Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #303262   p.arturas
 06 Rgs 2011 19:19
rapalai, cia kuriam mieste vyksta, kaune ar jau ir Vilniuje pagal kauno salmolitos tradicijas dirba.
 #303275   Tironas
 06 Rgs 2011 19:42
ziauriai idomu. nesigilinau i problema, bet kiek maciau kad kazka keite ir viena ausim girdejau kad lyg normarkas veze nauja kostiuma.

bet idomu kaip cia viskas vystisis toliau :) nes kazkaip matau kad oze visai kitaip veiksmas vyxta nei kaune :)
 #303281   Tironas
 06 Rgs 2011 19:50
o seip idomu, vat jei gamintojas ( ar atstovas) pasako kad nifiga cia ne brokas ir atsisako keisti, ar kitaip kompensuoti, kaip elgtis tam tarpininkui is kurio pirkta preke?
nors, butu mano valia as rapalos rubais neprekiauciau, nes jie dar tikrai neismoko ju gamint. kokybe kogero dar prastesne negu norfin, o kaina aukstesne. Shimano rubeliai lyg ir aukstesnio lygio, bet kalbant apie tokius dalykus kaip bridkelnes ir zieminiai kombezai, tai irgi dar Ahimanui padirbet reiktu. pav Bridkelnese vis dar daroma elementariu klaidu, per kurias pereina beveik visi naujokai sioje srityje.
 #303284   Vegys
 06 Rgs 2011 19:55
Tironas rašė:o seip idomu, vat jei gamintojas ( ar atstovas) pasako kad nifiga cia ne brokas ir atsisako keisti, ar kitaip kompensuoti, kaip elgtis tam tarpininkui is kurio pirkta preke?
A kaip elgtis pirkėjui, kai po 3 žūklių apranga suplyšta ? :roll:
 #303290   p.arturas
 06 Rgs 2011 20:09
kiek yra teke keisti nekokybiska preke, vykdavo procesas kitaip.
pvz suskilo gan brangus zieminiai batai(apie 460Lt), iskilimas nedidelis, apsaugineje juostoje, ale matesi kad progresuos.
nesiojau apie menesi
pardavejai apziurejo, sprendima prieme iskart. pasiule pasiimt nauja pora, atsisakiau, sakau manau, kad ir kita pora skils, tada pasiule issirinkit kita preke, tik sake jog pinigu grazint negali. sutikau issirinkau, visi draugiskai issiskyrem.
nusipirkau bridkelnes, pirmoje zvejyboje pastebejau kad leidzia, nuejau i parduotuve prieme, grazino pinigus.
abejais atvejais kalbejau apie pardaveju santykius su gamintojais. sake jog normalus save gerbiantis gamintojas visuomet is savo dylerio priims preke, net ir kokybiska, niekada pardavejo nestatys i durnelio padeti. geri santykiai visuomet geriau uz pinigus.
neisivaizduoju situacijos, kad pvz ziema brokuotus batus atnestum, tai juos siustu i kanada kad ten nustatytu kaltininka, tai ka menesi be batu but? ar kitus nusipirkt?
o apie salmo tai jau ne pirma istorija, tai labai pamastyciau brangesni daikta is ju pirkdamas. kokia blizge ar kabliuku tai galima.
bet po tokiu isgirstu istoriju, ziema buvo apie grazta, tai nemalonu eit i tokias pardes.
 #303296   Jonvabalis
 06 Rgs 2011 20:25
Tironas rašė:o seip idomu, vat jei gamintojas ( ar atstovas) pasako kad nifiga cia ne brokas ir atsisako keisti, ar kitaip kompensuoti, kaip elgtis tam tarpininkui is kurio pirkta preke?
Tironai, prie ko cia atstovas ar tarpininkas, pirkejui isigijus preke, kuri yra nekokybiska ar brokuota si turi buti pakeista, jei tai nera imanoma grazinti pinigai. Keistai skamba ka daryti tarpininkui, zinau savo kailiu, kai del gamintoju klaidu tenka srebti kose, kuri yra nuostolinga ir kainuojanti nervu, o bet taciau, toliau jau sazines ir gero vardo reikalas bei derybinis kompromiso ieskojimas.
 #303320   ramkis
 06 Rgs 2011 21:18
Na cia del visu Rapalu ir Shimanu, yra "Normark" kompetencija, o "Salmo" kaip Tironas ir sake tik tarpininkas. Manau visam tam reikale butent "Normark" stumia fufeli ir durina klientus. Tai labai panasu i juos. Tokiu atveju, manau, reiktu "Salmo" sita kostiuma nurasyt i nuostolius, atlyginti klientui zala, o paskui jau daryti roda su "Normark" . Tokiu atveju "Salmo" ne tik, kad iseitu is sitos situacijos oriai, bet ir pataisytu savo reputacija. Ir dar nesuprantu, kam "Salmo" prekiauja "Normark" (T.y. Rapala) rubais, juk jie savu turi, pradedant "Norfin" ir baigiant puikiais "Vision"
 #303371   Hookaz
 07 Rgs 2011 07:07
Tironas rašė:ziauriai idomu. nesigilinau i problema, bet kiek maciau kad kazka keite ir viena ausim girdejau kad lyg normarkas veze nauja kostiuma.

bet idomu kaip cia viskas vystisis toliau :) nes kazkaip matau kad oze visai kitaip veiksmas vyxta nei kaune :)
cia dabar toks vaizdas kad kazkoks darbuotojas su xaliavu nauju kombezu vaikscios, nes senas grazintas pirkejuj bet atsiustas ir naujas :-D
 #303377   Tironas
 07 Rgs 2011 07:35
:D paskutis postas geras, geras variantas :D

Seip gal pamirstam ta istorija su graztu, nes as 100proc isistikines kad ten ne brokas o zioplumas naudotojo. gamintojas ta pati pasake, visi kas tik gyvai apziurejo daikta irgi. vienzo prieme sprendima kad tokiu atveju keisti negalima ir butina paimti kazkiek pinigu, kas ir buvo padaryta. ir viskas BYla baigta, kad ir kiek cia kurtumet istoriju.

o del rapalos siandien pasidomesiu kas ten buvo, gal net pati kostiuma apziuresiu.
 #303382   Rapalas
 07 Rgs 2011 07:50
Kostiumas tironai buvo gražintas man, ir dabar jis yra pas mane. Parduotuvė salmo vilniuje ozo prekybos centre. Aš irgi manau kad turi betkokiu atveju už nekokybiška daikta gražinti pinigus arba pakeisti o paskui aiškintis su normarku. Kitas reikalas kad aš kai atnešiau kostiuma, kito nebuvo. O kai pranešė praeita pirmadieni kad kostiumas parduotuvėje, aš atvažiavau sako oi normarkas neatvežė bus kita pirmadieni, o pasiziuriu kur kabo rubai, o ten rapala kostiuma butent to dydzio kurio man reikia. Sakau tai duokit šita. Ne šito negaliu duoti, šitas priskirtas parduotuvei. Taip ir nesupratau Nerijaus, kaip gali buti priskirtas parduotuvei, kai gali ji imti ir nusipirkti. Nu bet toliau spres vartotoju teises.
 #303402   p.arturas
 07 Rgs 2011 09:14
Tironas rašė::D paskutis postas geras, geras variantas :D

Seip gal pamirstam ta istorija su graztu, nes as 100proc isistikines kad ten ne brokas o zioplumas naudotojo. gamintojas ta pati pasake, visi kas tik gyvai apziurejo daikta irgi. vienzo prieme sprendima kad tokiu atveju keisti negalima ir butina paimti kazkiek pinigu, kas ir buvo padaryta. ir viskas BYla baigta, kad ir kiek cia kurtumet istoriju.
ne del kalciu priminiau, o del paties proceso ir bendravimo su klientu. ir bbdejimo ant savo vardo.
 #303404   Tironas
 07 Rgs 2011 09:31
o tai gal istiesu bbd ant savo vardo kai kurie darbuotojai del vienu ar kitu priezasciu? :) gali gi but
 #303452   Antas
 07 Rgs 2011 11:52
Tironas rašė:o tai gal istiesu bbd ant savo vardo kai kurie darbuotojai del vienu ar kitu priezasciu? :) gali gi but
o kam eiliniams det :?: :?: nebent eilniniu vadovas bbd ant visu ir prisakes eiliniams bbd and visu irgi :)
 #303455   p.arturas
 07 Rgs 2011 12:06
Antas rašė:
Tironas rašė:o tai gal istiesu bbd ant savo vardo kai kurie darbuotojai del vienu ar kitu priezasciu? :) gali gi but
o kam eiliniams det :?: :?: nebent eilniniu vadovas bbd ant visu ir prisakes eiliniams bbd and visu irgi :)
butent.
 #303456   Tironas
 07 Rgs 2011 12:15
istikro tai vartotojo ir pardavejo poziuriai i ta pati dalyka gali labai skirtis. AS nemaciau to rubo. kad subine leidzia sedint baloi, tai cia nieko nuostabaus, nes medziaga te tikrai neta, is kurios reik tiketis stebuklu.
O cia ka man pasake Nerijus:

Tiek pardavejas, tiek normarkas sako kad kelnes akivaizdziai suplesytos. netik pamusalas, bet ir pati medziaga praplesta. kaip tai atsitiko sunku pasakyt, gal bande mautis su batais, gal dar kazkas. plius dar sulauzytas uztrauktukas

taigi situacija tokia, kad viena puse nepripazista jog tai brokas. ka da bar daryt? galima butu nusileist ir pakeist zmogui, kad nekiltu sarsalas, bet turint omeni kad Rapala nera musu brandas, o jie atsisako tai daryt, tai vat tokia situacija ir susidaro.
jei yra akivaizdus brokas, tai kazkokia komisija vartotoju teisiu tai nustatys, bet kad zmones sako kad akivaizdus mechaninis pazeidimas, tai greiciausiai komisija nustatys, kad negamyklinis brokas.

taigi lieku neutralus sitoje situacijoje.
 #303457   Tironas
 07 Rgs 2011 12:20
p.arturas rašė:
Antas rašė:
Tironas rašė:o tai gal istiesu bbd ant savo vardo kai kurie darbuotojai del vienu ar kitu priezasciu? :) gali gi but
o kam eiliniams det :?: :?: nebent eilniniu vadovas bbd ant visu ir prisakes eiliniams bbd and visu irgi :)
butent.

na visu pirma greiciausia niekas ant nieko nededa. tiesiog pyktis ir emocijos prasiverzia ir vienos ir is kitos puses. Kita vertus imant tiesiog zmogiskai ar teka kam dirbt saleje? ar tikrai yra noras su visais bendraut? kitus taip ir norisi pasiust toli toli... taigi ne biorobotai dirba. beto nemanau kad ten viskas labai buvo grubiai pasakyta. nerijus zmogus ramus ir nelabai tikiu kad negraziai galejo kalbet. o tai kad zmogus del gamintojo ar del savo kaltes kazkokiu budu yra nepatenkintas juk akivaizdu, ir kad kiekvienas reaguoja skirtingai. Ypac skaudu, kai esi fanas baisus RAPALOS ir paskui ziuri kad visai nestebuklas ten...
 #303458   Rapalas
 07 Rgs 2011 12:23
Nu man nelabai idomu ar jie dėjo ant savo vardo ar nedėjo, bet klientas yra teisus ir negalima taip bendrauti su klientu. Jeigu tu Tironai ateisi pas mane pirkti meskerės ir aš sakysiu kokio kybio tu čia atėjai, tai manau ir tu liktum nepatenkintas. Visur yra darbuotoju nepatenkintu, bet su jais reikia aiškintis ne klientams o darbdaviams. Aš ne prie ko kad jam gal žmona nenučiulpė ar nedavė, ar kad ne ta koja iš lovos išlipo. Tegul sprendžia savo problemas po darbo ir nekokybiškas prekias priima atgal.
 #303459   Vegys
 07 Rgs 2011 12:24
Apie užtrauktuką ir praplyšusią pažastį buvo rašyta jau anksčiau http://zvejotribuna.net/forumas/viewtop ... 00#p296800 ir dėl to jis nesikreipė, kad keistų.

Klausimas : kaip pardavėjas gali įrodyt, kad daiktas suplėšytas, o ne suplyšo dėl nekokybės ? Ir tuo pačiu - atvirkštinis klausimas, kaip pirkėjas turėtų įrodyt, kad ne dėl žioplumo suplėšė ?
 #303460   Tironas
 07 Rgs 2011 12:27
manyciau kad gan paprastai. jei isiro siules taida brokas. jei plyso medziaga- beveik visada bus arba devejimo, arba transportavimo, pakavimo metu padarytas pazeidimas.
Na pav su bridkelnem yra paprastai - siules leidzia- brokas, medziaga leidzia-pradurei kazkur ir garantijos negalioja
 #303461   Rapalas
 07 Rgs 2011 12:33
Aš nesu tironai fanas rapalos, nežiurėkit jus i ta nicka. Blemba tas rubas man patiko ir nesiruošiau aš jo plėšyti, baloje irgi nesedėjau, kažkodėl striukė neperšlapo per lietu kai pyle, o juosmuo gražiai tariant peršlapo. Ir nesimoviau aš tu kelniu su batais. Aš namie apsirengiu ir tada batus uzsidedu, ne žydas aš kad atvirkščiai viska daryti (neižeidinėju žydu posakis tik yra toks) o sėdantis i mašina plyšo. Kaip minėjau klynas nekabo ties keliais, o mano dydzio kelnės. Tai kodėl normalus daiktas turi plyšti elementariai sėdant i mašina? Aš suprantu jeigu aš bučiau išorėje kurnors ne per siule i šaka, no problem mano kalte, dabar saugojau ji nedraskiau o sėdant i mašina plyšo. Nu nesamone. Nueini i parduotuve, nusiperki kostiuma i baliu už 1000 Lt, sėdi i mašina vaziuoti baliu ir pyst per klyna praplyšo, nu ka pats kaltas einu dar viena pirksiu uz 1000 ane? Nu bulshetas. O dėl nerijaus aš nesakiau kad jis rėkė ar ka, tiesiog melavo ir nesakė tiesos. Pasakė kad pakeisim. Tada važinėjau tris ar 4 kartus atsiimti kai jo dar nebuvo, o paskui parašė jusu kostiumas jau atvyko atvaziuokit pasiimit. Atvaziuoji ta pati duoda ir tyli, sakau tai kaip suprasti. Patys sudrasket išpustom akim. Nebeženksniu kojos ton parduotuvėn ir atsisakysiu visu prekiu kuriomis prekiauja salmolita. Yra kitu parduotuviu prekiaujančiu kitais brendais ir nebebusiu klientas. O ginčas kaip ir minėjau toliau sprendžiamas su advokatais.
 #303464   Rapalas
 07 Rgs 2011 12:35
Tai butent kad per siules ir plyšo! tai kodėl tada nepakeitė? Vat nufotkinsiu šiandien vakare ir idėsiu foto, ir pamatysit kad per siules iširusios kelnės!
 #303465   Rapalas
 07 Rgs 2011 12:36
Vegys rašė:Apie užtrauktuką ir praplyšusią pažastį buvo rašyta jau anksčiau http://zvejotribuna.net/forumas/viewtop ... 00#p296800 ir dėl to jis nesikreipė, kad keistų.

Klausimas : kaip pardavėjas gali įrodyt, kad daiktas suplėšytas, o ne suplyšo dėl nekokybės ? Ir tuo pačiu - atvirkštinis klausimas, kaip pirkėjas turėtų įrodyt, kad ne dėl žioplumo suplėšė ?
Ir pačiam nerijui rašiau kol nebuvo net užsidėtas rubas. Tada rašė atneškit pakeisim. Bet dėl laiko stokos nusileidau ir priėmiau gamini toki koks jis yra.
 #303467   Tironas
 07 Rgs 2011 12:38
na idek nuotraukas, sakau kad nemaciau. o kam advokatai? nunestum i vartotoju teises ir butu pigiau, manau.
 #303468   Rapalas
 07 Rgs 2011 12:40
Advokatai tam kad pagal įstatyma turi kreiptis i parduotuve raštu, tada jei jie atsisako pakeisti arba neatsako i rašta tada kreipiesi i vartotoju teises. Ta ir darau. Aš tironai esu normalus žmogus, be bajeriu durnu, be išsipisinėjimu, praleidžiantis kartais pro pirštus smulkius dalykus. Bet čia jau tiesiog peržengta riba, ir eisiu iki pat galo.
 #303472   Rapalas
 07 Rgs 2011 12:58
Tai kad klausiau čia forume niekas ir nieko nepapasakoji, žiurėjau tuos pačius vision, susikomplektuoti kelnes ir striuke, bet arba kaina virš 1000 Lt arba kelnės tik hydriakas, o man reikia kad galęčiau be apatiniu rubu užsidėti, ir striukė kad butu ne tik hidriakas, tie patys salmo pardavėjai nieko gero negalėjo pasiulyti savo pardei, parekomenduoti konors tai pirkau rapala.
 #303495   vk
 07 Rgs 2011 14:55
Tironas rašė:cia netau replika buvo o salmo parduotuvei :)
O kada pateiksi Salmo parduotuvės atsakymą? :)
 #303505   Tironas
 07 Rgs 2011 15:15
kokio tu lauki atsakymo? jau vedejas zmogui atsake. kadangi nuomones nesutampa, tai vartotoju teises tikriausiai viska ispres kaip imanoma objektyviai. nebent direktorius nuspres kazkaip kitaip gaves kazkoki oficialu laiska
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė