Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #438997   MINDULE
 13 Sau 2013 12:13
Skridžas rašė:Jo mindule pagal Sauliaus pasisakimus kitose temose labai gerai galima nusipiešti vazida KAS PER ŽVEJYS...
O tai kas nors pasikeistu, jei jis chia prisistatytu? Kotais laaabaaiii abejoju ;) :D
 #439362   SauliusM
 14 Sau 2013 13:22
MINDULE rašė:
Skridžas rašė:Jo mindule pagal Sauliaus pasisakimus kitose temose labai gerai galima nusipiešti vazida KAS PER ŽVEJYS...
O tai kas nors pasikeistu, jei jis chia prisistatytu? Kotais laaabaaiii abejoju ;) :D
ziurint ka parasyciau :lol:
 #480004   wirgelis
 22 Geg 2013 18:41
Sveiki kolegos.Ziuriu smagu cia sitoj jusu palatoj,atsirado noras ir man cia pabuti,pablevyzgoti,o kartais ir rimtai pasneketi.Esu puses simto metu amziaus kaunietis.Vaikysteje vasaras praleisdavau dzukijoje prie merkio.Tada ir prasidejo,o nesibaigia iki siol.Meistras zvejybinej profesijoj nesu,bet y pameistrius taikyti turbut galeciau.Megstu spininga,dugnine,pludine,priklausomai nuo nuotaikos ir vandens telkinio.Esu gamtos fanas,tad suderinti pomegius nera problemos.Forume tikiuosi smagaus bendravimo ir aisku susitikimu prie vandens.
 #480099   Vaidis
 22 Geg 2013 21:24
Labai smagu, kai atsiranda prietelių, norinčių prisidėti prie mūsų šaunios bendruomenės ;-)
Sveikas prisijunges wirgeli :/braj;
 #511272   rqd
 29 Rgs 2013 20:08
Sveiki,

Aš Egis, 1988-03-04. Panevėžio raj. Spiningas (lydekoms (7-21g), ešeriams (2-5g)), plūdinė ir 1 skritulys :grin: Labai mėgstu gaudyt ešerius. Lydekos po to. Ant pl0dės labai retai, bet žadu kitamet dažniau (manau, kad reikia sezonizuotis ;-) ). Žvejoti pradejau bambuku (šalia namo esančiame prūdelyje auksinis karosas sulaužė mano pirmają meskerę, bet ištraukiau ''plot ) Po to su pauzėm, o dabar rimtai praryjau kablį :grin: . Kaltininkas dėdė (rimtas senas rybokas). Šiuo metu esu būrelio vadas (man visai dzin, kad tas būrelis turi 3 narius įskaitant ir mane patį :grin: ). Visi esam tokie pusžaliai, bet, manau, domėdamiesi ir ekperimentuodami pramoksim :grin: Žūklės plotų riba stengiuosi vis plėsti. Žuvies dažniausiai neimu, nes (kol kas) nėra rukyklos. Tik va ešerius imu visus, nes katėms labai patinka :grin: Ką dar čia parašyti?!.. Tiesa, laimikių įspūdingų nėra, bet kadanors bus :grin: PS. Nekenčiu brakonierių, todėl radęs tinklą(us) pasidarbuoju peiliu. PS.nr.2 Per penkerius metus privalau įsigyti ir išmokti naudotis museline.

Va tep va :grin:
 #514183   Naurius
 12 Spa 2013 20:14
Sveiki zvejai:) esu Naurius, man 30 zvejoju gal nuo 5-6 matu:) megstamiausia mano zvejyba dugninemis, gyva zuvele kartais spinigas, ir labai retai pludine(iskyrus mailiaus pasigavimas:D)

taigi zvejoju daug ir labai daznai, kaip pradedu pavasary taip juo ir uzbaigiu vel:) karsiai, ziobriai, lydekos, karpiai-dazniausiai gaudomos mano zuvys:)
kazkaip paskutiniu metu pasidare liudna vienam visur vazineti ir gaudyti, todel nusprendziau kad reiketu stoti y koky kluba zveju, zinoma patinka zvejoti su kompanija, taciau iki siol mano zvejybos draugai labiau buvo triuksmadariai ant kranto, ir nelabai ten pazvejosi su jais:D
gal galetumete patarti kanors situo klausimu? gal esate kokiam klube kuriame yra dar vietos vienam nariui ar pns:)
 #520862   Agis
 04 Lap 2013 15:54
Pritariu Skridžui, žvejybai klubas nereikalingas, vat jeigu kils minčių ir norų nuveikti kažką daugiau, tai tiesiog pasiskaitinėsi apie lietuviškus klubus čia
http://www.zvejotribuna.net/forumas/viewforum.php?f=19
arba mūsiškame
http://www.zvejotribuna.net/forumas/viewforum.php?f=99
ir pats nuspręsi su kuom Tau pakeliui ;-)
 #536444   Arturijus
 12 Sau 2014 21:10
Na ka gi, manau ir man laikas prisistatyti. Esu Kristaus amziaus zvejys megejas, gaudau skirtingais budais, visais metu laikais. Megstu ne tik pagauti bet ir pagaminti, paragauti viena ar kita zuvi. Nors dauguma mano irankiu yra vidutines(ziemos) ar padevetos klases, bet pinigu jiems isleidziu tikrai nemazai, tai kaip ir dauguma naktimis kamuoja kosmaras, kuriame zmona man mirus parduoda viska uz ta kaina kuria as jai pasakiau.
Zvejoti pradejau 10 m. neskaitant keleto meginimu pries tai... gaudant dyglius su seteliu nuo bulviu, tritonus ant slieko priristo prie siulo, na ir pleksne prispausta juroje su koja. Pirmas laimikis kilbukas. Pirmas irankis sov. rinkinukas plude+valas+svareliai+kabliukas, lazdynu kotas savos gamybos su nepakartojamais is aliumo lenktais ziedais, fuji net 10 proc. to neverti :D Po to jau seke visokios daiwos, okumos ir t.t. '' originaliu'' kuolu is gariunu...Na o veliau kaip sakant su pinigines ir savarnkiskumo augimu, evoliucionavo ir irankiai.
Sekmingai zvejojau kol, viena diena neapsvarino mano sandeliuko. Isejau i armija ir is jos grizau i nesustojancio be iseiginiu darbo maratona. Kai visa tai baigesi pasukau kito pomiegio keliu, paieska su metalo ieskikliu, tikrai pomiegis vertas laiko, tik kaip ir viskas kas gero yra siame pasaulyje, sita hobi sugadino keleta veikeju ir jei dauguma skaitet ir domejotes visa paieska apdejo istatymais, kad niekas a neis saziningas a nei nesaziningas ieskoti pamiestiniu daiktu negaletu... Na palikim juos...
Ir va lygiai pries metus, as nuvaliau dulkes nuo savo likusiu zvejybiniu rakandu ir pradejau po truputi eiti jau senai ismintu keliu, kadangi dideli laiko tarpa buvau iskrites is zvejybos temos, inormacijos pradejau ieskoti zvejybos forume, taip atsiradau cia. Cia ieskau informacijos, uzduodu daug kavailu ir nekvailu klausimu, dalinuos ziniom ir kita informacija, kartais pablevyzgoju, na zodziu kaip ir dauguma...
Tad dar kart visiems sveiki, ir prasau nepikti jei paklausiu kur perkart, ka maunat ir t.t. :D A nei zvyno visiems.
 #536471   Kairys
 12 Sau 2014 21:57
Na va, Arturijau, o gal Artūrai, bus aiškiau, kas ir koks, tamstele, esate. ;-) Šiaip smagu, kad pasirinkote tinkamą forumą, be to, pastebėjau, kad Neries tema praėjusiais metais pagyvėjo tamstos dėka. ;-)
Tiesa, dar šita mintis laaabai patiko: "naktimis kamuoja košmaras, kuriame žmona man mirus parduoda viską uz tą kainą, kurią aš jai pasakiau". ''plot :-D ;uolrait
 #536596   Ovidijus
 13 Sau 2014 10:24
Įdomiai čia pasiskaitinėjau, tai nutariau ir aš prisistatyti. :roll:
Tai va esu vardu Ovidijus ::hai-bai kaip jau visi ir matėt. :) 88-04-20 kritimo laidos, ramus, kantrus avinėlis, reikalui esant parodau ir ragus. :evil: Nekenčiu išsikėlusių :grin: Augau Plungės pakrašty, ten ir gyvenau, tik va toks gyvenimas susiklostė, kad db jau beveik metai, kaip Klaipėdoje gyvenu. Kaip ir dauguma žvejyba užkrėtė tėvukas, nuo pat mažų dienų. Kiek pamenu tai dar nė į mokyklą nėjau, o ešeriukus jau ant tvenkinio betonkės smaugiau. :v-ar Vaikystės vasaros, tai būdavo kiekviena diena prie tvenkinio, net mama valgyt nešdavo, sako nė namo nebegryšti. :grin: Mėgstu labiausiai spiningą ir žvejybą upėje, bet propaguoju viską: plūdinę, dugninę, surf ir pan.( į Žvejybą su gera chebra tinka viskas) ;-var-var. tik dar neteko su museline pradėt, bet viskas dar prieš akys. :) Apie laimikius daug nesiplėsiu, lydeka 5,200 kg ir daugiau nepamenu, nelabai sveriu, niekaip svarstyklių neįsitaisau. :lol: Dažniausiai visą žuvį leidžiu atgal i laisvę. :) Malonu su jumis susipažint, galvoju ateity praleisti įdomų laiką šiame forume. ;-)
 #543775   sratunas
 08 Vas 2014 13:39
Sveiki,

Aš Šarūnas 1991.03.23 gimimo. Žvejoti pradėjau kokių šešerių metelių. Pirmas meškerykotis buvo dovana. Teleskopinis žalias dar ir dabar gerai atmenu kiek džiaugsmo turėjau jį gavęs. Tačiau paturėjus jį gal apie tris savaites įvyko nelaimė. Matyt kažkam kaime buvo baisus pavydas, jog turiu tokį džiaugsmą tai nutarė "pasiskolinti". Pasiskolino ne tik karosų "žudiką", bet ir naujatėlaitį dviratį. Taigi praėjus ne vieniems metams tik praeitais metais ėmiau meškerę į rankas. Nežinau kodėl iki to laiko jos nebūdavo su manimi, bet galbūt tiesiog atsirasdavo kitų interesų. Paauglystė tai kompiuteriniai žaidimai, po to intensyvios studijos, mergos, baliai - festivaliai, bet galiausiai po truputį susidėliojo visi šie smagumynai ir grįžau prie vaikystės svajonės :-)

Kolkas turimi įrankiai : Shimano Catana, 240 cm, testas 3-14g. Ritelė shimano exage 3000. Taip pat ieškausi naujo meškerykočio kaip kurie turėjo pastebėti.

Pagarbiai,

Šarūnas
 #543815   Ovidijus
 08 Vas 2014 20:13
Nieko tokio Sratunai kad tik db prisiminei, koks gėris, ta žvejyba ir gamta... :) Svarbiausia, kad išviso prisiminei, šitą neapsakomą malonumą... :gutgut Mano du švogeriai nė vienas gyvenime nebuvo žvejoję ir kai pasakodavau jiems apie žūklę, tai kosmosas atrodė, bet dabar jau antri metai pamišę dėl jos... :-D Beto, sveikas prisijungęs. ;-)
 #559786   Yozuri
 11 Bal 2014 08:17
Sveiki, na ką, nusprendžiau ir aš prisistatyti tiems, kurie dar manęs nepažįsta ir truputi papasakoti apie save kaip žveją ir žmogų. Nors užsiregistravęs ir senai, reiškiuosi aš mažai. Jei neturi ką pasakyti, geriau patylėti. Žvejoju nuo tada, kai tik sugebėjau savo rankomis nulaikyti lazdyną. Pirmąjį savo karosiuką, nors ir su tėčio pagalba, ištraukiau būdamas 3 metukų. Dabar jau esu sukaupęs 25 metų stažą. Gaudau įvairią žuvį, bet privilegija upinei. Dažniausiai žvejoju Šventojoje šapalus, kelis metus iš eilės vasarą tik juos ir gaudau. Ir šiandien lėksiu :D
Esu įgijęs Vandens apsaugos inžinerijos bakalaurą bei Aplinkos apsaugos magistrą, todėl su brakonieriais nedraugauju :/nek . Tai pradžiai tiek kolegos ;)
 #563196   tomola
 25 Bal 2014 02:50
Sveiki, esu Tomas is Vilniaus, 22 metai, esu ligonis nuo tada kai sneket pramokau :) Neteko zvejot tik museline meskere. Rimtesni laimikiai eseriai 800g nuo ledo. Vaiku budamas ne vienam seniui kaunomarese esu ragus istates :D Nuo to laiko gavau pravarde Virsininkas arba jaunasis niekadejas :D
P.S. pries 6 metus valdziau zvejybos foruma.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė