 Geg 2018 19:48
Antra diena linksminasi hebra..
Prikabinti failai
IMG_20180526_203944.jpg
IMG_20180526_203944.jpg (94.16 KiB) Peržiūrėta 9015 kartus(ų)
 #715917   upinis
 27 Geg 2018 07:50
Nebloga priemonė žūklės vietoms išžvalgyti.
Kartą netoli Valkininkų prietelius skraidykle paskraidino.
Man patiko - iš aukštai "geras vaizdzialis" matosi.
 #716276   MINDULE
 08 Bir 2018 18:17
tench rašė:
08 Bir 2018 18:13
Pas tave ten Amerikei dar ir netokie užkimba :-D.
Senas video, o ten kur yra aligtoriu nera ko stebetis kad jie uzkimba, viena kazkada esu Floridoje ant micro guminuko i sona iseges, gerai kad trumpam ;-) :-D
 #717699   upinis
 01 Rgp 2018 18:33
Kadangi baidarių tema nelabai gyva, tai leidžiu sau apie tai pakalbėti ir čia, tskant noriu daugiau dėmesio :-D
Baidare nesu plaukęs. Bet kadangi reikia su šeima paatostogauti, tai vienas iš variantų - žygis baidarėmis.
Trukmė 3-5 dienos.
4 suaugę žmonės.
Žinoma, aš norėsiu pažvejoti :-D .
Laukiu patarimų:
-dėl maršrutų,
- baidarių nuomos,
-šiaip naudingų minčių...
P.S. vandens kelionėse nesu naujokas, teko valtimis keliauti iš Palūšės, pūstinukėmis leistis Žeimena, plaustu paklajoti Kolos upėmis ir pan. :/braj;
 #717705   vava
 01 Rgp 2018 20:51
Esminis klausimas, ar baidarese nori atostogaut kiti trys....
Jei vis tik plauksit, patarimas is asmenines karcios patirties - avalyne naudokit, kuri tvirtai laikos ant kojos. Ne slepetes.
Vienas is galimu marsrutu nuo Sventosios istaku zemyn
 #717709   Wytux
 01 Rgp 2018 22:08
Jei kiti ne zvejai tai plaukdamas nieko nepazvejosi. Tik susutojes vakare ar ryte, bet juk ne hoteliuose miegosit, tai sustojus -palatkes, lauzai, maistai ir t.t.- nesivarginciau temptis zvejybos branzgolus. Man patiko keliu dienu marsrutas link Paluses - ten tai upeliu, tai ezeru duodiesi - ne taip vienoda ir monotoniska - Palusej palieki masinas, nuveza ten kazkur - o uz poros dienu parplauki vel prie masinu - manau rasi nete tas trasas.
Mano buves dyrikas tai mego Sventaja leistis ir zvejoti, plaukdavo su srove, vienas alia geria alu ir vairuoja gale baidarkei sededamas, kitas priekyje laiko meskere su toli priekyje paleistu ziogu, po kiekvieno kilinio sapalo keisdavosi vietomis :-D
 #717711   tench
 01 Rgp 2018 22:53
upinis rašė:
01 Rgp 2018 18:33
Trukmė 3-5 dienos.
1. Iš anksto išsiaiškinkit ir suplanuokit kur nakvosit tas 2-4 naktis. Ne sovietų laikai gi, kai galėjai pasistatyti palapinę beveik visur kur užsimanei. Pirmas tavo klausimas baidarių nuomotojams-maršrutų organizatoriams - kur ten galima bus stovyklauti tame 3-5 dienų maršrute. Kur yra įrengtos poilsiavietės, kur gali pasistatyti palapines? Kur yra kaimo turizmo sodybos? Ir t.t.
Ir ne vien tai. Prieš kokių 20 metų plaukėm Visinčia/Šalčia. Informacija apie tinkamas nakvynei vietas iš anksto nepasirūpinom - jauni buvom, entuziazmo buvo daugiau nei proto. Pirmos dienos palapinę pasistatėm jau sutemus. Tipo plaukiam ir jau kaip ir vakaras... Va gal čia sustojam - ne varom toliau. Aha, varom toliau dar kelis kilometrus beveik tamsoj, nes ten ant tų užpelkėjusių Visinčios krantų nelabai patogu miegoti.

2. Geriamo vandens pasiimkit, jeigu iš anksto nežinot kur galėsit jo gaut kelionėje.
 #719003   Wytux
 23 Rgs 2018 15:54
Nu bet tai teisingai zmogus daro, jei pasiulys iskarto valty uz melejona taigi nepirksi, o cia pradzioje inkara uz kapeikas, poto irklus- o va jau poto niekur nesidesi - imsi ir valti. Man va vasara ziemini kostiuma isiule , nu *PYP* kad su juo karsta :?
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 87
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė