Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #568946   savas12
 20 Geg 2014 04:07
Sveiki. Esu Marius. Kadangi lauke dbr slapiai labai lyja tad nutariau kaska protingo parasyt. Nesvarbu kad karsiai juokiasi is manes bet as kantrus... nustos lyti ir tada bus jiem. Esu kiles is moletu, visa gywenim ten praleidau ir meiles reikalai pareikalavo palikti gimtine. Siuo metu gyvenu ukmerges rajone. Atvykes cia iskart meginau i upe... 2metus nepagavau nieko nes nervai nelaike matant kaip vartosi dideles zuvys. Tik pries menesi apsviete mane kaip gaudyt sroveje ir dbr as ziaurei uzsikabinau ant dugnines, planuoju pirkt fyderiuka po algos ;-) apie laimikiu: eserys 700gr. Sapalas 1,4kg. Karpis apie 5kg ant pikeriuko eserinio su 0,16 valu.. kuoja 600gr. Karsis 2.4. Lynas 1.4kg. Mekne 1.5kg. Pugzlys 19,5cm. Na pradzei gana nes jau nustojo lyti tad iki tariu ir maunu i zwejyba ''plot
 #573953   Arass
 11 Bir 2014 16:49
Sveiki. Esu Arūnas iš Kauno. Spaudžiu visiems dešinę. Džiugu prisijungus prie jūsų forumo ir klubo.

Ps. Dėkoju orginazatoriam ir klubo nariams už meetą, krikštą ir gerą nuotaiką. :)
 #573992   kamstis
 11 Bir 2014 20:02
Arass rašė:Sveiki. Esu Arūnas iš Kauno. Spaudžiu visiems dešinę. Džiugu prisijungus prie jūsų forumo ir klubo.

Ps. Dėkoju orginazatoriam ir klubo nariams už meetą, krikštą ir gerą nuotaiką. :)
:/braj;
 #580557   Diver
 14 Lie 2014 14:26
nors jau senokai siame forume, bet prisistatysi sumaniau siandien.
Linas. daugelyje forumu Diver. nickas pagal profesija. esu naras. privalumas - galiu matyti kaip atrodo povandeninis pasaulis is vidaus. :D
be zvejybos dar vienas hobis - subaru. anksciau turetas outback 01m 3,0. dabar vazineju su foresteriu 06m 2,5. masina zvejybai ir siaip nuotykiams gamtoje pats tas.
daznausiai zvejoju feederiuku. kazkaip man tai idomiausia zukle. nors pastaruoju metu vis dazniau ir pludine paimu i rankas. spiningu retai zvejoju. matyt tinginys didelis sirdyje... :D
didelemis zuvimis pasigirti nelabai galiu: lydeka tik 2 kg ir ta pati pagauta spiningu vaikysteje, kol dar zuvies buvo, :D karsis 1,7 kg, karosas 1,7 kg, lynas 1,3 kg, kuoja gal 600 gr.
tiesa didziausia zuvi pagavau budamas amerikoje. vietiniai ja vadina red fish, tipo raudonoji zuvis. nors nieko ten raudono nera. tai ta buvo apie 10 kg.
http://www.floridasportsman.com/sportfish/redfish/
tai tiek apie mane.
 #599771   flaotte
 21 Lap 2014 00:28
Labas visiem, Dainius aš.
Niekad nemėgau žuvauti. :superšokas Vaikystėj nueidavau kelis kart metuose karosiukų ar aukšlių, tuo viskas ir užsibaigdavo. Geriausia žūklė būdavo kai kimba, žuvies dydis nesvarbu. :oops:
Bėgo metai :v-ar vedžiau, per vestuves nuo uošvio gavau dovanų teleskopą, kaip ir niekas nepasikeitė, porą kart metuose pažuvaudavau, nieko nepagaudavau ir sekantį kartą atidėdavau :twisted: neribotam laikui. :lol:
Taigi vieno tokio ale pažūvavimo metu (šią vasarą),kolega pasikvietė gaudyt karšius naktinėj žūklėj. Tą savaitgalį, kaip pamatysit, širdyje nutiko kažkas negero. O gal gero, sunku spręsti :) Užsišėrėm vietą kaip rimti žvejai, pasikabinom šviesytes ant plūdžių, sėdėjom iki išnaktų, tada prieš švintant atsikėlėm, pagavau visus du karšius ;-var-var. didesnis buvo per sprindį :mėlynvarla Žuvavau su bendradarbiu, jam ir jo žmonai nelabai geriau sekėsi :e:e Staiga, kaip per filmus priplaukė su valtim jo koks tai giminė, pasikalbino pamėginti paspiningauti. :neutral: Va što aš niekad nesuprasdavau, pagauti kelis karosiukus - dar dar, o važiuot žuvaut ir tik kas kelintą išvažiavimą pagaut žuvies, arba išvis nei vieno kibimo neturėti, buvo nesuvokiama '''bum Kaip tie spiningautojai taip sugeba tikrai neaišku :)
Žodžiu įdavė man UL meškerę, davė valgomų guminukų ir .... prilupau gal disetką ešerių, o jis prie mano akių ir gražią lydekaitę ištraukė :shock: :shock: :shock: pamokino kaip spiningauti, kur žuvies ieškoti, kaip masalą traukti :gutgut
Na ir viskas, persivertė kažkas :v-ar smegeninėj, sekantį savaitgalį jau turėjau UL meškerytę, o iki vasaros galo užgyvenau ir spiningą ''plot ''plot ''plot Radęs laisvesnio laiko bandau paspiningauti, dideliais laimikiais bei gerais įgūdžiais pasigirti negaliu, bet stengiuosi :ks> skaitau, konsultuojuosi, bandau :[anuol
Turiu labai mielą žmoną, visada išleidžia žuvauti, nesijuokia, kai nieko nepagaunu :-D kartais net kompaniją palaiko :/brazasista
Kartais kokia lydekaitė ar ešeriukas užsikabina ''plot
Iš įdomesnių žuvų esu pagavęs 65cm lydekaitę ir 300g raudę. Lydekos nesvėriau, tuo metu dar neturėjau svarstyklių :-D
Tai gal tiek. Tiesa, šiaip esu Vilnietis, programuotojas. Dažniausiai žūklauju aplink Vilnių, dar tenko paskalauti guminukus Anykščiuose. Jei kam apie vilnių trūks kompanijos ir turėsit noro pamokyti šviežią kvailą žvejoklį brūkštelkit :[anuol

p.s. galiu kažkiek pagelbėti elektronikos klausimais, šį tą nusimanau apie racijas (radio mėgėjišką veiklą), laisvu nuo laisvalaikio metu kariaujamės ir dresuojamės su šuniuku. Paskutiniu metu mudviejų karų rezultatas svyra mano naudai ''plot
 #599778   Vaidis
 21 Lap 2014 07:14
Sveikas prisijungęs prie mūsų bendruomenės, Dainiau ;-)
P.s. Puikus prisistatymas :ks> ;uolrait
 #599808   Vitolis
 21 Lap 2014 10:42
Tokie prisistatymai kaip Tavo Dainiau, retenybė. Sužavėjo Tavo nuoširdumas, trumpai nupasakojant nepagydomos "ligos" simptomus ir jos pradžią ;-var-var. Malonu, kad pasijungei. Čia gali rasti daug gerų patarimų, tačiau kaip ir kiekvienoj didelėj šeimoj, visko pasitaiko. Kartais ir pasibarama, bet visumoje, paties pasirinkimas teisingas. Tuo labiau, kad papildei mūsų, spiningistų šeimą :gutgut Šis forumas turbūt pats masiškiausias šiuo metu ;-var-var.
 #599943   Kairys
 21 Lap 2014 22:35
Dainiau, sveikas atvykęs, čia tau turėtų patikti. :) Vilniškiai prieš naujus turėtų rinktis į tradicinį prieškalėdinį pasisėdėjimą, bus noro, prisijunk. ;uolrait
 #600741   Gedasas
 27 Lap 2014 19:20
sveiki visi , esu naujokas vel... paskutinius metus zvejybos patirtis buvo savo kudroj, viskas but gerai ir laimikiai didesni jei ne ta padla udra .. ji uz mane mokejo zvejot geriau...galu gale teko zuvint viska per nauja ir apsitvert kudra kaip geta . Atradau dar karta ziema, tik ziema visi darbai nori ar nenori pasibaigia... ba prie zvejybos, medziokles, 4x4 ofroudo ir enduro ekstrymu atsiradusios namo statybos trim metams ismuse mane is veziu... aplamai ateina laikas kai supranti kad nuo darbu pradedi sent.. o laikas praleistas zvejyboje neiskaiciuojamas i gyvenimo trukme...
 #600752   vava
 27 Lap 2014 20:44
labas, sek informacinius pranesimus ir ties gruodzio viduriu galesi placiau apie savo problemas pasipasakot....
 #605168   tevux50
 26 Gru 2014 20:06
Sveiki spiningo broliai(ta prasme kolegos zvejaliai)esu vardu Ricardas nuo pakaunes,zvejoju nuo vaikystes(gal nuo 4-turiu metu)praktiskai kiek save atsimenu,vaikysteje zvejojau su tevuku visur ir ant visko(ta prasme ant ko kibo zuvys).Dabar dazniausiai zvejoju siningu is valties,visur kur galima ir kartais kimba,kartais pagaunu,bet dazniausiai tai ne,bet zuvies kibimas man nera svarbiausia,svarbu procesas,kaip atrakcija... ,tai tiek...
 #605208   aurimas22
 27 Gru 2014 13:54
Sveiki.
As Aurimas is Mazeikiu.Nuo vaikystes 6 metu zvejojiau ant pludines.Pries kelis metus pradejau spiningaut,si rudeni pradejiau gaudit su ul,nors ant ul dideleis laimikeis negaliu pasigirt.Nors draugai sako ir giminaiciai gali pasiimti meskere ir buti savaitem tau neatsibos.Kai esu prie vandens visalaik matysit mane su meskere rankoi:).Esu pagaves ir graziu laimikiu.Laimikiai eserys 1,03kg (ant mailio),lynas 1,58kg,lydeka 6kg,ir daug raudeliu ir kt.
 #605264   Vaidis
 27 Gru 2014 20:39
Sveiki prisijungę prie mūsų šaunios meškeriotojų bendruomenės ;-)
Bendraminčių čia tikrai surasit, tiek UL fanų, tiek "rimtesne" spiningine artilerija besidominčių :/braj;
 #609851   Wink
 22 Sau 2015 22:28
Sveiki visi, šį forumą paskaitinėju jau senokai, kadangi vis atrandu naudingos informacijos manau pribrendo laikas užsiregistruoti ir prisistatyti :) Vardas mano yra Aurimas, stažas žūklėje tikriausiai nėra toks didelis kaip, kad daugelio čia esančių, tačiau teko išbandyti žvejybą tiek dugnine, tiek plūdine, poledinę taipogi, tačiau niekas kitas taip nepatraukė, kad kaip "plėšrūnų" medžioklė, taigi mėgstamiausias darbo įrankis - spiningas. Kadangi daug dirbu tai laiko žūklei yra labai mažai, tačiau tikriausiai daugelis jūsų puikiai žino tą jausmą kai po ilgų darbo dienų gali pagaliau pasimėgauti ramybe ir gamtos apsuptimi, nuostabus jausmas ar gi ne? :) Esu žvejys - mėgėjas, pagrindinis taikinys - lydekos, pastaruoju metu dar susidomėjau ir upėtakių žūkle. Na kagi, norėjau trumpai, o išėjo kaip visada...:)
 #609858   Kairys
 22 Sau 2015 22:36
Išėjo normaliai,sveikas atvykęs, Aurimai. ;-) Apie lydekas ir upėtakius info tikrai surasi. Beje, siūlyčiau avatare nurodyti ir vietą, kurioje bazuojiesi, gal "susižvejosi" su kuo nors norėdamas, o ir šiaip bus aiškiau, apie kokių kraštų vandenis ir laimikius kalbi. ;-)
 #611024   Vadimas
 28 Sau 2015 21:36
Sugalvojau ir as pagaliau buti draugiskas ir prisistatyti :-D Vardas toks pat, kaip ir cia vadinuosi. Vilnietis, bet nemazai (darbo ir zvejybos laiko) tenka Zarasu krastuose praleisti. Zvejo karjera prasidejo nuo labai ankstyvos vaikystes, kai kaimyne pensininke pasiimdavo kartu auksliu pasigaudyti, veliau seke savarankiski eksperimentai, bet niekada i zvejyba per daug rimtai neziurejau. Kol viena diena kazkas atisitiko, persilauziau, prisipirkau normalesniu irankiu ir prasidejo... ''plot
Draugauju su dauguma legaliu zvejybos budu - spiningas, ul, pludine, fyderis.. Viskas priklauso nuo vietos, salygu ir nuotaikos :) bet pastaruoju metu santykiai su fyderiu ir Nerimi tampa vis rimtesni :/brazasista
Dazniausiai sutinkamas prie Neries ties Antakalniu ir uz Vilniaus ribu, prie karvio ezero ir be abejo aplink Zarasus :)

p.s. jei kada reikes konsultaciju finansu, kreditu, miskininkystes ar biokuro srityje - kreipkites
p.p.s. niekada nesiveskite zmonos kartu i zvejybos parduotuve jei ketinate isleisti didesne pinigu suma :superšokas
p.p.p.s.
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 Vadimas. Iš viso redaguota 28 kartus.
 #623628   Pikesas
 22 Bal 2015 07:34
Sveiki Zvejotribunos nariai:))
Nusprendziau ir as pasilabinti, prisistatyti:) Esu Miroslav, bet galit vadinti arba Mirka, arba Pikesas.
Taigi kaip jau matos anketoj, esu is Vilniaus, pagrinde visa gyvenima ir pragyvenau vilniuje ir pagrindine zvejyba viko prie ezeru esanckiu netoli Vilniaus.
Na kas liecia mano kaupima expirianso zvejyboje, tai kiek save pamenu - tiek ir zvejoju, uzkrete zvejyba krikstatievis. Pradzioi kaip ir manau pas dauguma, tai buvo paprasta meskerite is "Gariunu" su kuria lupau karos. Na o poto is tos meskeres buvo padarytas ale spiningas ir taip prasidejo gal nuo 11metu, mano spiningavimo era:D Taigi nuo 11metu iki praeitu metu buvau vien tik spiningistas, ir nieks negalejo manes perkvalifikuoti i pludininka ar feederista: )Bett... Atejo i mano gyvenima moteris, kuri taipogi yra pasinesus del zvejybos ir po biski nuo praeitu metu pradejo rodyt man kaip smagu pazvejoti su pludinike ar dugnine. Taigi nuo to ir prasidejo jok ieskant daugiau informacijos butent feederio zvejybai uzsukau cia ir prisijungiau prie jusu bendruomenes:)
Dabar dazniausiai mane galima rasti ne tik prie Vilniaus tvenkiniu/ezeru, bet ir Svencioniu rajone, kur yra sodyba ant ezero kranto, kurioje kone kiekvienas savaitgalis vasaros buna praleidziamas, arba aplinkiniuose rajono ezeruose.
Taigi tikiuos susirasti cia ne tik informacijos, kuria pradzioje ieskojau, bet ir nauju draugu, bendraminciu bei siaip geru zmoniu:)
Na o kas liecia dar apie save pati, tai patinka ne tik zvejoti, bet ir gaminti kazka savo, t.y. vobleriukus drozineti, dar pradejau siais metais ir lieti svyna ir gaminti feederio serykleles:) Jaigu yra akvariuminku, tai butu irgi dar vienas is mano pomegiu ir hobiu:)
Na ir pabaigai pridesiu savo foto, gal kas zvejojant atpazins, ir prieis alum pasivaisint :/braj;
Prikabinti failai
image-f90513a8acf784b59de4ff460867151eae7f74210bc221f03c0f67ce5797fb6f-V.jpg
image-f90513a8acf784b59de4ff460867151eae7f74210bc221f03c0f67ce5797fb6f-V.jpg (45.35 KiB) Peržiūrėta 9118 kartus(ų)
 #623664   Pikesas
 22 Bal 2015 10:18
Seryklu deja nea. BEt dariau pagal rusu video:
https://www.youtube.com/watch?v=MZ49SBu ... Z_&index=5
nieko sudetingo, o manau ir naudinga turint biski laisvo laiko:)
Senukuos uz begini metra susimoki apie 10lt, viela irgi kapeikas kainuoja, tik poto jau svinas lieka... Svina jau cia ziuri is kur gauti, pas mane draugelis ratu balansavime dirba, tai dave kelis Kilogramus senu svineliu ratams, bet tinka tik seni, taip kaip dbr deda jau ne svina:)
 #623671   Kairys
 22 Bal 2015 11:19
Sveikas, Miroslavai. ;-) Iš nuotraukos atrodo, kad esi linksmas žmogus, tai galiu sakyti, kad pataikei kaip tik ten, kur reikėjo. ;uolrait Puiku, kad prisijungei, tikėtina, kad bus galima info apie Vilniaus prūdelius ar ežerėlius daugiau išgirsti. ;-)
 #623672   Pikesas
 22 Bal 2015 11:27
Dziugu girdeti, Kairys.
Mau ne tik info bet ir kartu pazvejoti:)
Ipac jaigu kas yra is Justiniskiu, Pasilaiciu, tai apie Bujvydiskiu prudus ar Gineitiskiu, galiu papsakoti nemazai :)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė