Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #377213   RoBass
 30 Geg 2012 16:18
Labiau tiktu tavo prisistatymas, fotoreportazui... :grin: sveikas prisijunges, fainiai buvo paskaityti ;uolrait
 #377916   Lagaminas
 01 Bir 2012 14:31
Sveiki žvejai, esu Robertas iš Vilniaus. Jaunas krienas dar.. 17metų. Žvejot rimtai dar nepradėjau, nėra kompanijos.. :( visi užsieme savais reikalais, o mano tarpe nėr žvejų. Na bet tikiuosi čia susirasti draugiška kompanija :) Šiaip žvejoju nuo 5 metų maišiagalos prūde prie ugniagesių. Didžiausia žuvį ten ir pagavau, amūras 13,5kg. bet retokai kada ten būnu. Žinot patys kaip Vilniui sunku su ta žvejyba kai transporto nėr :) Esu suteikes visa meile dugninei meškerei, be jos aš nulis :D na spiningo irgi nenumetu į šona. Dėl plūdės... hmm.. na nebent šiaip užmest, alaus pagurkšnot šalto karšta vasaros diena. bet nelabai prie širdies ji man. Muselinės net rankose nelaikiau O.o nesuprantu kaip ten ką daryt. Tai tiek, jai vilniečiams pritrūks kompanijos žvejyboj rašykit tikrai prisijungsiu :)
 #377918   Edosius
 01 Bir 2012 14:36
Kol pilnametystės nesulaukei, nesireklamuok kad alų geri.. :roll:
 #379556   Unte
 06 Bir 2012 21:56
Sveiki.. ::hai-bai ziuriu,kad netycia uzkibau ant zvejybos kabliuko..ir jauciu,kad gan gyliai iryjau :superšokas visada ziuredamas is salies i zvejus sipsodavausi is ju uzsiemimo,bet...atsityko taip,kad dabar pats braunuosi kur prie kokios balos pasedet..taigi-truputi apie save reiktu kaska parasyt-gana but tokiu nezynomu ;-) esu Antanas gimes 19820923 kupiskio rajone salia panvezio "rubeziaus" :roll: vaikystes zvejyba kaip irdaugumos-prudas,karosai... Veliau paugejus susidomejimas atsirado kitokiomis zuvytemis-undinelem :ruko pagavus savaja "zuvele"zvejyba ir tiesiogine ir perkeltine prasme dingo..susikloscius viskam i savas vezias gryzau gyvent i gimtyne..va tada ir prasidejo.. :grin: pernai pirma vasara kj jau pradejau ZVEJOT ;-) pirma pazintis su skolintu spiningu priziurin biski maziau "zaliu"svogeriu..ir kaip tycia-kybo ''plot viena zvejyba-pagaunu..antra,trecia-pagaunu ;-var-var. Lekiu perku spininga,masalus ir...ir nebekimba... 'viarkt optimizmas mazeja,masalu daugeja-kibimai reti.. :e:e ateina ziema-smalsu pazet kokia laime ant ledo zvejot ;-) va td tj ir supratau,kad "uzkibau".. ;-var-var. Atejus pavasariui nedrsasiai ir su nepasitikejimu emiausi su plude bandyt zvejot-taip po truputuka ir vargstu,mokausi,bandau suprast,perprast zvejybos mena.. :ks>
 #381430   fozas
 15 Bir 2012 05:24
Sveiki kablio broliai.Esu Arturos.Gimes 1970.04.02.Todel avinas.Na ne asilas.Augau ir bujojau Birzuose.Gyveninas taip pasisuka kad atsiradau Kaune.Vistiek visiems tvirtinu esantis birzietis nors ir cia tuoj bus 20 meteliu.Megstu pasisvaistyt su spinu ir jau jis tapes net masinos komplektacijos dalimi.Patinginiauju su dugninem.Pro langa praktiskai matyt marios ir HES.Va ko kaune nepamegau tai Nemuno.Mat esu stovincio vandens salininkas.Jau keliata metu dairausi i pajuri.Uzvilko.Pamegau pleksniaut.O taip kaip kiti girtusi ypatingais laimikais tai viskas vidurkio ribose na gal Sirvenoje 8.8 lydeka ir tai jau pries 10 metu.Dabar tik bepapuola iki 5kg.Na jei pavyks ka prigriebt tikiuosi ir jus supazindinti.Pradziai gal tiek.
 #408425   pilotas
 21 Rgs 2012 18:23
sveiki vyruciai.

esu naujokas cia. naujokas Klaipedoje (gyvenu cia tik antrus metus) ir salyginai naujokas zvejyboje. Zvejodavau ir net pagaudavau kazka tik vaikysteje. po to buvo labai ilga pertrauka ir staiga viskas pasikeite - nebekimba :)
Kadangi gyvenu pajuryje palyginti neilgai, tai ir su vietiniais zvejybos plotais nesu labai pazistamas. pasivaiksciojau karta Vilhelmo kanalo pakrante su spiningu ir aisku nieko nepesiau, nes valties neturiu :) siu metu geriausi laimikiai buvo Plateliuose per jonines, pora lydekokiu ant legalumo ribos, pagautu su ryskiai zalsvai gelsvais guminukais.

kadangi specialios "pazinciu" skilties skelbimuose neradau, tai rasau cia. buciau dekingas, jei kas nors pasiimtu kartui i zvejyba. noreciau pasimokyti, pasisemti patirties, ir siaip laika gamtoje turiningai praleisti. tinka ir savaitgaliai, ir daznai darbo dienos paderinus is anksto. tinka ir Dange, ir Kanalas, ir Marios, ir Jura. noreciau ismeginti viska.
 #408452   pilotas
 21 Rgs 2012 21:58
Aciu uz kelio parodyma, Vaidi. Jau pasireiskiau ir ten.
P.s. siandien su sunum zvejojom Dangeje, priesais Teo. Uzkniso mazojo pirsto dydzio eseriukai, net gaila pasidare ju, nes ryja iki viduriu. tai susivyniojom viskas ir parejom namo tusciom...
 #418771   Waggleris
 30 Spa 2012 15:29
Sveiki. Taigi mano vardas (tikras) Dominykas, jei jums patogiau vaidinkit Domu. Gyvenu Kaune, bet dažnai važiuoju pas močiutę į Šakius. Į šį žvejų forumą atvedė noras kuo daugiau sužinoti apie žvejybą, nes savęs žveju nelaikau, bet be proto juo noriu būti. Nors ir esu bene jauniausias forumo narys(14 metų) tikiuosi, kad savo kai kuriuose klausimuose nenusišnekėsiu ir nepasidarysiu gėdos. Mano žvejybos būdai: primityviausia paprasta plūdinė. Dar sykiu kartkartėm su tėvu nulėkdavom prie Nemuno. Ten jis gaudydavo gyva žuvele ar spiningu. Senai žinojau ir mačiau koks įvairus ir įdomus žvejybos būdas yra dugninė, bet tik šią vasarą išmokau ja žvejoti pas draugą sode prie Nevėžio. Jokios brangios žvejybos įrangos neturiu - paprasčiausi kotai iki 50LT ir ritės panašios kainos, tačiau kaip ir sakiau sužavėjo dugninė, taigi ateinančią vasarą ruošiuosi pirkti fyderiuką, kažkur nusižiūrėjau apie 100 LT. Dar labai norėčiau išmokti bent truputį žvejoti museline, taigi gal kada išdrįsiu ir paklausiu jūsų čia, nes man muselinė atrodo labai egzotiškas žvejybos būdas.Taigi ačiū tiems kas skaitėt ir sėkmės jums žūklėse ;)
 #418796   satnig
 30 Spa 2012 17:41
Sveiki. pribrendo ir laikas ir man prisistatyt ir islisti is uzkulisiu. Esu Gintas is Kauno. Astuoniasdesimtu gimimo (praeito simtmecio). Cia uzklydau beiskodamas info apie kabliuku risimus. Zuklej galima sakyt, kaip ir naujokas, nes paskutinta karta zvejojau tik paauglystej su tevu.. Tad visa tinkama info surinkta ir sekmingai panaaudota.. Zvejuju dugninemis, bei pludine ir karts nuo karto pasimosikuoju spiningu. Dideliais laimikiais pasigirt neturiu, tik kad didziausias karosas buvo 900gr, karsis 1,5kg, na ir pries trys savaites su mepsiuko pagalba Novaraiscio kudroje, Sakiu raj 6 x 1,5kg lygekaites isvyliotos. na tai tiek
 #418910   Sokratas
 31 Spa 2012 05:15
jei visoms toms 6-iom nusukai sprandus, tai nekas. O kūdrų pavadinimų patarčiau neskelbti, paskum ten gali ilgai ilgai, gal net šimtmetį, nieko nebepagauti :lol:
 #418917   Vegys
 31 Spa 2012 07:49
satnig,
Kiek žinau žvejyba Novaraistyje nuo balandžio iki lapkričio mėnesio draudžiama. Jei klystu - patikslink. Jei ne - mes netoleruojam pažeidėjų.
 #419050   satnig
 31 Spa 2012 20:09
pernai jei neklystu nuo spalio vidurio, o siais metais nuo rugsejo vidurio buvo galima, mat paukstukai jau isskride buvo.
del kudru pavadinimu turesiu omeny, o del tu 6 lydeku sprandu tai taip, nusukti, bet nepaminejau, kad 8 peiliukai tebeplaukioja (tikiuosi)
 #433395   ėrnis
 22 Gru 2012 23:44
sveiki, esu Ernestas man 16metų esu iš Plungės r. tiksliau Babrungo kaimo. žvejot pradėjau maždaug nuo 7metų. dažniausiai žvejoju plūdine arba feederiu ir poledine žūkle. dideliai laimikiais pasigirt nelabai galiu bet pakolkas jis yra 7kg karpiokas.
 #438355   rytelis
 10 Sau 2013 20:50
Sveiki,mano vardas tikras yra Rytas gal ir keistokas,bet nieko. Aš gyvenu Raseiniuose. Mano hobis žvejyba ir krepšinis.Man tik dešimt metų.Mano didžiausias laimikis tai 9kg lydeka ištraukta ant yo-zuri žalio masaliuko.Dar tapačia diena ištraukiau 5,680kg lydeką, ta diena buvo pati nuostabiausia(bet apie tai Jūs tikriausiai jau žinot :oops: ).Žiauriai laukiu sekmadieniu,kai važiuojame žvejoti, ypač žiema.Didžiausiais ešerys kažkur apie 400g kaip man tai visai neblogai.
 #438362   Vytenisnl
 10 Sau 2013 21:07
rytelis rašė:Sveiki,mano vardas tikras yra Rytas gal ir keistokas,bet nieko. Aš gyvenu Raseiniuose. Mano hobis žvejyba ir krepšinis.Man tik dešimt metų.Mano didžiausias laimikis tai 9kg lydeka ištraukta ant yo-zuri žalio masaliuko.Dar tapačia diena ištraukiau 5,680kg lydeką, ta diena buvo pati nuostabiausia(bet apie tai Jūs tikriausiai jau žinot :oops: ).Žiauriai laukiu sekmadieniu,kai važiuojame žvejoti, ypač žiema.Didžiausiais ešerys kažkur apie 400g kaip man tai visai neblogai.
Sveikas Rytai prisijungęs, tikrai geras tavo didžiausias laimikis, o žvelgiant į foto išvis atrodai kaip krokodilą kokį ištraukęs!

Įdomumo dėlei - o tavo tėveliai nėra Lietuvos Ryto fanai?:)) Čia dėl vardo :))
 #438475   SauliusM
 11 Sau 2013 09:05
Tadunce rašė:O, kad visi dvigubai, trigubai ir daugiau vyresni rašytų taip, kaip dešimtmečiai :gutgut
jo... reiks ir man kazkada susikaupt ir koki prisistatyma parasyt sitoj temoj, o tai ziuriu nieks manes nepazysta cia visai :ruko
 #438504   ramkis
 11 Sau 2013 10:42
SauliusM rašė:
Tadunce rašė:O, kad visi dvigubai, trigubai ir daugiau vyresni rašytų taip, kaip dešimtmečiai :gutgut
jo... reiks ir man kazkada susikaupt ir koki prisistatyma parasyt sitoj temoj, o tai ziuriu nieks manes nepazysta cia visai :ruko
A tavi i taip visi kaimo šunėkai žino :-D
 #438968   MINDULE
 13 Sau 2013 05:07
SauliusM rašė:
Tadunce rašė:O, kad visi dvigubai, trigubai ir daugiau vyresni rašytų taip, kaip dešimtmečiai :gutgut
jo... reiks ir man kazkada susikaupt ir koki prisistatyma parasyt sitoj temoj, o tai ziuriu nieks manes nepazysta cia visai :ruko
Sauliau, nerashyk geriau... ash ir nerashau, nors kitu ir paskaitineju, bet manau pasisakymai forume su foto geriausiai parodo kas per zhvejas ir pan... ;)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė