Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #456364   Tadunce
 12 Kov 2013 13:54
Tekstas prasmingas ir įdomus, tik, Sauliau, nu kaip nors padalinti pastraipomis galėjai, kad lengviau skaitytųsi :)
 #456367   Rapolas
 12 Kov 2013 14:05
vava rašė:tas zmogus tegu ramiai ilsisi... :)
Nu kaip pasakysi :-D
Jei tingi visą skatyt, tai pakanka ir vienos Sauliaus citatos:
"Su švente visus JUS, LIETUVIUS. Didžiuokimes ir džiaukimes tuo kuo esame ir ką turime. Išsaugokim ir perduokim savo vaikams tai, ką mums išsaugojo mūsų tėvai. Ir išmokykim juos tai pamatyti ir suprasti."
p.s.: nosines "robotas" sukabino :-D
 #456377   SauliusM
 12 Kov 2013 14:29
Tadunce rašė:Tekstas prasmingas ir įdomus, tik, Sauliau, nu kaip nors padalinti pastraipomis galėjai, kad lengviau skaitytųsi :)
kokiu dar pageidavimu kas turesit? :ruko gal reikejo ranka rasyt, paskui nuskanuot ir paveiksliuka idet? :roll:
 #456383   Rapolas
 12 Kov 2013 14:36
Diktantas dailyraščiu :-D
 #456510   SauliusM
 12 Kov 2013 20:47
siandien jums leidus vel sio bei to parasysiu. jei neleisit vistiek parasysiu. nes kilo vat toks noras. dar galvojau ar vel rasyt cia ar kitur, bet tai nors ir labai smarkiai ir is tolo susije su tuo ka rasiau vakar, bet dalinai susije ir sioks toks testinumas bus. na apie sasajas siektiek veliau. vel rasysiu "svepla" kalba, nes kaip esu minejes, pripratau prie angliskos klaviaturos ir terorizuodamas save su nosinem ir varnelem neparasyciau nieko. sakiniai ir vel bus kapoti ir paragrafu nebus. nepatinka neskaitykit, bet as jum tikrai nepradesiu aiskint, kas tai per literaturos stilius pasamones srautas. lygiai taip pat ir gramatiniu klaidu delto bus ir as ju net nebandysiu gaudyt. tekstas zalias ir sviezias. kazkodel mano lapes tapes knopkes pradejo striginet, tai daznai bus ir tokiu bajeriu, kad kazkokios raides gali trukti o kita raide gali buti paspausta du arr tris kartus. atvirai prisipazistu, kad jau pradedu tos lapes nekest uz situos bajerius irdvigubas raides koreguot uzsiknisau. na ziuriu intro i siandienos rasini siek tiek uzsitese, tai bandau po truputi pereit prie esmes. taigi,apie ka as siandien? is principo tai apie salotas. paklausitkur sasajos su vakarykste nepriklausomybes diena? na jos bus veliau, jei nepamirsiu aisku berasydamas, kad jos turi buti. visa istorija prasidejo pries keleta savaiciu. kazkurioj forumo temoj smarkiai ne i tema kazkas buvo pradejes mane auklet kaip as nemoku komandiruotese sveikai ir pigiai maitintis. nu gal pamaniau. buvo siulymas eiti i McDonald's ir valgyt Cezario salotas. tai vat toki eksperiimenta siandien ir atlikau. Eikt jus napik as jum iskart pasakau. nu bet as nebuciau as jei pasakyciau tik tiek. vienu zodziu kainuoja tas patiekalas (nors patiekalo vardas perdaug isdidus tam ka gauni) tam jankiu kabakelyje visus 13 Lt. Tai ka gauni iskart dalinai suformuoja nuomone apie pati patiekala. tok kartoninis ale sumustiniu bliudelis su lapais, 2 mazais pomidoriukais ir vistiena viduj. surio irgi tik katinas priverke. bet tai dar butu nieko. sokiruoja tai ka gauni prie viso to papildomai. skrudinti dziuveseliai pateikiami atskirai (matyt ju galiojimo laikas ilgesnis nei svieziu lapu ir siekia kelis metus). ir jie pateikiami celofaniniam hermetiskai uzpakuotam pakelyje. jau beveik tragedija, neskaitant to, kad tie dziuvesiai matyt tikrai galiojimo nepraranda kelis metus nes impregnuoti neaiskiai chemija. net tai pinotexu ne tai siaip kazkokiu statybiniu gruuntu. nu bet neesme. mes gi McDonaldse bandome maitintis sveikai. kaip pamenu, mane sveikai maitintis auklejes forumo dalyvis aiskino, kad tokios salotos jam prabanga. kurgi ne...uz 13 lt TOKI... bet cia dar ne pabaiga, dziaugsmas dar tik prasideda. padazas. va cia tai super. gauni dideli prezervatyvu pakeli, ant kurio beje neradau nieko lietuvisko. gerai kad dar jankiu kalba siek tiek suprantu, tai supratau, kad tai yra padazas. na finale apziurejau visa turini ka man dave padavejes ir nuejau prie staliuko. prasidejo linksmoji dalis. mane labai dziugino dar ir tas faktas, kad zmona isgirdus "Cezario salotas" taip pat uzsisake si "prabangu patiekala". seduos prie stalo ir atsidarau ta kartonine sumustiniu deze. nu tokia tai motina... tai kas vadinasi vistiena yra neaiskios kilmes file gausiai impregnuota kazkokiu sintetiniu ziibalu, kad galiojimo laika pavyktu pratest matyt kaip minimum kokius 5 kartus. to dar buvo negana. pries pasildant sita dziaugsma mikrobangu krosnelej ji visa dar kazkodel reikejo apvoliot tu sintetiniu dziuvesiu pjuvenose. matyt tam, kad suteikti didesnes prabangos ispudi. sirdis dziugauja. na bet uzteks grozetis, reikia imtis esmes ir pradet valgyt. susiberiu ant to dziaugsmo virsaus tuos dziuvesius ir imuosi to didziojo prezervatyvu pakelio. su tokia tai motina ji siaip ne taip atplesiu. procesas uztruko tiek, kad jei viduj butu buves prezervatyvas, tai erekcija tiikrai butu pasibaigus pries atplesiant pakeli, net jei salia manes atplesimo momento butu laukusios Pamela Anderson ir Karina Krisko kartu. aciu Dievui,kad viduj visgi padazas. I kurio sudeti, beje, ivairiu E komponentu tikrai nepagaileta. na susipilu visa ta dziaugsma ant skrebuciu ir vel naujiena. nu tas bliudelis tokios staciaiskrastais formos, kadnorint jog padazas ir skrebuciai pasiektu gilesnius lapu sluoksnius, tai turetum atlikti kazkokius maisymo veiksmus, kurie neisdrabstant visko apie ta sunu edesio bliudeli iveikiami butu matyt tik pasaulio vinigretu maisymo olimpiados cempionui. kazka atseit pamakaluoju ir jau bandysiu valgyt. bet kur tau. zmona pradeda graudziai prasyt padet prasiplest ta nu pakeli, kurio viduj prabangus padazas. negi nepadesi. taciau per perforacija tai nifiga niekas neplysta. juo labiau kad perforacija tik ties pakelio viduriu ir iki krrastu pakelio, kad pradet plest nuo kazkurio krasto, neprieina. visgi mano pakelis tuo poziuriu buvo sekmingesnis nes perforacija sieke bent jau viena jo krasta. pasikankines kelias minutes pasiduodu ir pasiulau zmonai prasipjaut ta pakeli su peiliu. kas belieka. vienkartinis plastmasinis peilis susmegiamas i perforacija ties pakelio centru ir pjovimo judesiu bandoma prapjauti pakeli iki kraasto. istryksta balto sintetinio majonezo ciurksle kuri kaip tycia grazia balta mazdaug puses delno dydzio deme padengia zmonos verstos odos striuke. bandymas visa tai valyti su servetele geru rezultatu neduoda. ka ten isvalysi majoneza is verstos odos. pasiulau zmonai visa ta reikala nuplaut suu kokakola, nes kokakola kaip ir neblogai turetu tirpint visa ta chemija. kaip ne kaip sioks toks tirpiklis. is zmonos zvilgsnio ir veido israiskos suprantu, kad sitas pasiulymas svarstomas nebus. na nebus tai nebus. tylomis valgau savaji prabangu patiekala galvoja jau deliodamas sio rasto eilutes. pasiekiu dugna ir valio, siaip netaip Cezaris iveiktas. Romos imperija zlugo ir barbaras triumfuoja. deja si euforija trunka neilgai. zmona pasiteiruaja, galbut as galeciau subaigti ir jos salotas. pasiziuriu i tai ka reikes subaigti. realiai nuo virsaus nuvalgyta tik vistienakuri buvo aptepliota baltos mases kuri liko pakelyje o ne ant striukes likuciais. vienu zodziu visas tas suns bliudas pilnas sausu lapu. ne, Romos imperija nezlugo. Pasijauciu tarsi krikscionis, kuri veda i kolizieju suserti liutams tokiai tai nekaltai romenu savaitgalio pramogai. taciau likima pasitinku isdidziai. po penkto kasnio i tuos lapus susipilu dideli pakeli bulvyciu fri ir uzkasdamas surainiu beii uzgerdamas dideliu kiekiu kokakolos visgi iskenciu romeniskus pasityciojimus iki galo. na bent jau busiu ismokes pavalgyt PIGIAI. bet ar tikrai pigiai?cia siandienini rasta galeciau ir baigti, bet atliksiu trumpa rekursija. pamenat, kad zadejau sasajas su vakarykscia nepriklausomybes diena? tai va, savo pazada tesesiu. sasaja bus. pamenat vakar rasiau apie skanu maista "La Crepe" restorane? atsitiktinumas ar sutapimas, bett vakar su seima butent "La Crepe" ir vakarieniavau. ir zinot ka? ogi vienas is patiekalu buvo tos pacios CEZARIO SALOTOS. sirdis dziugauja, kad turiu tokia galimybe su jumis atlikti toki neeilini bei grandiozini sulyginima. visu pirma McDonalde pavalgiau pigiai, nes to pacio pavadinimo salotos kitame restorane kainuoja zenkliai brangiau. na tikrai brangiau. visus 13 litu su keliais centais, na 14 lt nesiekia. plius o kur dar McDonalds pridetine verte? ko verta naturaliai ant groteliu kepta vistiena pries impregnuotose dziuvesiuose voliota jankiu stebukla? o ir jankiu padaze visokiu E ideta is sirdies,kuo deja, bet kito sulyginamo restorano virtuve pagailejo. aisku tai bande istaisyti prabangiu indu, siekt tiek didesne porcija ir ne vienkartiniais bet metaloirankiais, bet argi tai esme? esme yra ta, kad McDonaldse pavalgiau zenkliai pigiau. T.y. prabangi vakariene siame restorane kainavo seimai 70 Lt. kai tuo tarpu "La Crepe" vakar susimokejau visus 105 Lt. aisku siek tiek sita kainos skirtuma galbut mazina vakarykscioje sumoje esantys du alaus. bet vistiek kainos skirtumas zenkliai zenklus. likau pigiai ir sociai pavalges bei gerai praleides laika. aisku del perteklinio smaguriavimo ivairiais E galincios atsiverti skrandzio opos matyt ne sio straipsnio tema, taciau jauciuosi itin dekingas uz pamoka kaip pigiai ir sveikai maitintis, bei jauciu pareiga sia pamoka pasidalinti su jumis. Tai tiek tuo tarpu gavosi trumpai, nes ka cia daug beprirasysi apie salotas. pabaigai galiu tik paprasyti, bukite geri, daugiau manes nebemokinkite sveikai ir pigiai maitintis, nes po siandienines patirties as jauciuosi siuoklausimu itin ispruses. as pasakiau. HAU.
 #456528   ramass
 12 Kov 2013 21:14
Sauliau :gutgut , suprantu , kad pacio skrandziui sunku , bet rasinys pakele nuotaika.
 #456565   SauliusM
 12 Kov 2013 21:58
biskiuka piktas buvau, tai rasymas kazkiek padejo nuramint nervus ir is viso to meslo pasidaryt nors kazkokia pramoga,kuri va tuo tekstu ir virto.
nu ir smagu girdet, kad ne tik rasymas man pataise nuotaika, bet ir skaitymas kazkam pakele.
 #456604   Wytux
 12 Kov 2013 22:37
O tu Sauliau visada nueini ten kur tave pasiuncia ? :-D
 #456605   SauliusM
 12 Kov 2013 22:39
tas priklauso nuo to, kiek idomi ir patraukli pasirodo nurodyta kryptis.
vot siandien buvo noras paeksperimentuot.
kuom tai baiges, visi matot (kazkokiu tekstu tribunoj), gal tai ir nera labai blogai.
 #456655   Sokratas
 13 Kov 2013 08:22
perskaičiau ir aš. Pirmas tekstas patiko....
Kaip ir Hipy, lauksiu Matremo atsako :grin:
 #456659   Tadunce
 13 Kov 2013 08:35
Nūūūū, Sauliau, nesitikėjau,kad pasimausi ant tokios provokacijos..
Į McD eiti ir užsisakinėti salotų..
Net nerandu žvejybinio palyginimo...
Čia kaip džerkiniu kotu mėgint žvejoti tsuribito baby minnow..
Hardcore..

Duosiu paskaityt interesantei, kuri vis galvoja užsisakyti tų salotų.. :gutgut
 #456717   Sokratas
 13 Kov 2013 11:32
nu tą rašinuką iš vis vertėtų pasiųst Macdonalds adfministracijai, su namioku, kad mol paredagavęs siųsiu žurnalistams, taip sakant, kad padidėtų salotų apyvarta :-D ...
 #456846   SauliusM
 13 Kov 2013 16:30
bobis rašė:nu tą rašinuką iš vis vertėtų pasiųst Macdonalds adfministracijai, su namioku, kad mol paredagavęs siųsiu žurnalistams, taip sakant, kad padidėtų salotų apyvarta :-D ...
as ne zapadlistas. Blin nemoku su tapsnokliu rasyt
 #457772   sonca
 16 Kov 2013 14:24
Jo McDonalds ir sveika mityba labai daug bendro turi :) Sauliau tu ką tyčiojiesi :?:
 #458082   sonca
 17 Kov 2013 19:11
Nu taigi is mako pasityciojai tik ka pavadindamas ju maista sveiku :)
 #458101   pensininkas
 17 Kov 2013 19:52
karta ir man teko uzsisakyt ju salotu :)
 #459051   SauliusM
 20 Kov 2013 08:34
sonca rašė:Nu taigi is mako pasityciojai tik ka pavadindamas ju maista sveiku :)
o tai tu priesistores neskaitei viso sito reikalo? nu kai spiningu temoj mane kazkas auuklejo, kaip reikia sveikai ir pigiai maitintis i komandiruote isvaziavus? nu jei neskaitei, tai gal ir nevrubilsa iki galo.
beje, tada dar ir OMar buvo uzpyles zibalo, kad pabandyciau be mesos gyvent. tai vot pabandziau. kadangi dabar guliu ligoninej,nu siandien jau israsys pagaliau, tai i penkta diena bepietaujant man iskilo labai ryskus ir aiskus vaizdas, kas as NORIU MESOS *BLYN*. ir noriu zymiai labiau neii sekso su slaugytojom ar alkoholio. vot taip. :--D
 #459056   tukasG
 20 Kov 2013 09:06
SauliusM rašė: penkta diena bepietaujant man iskilo labai ryskus ir aiskus vaizdas, kas as NORIU MESOS *BLYN*. ir noriu zymiai labiau neii sekso su slaugytojom ar alkoholio. vot taip. :--D
Liuks :gutgut sentencija, verta įsimint ;uolrait :grin: .
Priminei kažkada girdėtą senolio mano kaimyno posakį, kai žmogelis labai rimtai susirgo, pakliuvo ligoninėn ir daktarai uždraudė visus gyvenimo malonumus... Pabandė pora dienų laikytis rėžimo, dietos ir sako: "Kų alkanom visų likusį gyvėnimų gyvint, tai geriau sočiai pavolgius ir išgėrus ramiai numirt"...
Nesilaikė jokių dietų ir dar pakankamai ilgai ir pakankamai pilnavertiškai gyveno...
P.S. Sveik, Sauliau, greičiau ir daugiau nebesirk :/brazasista
 #459088   sonca
 20 Kov 2013 10:11
SauliusM rašė:
sonca rašė:Nu taigi is mako pasityciojai tik ka pavadindamas ju maista sveiku :)
o tai tu priesistores neskaitei viso sito reikalo? nu kai spiningu temoj mane kazkas auuklejo, kaip reikia sveikai ir pigiai maitintis i komandiruote isvaziavus? nu jei neskaitei, tai gal ir nevrubilsa iki galo.
Iš tavo rašinėlio supratau, kad Tau pasiųlė sveikai maitintis make ir Tu tai paėmei už gryną pinigą ir nuėjęs ten nusipirkai "sveiko" maisto :-D galvojau, kad Tu išmintingesnis esi. Beje kažkas pasakė gyvenk be mėsos tai būsi sveikas, tai net pas dietologą nenuėjęs pradėjai eksperimentuot su savo sveikata, maladiec.
 #459185   SauliusM
 20 Kov 2013 13:36
ar as uz gryna piniga paemiau, ar siaip man smalsiu pasidare, koki ten "sveika maista" kazkas make iziuret sugebejo, tai cia kitas klausimas. o pas dietologa tai tiikrai nejau :lol: visai kitu klausimu netiketai i ligonine atgules buvau. nu bet siandien jau israse, va sedziu namie ir lasinius edu dabar :-D
 #490389   dainiuška
 28 Bir 2013 21:34
Truputį parašysiu ne į temą - istorija tikrai nesukurta, savo kailiu teko išgyventi :)

Radau laiko aprašyti praeito savaitgalio žūklę. Reikėjo tam pasiryžti...
Iš UK po kelerių metų gyvenimo ten grįžo švogeris. Praeitą šeštadienį atšventėm maniškės gimtadienį ir vakare virė diskusija, kaip lėksim "ant nakties" iš sekmadienio į pirmadienį. Turi būti smagu ;uolrait Tik kodėl tas sekmadienis išaušo toks ūkanotas, debesuotas? :mėlynvarla Laukiam, laukiam, o kaip lija - taip lija. Vakarop truputį "išsipagadijo", švogeris mane vis spaudžia - VAROM ir viskas. Aš jam rodau 3 tinklalapius, kurie sutartinai rodo lietų per visą naktį. Galų gale jis atlyžta - o tai gal galim nors vietoj kur nors pažvejot, kirminą nuramint? Galim - Nemunas po nosim ;uolrait Susimetam į mašiną dugnines ir imam LT upių tatą. Tik nesuprantu, kodėl prieš pat auto nosį praskrenda juoda varna - dar taip nebuvę :-niak' Tikiuosi, jog ne nelaimes pranašauja...
Priėjus prie upės, nuo stataus skardžio šuldu buldu ant minkštos vietos nudardėjau žemyn - slidus kalniukas pasitaikė :v-ar Ištraukiu švogeriui feeder'į, surišu, paskui savo ištraukiu - kažkas ne taip :evil: Pirma dalis vienokia, kitos 2 - ne į temą :grin: Apačia - BYRON'o, viršus - Šekspyro :ruko Papurtau, papurtau - gan gerai susijungė, mėginti galima :ruko Perveriu valą, čiupt už koto, o čia kažkas vėl ne taip - sugedo ritė, nesifiksuoja stabdis, į "abu galus" varo kaip nori... Kaip nujausdamas pasiėmiau atsarginę, tik kad tos minutės bėga it patrakę, jau ir 8 vakaro tuoj ;;yel Metam meškeres, bandom gaudyt. Nesuprantu, kodėl, bet svareliai išvien kabinasi, paliekam kelis iškart :-niak' Pora nežymių šapaliukiškų truktelėjimų buvo, bet tik tiek. O dangus visai pagražėjo, net mėlynos spalvos pasirodė... Skambutis draugeliui - leistų per naktį pasėdėt ant savo liepto viename ežeriuke, kuriame pernai labai sėkmingai karšius ir karpiukus plūdinuke gaudžiau. 20.00 val.vakaro, sėdim prie Nemuno, neturim nei maisto, nei gėrimų, nei aprangos, nei inventoriaus, tačiau apsisprendžiam... imti tą ežeriuką ;uolrait Mane vis dar neramina tie 3 lietų rodys tinklalapiai, tačiau mėlynas dangus su retu debesėliu nugali sveiką protą. Toliau nepasakosiu, jog per skubėjimą susivarėm visas kojas į dilgėles, sulesė uodai, paskui namuose netyčia šaltkrepšyje buvusių pradvisusių naktinių sliekų pagalba išsismaradinau vieną ranką, kvapą vos ėjo nuimti kvapnių servetėlių pagalba, parduotuvėj pardavėjos kažko keistai žiūrėjo ;uolrait Mašina-sandėliukas-mašina-parduotuvė-mašina-ežeras-šuoliuojam pakrante, jau temsta... Iki liepto reikia bristi kokius 20 metrų tarpu tarp švendrų. Man su kroksais nebaisu, varau kaip tankas. Viską susinešam, įsitaisom ant patogios automobilio sėdynės, subrinkinu 5 kilus pašaro - tuoj kaip mestelėsiu maistelio, tai karšiai varžysis dėl kabliuko :cig. Tik pyst pradėjo kapsėt iš dangaus... Įkyriai... Ir nesiliauja :roll: Lietus Lietuvoooooj.... Kenčiam pusvalandį... Valandą... Visas lietus nusėda ant sėdynės, darosi ne itin patogu sėdėti baloj ;;yel O ir sprindinės kone ore masalą pagaunančios kuojūkštės optimizmo neprideda..Susipakuojam ginklus ir apie pusiaunaktį krentam nelygioje kovoje :koliorava Prie pat kranto, truputį ne ten padėjęs kairę koją, makteliu į kažkokį pelkyną kone iki geros vietos, o galva - į krante augančias dilgėles '''bum Maža to - ta pelkė smirda, šalta, labai nemaloni, tad kaip sugraibyti joje nuo kojos nušokusį kroksą? Kantrybės ilgai neužtenka - nusprendžiu koją nardinti vėliau, reikia bent daiktus nuo kupros nusiimti. Bet kad ir dešinės kojos neina išlupt... Tie kroksai man ir taip nepatiko, atsirado puiki proga jų atsikratyti :ruko Lietus pliaupia, kojos - dvokiančioj pelkėj, snukis - ką tik ištrauktas iš dilgėlių, ant kupros - sunkūs daiktai... Na, pasakykit, juk būna geresnių dienų gyvenime? :-D Iki namų važiavom tylėdami. Per pliaupiantį trijų tinklalapių išpranašautą lietų ;uolrait
Paskutinį kartą redagavo 1 dainiuška. Iš viso redaguota 28 kartus.
 #490392   Vaidis
 28 Bir 2013 21:40
:-D :gutgut
 #490409   Sokratas
 28 Bir 2013 22:24
:gutgut :grin:
 #490410   vava
 28 Bir 2013 22:26
nu nivizucha totali... bet skaitant pazvengt galima smagiai :)
 #490437   Rolas
 29 Bir 2013 09:02
Taip, skaitant tavo nuotykius sunku nesišypsoti... ir džiaugtis, kad ne pačiam taip nutiko :) :) :)
 #490451   Kairys
 29 Bir 2013 09:46
Dainiuška, gal tu geriau rašyk, o ne žvejok? :-D ;uolrait Suprantu, be žvejybos nebūtų apie ką rašyt, man patiko, gražiai išguldyta. ;uolrait
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė