Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #136   tuomahaukas
 23 Vas 2006 11:49
Čia gali prisistatyti nauji forumo nariai, taip pat senieji palikti informaciją apie save. Forma tikrai paprastesne, nei siunciant CV būsimajam darbdaviui -galite prisistatyti ir juokų forma, ir rimtai. Galite dėti savo nuotraukas, kad kas pažine jus gamtoje su meškere, prieitu ir pavaišintu... arba spirtų klynan :twisted:

 #239   spiridonas
 23 Vas 2006 15:11
sveiki. zvejoju nuo kiek atsimenu.pirmoji meskere is lazdyno veliau bambukas. kai buvau 6metu, dedule padovanojo savo teleskopini meskerikoti.pirma zuvis -auksinis karosas. Didziausia zuvis 3,5 kg karpis, pagautas is ligonines priesgaisrinio prudo. Lydeka ~ 3,5 kg pagauta per meeta Dusioje. Zvejybos budai: spiningas ir poledine zukle. kartais pasedziu ir uzsimetes dugnine. Domiuosi sportine zukle. (pradziai tiek)

 #290   Aukstaitis
 23 Vas 2006 17:02
Aukstaitis – kitaip Arūnas.
Gimiau ir augau viename iš Anykščių raj. kaimelių.Dabar jau geras 20 metelių kaip gyvenu Vilniuje.
Žvejoti pradėjau maždaug nuo 5 metų. Bet kadangi esu žioplovotas,tai taip ir netapau žveju sportininku :roll: . Didžiausias laisvalaikio hobi, tai viskas kas susiję su gamta – žvejyba, grybai,uogos, paprasčiausias paslankiojimas po miškus ir.... fotografija.
Didžiausia žuvis kurią esu pagavęs – lydeka 5kg :shock: .Ją pagavau Mūšiejaus ežere spalio 9 dieną, bet metų niekaip nepamenu.Tai buvo tikrai seniai.
Šiuo metu dirbu darbą kuris ne visiems patinka :lol: .
Šiam kartui tiek....

 #299   saciokas
 23 Vas 2006 17:13
Saciokas - draugu sluoksniuose geriau pazystamas kaip Kiesha, gimines susiburimuose ir kituose oficialiuose subuntujuose vadinamas Kestuciu. Ant sios marijos zemes jau pragyvenau 26 pavasarius vasaras rudenius ir i pabaiga einancia 26 ziema. Kiek neatsimenu tai kogero marlinius pampersus surisdavo 1mm storio zilka, todel pradejau nekesti tu virviu ir pradejau naudoti kur kas plonesnes. Kogero nuo to ir prasidejo ta chroniska liga kitaip vadinama zvejyba. Gaudau nuo pampersu, kai kaime i pruda vos neitempe virs kilo sveres karosas. Daugiau nuodemiu neprisimenu, o jei ir padariau ka nors blogo prasau atgailos ir isrisimo. Amen

 #570   mantesas
 24 Vas 2006 10:30
Na esu mantas kilimo is zemaitijois tikslaiu gargzdu zvejoju oi kaip senai net nezinau:)
esu pludininkas (tai pagrindinis bet ne vienintelis zvejybos budas), propaguoju sportine zukle. dabar studentauju ir keturis metus springstu vilniaus smogu:) todel kas pora savaiciu lekiu i zemupi pazvejoti:)

 #688   alkanas
 24 Vas 2006 17:57
zvejoju. dabar nieko, mat ziema :oops: .pavasari, rudeni ir vasara gaudau lydzius, pludine gaudau kas kimba, kartais ir dugnine uzmetu. karpiu nebegaudau ir nemanau kad kas prikalbintu dar kada nors juos gaudyt. ant gyvos zuvies negaudau ant negyvos irgi. ups jo viena kart ant stincikiu si rudeni eseriukus vaikiau, stinteliu gaila :grin:

 #830   tomoshius
 25 Vas 2006 12:54
:arrow: tomoshius,vietiniams pazystamas kaip tomoshius...na ka zvejojiu istisus metus..Vasara 50 proc. laiko skiriu karpiams,40 proc. lydekoms ir 10 proc. kaip papuola..Ziema-50 proc. lydekai , 30 proc. eseriai ,like 20 proc. nuo situacijos ;-)

 #1839   SenasVilkas
 06 Kov 2006 14:56
nu ka as galiu pasakyti - zvejoju kai tik galiu, o daznai ir kai negaliu

 #2071   Vegys
 08 Kov 2006 14:14
Sveiki,

Mano vardas Egidijus, gimiau 1975.02.03 Lazdiju rajone. Gyvenu Vilniaus rajone.

Mėgstamiausia žūklė - upėtakių "medžioklė". 2-3 metus buvau "pasinęšęs" ant karpių. Buvo 1-2 metai kai domėjausi šamais. Vis dar svajoju pažvejot juos Ispanijoje. Iš mažesnių žuvų mėgstu gaudyt raudes.
Mėgstamiausios žūklės vietos- upėtakiniai upeliai. Iš ežerų - Prapuntas Lazdijų rajone. Prie jo prabėgo vaikystė + beveik visos atostogos.
Megstamiausias žvejybos būdas : spiningas. Mėgstu ir velkiaut. Plūdinė ir dugninė paskutiniu metu "nuėjo" į antrą planą. Muselinę turiu, ale kol kas dar "neužsikabinau" ant jos. Žiemą irgi žvejoju, daugiau sėsliai.
Didžiausios sugautos žuvys : šamas 12.5 kg; karpis : 11 kg; lydeka : 5.6 kg; lynas : 1.35 kg; kuoja : 0.56 kg; eserys : 0.5 kg; raude : 0.48 kg; upėtakis 48 cm; salatis 1,9 kg.
Paskutinį kartą redagavo 1 Vegys. Iš viso redaguota 14 kartus.

 #3996   Dundis
 28 Kov 2006 19:41
sveiki, esu Donatas, gimiau 1976.04.28 zvejyba uzsikreciau nuo tevo vaikysteje, megstu spiningauti, pludine zukle, pagaudau juroj nuo kranto, patika kursiu marios, zvejoti sventosios zemupy,tai tiek

 #4750   Kootas
 05 Bal 2006 19:28
Sveiki :/braj; :/braj; :/braj; ...esu Kootas...labai mėgstu valgyti žuvį, bet dar labiau ją gaudyti :aliukas su gera kompanija...juk esmė tai procese [oj-me: [oj-me: [oj-me: ...

 #5927   Supernatural
 22 Bal 2006 17:27
Gerą dieną, ponai, gal žinot, kur kokių žuvų būtų? :grin: :grin: :grin:
Mano vardas - Tomas. Gimiau ir užaugau Šiauliuose, antrus metus studijuoju Vilniuje. Žvejoju... pakankamai seniai, šia nuostabia liga užkrėtė draugas, šiaip giminėj "rybokų" nėra. :roll: Pradėjau kaip ir turbūt daugelis, su bambuku; Rėkyvoje. Deja, negaliu pasigirti nei ypatingais laimikiais, ar įrankiais (kol kas :) ). Žvejoju plūdine ir dugnine (ketinu ties ja ir apsistoti), bandžiau ir spiningu, bet "neužkabino", domina ir poledinė žūklė, tik kad žalias kaip reta esu, nebandęs nei karto :oops:. Nesu joks "profas", gaudau savo malonumui ir neįsivaizduoju geresnio poilsio už žvejybą. Neypatingas ir mano žūklės sezonas - vargani vasaros mėnesėliai, dėl dviejų priežasčių: visų pirma tai laiko stoka (mokslai, mokslai, mokslai :evil: ), bet šitą problemą būtų galima daugmaž išspręst, pašalinus kitą - kompanijos stoką. Kažkada visas kiemo pulkas "snarglių" traukdavom į Rėkyvą "majikių" gaudyt ar į "šiauliofkę" (Bubių tv.) pameškeriot. O dabar...paaugom visi, ir 99% "rybokų" smagiau kiauras dienas alkoholy mirkt, negu kur prie ežero su meškere. (Išgert neatsisakau, bet, kas per daug, tas nesveika, išskyrus žvejybą :grin: ). Vienam toliau važiuoti kaip ir baisoka, taip ir trinuos aplink Rėkyvą ar "šiauliofkę"...

Tai tiek.

 #6129   sraigys
 24 Bal 2006 19:33
Esu paprastas zmogelis, retokai isvykstantis i zvejyba, bet prijauciantis jai. Gal delto, kad niekas is pazistamu nezvejoja ir vienam liudnoka varyti i ,,ribalke". Tad esu zalias sioje srityje. Reiktu dar daug mokykis ir mokytis :ks> .
Tai va tokios tokeles su manim :grin: .

 #6177   tuomahaukas
 25 Bal 2006 08:08
Nu jomajo, aš gi pamiršau prisistatyti :oops: :lol:
Aš irgi "Tomų klubo" narys ;-) , mama mane išperdė 1973.07.16., pagal garaskuopą ašai tipiškas Vėžys: mintu visokiais šūdais, bet gyvenu tik švariuose vandenyse (čia perkeltine prasme :lol: ). Didžiausios vertybės: šeima, Tėvynė ir meškerė. Vilnietis. Mėgstu viešai deklaruoti liberalias pažiūras, bet iš tiesų esu užkietėjęs konservatorius :twisted:
Žūklauti pradėjau kaip visi- su lazdyno šaka rankoje ir niurzgančiu tėvu dėl supainiotų sistemėlių pašonėje ;-) . Visąlaik buvau "pripuolamas atostoginis žvejys", t.y. nė velnio nemokėjau žūklaut. Prieš kokius 5 metus nežinau koks bizas galvon šovė- rimtai užsikabinau ir dabar nebegaliu be žūklės, net kaulus laužo :lol:
Teoretikas- eksperimentatorius :oops: :lol: . Vietoj to, kad "pažvejočiau kaip žmogus", galiu pasiimti porą iliustruotų knygų ir nuo saulės patekėjimo iki laidos išbandyti ~20 variantų sistemėlių, plūdžių ir t.t. ; kitąkart kruštis pakrantėse su 3 kibirais skirtingų jaukų. Didelis mėgėjas nusieksperimentuoti iki nukvakimo :oops:
Iki šiol- tipiškas ežerinis žvejys. Mėgstamiausi būdai- spiningas ir plūdinukė, poledinė žūklė.
Neigiami bruožai: nepastovumas. Pradedu varinėti visokias pseuodoteorijas, nepatvirtintas ilgalaike praktika. Taip pat lengvai jų atsisakau ir viešai pareiškiu kad tai nesąmonė :donknow' :lol: To pasekoje subalamūtinu nemėgstančius eksperimentuoti kolegas :twisted: Savas tiesas, požiūrius ir vertybes įvairiais gyvenimo atvejais ginu perdaug aršiai ir iki rimtų konfliktų.
Teigiami bruožai: kai žinau, kad kažką darau durnai- tai viešai pripažįstu. Kai pagrįstai būnu pavadinamas durniumi- labai nepykstu :/braj; . Alergiškas nešvarai ir netvarkai visame kame, tad ir žūklavietėse po savęs viską palieku clear ir netgi ženkliai labiau clear, negu buvo.
Tai tiek :/braj;

 #6225   Agis
 25 Bal 2006 13:59
Ziuriu, kad ir man prisistatyti reiketu, o tai dauguma gal klaidingai apie mane pagalvoja. :roll:
Zodziu tikriausia Gagarino skrydzio aplink zeme ykvepta rudeniop mamyte pasaulin paleido mane.Pagal horoskopa esu mergele, turbut del to atsiranda kazkoks nenormalus nukrypimas valgio gaminimo atzvilgiu.Zvejoti pradejau kai jau kelnes su klynu pradejau nesioti, nors zvejybos bacila tetis stengdavosi apkresti vos ne kiekviena savaitgaly su kaimynu ymesdamas mane I “Emkos” liulka ir temdamasis prie Vistycio ar Nemuno ties Birstonu.Tik tokia bacila nelabai mane eme, bo is pradziu vakare nieks zvejoti normaliai savarankiskai neleisdavo, o ryte kai atsibusdavau ju reikdavo namo lekti. :evil:
Tik veliau prasidejo bastymasis Sesupes krantais, veliau uz parduotus obuolius ysigyta gumeska visu Kalvarijos ir Juodeliu apylinkiu ezereliu sturmavimai.
Gyvenimas mestelejo kiton lietuvos pusen, taigi teko mesti salin visas savo bambukines meskeres ir apsiginkluoti leningrado spagomis, bo taip visi gaude ir juokesi is mano lengvu yrankiu.Atsigaudes tos susaros, pavarges nuo pasaro kubilu tasymo pradejau zvejoti subtiliau.Jau trecias sezonas bandau spiningauti, yra noras ismokti ir juroje zvejoti.Taigi kaip dauguma esu laisvalaikio zvejys leidziantis sau pasiimti tik labai jau patikusia ar siaip kazkuom miela zuvele, kitas paleisdamas atgalios.Charakterio esu ramaus ir megstu stotis tarp konfrantuojanciu pusiu, tai kartais tenka gauti ir nuo vienu ir nuo kitu.Nekenciu chamu, pasiputeliu ir kitu save laikanciu pasaulio bamba.
Visur stengiuosi elgtis taip, kaip noreciau, kad su manim taip elgtusi.

Kai zemupyje sutemus kompanija saukia "Algi, Algi" nebutinai tai saukia mane :lol:

 #8821   Xrapas
 08 Bir 2006 16:39
Pagarba visiems :lol:
Gyvenu Vilniuje, kilme ir charakteriu- žemaitis, pagal Zodiaką- Skorpionas, gimęs šuns metais (1958 m. lapkričio 7 diena).
Bandyčiau rašyti daugiau, bet perskaičiau Tuomahauko prisistatymą ir išsižiojau: beveik tas pats tekstas, kurį norėčiau parašyti apie save. Todėl nesikartosiu ir pridėsiu tik keletą asmeninių detalių.
Esu išbandęs beveik visus žūklės būdus, išskyrus muselinę ir jūrinę žūklę. Prieš kokių 10 metų rimčiau užsikabinau prie spiningavimo ir dabar ko gero esu jo fanatikas. Specializacija gan siaura: ežerai, valtis, lydekos, vobleriai. Tenka apsiriboti, nes labiau plėstis neleidžia darbas ir, deja, sveikatos problemos.
Šeimoje kol kas santarvė, į mano pomėgį žmona žiūri pro pirštus, bet kainas nuo voblerių įpokavimų visgi tenka lupinėti :oops:
Žvejyboje patį procesą vertinu ne mažiau, negu rezultatus, todėl gilinuosi į įrankių technines detales, nemažai konstruoju, gaminuosi visokią pagalbinę įrangą ir ateityje, tikiuosi, galėsiu pasidalinti patirtimi su kolegomis.
Palyginus nesenai dirbu su kompiuteriu, todėl būkit atlaidūs galimiems elektroniniams "liapsusams", būsiu dėkingas už pastabas ir pamokymus šia tema...
Sėkmės visiems!
Paskutinį kartą redagavo 1 Xrapas. Iš viso redaguota 17 kartus.

 #9584   fukas
 28 Bir 2006 10:13
Sveiki,

Mama pavadino Marium pries 27 metelius, siuo metu gyvenu Marijampoleje, nors sirdis likusi Vilniuje :cry: Zvejoju kaip ir visi cia, nuo tada kai pradejau dviem kojom vaikscioti, temdavosi tevelis ir burnodavo, kad ta supynei, ta sulauzei :roll: Veliau sita smagu uzsiemima buvau nepelnytai uzleides, bet pries kokius sesis metelius vel atsiminiau ir uzkliuvau uz spiningo. Tai ir yra mano pagrindinis zvejybos irankis, nors kartais (jeigu gera kompanija pakviecia) galiu prigriebti ir kitoki iranki. Rekordiniu laimikiu nesu pagaves, maziukes paleidziu, o dideles dedu i stiklainiuka nuo majonezo :lol: Ziemos laikotarpiu zvejyba stipriai uzleidzia pozicijas medzioklei :roll: , o vasara amzinas :?: ka imti einant per duris sautuva, ar spiniga :)

 #9685   Pjovejas
 29 Bir 2006 22:31
Pjovejas*. Tadas 1981 metu laidos, bet visi vadina Tadeliu (nezinau kodel...gal del to kad mazas esu). Rimtai zvejot pradejau galima sakyt neseniai, mazdaug pries 7 metus, kai is gimtines (Joniskis) atvaziavau i klaipeda studijuoti, tfu...studentauti. iki to laikotarpio buvo tik zaidimas (bent as pats dabar taip manau), nuvaziuodavau tik su tevu ar draugais i koki tvenkini netoliese ir mirkydavom (aisku kad meskeres...)
Bet kai atvaziaves pamaciau ka reiskia upe ir kaip joje gaudyti - uzsikreciau. Dabar negaliu paziuret i stovinti vandeni (atsiprasau salininku). Megstu veiksma zvejyboj, negaliu buti ir sedeti vienoj vietoj, todel dazniausiai (istikruju tai visada) zvejoju spiningu. Pastaruoju metu aktyviai mokausi gaudyti museline meskere. Zuvi visada ir bet kokio dydzio paleidziu. daug kas pizdavojasi is manes, bet siaip valgyti dar turiu uz ka nusipirkt. paleisti zuvi atgal yra tas pats malonumas kaip dovanas per kaledas dovanot (ce mano nuomone).
Didziausia pagauta zuvis - 3.5 kg lydekaite (Tenenyje), bet ji mano geriausiu pagautu zuvu sarase nebutu pirma. Vertingiausi mano laiminkai: 46 cm upetakis, eserys 1.1 kg, sapalas 39 cm
Tiek ziniu...

*Dirbu spaustuveje, pjaustau popieriu su giljotina... :grin:

 #11735   artistas
 24 Rgp 2006 02:09
FIZKULTPRIVET VISIEMS !
Esmi gryniausios veislės dzūkelis nuo Lazdzijų, prieš 8-erius metus emig-
ravęs Krekenavon (pasiutusiai geras alus). Vidurinėj vadintas "rickum",
studentaujant "maugliu",o dabar "artistu". Žvejybos zarazą pasigavau
būdamas 5-erių, kai į dieduko prūdą vos su visa meškere neįvilko kilo-
graminis lynas.Va nuo to laiko ir galabiju juos jau 33metus.
Nei žvyno jums, nei uodegos. . .
REMIGA :[anuol :aliukas-2 !jablynkst!:

 #12705   Magnumas
 15 Rgs 2006 06:08
sveiki! pirmakart zvejojau,gana velai (pagal amziu) 12 metu..prude apgaudziau kitus veikejus...atsimenu savo pirmaja medine meskere :) o dabar manau,galesiu semtis ziniu ir pats jas duoti!

 #13189   skrituliai
 25 Rgs 2006 18:37
sveiki,man irgi deretu prisistatyti. man dbr 19 metu,susigundziau zvejyba kokiu 13 metuku. tada pamenu tevas zvejojo skrituliais,istrauke 2 lydekas, o man leido istraukti keliu simtu gramu svorio eseri. iki to laiko buvau pritraukes ivairios smulkmes,taciau nebuvau taip uzsikabliaves. pats pradejau gaudyti plesriasias zuvis. pirmasis eserys,sugautas gyva zuvele,sukele daug emociju. bet dar daugiau ju sukele mano pirmoji lydeka,46cm ilgio,pagauta spenglos upelyje gyva zuvele. nors ji buvo kokiu 700g,bet as ja lupau kiek pamenu lb sunkiai,galvojau 1,5kg. tai nuo to momento susirgau si liga,lydeku sindromu :lol: tai vat,75 % skiriu lydekoms,10%-masaliniu zuvyciu gaudymui,7% naktinei karsiu zuklei ir 3 % upetakiams. planuoju kitamet pajusti karpio jega. mano megstamiausias ir sekmingiausias zvejybos budas-skrituliai. didziausia gyvenimo zuvis- 6.3kg lydeka,eserys 750g,pagauti skrituliais. upetakis didziausias tik 800g bet vis vien buvo smagu :grin: tas pats pasakytina ir apie karsi. siaip ir spiningauju,didziausia kokiu 1.5kg lydeka,bet be skrituliu neisgyvenciau :grin:

 #13847   Krisius
 08 Spa 2006 19:40
Esu gal labiausia netikes zvejys, nes nieko nepagaunu, nors as nieko ir negaudau :-D :-D :-D

 #13910   Edosius
 10 Spa 2006 14:26
Edosius - kazkada taip pavadino mama. Pilnas vardas labai igas ir sudetingas EDIS. Iki 18 gyvenau Birzu rajone, po to studijos Vilniuje :gazieta: , studijos baigtos, bet vis dar Vilniuje o kaip rytoj tik ateitis parodys, tad savaitgaliais bunu Birzuose ir tose apylinkese zuklauju. 1980 pirma kart ikvepiau oro po avino zenklu. Kazkur 5 ar 6 metu pamenu kaip stovejau prie duru staktu ir verkiau 'viarkt , kad tevas nepaeme i zvejyba, truko ugio :1man: (kazkur 20cm), po savaites kazkaip priaugau :je-heh ir jau su metriniu bambuku lupiau kuojas ../;nzv . Nuo to laiko zvejoju iki siol. Zvejyba man tesiasi istisus metus. 4 vasaras buvau atidaves karpiams. Didziausias 8 kg, isimintiniausia karpiu zukle 6 karpiai, visi nuo 5 iki 7kg (tvenkinys nemokamas, kas nori tas gaudo), bet 5 vasaros nebeeikvojau, tipo reikejo sutvarkyti ezeriuko uztvanka ir vanduo buvo nuleistas ir kaip nekeista vos ne sausai :jop-mat . Lydekos taip pat prie sirdies. Didziausia dar laukia manes kaip ir jusu visu ::liux , nes iki siol tik 3kg. Lynai - super zukle, didziausias 1.6kg. Dar pasedziu karsiu, kibimas grazus, bet zuvis ne mano skonio. Nuo siu metu pradejau dometis starkiais, jau keletas mano saskaitoje yra ''plot . Tad tiek siam kartui ir iki malonaus ::hai-bai

 #15584   Gintasas1
 03 Lap 2006 14:26
Sveiki, prisijungiau o pamiršau prisistatyti.
Varda-Gintas (po paspartu Gintautas :lol: ).Gimiau Vilniuje 1971.09.04 ir gyvenu ten iki šiol. Laimikiais pasigyrti nelabai kuo turiu. Pirma žvejyba buvo kruta, gaudžiau varlas ir dėjau sau į kišenes. Po to pradėjau normaliau žvejoti kaip visi vaikai su lazdyno vėzdu :-D Galiu pasigyrti po tokios praktikos prieš kokius ketverius metukus išmokiau tuomahauka žvejoti :-D :-D :-D

 #16225   Dzukeliz
 13 Lap 2006 16:15
Sveiki kaliegos,
gimiau ir uzhaugau Aytuje ,kol kas dar nesu zvejojas ,bet vo po truputeli skaitineju ir manau reiks kada pabandyt mazhu patiks :-D !-kliovas-! :-ou-je

 #16290   Marius
 14 Lap 2006 14:35
sveiki, aš Marius (was known as "gio"), gimis 79 Vilniun, ale biski paaugytas Varėnon, kur kažkur palei Merkį pakrūmėj mano širdzis ir liko gulėc. Žvejoc pradėjau, kai sugebėjau lazdzyno rykšcy pakelc.

:twisted: gio is dead :twisted:

 #21469   audriukas
 22 Sau 2007 21:42
Sveiki :/braj; as audriukas-kitaip Audrius zvejys profesonalas :cool: 1980 gimimo .17m patirtis sportines zukles varzybose. p.s gal neperdaug cia prisigyriau :oops:

 #23594   Dusia
 08 Vas 2007 18:26
Sveiki,as Vaidas gimiau Panevezy 19.. 03 11 :-D bet jau 15m gyvenu Vln.Zvejo karjera :lol: pradejau penkeriu, nuo auksliu ir bambukines meskeres ::hai-bai
Paskutinį kartą redagavo 1 Dusia. Iš viso redaguota 2 kartus.

 #25239   Zvejukas
 02 Kov 2007 14:27
sweiki, AS shytas Zvejukas ish Didziosios raides :lol:
ty vo pradejau zvejot nuo bambuko iki ... dar net nzn pac kuom baigsiu :D
Megstu gaudyti ko negalima...negalima... :evil:
esu dar prastas zvejys, na bet syki man buvo... tai buvo siltas balandzio menuo , saulute sviete pauksciukai ciulbejo, svintant buvau prie vandes, uzsidejau dzyku kruva ant kabliuko, jie taip raitesi bande pasprukt.. bet mano seiles juos sukipde... meskere greit uzmesta plude tyvuliuoja ant bangu ir tik netiketai.... PLa.. nesita cia tema, tai va tiek tenorejau pasakyt :roll:


Cia pridejau anksciau rasytus zodzius, pirmame puslapyje :lol:

Zvejuks , nu *BLYN* afygenas melagis esu, afygenai nieko nepagaunu niekad, gaudau jau 15m ishbandes viska kas tik gali but, ale nepagaunu nieka.
didziausia maximoja nupirkta zuvis 7kg starkis, esu upetakiu upeliu siaubas, ty - ishrenku ish dugna sakalius, afygenaij spiningauju ir afygenai pritraukiu visokiu rakandu, nu krc esu geras bychas, gamtai padedu nu , zuvys manes nemyli matyt .

 #25240   Meškute
 02 Kov 2007 14:30
pagimde mane vilniuje :-D tad cia ir gyvenu :lol: varda dave - Erika, zvejyba pamegau, nuo tos dienos kai manes vos neitrauke lynas i ezera, bet as ji iveikiau !yeee!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė