Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #207601   vytas22
 10 Lie 2010 17:06
nu siandien varem i fjorda visa diena lijo suslapau kaip vistalis bet neveltui pagavau dvi metu zuvis saida 6kg sverem ir dar tokios vegeles nesu pagaves 6kg pirma gyvenime juroje ir dar jurinis eseriukas ir tetis pagavo juru vilka ir pagavom apie 65 kg zuvies per 2h su puse ant sistemos eidavo po tris dvi saidas dar to nesu mates.Mes esam apsistoje sandvikos kempinge ir zmones is kempoingo pamato kad jau griztam ir ateina pazietkiek palupom
http://www.postimage.org/gallery.php?se ... 04f&sid=Ts
Cia zveju rojus ir mano laimikiai sitame linke 6 foto ''plot
 #207631   Saugirdas
 11 Lie 2010 00:05
Paulius Širvys


Sartų žuvėdros

O Sartai, jūs Sartai mėlynieji,
Su tuo klyksmu žuvėdrų liūdnuoju!
Pamylėjau aš jus, pamylėjau,
Piemenėlio dainelę niūniuojant.

Manęs laukė dar žygiai ir kelias.
Neišreikštas širdies neramumas…
O maniau, kad žvejų aš sūnelis,
Kad bangų ošime mano dūmos.

.


Šiomis poeto Pauliaus Širvio eilutėmis pradėsiu pasakojimą apie nuotikius ant Sartų ežero kranto.

Gavau pakvietimą paisėti Dusetose, šalia nuostabaus Sartų ežero, kuris nuo seno garsėja dydeliais šamais, bei kasmet (beveik) žiemą vykstančiomis žirgų lenktynėmis. Na žinoma į pasiūlimą atsisakyti butų tikrai kvaila, juolab vasarą. Nuvykę apsistojome pas :-grazi? močiūtę, ji sutiko mus labai svetingai. :/brazasista
Bet mane vistiek labiausiai traukė ežeras, ir jo paslatys...
Įsikūrę neėjome apsidaryt, pakrantės gražiai sutvarkytos, švarios. Žmonių begalės, visi poilsiauja.
Draugė nuvedė ant tribūnos, kur mano supratimu ankščiau vykdavo šventės, gal vyksta ir dabar, tik ne tokioje aplinkoje, viskas skesti šiūkšlėse. Net graudu žiūrėt. 'viarkt Nera jokio noro ten žvejot, bet deja teks...
Ir nepasigailėjau, jau tos pačios dienos vakare plūdės mirko ežere. Na ką ten plūdės, savo brangiausiają mokiau žvejot. :/brazasista
Pirmos dienos laimikis:

Paveikslėlis

Nieko ispūdingo, bet tai juk pamokos, pradžiamokslis, tad tikrai nera po teisti. -liežvis
Kitą dieną jau abu su botagėliais* (5m sportinėmis meškerytėmis) mes ant tribūnos tarp šiūkšlių. Bet ech, nusisjoviau į tas šiūkšles, juk pailsėt, o ne verk atvažiavom.
Sumaišiau truputuką jauko, suruošiau meškerytes ir jau pradedam...
Diena kaitri, kepina saulutė, sunku žvejot, bet mokyti draugė reikia, o ipač, jog ji pati to nori...
3h trūkmės pamokų laimikis: Paveikslėlis
Žinoma, visos žuvytės keliavo atgal Paveikslėlis


Deja, laikas lekiauti namo, kad ir kaip gera, kad ir kaip smagu...
Svarbiausia :-grazi? pramoko žvejot.

Ačiū už dėmesį, iki kitų kartų kolegos. :/brazasista
 #207940   Universalas
 12 Lie 2010 19:11
Sveiki. :/braj; Dedu paveluotus geguzes zukles reportazus. Bandysio tris zvejybas sudet i viena reportaza.

Pirma lynu zukle, kuri vyko geguzes 21 diena. Kazka pagaut rimto nelabai tikejaus, tikejaus tik to, kad mane uzpuls raudes su kuojytemis. Zvejyba pradejau vakarop. Negausiai pasiseres uzmetu plude. Ilgai laukt neteko ir pirmas lynas keliauja pas mane. Neperdidziausias, bet pirmas siais metais ''plot .

Paveikslėlis

Burbuliuku vandenyje nebepastebiu. Gal auksazvynius pritrauks papildomas negausus naminis pasaras ? Sauja pasaro lekia i vandeni. Po pusvalandzio vanduo jau vos ne verda nuo mazu burbuliuku. Supratau, kad mano jaukinvieteje zaidzia mazi lyniukai. Pora teko is vandens istraukti, bet vos atkabinus jie vel keliavo zaisti. Ju dydis lyg sprindis :-D . Burbulu vis mazeja. Viena kita eilute tik pasirodo. Atplauke tevai varyt mazu vaikuciu namo ;-var-var. Man tai gera zinia. Dar per valanda buvo istrauki du lynai. Stai visas tos dienos zules laimikis.

Paveikslėlis

Geguzes 22 diena. Nusprendziau zvejoti pavirsiniais jaukais ir plonais valais. Per 40 min pasaras buvo paruostas. Jokiu netiketumu nebuvo. 2 valandu laimikis. Net nezinau ka daugiau rasyt. :roll:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Geguzes 25 diena. Oras apsiniaukes, taigi nieko daugiau negalvodamas susiruosiu manta ir y zvejyba. Pasiemu paparasta pasara, uzsirisu plonesnius pavadelius, tikedamasis aktyvesniu lynu. Na stai as jau vietoje. Meskere uzmesta. Taip pat sitoje vietoje buvo pagauti ankstesni lynai.

Paveikslėlis

Keli pasaro rutuliukai lekia vandenin. Ir kaip buvus nebuvus uzpuola raudes :mėlynvarla . Nu bet lyno vistiek tikuosi. :) . Pirmas grazus pludes pakilimas ir vezimas. Kertu ir aname gale pasirodo karsis. Lyno jau tikrai nebesitikiu. Poto sekas dar vienas karsis. Ir kibti apstoja. Tos dienos laimikis. Tai tiek. ::hai-bai

Paveikslėlis
 #208053   ZeMeR
 13 Lie 2010 11:42
Sveiki draugai rybokai ta mano unguri istrinkite visa reportazeli ikelsiu kai tik turesi galimybes... ;uolrait

O dabar keliu keleta senesniu reportaziuku kai neturejau galimybes parodyti jum
Paveikslėlis
sitoje fotkeje mano delninukai karosiukai kurie vel sekmingai gryza atgal namucio. p.s. dekui gintasai uz kepuraite ;-) -liežvis
Kita fotke kita zukle buvo zvejota spiningeliu pagauta nelegalke
Paveikslėlis
buvo paleista atgal :)
Paveikslėlis
Kita zukle
zvejota su dede ir jo irankiais nakti taciau telefonas blykste neturi... Tai is ryto ft.
mano saskaitoje 2 karsiai ir vienas ungurys ;-var-var. labai patiko zukle dede daugiau prigaude,bet kaip pirmam kartui.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Unguris kartu su karsiais buvo isrukytas :)

tai tiek ''plot :gutgut :/braj;
 #208270   vytas22
 13 Lie 2010 19:25
nu va uzvakar pagavau savo vel metu zuvi tai yra menke svere 12kg pagauta per audra ir dar buvo pagauta daug zuvu.

Dar pagavau stai tokiu grazuoliu su keseliuku kurios skaniai suvalgeme.
http://www.postimage.org/image.php?v=aV9ZUY0&code=2
Ir siandien lupom vien menkes pirma karta vos ne viena po kitos pagavau 8kg senelis 11kg tetis apie 14 ant giant jighed ir kitas dedis apie 4kg
http://www.postimage.org/gallery.php?se ... dda&sid=gx
 #208512   Tanius
 14 Lie 2010 15:07
gal vyto menkiu ir neuždengsiu, bet vis šis tas ::hai-bai Paprašytas pagalbos darbuose, atsirandu pas drauga sode - Telšiuose, miestukas fainas, žmonės atsigavę :gutgut Išsiparpęs palapinėj pažadintas saulės, atsibundu kaip pirty, vos vos daslenku iki užtrauktuko, ir atseges duris išmetu galva i lauka ant dar šiek tiek rasotos žolės, dar kelias minutes paguliu, bet užmigt nebeina. Užeinu į namely, visi dar miega, valgyt neparuošta :evil: Pagriebiu UL ir pasuku link turbūt daugeliui žinomo ežeriuko Mąsčio, kiek esame ten gaudę vaikystėje gaila nieko nepagavom, tik keseliuką žuviai laikyt, teko ten paskadint - mat sumastem, kad šiek tiek toliau pametėjus į jį turėtų prilįsti žuvies :ks> :grin: vanduo žalias žalias, košė, pasuku link kažkokio įškyšulio, keli seniukai turi karšiukų, dedu mikriuka - bac pirmas yra Paveikslėlis dar metimas - dar vienas Paveikslėlis visai smagu, net nesitikėjau ka pagaut. Vanduo vienoj vietoj užverda, mailius skraido, bet mikriukas matyt per didelis. Užsidedu savo gamybos turbinėlę, o tada prasidėjo, mazgiukai ją griebė pasičepsėdami Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis joršiukai nedičkiai, bet kibimai traukiant visiškai pavirsšiuje gražūs, o dar ant savo gamybos :!: tokiu nedičkių pagavau apie 30,turiu net klipuka nufilmaves, kaip iš kart kimba :-D po kurio laiko pabodo, bandžiau imt didesnius, bet jau matyt per vėlai buvau atėjęs, tik vienas pasirašė pačioj pradžioj Paveikslėlis IKI !-kliovas-!
 #208566   ZeMeR
 14 Lie 2010 19:48
Dedu dar keleta reportaziuku ,kad neatsilikti nuo Dimos :) ,nes pries taniu sunku jau ir bepakovoti tai va. Zvejojau savo kaimo ezeriuke.
Paveikslėlis
Zvejota buvo keleta valandu be jokiu pasaru kol kas iki kaimo neatvaziavo bet gerai ir be pasaro :).
Mano pirmasis gyvenimo lynas istrauktas netoli leliju grazuolis buvo smagu trauktu dekui jam uz emocijas :roll:
Paveikslėlis
buvo paleistas atgal laisven.
:gutgut
Ir tada po keliu dienu vel zvejyba
Paveikslėlis
Grazios kai kurios kuojos man patiko.
 #208572   ZeMeR
 14 Lie 2010 20:03
Ir paskutine vakar ir siandien uzbaigta jeigu galima taip pasakyt
Zvejojau apie pavakare prudeli karosiuku kibo tokie Paveikslėlis
nors tikejausi didesniu kiliniu deja.. 'viarkt
na ka galvoju jei nekimba dideli reikia mazesniu ne tokie kaip fotkei trejeta mazesniu pasigaunu ir kt. paleidziu ir varau skritulius statyt.
Siandien is ryto atsikeliu ir ziuriu vienas verstas reikia lekti be kompanjino sunku bet laukiu lydekeles trynu rankas atplaukes kaip visados svelniai keliu sunkiai keliasi taciau stukt atgal neduoda hm... galvoju nuejo :-niak' trauku jau like apie 2m. iki valties ziu ,kad labai jau daug zoles negi ungurys yra nes jis insisuka i zoles ,bet mintis keistas ungurys ant zuveles hm...
istraukes tikrai randu grazuoli unguriuka :cig.
Nustebes plaukiu namo daryt fotkes.
Paveikslėlis
tai tiek stengsiuosi dar padaryti keleta reportazu... :/braj;
 #209056   Alma
 17 Lie 2010 15:59
Jei cia jau viskas baigesi, tai as prasau Taniaus parasyt man i privata savo tel nr, kadangi cia visiskai i vienus vartus buvo tos varzybos :lol: Bet zodzio laikysiuos ;uolrait
Todel, Taniau- laukiu tavo kontaktu, o po to jau viska suderinsime asmeniskai ;-)

Beje, tikrai tikejausi kur kas didesnio dalyviu aktyvumo. Jei kitais metais dar kas toki konkursa organizuos, tai tikrai leisiu savo pacaniukui dalyvaut :-D
 #209226   liorenas
 18 Lie 2010 20:52
Na kagi, permeciau siandien visus reportazus... :ks> tikrai buvo kas labai pasistenge... ;-var-var. saunios varzybos buvo... ''plot ;uolrait ;-var-var.
Taigi, savo kuklu prizeli uz puikius ir issamius bei kurybiskus reportazus, o taip pat pludinės zuklės propagavima skiriu Universalui... ;uolrait ;-var-var.
Laukiu tamstos kontaktu i pm... ::hai-bai
 #209268   Tadunce
 19 Lie 2010 08:20
Na, gerbiamieji, atleiskite, kad susivelinau - atostogos sventas reikalas :-D

Tai va, metas issiaiskinti kas vertas metu jaunojo zvejo titulo :grin:
Nors cia jau diskutavot, bet, matau, kad dauguma dalyviu labiau issireiske, todel isvadu dar negalima daryti, be to, nesinori buti saliskam :)

Balsavimas savaite
Balsuojama uz viena dalyvi skiriant jam taska ir argumentuojant
Pvz. Dimai uz graziausiai padarytus reportazus
Tie, kad isteige prizus gali skirti savo 2 taskus vienam asmeniui, arba po taska dviems dalyviams...
Dalyviai NEBALSUOJA

Sekmes ::hai-bai

p.s. Kas ten savo priziukus istege - nesidrovekit, skelbkit kas laimejo :)
 #209276   liorenas
 19 Lie 2010 08:40
Na tai as ir pradesiu... ::hai-bai
Kaip jau minejau, savo prizeli atiduodu Universalui, o taip pat jam taskas uz jau minetus kriterijus... :gutgut
Kadangi varzybu organizatorius leido skirt antra taska, tai jis uz didziausia kieki idomiu bei nuotaikingu reportazu, bei dar jaunesniu zveju mokyma atitenka Taniui... ;-var-var.
Sveikinimai dalyviams... ;-var-var. ::hai-bai
 #209287   pensininkas
 19 Lie 2010 09:07
Jei mano taskas uzsiskaitys, skiriu ji Universalui. Pastoviai skaiciau reportazus, smagu buvo pasiziureti laimikius, todel siose varzybose galima buvo isskirti du aiskius lyderius - Universala ir Taniu. Tanius pasizymejo reportazu gausa, bet kazko isskirtinio, ispudingo nebuvo. Kitamet perspektyvu laimet, jei bus kazkoks analogiskas konkursas, turi tiek zemer, tiek tadis.
Universalas - issamus straipsniai- repotazai, nuosekliai destomos mintys, vaizdingi aprasymai, grazios zuvelkos.
 #209293   dainiuška
 19 Lie 2010 09:42
Po tašką duodu Universalui ir Taniui. Futbolo totalizatoriuje pas Ramkį laimėjau paguodos prizą - jį dovanoju Universalui, nors net nežinau, kas ten buvo - gal koks automobilis? :-D Universalai, susisiek su Ramkiu.
Universalo reportažų buvo mažiau negu Taniaus, tačiau aprašymai žymiai gražesni ;-) Taniaus - tokie truputėlį sausoki... Tačiau taipogi gražiai skaitėsi ;-) Šaunuoliai visi dalyviai ;-var-var.
 #209298   Vitolis
 19 Lie 2010 10:19
Daug neargumentuosiu.
Shaunuoliai, kad suorganizavot shi konkurseli.
Jei ne melagelis Dima, manau, kad shio konkurso dar butu teke laukti ilgokai :-D
Taigi TASHKA skiriu UNIVERSALUI ir TANIUI.
Man patiko abu, taciau savo isteigta prizeli skiriu UNIVERSALUI.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us[/quote]
Universalas, skaityk pm.
 #209336   Wytux
 19 Lie 2010 13:43
Nu ka, pirmasis konkureslis jau i pabaiga, beliko pasidalinti prizus laimetojams :-D tiksliau, komisijai padalinti prizus nugaletojams :-D :-D :-D
Sakyciau pirmas blynas gavosi visai neblogas ir net neprisviles ;uolrait Gal aktyvumo norejosi ir daugiau, bet, net palyginus kad ir su "Forumieciu laimikiai 2010" tema, cia reportazu turbut ne maziau,nors dalyvavo tik jaunieji zvejai ir dar ribota laiko tarpa. Todel padeka organizavusiems ir dalyvavusiems :gutgut
Savo taska skiriu Taniui uz ...... uz viska :ruko
Labai patiko ir Universalas :gutgut Taip ir toliau rasyk! Kiti jaunieji zvejai (kaip ZeMeR'is , Tadis) irgi 'lipo ant kulnu" siems dviems favoritams...gal siek tiek pritruko sekmes, gal kokiu metu patirties, bet pastangos vertos :gutgut
 #209346   Xrapas
 19 Lie 2010 15:16
ZeMeR rašė:Taniaus 1.8 berods :)
Na aš aprašymuose stambesnės irgi kaip ir neaptikau... :donknow'
Taniau- tau sveikinimai -:saliut ir kuklus priziukas:
Paveikslėlis
 #209349   martiz-zz
 19 Lie 2010 16:00
as manau tanius ir universalas tikrai verti prizo... bet kadangi tanius idejo daugiau reportazu, plius kadangi as beveik negaudau kitu budu tik spiningu o jis dejo reportazus su suo zukles budu :gutgut tai taskas TANIUI
 #209364   Ignelis
 19 Lie 2010 17:19
Jei man galima det tashka, tai savo tashka dedu 'ZEMER', dedamas Taniui tikrai neapsirikciau, bet jis ir taip anu daug turi... ;uolrait o zemer irgi vertas ivertinimo :gutgut galetu but ir tarp paaugusiu kokios nors panasios varzybos... :lol:
 #209417   linaspvlts
 19 Lie 2010 22:12
jo,as savo taska irgi skirciau Zeimeriukui.Tikiu kad is jo uzaugs geras zvejys.Tik kaip prizeli atiduot?as uz juru mariu.Perduociau kam nors i KLP.Gal kaip nors pasiimsi
 #209419   savas
 19 Lie 2010 22:31
Na, prisiminus pacia pradzia, tiksliau kas visa sita kose uzvire ir be ko nebutu situ varzybu - skiriu taska ZeMeR. Kadangi buvo ir antras "zavadyla" - skirciau ir anam, ale be prizo negaliu, todel isdrysiu pasiulyt pora savo vobleriuku ZeMeR ir dar viena Dimai, automatiskai igydamas teise paskirt dar viena taska musu Tarskalui - ans irgi gaude, nu ir pagavo...
ZeMer - taskas ir du vobleriukai is mailiaus desimtuko (issirinksi pats ir susisieksim).
Dima - taskas ir vienas vobleriukas is tos pacios kompanijos (rinksies po ZeMeR).
 #209420   Tadunce
 19 Lie 2010 22:35
Gavau nuo Zemerio zinute ir taip prisigavau pats...
Zodziu buvo pradzioj parasyta, kad gaus priza pagr nugaletojas ir mini dvikovos laimetojas..

Taigi, ar butu savanoris koks priziuka uzfundyti mini dvikovos nugaletojui? Na, arba pagr priza, o spiningeli mini dvikovos laimetojui?

Forumieciai, prasau nesidroveti :)
 #209434   okuma
 20 Lie 2010 07:45
Taškas- Taniui...patiko reportažų/žvejybų gausa,matosi ,kad tikrai stengėsi laimėti, tikiuosi taip ir atsitiks
 #209442   Tadass
 20 Lie 2010 08:50
As irgi duodu Taniui - aktyvus zvejys ir reportazai liuks. :gutgut Saunuoliai ir Zemeris, universalas, tadis, leikiux...
 #209513   Wytux
 20 Lie 2010 16:51
Tadunce rašė:Gavau nuo Zemerio zinute ir taip prisigavau pats...
Zodziu buvo pradzioj parasyta, kad gaus priza pagr nugaletojas ir mini dvikovos laimetojas..

Taigi, ar butu savanoris koks priziuka uzfundyti mini dvikovos nugaletojui? Na, arba pagr priza, o spiningeli mini dvikovos laimetojui?

Forumieciai, prasau nesidroveti :)
Jei cia kalba eina apie mini dvikova ZeMeR vs dima, tai galiu as sios mini dvikovos nugaletojui isteigti maza priziuka, nes visos kovos nugaletojui jis butu per mazas :)
Taigis ZeMeR'iui , kaip mini dvikovos nugaletojui, is dyriko isprasiau sudedama pufika :twisted:
Paveikslėlis
Manau puikiai tix tokiam jaunuoliui i kambari, o ir ne sezono metu tures kur laikyti zvejybinius 'pricendalus' :ruko

permesk man i PM savo koordinates ZeMeRi.......
 #209552   Edosius
 20 Lie 2010 18:29
Mano balsas ir pirmas taškas atitenka - ZeMeR :!: Nuo manęs, visiškai nauja dežutė masalams :cool: Zemer - malačius :/brazasista
Antras taškas - Saugirdui, už smagius bei lietuviškomis raidėmis padabintus reportažus :!: Prizas - žūklė kartu valtyje gaudant plėšrią žuvį (starkis, lydeka ar ešerys) mes kartu nuspręsim per PM :/brazasista
Ačiū vaikiai už Jūsų sukurtus reportažus, manau juos visus perklesim po balsavimo prie visų bendrų reportažų ir jūs nesupyksite ;-)
 #209727   ZeMeR
 21 Lie 2010 13:22
linaspvlts rašė:jo,as savo taska irgi skirciau Zeimeriukui.Tikiu kad is jo uzaugs geras zvejys.Tik kaip prizeli atiduot?as uz juru mariu.Perduociau kam nors i KLP.Gal kaip nors pasiimsi
Sveikas tai jeigu savas man irgi skiria prizuka du savadarbius vobleriukus. Tai gal su juo susirasyk ir perduosi jam o tada jis gal kam nors ir t.t. Tai tiek ::hai-bai
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė