Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #327480   sunnuva
 19 Gru 2011 10:58
Teisingų spėjimų yra, ir ne vienas, tačiau neteisingų taip pat ne vienas.
P.S. vėžys ne žuvis :]
 #327481   SauliusM
 19 Gru 2011 10:59
sunnuva rašė:Teisingų spėjimų yra, ir ne vienas, tačiau neteisingų taip pat ne vienas.
P.S. vėžys ne žuvis :]
tai tu cia 1 klausima ar 11 klausimu uzdavei? :roll:
 #327485   savas
 19 Gru 2011 11:21
Kad duotum tas dalis "gyvai" paciupinet, gal ir eitu pasakyt, ale dabar nei formos tikslios, nei ryskumo gero. Puse ivardyciau, bet kita puse - galima kiekviena priskirt kelioms zuvims :e:e Vienzo - cernobyline unisex zuvike ;-var-var.
P.s. Pensininkai, cia ne zvynai atskirai, o visas kunas vienos nedickos zuvies. '''bum
 #327487   sunnuva
 19 Gru 2011 11:44
Nemanau kad čia yra sunkiau negu apfotošopinta brazilijos keturakės žuvies akis arba blizgė prieš trisdešimt metų pagaminta metalo liejykloje, juoba pensininkas jau pirmu spėjimu nepataikė tik keturių. Bet aišku jeigu didieji antigooglininkai sauliai em labai nepatenkinti, galiu užleisti vietą "Kas gamintojas" serijos klausimams.
 #327488   SauliusM
 19 Gru 2011 11:46
sunnuva rašė:...jeigu didieji antigooglininkai sauliai em labai nepatenkinti....
man asmeniskai tai giliai pofig. cia tik savas gali protestuot arba ne, nes jam vienam nors koks nors nors kazkiek protu suvokiamas aktualumas gali but... o man tai tik idomu buvo, ka reik rukyt, kad toki klausima sugalvot... :lol:
 #327490   pensininkas
 19 Gru 2011 11:51
nu jeigu atkreiptum demesi i mano "aktyvu dalyvavima" sioj temoj, tai galetum suprast, kad, bandydamas imint klausima, tikrai nepuolu i google. matau, kad visai tamsus miskas ir palieku, matau, kad gal pataikysiu - bandau.
 #327492   savas
 19 Gru 2011 11:52
Viskas tvarkoj ir nieks neprotestuoja, tik reik daug laiko atsijot netinkamus variantus, kad pataikyt tiksliai...
Nu bet jei pensija nepataike keturiu, tai jau galima bus ir pasistengt, bo ko nepataike - kaip ir aisku :-D
 #327495   Vegys
 19 Gru 2011 12:01
Galva - strepetys
Ūsas - šamas
Apatinis priekinis pelekas - ešerys
Apatinis trečiasis - raudė
Viršutinis trečiasis pelekas - upėtakis;
Viršutinis pirmasis - gružlys
Kūnas - kartuolė
Uodega - karšis
Viršutinis vidurys - aukšlė
Akis - kuoja
Apatinis vidurinis - dyglė

Kai ką nusirašiau nuo Pensininko, kai ką pats pataisiau ...
 #327517   savas
 19 Gru 2011 13:32
Da nu ir na... nerandu tokiu zuvu su tokiu nugariniu peleku skaicium.
Kunas - kartuole (patinas)
Galva - kuoja
Akis - lynas
Usas - samas
Pilvinis - eserys
Apatinis vidurinis - nieko mandresnio neradau, tebunie dygle (paciam juokinga, bo pas ana toj vietoj tokio nerasta)
Analinis - raude
Uodega - karsis (nors lygiai tap pat sueitu ir sapalo, tik ana irasysiu kitur)
Nugarinis - gruzlys
Dar viens nugarinis (katra lietuviska zuvis turi tiek peleku ant vienos nugaros?) - sapalas
Dar vienas nugarinis - upetakis
:-D Pasiskaicius zuvu aprasymus ir pervertus namie esancias knygas - surasiau visiska nesamone, ale reik ir man baudos taska gaut :tia-tau
 #327519   sunnuva
 19 Gru 2011 13:46
Neteisingi du, tie patys kurių niekas nepasako, ir man tai gan keista, nes šios dvi dalis yra gan charakteringos toms žuvims. Pamastymai dėl tam tikrų kūno dalių vietų yra teisingai kryptingi (dėl dyglės, jinai turi du spyglius apačioj, vienas kaip tik ties rūryte, tiesa tai būtų retesnė rūšis devynspyglė dyglė, bet šis požymis pakankamai charakteringas šioms žuvims, ir kaip pastebėjau didelių problemų nesukėlė, tai nemanau kad labai ne vietoj tas piešinuke įstatytas).
 #327521   pensininkas
 19 Gru 2011 13:57
Galva - kuoja;
Akis - lynas;
Usas - šamas;
Apatinis priekinis peleks - asariuks;
Apatinis vidurinis - dyglė? :-D
Apatinis treciasis - raude (pasiziurejus, meknės labai panasus, tad del piesimo netikslumu galima gincytis)
Virsutinis treciasis peleks - upetakis;
Virsutinis pirmasis - kelbas
Virsutinis vidurys - menkė?
Zvynai - kartuolė;
Galunis peleks - lescius;
 #328584   sunnuva
 26 Gru 2011 17:10
Galva - kuoja
Akis - lynas
Ūsas - šamas
Apatinis priekinis peleks - ešerys
Apatinis vidurinis - dyglė
Apatinis trečiasis - raudė
Viršutinis pirmasis - gružlys
Virsutinis vidurinysis - menkė
Virsutinis trečiaisis - upėtakis
Kūnas - kartuolė
Uodega - salatis

Man kažkodėl ir menkės pelekas, ir salačio uodega atrodė gan akivaizdūs ir būtent toms žuvims būdingi, aš būčiau nugrybavęs biški kitur :]
 #328739   sunnuva
 27 Gru 2011 14:25
Pirmiausia, tai štai iš ko buvo suklijuota žuvytė: http://img408.imageshack.us/img408/5007/rinkinukasu.png

Kas liečia naują klausimą, dėka reverse search esu priverstas grįžti prie sąsajų, tačiau pamėginsiu kažkiek nukreipti tiesos keliu.
Paveikslėlis
Klaustuke paslėptas žuvėkas. Ir yra dvi užuominos. Su viena jis siejasi viso labo žodžių žaismu, kita gi nurodo gan specifinę šio žuvėko savybę. Kol kas nesakysiu kuri užuomina kaip siejasi, teks pasiaiškinti patiems, o teisingas atsakymas būtų šio žuvėko pavadinimas. Beje tai nėra konkreti rūšis, o sistematiškai gimininga grupė.
 #328744   sunnuva
 27 Gru 2011 14:58
Kaip sakydavo valinskas žaidime "Taip ir ne", sveikinu laimėjus galimybę atsigerti karlsbergo alaus. Kai delfinas iš žinduolio virs žuvimi, atsakymą persvarstysiu ;]
 #328746   sunnuva
 27 Gru 2011 15:07
Nu aš irgi kažkaip neįžiūriu kokia specifinė šio diskuso savybė (ar jis tokią netgi turi?) sietųsi su antra užuomina. Prašom prie kalsbergo stalelio!
 #328748   SauliusM
 27 Gru 2011 15:10
sunnuva rašė:Nu aš irgi kažkaip neįžiūriu kokia specifinė šio diskuso savybė (ar jis tokią netgi turi?) sietųsi su antra užuomina. Prašom prie kalsbergo stalelio!
bet jei dabar ismastysiu sasaja, o fantazija ijungus ta padaryt imanoma, taii atsakymas bus arba kaip ir teisingas arba klausimas bus kaip ir neteisingas nes imanomi kelis atsakymu variantai? :twisted:
 #328751   sunnuva
 27 Gru 2011 15:14
Išmastyk, bet variantai kad abu kvėpuoja netinka, nes aš manau gan tiksliai nurodžiau kokios tos sąsajos
 #328753   SauliusM
 27 Gru 2011 15:17
sunnuva rašė:Išmastyk, bet variantai kad abu kvėpuoja netinka, nes aš manau gan tiksliai nurodžiau kokios tos sąsajos
nu va, pats sasaja ir sugalvojei, abu kvepuoja. a ka tu manai tai cia neesme... :lol:
 #329122   savas
 29 Gru 2011 13:24
Nu sasaju prikurt galima davelnia. Viena is tokiu:
Ryklius galima vadinti 21-o amziaus amerikietiskais "carrier pigeon" balandeliais (tai ne as sugalvojau, cia rasit to palyginimo kilme http://youknowicanspeakwhale.tumblr.com/ .) O D. Bowie suvaidino epizodini vaidmeni (Ryklys) 1983 metu filme "Yellowbeard" (trumpa istraukele http://www.youtube.com/watch?v=gdVuyHAq9Ks ). Tiesa ir vienam garso takely buvo ano daina panaudota... ir siaip anas i ana panasus, net grimo nereikia... :-D
Aisku tai ne tas atsakymas katro noretu sunnuva, nes supratau, kad savybe reik susiet su Bowiu, o ne su balandziais. Ale, jei klausime ner nurodyta su katra nuotrauka kas turi but siejama, tai toks variantas irgi tinka...
P.s. Galit skaityt kaip atsakyma, galit skaityt kaip vienu is atsakymu variantu... :-D
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė