Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #189893   Tadunce
 22 Bal 2010 08:59
Taigi taigi, tikiuosi gerb. moderatoriai neuzpyks uz nauja tema, taciau pribrendo reikalas issiaiskinti ilgai ramybes neduodanti klausima ;-var-var.

Jaunuoliai sioje temoje tures deti savo sugautus laimikius, kaip buvo siulyta blevyzgose, nuo s.m. geguzes 1d iki birzelio 30d..
Iskaitomos visos zuvys pagautos megejiskais zukles irankiais ju paciu..
Dabar del to prasau fotografijas daryti taip, kad bent kiek gamtos fono matytusi bent jau, ar, kad fotografijos kampe butu issaugota data nuotraukos, kad nebutu nuotrauku is keliu metu senumo ribalku '''bum Pageidautina, kad patys dalyviai bent karta butu iamzinti nuotraukose :gutgut
Zukliu kiekis nebus veiksnys lemiantis rezultatus. Zinoma, noretusi matyti bent po 10 zvejybos rezultatu.. T.y. jei 60d konkursas, tai kas 6diena tikrai istruksit pazvejoti ;uolrait
Varzovus po galutinio termino, sakykim 3-5dienas (priklausys nuo vartotoju aktyvumo) vertins forumo dalyviai, kurie tures savo balsa skirti vienam ar kitam, nurodant argumenta, kodel jo manymu turetu laimeti vienas ar kitas dalyvis. Atsizvelgiant i siuos balus bus priimtas nuosprendis..

Prizas nugaletojui - rudeni isigytas, bet praktiskai nenaudotas spiningas (3m 7-28g fastas) - prizo verte >140LT
Tikslas - skatinti jaunima dometis megejiska zukle.

Taigi, jei kas turi kokiu pasiulymu ar pan, prasau issakyti mintis, iki 04.30 galima papildyti taisykles ir galutini varianta paskelbti :/braj;
 #190236   Tadunce
 22 Bal 2010 20:00
Prizas :
Paveikslėlis

p.s. interneto parduotuvej uzmeciau aki, kad ikainota 100lt sis kotas ( permokejau pirkdamas :) )
 #190800   linaspvlts
 24 Bal 2010 11:21
o cia jau kazkas naujo ;-) gera temike isvystet.Tik cia kazkaip viskas su dalyviais supainiota.Neaisku kas pries ka boksuosis.
Del prizu....turiu visa deze guminuku,ir galvakabliu yra nemazai.As an tokiu negaudau.Kaip buvau jaunas,prisipirkau,o dabar po skrynia grycioj metosi.Tad galeciau prastumt i prizini fonda.Daiktai nauji.
 #191612   Tadunce
 27 Bal 2010 15:18
Taigi, kadangi kelios dienos liko iki geg. 1 dienos, kada turetu prasideti zvejybos, taigi, prasau registruotis dalyviams sioje temoje.
Registracija :
1.Pareiskiate nora dalyvauti
2.Nurodote savo amziu
2.1. Kilus abejoniu del kurio dalyvio amziaus bus paprasyta atsiusti paso, kito oficialaus dokumento, ar keliu atskanuota varianta.
3.Registracijos pabaiga - geguzes 10d, todel iki sios datos jei bus pavelavusiu - priimsim

Remeju registracija:
1.Norintys gali paremti varzybas skirdamas ivairius zvejybai skirtus dalykus, aksesuarus ir panasiai, jei kam yra noro, gali atspausdinti ir diploma mini taurei laimeti :)

Taisykles:
1.Dalyviai, kartu su nuotraukomis ar nuorodomis i nuotraukas, kurias talpina vadovaudamiesi forumo taisyklemis,
prideda zvejybos aprasyma, kuriame atsispindetu pasiruosimas zvejybai, jos eiga, taktika ir trumpas apibendrinimas.
2.Nuotraukos talpinamos i sia tema, kitose nuotraukose autoriu idetos foto nebus iskaitines
3.Nuotraukose turi buti aisku, kad laimikis sugautas varzybu metu ir yra Jusu
4.Kas savaite bus pakeiciamas zenklas, pagal kuri atskirsime, kad daryta nuotrauka dabar (pvz padetas koks nors atributas salia, laikomas iskeltas nykstys prie nuotraukos ir pan)
5.Draudziama naudoti bet kokias nuotrauku redagavimo programas!
6.Varzybose gali dalyvauti visi iki varzybu pradzios nesulauke 18metu
7.Nuotraukos talpinamos nuo einamu metu geguzes 1d 12.00 val dienos iki liepos 15d 23.59 val
8.Dalyviai privalo laikytis MZT (Megejiskos zukles taisykles)

Balsavimas:
1.Balsuoti gales visi nedalyvave varzybose
2.Saliski balsai arba nepagristi bus neuzskaitomi (pvz esant giminystes rysiams ir akivaizdziam saliskumui)
3.Prizus isteigusiu asmenu balsai duos 2 balus (tikiuosi paskatinti parama)
4.Jei bus viskas gerai, Liepos 16 - 17d bus surasytos nominacijos galimos ir skirsite po viena zmogu kiekvienai nominacijai
5.Balsavimas tesis 1 savaite

Apdovanojimai:
1.Kaip ir buvo mineta, galite siulyti savo parama visu varzybu metu, likus savaitei bus paskirtos galimos nominacijos
2.Aisku, kad bus prizas mini dvikovos nugaletojui ir pagrindiniu varzybu nugaletojui, o po to jau nuo prizu kiekio padarysime daugiau apdovanojimu.
3.Prizai bus perduoti tiesiogiai ar per koki nors asmeni laimetojams

Prasymai:
1.Moderatoriu prasau kartas nuo karto (kas savaite kokia) istrinti komentarus, kaip laimikiu ar reportazu skiltyje, kad liktu tik besivarzanciu ikelta medziaga
2.Dalyviams duokite patarimu ju gaudomai irangai, technikai ir pan, nes gali buti pazangiausio zvejo apdovanojimas, o cia nera tiek laiko, kad eksperimentu principu megintu :)

DALYVIAI:
1. ZeMeR (15)
2. Tanius (17)
3. Fortaz (16)
4. Dima (17)
5. Universalas (17)
6. Ecka357 (13)
7. Saugirdas (16)
8. Leikiux (17)
9. Helias (15)
10. Vytas22 (15)
11. tadis (15)
12. Alexas (15)
13. Ziurim (16)
 #192237   liorenas
 29 Bal 2010 20:45
Na simboliskai ir as prisidesiu prie prizinio fondo...cia vyrai kas spina, kas masalu, o as tikiuosi kad atsiras gaudanciu ir pludine, tai va keletas pludziu is mano kuklaus arsenalo... :oops: pludes deja ne firmines ir ne profesionalios, bet manau jaunimui treniruotem kuri is ju pravers... :roll:

Paveikslėlis

P.s.iki konkurso pabaigos gal dar papildysiu...Jei toks prizelis tinka, tai prasom... ::hai-bai
 #192689   Universalas
 01 Geg 2010 21:59
Na ka ir as idesiu savo pirma reportaziuka.

Diena tikrai buvo nekokia. Vos 15 silumos, nemazas vejas, daznai apsiniauke :( .
Kad tokia diena tai nusprendziau zvejoti kuojas. Jamu i rankas savo matcha, dedu Wagler plude ir paprasta sistemele. Viska dedu i masina ir keliauju prasyt tecio, kad jau vestu prie vandens ;-var-var. Po poros minuciu as jau vietoje. Siektiek nustembu, kad aplink nera zveju. Nuo to man tik geriau :v-ar . Visu pirma galvojau koki pasara geriausia butu naudoti. Kadangi esu didelis megejes eksprementuoti. Tai manau man pavyko sumaisyt tinkama derinuka ir kaip visalaik man jo buvo per daug :-D . Pasaras buvo paruostas mazdaug per 20min. Tada imu matcha ir pradedu ieskot tinkamo gylio. Pirmas metimas ir smarkiai nustembu. Plude plaukia pries bangas :shock: valas buvo paskandintas, itemtas, galu gale paliktas ant pavirsiaus ir nieks nepadejo. Toks atvejis man pirma kart gyvenime :lol: Po tokiu churijozi pirma mintis atejus i galva, kas gali kibti kai taip masalas duosis po dugna :-niak' . Ranku nenuleidziu. Visom tom nesamonem parodau :liež-uvis ir imuos darbo. Pirmi pasaro rutuliai jau vandenyje masalas tai pat.
Paveikslėlis

Pirma kuoja istraukiu po poros minuciu ;-var-var. Ne stebuklas bet ka jau darysi, svarbu kimba tokiu oru ''plot . Taigi mano zvejyba pludine meskere virto beveik spinigavimu :-D . Plude nuplaukia kur nereike ir vel kitur meti, nes jos vietoje islaikyti buvo neimanoma.

Stai taip atrode mano zuklaviete :grin:

Paveikslėlis

Zvejojau apie keturias valandas. Rezultatas ne stebuklingas. Buvo visko. Daznai is manes atimti zuvi bande lydziai, bet as uz juos piktesnis pasirodziau :-niak' ir niekas jiem nepavyko.
Stai toks mano rezultatas ir sutartinis zenklas.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Is viso buvo pagauta 38 kuojos. Ir stai ju kelione savo stihijon. ::hai-bai

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Paveikslėlis

O man lieka tik spelioti. Kokiai rezultatai butu buve jai nebutu povandenines sroves ir plude butu stovejusi vietoje. Rasydamas vis kaltinau save kodel nepadariau daugiau nuotrauku. Reportazas nuo to butu buves tik gyvensnis ir grazesnis. Pazadu pasitaisyti. Tai siai dienai tik tiek. IKI :/brazasista
 #192766   Tanius
 02 Geg 2010 12:07
Sveiki zvejai. O buvo taip... Ryte pabundu nuo lauktos zinutes, kvietimas yra, ~40min su sumustiniais dar rankoj, jau stoviu stoty. Lekiam ten kur sirdziai mieliausia - mazas upeliukstis, gamta, nieko daugiau :che-he:
Paveikslėlis deja praeje ~5 km, neatradom jo :mėlynvarla Nu nieko ... Laikas praleistas gerai. Papietaujam Paveikslėlis nusprende, kad dar spesim lydoku ant vakarinio skubam, skubam, skubam. Na ir ka skubejimas atsiperka :koliorava Paveikslėlis Fotke ne is Lino serijos, bet is to skubejimo paleist taip jau gaunasi :!erzina:! Paveikslėlis Po kurio laiko BAC ir antra Paveikslėlis Sita buvo negailestinga, ir :-niak' paragavo draugo pirsto, dekui tau, kad neislydo :/brazasista Paveikslėlis Paveikslėlis Svarstykles didziosios rode 1.8, kitos nepasverem, tai tiek :/braj;
 #192773   Alma
 02 Geg 2010 12:19
Vajej, kokia grazi zukle, grazus aprasymai ;-var-var.

Zodziu taip, neisiu as per Mindaugo visus zvejybinius irankius ieskot jums prizu, is manes asmeniskai bus piniginis prizas ir ji skirsiu tam, kurio "rasineliai" (nebutinai su dideliais ir gausiais laimikiais) labiausiai man bus prie sirdies :roll:
Paimsiu 100 lt vertės Romados dovanu kupona ir ji issiusiu laimetojui pastu
;uolrait
Tad stenkites ;-)
Kad butu apie ka skaityt, kad butu i ka paziuret ;uolrait
 #193194   dima
 03 Geg 2010 15:27
Na siendien prie neries uztvankeles su pludinuke rankoj isvariau pagaudit eseriu :v-ar (ar dar ko kas kibs ant slieko ;-) ) Paveikslėlis
po kaikuriu vietu jieskojimo radau sau tinkamiausia ;uolrait .Po poros uzmetimu ir nervojanciu digles kirciuku '''bum uzmovaiu nauja slieka ir pirmin :grin: Paveikslėlis
na ir rezultatas ne is paciu geriausiu bet vis delto 3 mano givenime pagautas lynas ;-var-var. Paveikslėlis
Pagautas 10val. ryto , sverti nesveriau bet sveria apie 500-600gr. (cia is akies) :-D gaudziau slieku su pludine 3gr. plude na va ir viskas siam kartui. Ps.paleistas nebuvo nes visad nesu paroditi namiskiam :e:e . beje ranka po gipso dar skaudejo bet del zvejybos visada pasiruoses :-D
 #193717   Saugirdas
 04 Geg 2010 22:05
Šiandien pagaliau ir aš nulėkiau pažvejot. Į kompaniją pasiėmiau ir draugą, kad nebut nuobodu, ir kad but kam laimikį pafotografuot. ' ;-var-var. Iš pradžių pasiemiau savo mylimą, dovanotą 5m botagėlį ir nužinksnevom prie kūdros... ~1h žvejybos ir 64karosiukai, žvejota nuo +-15,30 iki +-16,30...
http://yfrog.com/0k20100504j
RAnka ne mano, kadangi draugas Modestas buvo fotografas, tad...
http://yfrog.com/ba20100504001j
Su naudojama plūde. 1,5gr
Vėliau fotografas Modestas pasiūlė eit pavaikyt lydekų, žinoma aš sutikau, juk po pasisedėjimo norisi pavaikščioti....
http://yfrog.com/eu20100504006j
Lydeka, ~1kg ilgis 56cm.
http://yfrog.com/2q20100504012j
Lydekos pilvas buvo labai išsipūtęs, tad panorau sužinoti kas viduje, truputuką paspaudus išlekė...
http://yfrog.com/0r20100504014j
Na tokia šios dienos buvo žvejyba... Iki kitų kartų... :/braj;
 #194118   leikiux
 06 Geg 2010 13:40
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Na wa wakar truputi pavazevom ir atvykom i sioki toki pruduka :DD

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Uzmestos dugnines ir pludines bet ant ju niekas nekimba tik signalizatorius viena karta pacype ir tiek :D Tuomet imu spininga y rankas ir aplink :DDPo pusvalandzio wienas kibimas ir nutruko matyt walas blogas sena vala vynioju ir lauk :DVynioju nauja pinta ir toliau varai ir stai lydziukas uzkibo :D Dar pazvejawau sumazgiau netyce pinta wala :D
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Weliau paprastai pludei iejus i zoles nuo lieptuko bandziau su meskere pasekt lieptukas luzo o as y vandeni susinerwinau paskambinau sesei pasieme ir nuliudes isvazevau namo stai toke zvehyba :D Sory uz nuotrauku kokybe nes fotiko baterkes nusedusios tai su tel fotkinau :D
Paskutinį kartą redagavo 1 leikiux. Iš viso redaguota 6 kartus.
 #194643   Ecka357
 07 Geg 2010 17:24
[Neradau laido tai tik dabar]
Paveikslėlis
Nuejau iki tvenkinio sedejau, silta po kiek tai laiko bahuriukai priejo as nusisukau i juos o jie man Kimba!

Nuotrauka išimta, nes laimikio dydis pažeidžia MŽT.Iškeltas klausimas dėl perspėjimo skyrimo/neskyrimo.
(Agis)

Nedidele bet visgi ant pludes ir teslos norejau turet akvariume bet.... Laika praleidau nieko visai bet per tris dienas keturias zuvis o is tu keturiu sita didziausia kitos nei per delna nebuvo. ;uolrait
 #194940   Universalas
 09 Geg 2010 13:19
Sveiki. Buvau karjere spiningaut, nulis emociju. Bandziau upeje sapalu irgi niekas nesigavo :( .
Taigi nusprendziau kita diena patikrinti ar kimba karsiai. (sestadienis)
Kagi. Viska susiruoses, pajudu link namatytos vietos. Tik siektiek nuliudes, kad nespejau apsipirk. Tai teko tenkintis tuo ka radau namuose :) . Galvoju, kad kukuruzu, slieku ir praitoje savaiteje isigytu pinku turetu pakakti. Ir stai as jau vietoje. Pilu sausa bazini pasara i kibira, dadedu pora sauju selenu, pakepintu kanapiu, dziuveseliu viska gerai ismaisau ;uolrait . Paskui viska drekinu vandeniu pagardintu melasa ir palieku brinkti. Susitvarkau meskere ir kabliukas su kukuruzu skrieje i vandeni. Meskere jau uzmesta telieka palaukti kol subrink jaukas.

Paveikslėlis

Praejus porai minuciu plude neria o as staigiai kertu. Ir stai sita grazuole mano rankose ;-var-var. Na pagalvoju pirma zuvis reikia nufotagrafuot. Tada atsimenu kad neturiu fotoaparato, tai tenka tenkitntis telefonu :? .

Paveikslėlis

Pasaras kaip ir jau tvarkoje. Tai pirmi 4 rutuliai lekia vandenin. Pagavus jau apie 7 kuojas suprantu, kad pasaras nesuveike, karsiu nebus :cry: . Na ka ir stai turiu pirma problema. Bandant pakirsti zuvi valas uzkliuna uz lazdutes briaunos ir 0,16 pagrindinis neatlaiko. Prazujes po pakrantes uzkabinu vala ir sistemele su plude keliauja i mano rankas. Sitas visas reikalas man kainavo nepilna valanda ir daug triuksmo zuklavieteje. Meskere vel uzmetame, o po jos seka dar pora pasaro rutuliuku. Ilgiau pazvejus matosi sioks toks desningumas. Kimba bangomis kas 10min ir paskui bent 20min pertrauka. Keiciu masalus slieko ir pinku niekas nenori i sumustini irgi nereguoja. Tada kazkuriam kuprines skyriuje randu pirktines teslos. Ja suminkau ir tikrinu. Zuvys ja susidomi bet gerokai mazesnes. Poto mano zukle virto tokai. Gaudau ant kukuruzo pagauni 3-5 kuoja ir stilius. Dedi tesla ir metu pora rutuliuku pasaro ir dar pora kuoju pasiraso. Po to dedi kukuraza ir taip toliau :grin: . Na stai kiek pavyko pagaut kuoju, nors taip tikejaus karsiu.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Nuotraukos tikrai prastos kokybes. Bet ka jau padarysi :). Kita savaite reiks meginti lynus ir karosus pagaudyti ;-) , gal kuojos neuzpuls :-D . Zuvys buvo paleistos. Tik nesugalvojau kaip tai reikejo nufotografuot, nes vienas buvau. Tai tiek.
IKI KITO KARTO. ::hai-bai
 #195333   .....-=tadis=-.....
 10 Geg 2010 20:34
sveiki,sekmadieni 7h su draugu jau buvom prie karjero,kol nuplaukem iki zuklavietes viska susiruosem jau buvo 8h.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Kibo tik ant vienos meskeres kur buvo uzdetas 0.12 pavadelis.O visos kitos meskeres tylejo :? .Kibo tik ant muses lervos,slieku visai niekas nejudino.Kai ant kitu meskeriu pakeitem pavadelius i plonesnius pradejo kibti !-kliovas-! ir ant kitu meskeriu.
Paveikslėlis
Per 6h tik karsi nebloga pagavau ''plot ,draugui visai nesiseke pagavo vos kelias mazas kuojas,ir vienas neblogas karsis prie pat kranto nuejo :-ug .
Buvom sestadieni uzstate skritulius ir palike per nakti,puse skrituliu ziurim apvirte,ziurim pirma skrituli nieko tik kuoja :-niak' .ziurim antra skrituli eserys ;-var-var. 25cm
Paveikslėlis
ziurim trecia skrituli Lydeka gal kokiu 40cm
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
keliauja atgal ;;yel
http://www.youtube.com/watch?v=20QW8ZWZQT0
 #195587   Tanius
 11 Geg 2010 19:13
Sveiki, su jumis sveikinasi žvejybinė edukacinė laida "Taniaus enciklopedija" :-D Juokauju... Kompas buvo sugriuves, tenka truputy vėluot. Tai va, du draugeliai sekmadienį (nelabai gyvibingi) pradeda pakuoti valtį, autorius vietoj botų apsimauna kedus, ir įlipa i bala :roll: :gutgut pradžia :ruko . Pagaliau išplaukiam, jau širdy ramu, gera :v-ar Pajudam link šiokio tokio sėkliaus, su bičiuliu (makaulės įtaka, smagus žodis :) ) dedam tvičinginius voblikus, apmėtom - nieko, tik pajudam tolyn, staiga, tam kuriam kelias rožėm neklotas, ant x-rapo ir 5 pavaros kibimas :/nu/n/x Keliu metrų prasukimas ... Rusiški žodžiai ... Nesidžiauk užvelkiavęs - neverk praradęs :-D
Nu nieko tesiam žvejybą, bet kaip nesulaukiam kibimo, taip nesulaukiam, nutariam judėti į šiek tiek gilesnę įlankėlę.. Martis iš tos nevilties deda kažkokią seną 5 numerio sukrę viena pravodkė deda atgal i dėžę - dulkės nuplautos :-D Toliau kabina kažkokią seną blizgę, supykęs sakau, kad nebeprikolintu - dirbam :!: '''bum Bet blizgė palydėta man burbėjimo skrenda, oj kaip skrenda :!: Tik nuosileidus i duobe lydekėlė parkeliauja į valty, galvojau juokauja, bet kur tau ... Paveikslėlis Duobė yra duobė. Tęsiam žvejybą, 3 ar tai 4tu metimu, vėl metalistui :yaaah! kibimas ~10 sekundžiu pavedžioja .... Rusiška tarmė ... Ne tau berneli melynas dangus :-D Aš jau susinervavęs prašau, kad ir man surastų kokį metalą, pas mane masalinėj jau senai tokiu nebera :shock: , bet kur tau - daugiau nėra, pašaipiai mane dar erzina - senas daiktas, geras daiktas :klasta!: :fingal: Bet :stop-; turiu ir aš kažka, gal tiksliau ne kažin ką Paveikslėlisveidelis ne iš linksmūjų, taip tikėjausi, kad jam teks palaikyt man sačioką, bet kur tau... Paėmė labai neblogą perlamutrinį silikoną, bet matyt, kažkam jis susirodė, taip pat neblogas, dar keli metimai ir mano masalas nebefunkcionuoja :-ug Kibimo net nepajutau, kaip tyčia daugiau neturiu... Praeitą sezoną 8 beuodegiai liko :aina-sikt Išduosiu paslaptį, ne relaxo, o bluefox riperiai, minkštumas man :gutgut :gutgut Labiau pasiknaisiojus, vis del to kažkokį gelžgalį Marčius man randa, bet kimba tik tokie koviniai moliuskai Paveikslėlis Sumuštiniai baigėsi, tenka valgyti ka turi, nesam išrankūs egzotikai Paveikslėlis Po valandėlės Martync pagauna dar vieną pjaustyma įrankį, aš tik stengiuos :-D Imu fotika, spaudineju on/off knopke, nesuprantu ko neįsijungia, jau girdžiu, kad esu žioplys, duodu specui -konstatuoja fotiko išsikrovimą, kas dabar žioplas pamiršo pakraut, pirštais nerodysim - delnais ;;'plim Iš viso Marčius pagauna dar 2 pjaustykles, aš ... Stengiuosi ... :-D tikejomės ŠIEK TIEK daugiau, yra kaip yra, tikiuosi skaityt neprailgo, iki Gelmių dar toli, bet stengsimės -:saliut Beja, žuvyčiu paleidimo kažkaip net nesumastėm fotkint, jau gal pasitikėsit, kad tokiu monstregu nesukapojom. Dėkui martiz-ZzZzZz už kompanija :/brazasista Iki !-kliovas-!
 #195960   Tanius
 12 Geg 2010 23:42
Visą ryta vaikštau piktas, toks oras, toks oras, o žvejot nėra kur. Prasideda paskutine pamoka (formaliai dar 2 :-D ) Mylima Lietuvių mokytoja žinodama mano liga, išduoda, kad mariose kimba ešeriai ir jos vyras nebenusėdi darbe... Jaučiu kaip pradeda drebėt kojos :-D Pradedu maigyt žinutę Marčiuj, kuriamas planas :ks> ... Pamoka lieka kažkur ... :kocelas! Tik nuskambėjus skambučiuj, mokytoja pamato mano veide prašyma ir paskambina tikslesnių duomenų vyrui - pasirodo kimba ne ant mikriuku :neutral: Nu ka svarbu bent veiksmas vyksta. Išskubu pas Igneli, kuris man padovanoja muselini šniurą musėm :/brazasista Užsuku į žuklės klasika, prigriebiu valo. Net nepajuntu kaip atsiduriu namie, viska susiruoęs per 6 minutes, net valo vediklį spėju pertept ''plot Ir minu, minu, minu į kelta, kur jau laukia z-zz su savo brangiąja, kaip tyčia nepajamiau dar vienos meškerės :grin: pakeliui sutinku klasioką kuris palinki sėkmės !nea! Bet aš to neišgirstu, dėl to nėra ko jaudintis :grin: Kelto dar nėra, viska ramiai susirišam, šalia mus stebina Vasarines Poledinės ( :?: :?: ) žuklės fanatikas, gaudantis marmyške ir slieku su žieminiu spiningeliu, turėjo puse kibiriuko byčioku, žvejyba susirodo savotiškai ydomi :eek: Ateina dar vienas išsiilgęs žiemos, pradedam juokauti, kad vyksta marmyškių meetas :-D Po truputį sulipam į keltą Paveikslėlis Martis apturi pirma kibimą :lol: Išlipę suvokiam, kad vėjas nėra iš maloniūjų. Čiumpa pirma ešeriuką įlankėlėj Paveikslėlis Aš sumąstau persirišti sistemą, ir tai užtrunka pusę valandos :-vimt Visas piktas ir nervuotas tęsiu žvejybą,per tą laika z-zz, bemokindamas draugę mėtyti ( Va čia tai pana :gutgut :)jahtklube pagauna dar 4 marboro ešeriukus.. Po truputį net nepastebim kaip jau atsiduriam prie naujo kelto, Marčius palydi draugę, lieku vienas. Prie pat kelto apturiu pirmą žuvelioką rankose, bet suprantu, kad daugiau čia kažin ar bepagausiu, pajudu atgal link senojo .. Visai netikėtai draugas pasiūlo pasivažinėti velosypedais, pasakau, kad geriau pažvejojam, turiu atliekamą meškerę :!: Suprantu, kad tai bus jam antroji žūklė, parodau kas kaip, bet metimu metu vistiek nusisuku :grin: .. Apturiu pirmu metimu pirmą kibima, jee - sakau mintyse, gal radom :?: :roll: Antru metimu - žuvis jau rankose.. Nu gerai žuvyte :grin: ... Dydžiai neyspudingi, net nežinau, kodėl, bet smagu, vis ne ant slieko.Gaila atsidūrem prie vandens per vėlai Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis (juokingas ženklas :-D ) Bičiuliui liepiu ilgiau laukt kol nuskęs masalas - dupletas yra Paveikslėlis Panašiu buvo dar kokie 6, saulė leidosi norejosi žvejot kiek ymanoma nebefotkinau.Žuvys visos plaukioja, kažkaip net maišiuko nebuvau pasiemęs, draugs jau vienu metu klausė ar turiu :-D .Iš viso man teko palaikyti apie 14 gal , draugui sekėsi prasčiau 5, bet kaip pirmam kartui tai manau :gutgut Sarbiausia: ešeriai jau juda :v-ar .Vis galvojau šį kart daug nerašyti, kas per daug, tas nesveika, bet, kad išties smagu viską atsiminti. Tikiuosi labai neatsibodau, Iki !-kliovas-!
 #196172   Tanius
 13 Geg 2010 21:30
Paveikslėlis Pirmas gyvenime ant spiningo BYCIOKS :-niak' Paveikslėlis Paveikslėlis Delfinas, raganosis, galvos vėžys :?: Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Žvejyba truko 1,5 valandos, po pamoku. Su UL'u traukt kaifas konkretus - visas perlinksta, liuks. Is viso pagavau apie 23, puse nebefotkinom norejosi žvejot, kažkaip kvaila tuos ešerius ten pleškint mažesnius. Didžiąją dalį paleidom, kitus padaviau seneliui, sako nesuprantu kaip tokios žuvies neimam. Dar viena vakare puskilinį pagavau, jau budamas vienas, žmonių paprašiau nufokint, bet ar atsiu nesu garantuotas, gal įdėsiu veliau. Iki !-kliovas-!
 #196730   Tanius
 16 Geg 2010 19:21
Nu ka vycka maladec :gutgut O man siandien teko pirmą kartą tikslingai gaudyti plekšnes, didelis dekui Mantui, už parodyma kas kaip, kur, ka :/brazasista Žvejyba laabai savotiška, man gal truputį sportiškesnė butu ydomiau, bet beabejo vis tiek smagu ta plekšne traukt, svarbu žvejot :!: :-D Bet nu nesidrasko ta žuvis taip kaip noretusi visgi :) Plekšnių apetitas, ir kabliai šiknoj, irgi savotiškas dalykas :-D :-vimt pagavom daug ar mažai iš tikro nežinau, nuo 1 kelto ik 7h kelto gaudem, tai apie 5 valandas grubiai. Nelabai įisvaizduoju kaip estetiškai ta fotke patiekt, tai išdeliojau ant stalo :grin: gal geriau nei kriauklej :?: Paveikslėlis Paveikslėlis Kaimynai jau džiaugiasi :-D Byčioku maišo kažkaip nebefotkinau, manau belekas anu ten gali pripešt tonom :superšokas Net negalvojau, kad jie taip gerai kimba :-kvankt . Iki !-kliovas-!
 #196919   dima
 17 Geg 2010 15:23
sveiki :/braj; po gan neilgos pertraukos varau i zvejyba ''plot reiskia taip atsikeliu 6val. ryto :superšokas varau susiruost viska ka turiu mikrint ziu niekur nera dezes su guminukais :mėlynvarla na ka padarysi varom i netoli esanti kota (vienintele vilniuj parduotuve kuri dirba 24h) na ka pasiemu savo megstamu spalvu pora nebanditu ir t.t. :lol: na ka dabar laikas palauk draugo tevo kuris zada mane pavezti netoli zukles vietos. 9val. as jau kirtau pasieni :-D vilniu Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
privazioju naujaji ezera kuri knietu isbandit :ks> mikrinsiu siemet 1 karta pagalvoju tad reikia zut but ka nors suvilioti Paveikslėlis
taigi ka meskere isimam ir davai i darba :grin: Paveikslėlis
pradedu pirmu pravedimu jieskodamas burio :koliorava ir stai ilgai nelaukus su mano megiamiausios spalvos mikriuku sis grazuolis :) Paveikslėlis
mikrinau vienoje vietoje nes buris kaip mates nemazas zvejojau gan neilgai apie 2 val. :roll: na ir stai prigauditas laimikis :cig. Paveikslėlis
ps.nezinau kas jiem nutiko kad atidare burnas :e:e ligtai ilgame tinkleli laikiau :ks> .
na jau pamikrinus pamaciau kad turiu nebloga gabala teslos na iki tevo atvikimo liko apie 20min. tai greitai susiruosiau olude svareli ir kabli stai ir visas imantrumas per 20min. :-D Paveikslėlis
na iki tol viskas visos zuvis buvo saugiai parvestos namo :roll: ;-) na iki tol viskas susitiksim kitame aprasyme aciu uz skaitima nei zvyno nei uodegos ::hai-bai
 #197474   .....-=tadis=-.....
 18 Geg 2010 21:06
Sveiki,penktadieni iškart po pamokų su draugu išlėkiu į soda žvejoti,nueinam prie kanalo užsimetam pludines,mailiukai kibo visai neblogai ''plot ,pradejo lašnoti galvojom praeis :roll: ,bet prasidejo liūtis pasislepėm po medžiais be lapų :lol:,bet nieko nepadėjo vistiek gryžom kiaurai šlapi.Vakare išsidziovine rūbus gryžom i karjera su valtike užsistatyti skritulius,plaukiant link kranto kažkaip sugebėjau su irklu prakiurdyti valti :oops: ,prie kranto kai draugas norejo išlipti iš valties ant borto padejo ranka ir biški pribego vandes tas atsistojas neišlaike pusiausviros ir iki puses i vandeni :) aš tik kojas sušlapau ;-)

Paveikslėlis
Šeštadieni i žvejyba anksti nesiklėm,nelabai gerus orus pranesė tad kažkur 15h jau buvom prie karjero nusiteike parsinešti lydeka,plaukiam,ogi žiūrim nė vieno skritulio '''bum .Kai nervai praėjo :-ug užsiinkaravom,užsimetėm pludines ir pradėjom žvejoti,nustebino kai taip gerai kibo aukšles ''plot ,per kelias valandas nelabai daug prigaudem :roll: kokia 30 zuvelioku,jei būtume biški užsijaukine gal būtume daugiau prigaude.
Sekmadieni 7h jau buvom prie karjero prie kranto neršė tokios nemažos kuojos mėčiau muses lervas,sliekus,bet nieko nepagavau.Išplaukem i žuklaviete,per koki pusvalandi viska susiruošėm.Užsimetem dugnines.
Paveikslėlis
Per 6h tik tiek su draugu teprigaudem ;-) .Bet laika praleidom ;-var-var.
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 .....-=tadis=-...... Iš viso redaguota 18 kartus.
 #197816   Ziurim
 19 Geg 2010 21:18
Geguzes 19 vaziuojam i minija, susiruosiu vietele ir pasiruosiu zvejybai ~ ;uolrait

[IMG=http://img130.imageshack.us/img130/6688/dsc01035ov.jpg][/IMG]

[IMG=http://img689.imageshack.us/img689/7267/dsc01036s.jpg][/IMG]

dugnine laikau 3 kart, uzsimetu ir laukiu :?: po 3 valandu sedejimo ir slieku, kabliuku keitimu, su nuleista nosim staiga uzkimba pirmoji ir didziausia mano zuvis - karsis apie 600-700g (ankstesnis rekordas buvo eserys 300g~ :tia-tau ). jausmo neapsakysiu, bet buvo ;-var-var. .

[IMG=http://img405.imageshack.us/img405/8999/dsc01050h.jpg][/IMG]

[IMG=http://img84.imageshack.us/img84/6076/dsc01054r.jpg][/IMG]

paskui praejus kazkur pusvalandziui uzkibo da vienas karsis apie 800g, laimes pilnos kelnes ''plot

[IMG=http://img27.imageshack.us/img27/576/dsc01056qk.jpg][/IMG]

(pirstus nudroziau per pamokas) :ks>

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/626/dsc01057s.jpg][/IMG]

[IMG=http://img689.imageshack.us/img689/5309/dsc01059l.jpg][/IMG]

na kaip ir viskas, su saulute vaziavom namo, aciu mokytojui uz kompanija ir pamokas :v-ar , iki kitu reportazu :/braj; ;uolrait :/brazasista

[IMG=http://img714.imageshack.us/img714/4360/dsc01061n.jpg][/IMG]

tikiuos mane iregistruosit
 #198610   Tanius
 21 Geg 2010 17:32
Saliut, šiandien kruiziniam 6 joršai, pora po 100gr, kiti degtukiniai, kimba tik vos vos velkant, pačio kibimo net nesijaucia.. Pradedu įsimylet UL, tooks kaifas BET KĄ traukt :gutgut Fotkių nėra, kažko neįsijungė fotikas, turbūt bus batareikos nusėdusios :?
 #198902   martiz-zz
 23 Geg 2010 19:41
Tadunce rašė:As tai galvoju, kad isvis kas nors varytu zvejoti, ale isvis jau baldielinat !
Pykstu ant jusu :-D
vo as ir tapati galvoju :shock: dima sake vazuos vazuos o nera nieko... kiti isvis miega...
 #198905   vytas22
 23 Geg 2010 19:56
Nu va išvykau pažvejoti . Čia buvo vakar :lol: . Tikslas eseriai. Vieta: Kuršių marios ties mažaisiais akmenimis. Irankiai kateris ir donkės. Nu ką ryt rytą atsikelėm tokie :superšokas pasišiausę, neišsimiegoję. Ir tetis pasiūlo plaukti pažvejoti. ''plot Pasidariau toks :[anuol o kai grizau toks :-niak' .Nu ka apie 7val ryto mes jau prie akmenų. Dreifuojam bet su ešeriais kūdai.Keičiam vietą ir per vieną zaxodą(perplaukimą) 5 eseriokai ir taip prie musu buvusios 4 valtys padaugejo iki 39 valciu nes pamate kad kazka pagaunam . Echolotas pradėjo vienoi duobutei 4.2 m rodyti zuvu buri. Zinojom , kad ne eseriai o kazkas kita nes echolotas eseriu nerodo .Nors man taip atrodo ;uolrait . Nu ka sakau pabandysiu pagauti ka ten jis rodo .Tik užmetu padedu meškerę žiūriu jau kažkas sėdi. Nu partraukiu o žiūriu karšis 1,2 kg . Mariose mano pirmas .Tetis sako fuksas vel greit numetu i ta pacia vieta vel turiu viena vel numetu vel turiu .Ir antru perplaukimu vel isviliojame 2 karšius . Mažiausias 700g didžiausias 1.2kg .Nu ir sekasi mariose karšių..Žinau kad, ten jų daugybe bet ,kad mariose karsiu tai nelabai tikima pasitaiko pora per zvejyba .Bet ne po penkis.
http://www.postimage.org/image.php?v=aVjFw5S
Nu ka echolotas karšių neberodo :mėlynvarla Tad tesiam zvejyba .Ir pagaunam daugybe eseriu isvis 37 tetis 14 o as 23 http://www.postimage.org/image.php?v=aVjGCWS
nuslosciau jam nosi ;;yel Didz buvo apie 700 g ispudingai atrode gala ne mano o tecio . Mano didziausis virs 500g ir didesni nei 400g kibo tik ant guminuko..Nu ka jau puse 11 ryte norime plaukti namo ir uzsilenke starteris .Kvieciame pagalba vejas pasidare didziulis ir pradejo nešti link rusu sienos . O Draugai atvyko tik po 4 val tad dar teko grizti ir grizome apie 16val. Del to truputi nuliudau nes grizau visas issekes. Nu bet tokios zvejubos nesitikejau nes daug pagavom . ;;yel .Man patiko. ;-var-var.Ai dar pamiršau parašyti.Buvo daugybe negyvu žuvu tai yra vien karsiai ir eseriai plauke isvirte pilvais .Maciau per visa laika apie keliasdesimt karsiu ir dvigubai tiek eseriu ir dar kitu zuvu .Vaizdai baisesni nei cia. http://www.lrytas.lt/-12745342681273845480-.htm
 #199677   ZeMeR
 25 Geg 2010 16:40
Laba diena, Kaip ir buvau nutaręs vakar pasižvalgyti vilniuje ar už jo ribų prūdų kur galėčiau žvejoti. Išsirinkau Riešės pruduką. Kylo naujas klausimas kokią imti meškerę ar Plūdinukę ir bandinti gaudyti karosus kartu su rotanais ar Light ir gaudyt tik ratanus ,bet didesnius. Išsirenku plūdinę tačiau gale žvejybos supratęs ,kad padariau daug esminiu dalyku.
Taigi 14:30min Patenkintas bėgu į autobusą nes nesusikrapštau laiku :-D . Nubėges paruošiu litą o konduktorė sako 1,80LT man akis ant kaktos :superšokas ir sako kaip taip? Sako jei iki galo nori važiuot 1,8LT arba lipė o piniginiai vėjai visgi Ponas pamates ,kad su meškere užmeta už mane 0,8LT kuo aš esu labai patenkintas ''plot .
Taigi pirmą kartą važiuodamas Riešėn ir žmoniškai nepasižiūrėjes kur ir kada lipt iš lipu per vėlai ir reikia gryžti atgal 2km :e:e . Taigi nuotaika ne per puikiausia laikas žvėjybos ir toliau senka ,bet ar tai galima pavadinti žvėjybas nelab. Ten buvo labiau žvalgyba. Randu tuos prudukas jie net trys išsirenku pati pirmą .Paveikslėlis

Kitas prudukas :Paveikslėlis
Žvejojau pirmame.
Masalas bulka(batonas) ir čia manau padariau esminę klaidą reikėjo žvejoti ne tik ant batono ,o irpasiimti sliekų ,bet vis tas lietuviškas gobšumas galvoju ech.. pataupysiu aš geriau 3LT. :neutral:
Žvėjybos laiko liko pusantros valandos todėl nedelsdamas dedu bulką ir lugtelėjes pora min. ištraukiu kably žiū ,kad net ant jo bulkos nėr ir čia vėlgi mano klaidą reikėjo pasiimti šviežios bulkėkis kuri būtų tokia kaip gumą o senesnis batonas netinkamas buvo žvėjybai. todėl vis nukrisdavo nuo kablio aišku pamaitinau karosus ratonus ir visgi pagavau super,arba kitaip skanat kai didumo ratanąPaveikslėlis
Mano žuklės įrankiai ir kibiras milžiniškas. ;)
Paveikslėlis
Keičiu žūklės vieteles ale nieko ir galvoju ,kad reiktu nužudyt ta mažiu rotaną juk jis kenksmingas ir reikia juos naikinti tačiau pagailst jo ir paleidžiu :mėlynvarla Paveikslėlis]
nepatenkintas savo žvalgybą grįžtu namo.
Paveikslėlis
Padares išvadas kitą kartą gryšiu tenai ir laimikiai manau bus daug didesni ir gausesni ;)
Tikiuosi neprailgo laikas ir -:kiwl gerai aš ale norėjau biški raštlevos idėt. :/brazasista
Paskutinį kartą redagavo 2 ZeMeR. Iš viso redaguota 25 kartus.
 #200106   .....-=tadis=-.....
 26 Geg 2010 21:23
sveiki ::hai-bai savaitgali su (alexas)išvažiavom pažvejoti kaip per žvejų mūši.
Penktadieni,vakarop nuvažiavom prie karjero tad nusprendėm pažvejoti su pludine iš valties.Per kelias valandas abu tik tiek teprigaudem :neutral:
Paveikslėlis
Is vakaro užsijaukinom vieta kur žadejom žvejoti lynus.
Šeštadieni,šiaip ne taip atsikelem 5h :superšokas ,kol nuejom iki kanalo ir viska susitvarkem jau buvo 6h,užsimetem pludines ir laukiam kibimo.
Paveikslėlis
Po keliu valandų pradejo judeti šalimais esančios meldos supratom,kad atplaukia nemažos žuvys pradejo kibti,bet vis nepavygdavo pakirsti,bet po kelių kibimų pakirtau pirma žuvi :cool: plaki ir po to pradejo kibti didesnes žuvys :roll:
Paveikslėlis
karšiai37cm40cm
karosas25cm
Sekmadieni vel šiaip ne taip atsikelem 5h :shock: ,bet nesiseke ta ryta pagavom po viena plaki ir viskas.man nuejo '''bum vienas neblogas karosas prie pat kranto,o draugui 3 neblogi nuejo.
Pirmadieni,ir vel keliames 5h.nueinam vel prie to pačio kanalo užsimetam pludines,bet jokio veiksmo tik draugas pagavo kelis plakius kokia 10h pradejo kibti.Plude pakilo as pakirtau jaučiu,kad nebloga žuvis pritempiau arčiau kranto,galvoju neblogas karosas užkibo,bet kai ištraukiau I kranta draugas sako karpis ''plot .Po pusvalandžio dar įkirtau karši nebloga :gutgut ,pradejom ruoštis namo žiuriu pludes nera kertu ir ištraukiau auksini karosa.
Paveikslėlis
karšis 39cm
karpis 39cm ~1kg
tikejaus pagauti lyna,bet nei vieno nepagavau, uztat pagavau pirma givenime karpi ;-var-var.
 #200295   alexas
 27 Geg 2010 13:21
Taigi kaip jau minejo (tadis) savaitgali vaziavom prie karjiero dituvos soduose. pradzia tokia pati kaip jis sake ,kad zvejojome is valtikes ir prigaudem nemazai mailiaus kuri matete jo reportaze.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ant vakaro paserem ta vieta kurioje zadejome ryte zvejot ir tai pasiteisino, tiksliau sakant tadui tai pasiteisino ;-) man ne taip.
Sestadieni prasidejo idomumas tadas pritrauke tikrai nemazai ir neblogu karsiu priesingai nei as, 'viarkt bet tusciomis irgi negryzau.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Taigi po neblogai praleisto laiko sestadieni laukte laukem sekmadienio , ir vel 6h mes jau vietoje seriame ir laukiam laimikiu . taciau nusivyleme , pagavom 2 karsiukus ( po 1) kuriu ir tai nematem reikalo fotografuot (del dydzio) . ta diena man buvo 3 nerealizuoti kibimai ,o tadui 1 bet bent jau laika gerai praleidome ''plot .
Po nesekmingo sekmadienio naudodamiesi gera proga, tai yra laisvu pirmadieniu, ejome i zvejyba tikedamiesi kazko geresnio . Taigi taktika ta pati pasiseriame ir susimete meskeres laukiame kibimo,kaip tikejomes taip ir buvo nors velgi mano laimikiai nepranoko mano oponento tado ,bet kaip sakoma svarbu gerai praleisti laika ;-var-var.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
O tu tadai dar palauk ateina savaitgaliai , bus revansas ;-)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė