Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...

 #131741   Razbainykas
 28 Lie 2009 20:59
Razbainykas rašė:Nusipirkau Dragon firmos 3-15gr uzmetimo džiginį kota. Ryt mėginsiu išbandyt ant ešerių ;-)
Antra žvejyba, išsivynioju žiūriu viršūnė nulinkus ir net persisukus. Bet nelūžus ir neskilus. Kaip koks karklas nuo drėgmės užlinkus. Kai pirkau viskas buvo ok, o dabar... ir laikytas buvo dėkle... Čekį dar turiu bet jau viš 2sav kai pirkau. O pirkau Kaune Akropolio Rovanos parduotuvėj. Kaip manot ar pakeis jį man kas...? :?: :roll:

 #131743   DainiusM
 28 Lie 2009 21:08
Jei nepakeis sukisk i anala, toki mesla pardavinedami manyciau privalo keist (jei neluzus, neskilus ir nera mechaniniu pazeidimu). :roll:

 #131751   rytukas
 28 Lie 2009 21:59
maladiec, kad čekį turi.
dėl laiko nesiparink, tavo garantija gaminiui 24mėn.
toliau skaityk čia: (atspausdink ir turėk kišenėje, jei ką - paduosi pardavėjui):
http://www.vartotojoteises.lt/index.php?212857119

ir turėk atsispausdinęs:
http://www.vartotojoteises.lt/get_file. ... FobFpwcXVu
SmVYeTJmTmFwYVoxbTJTYnNwbG9HYk9sSjZXbU1wdnhXMlRZMk9ueHB0cWwydWRaOUZxbzJ6RW10WnAzWmFrYk1OaXJKbUV5bXFUYUpObGFYQ1laWiUyQmhsOFpweDJsc201NmI=

sėkmės. viskas veikia, patikrinta.


Razbainykas rašė:
Razbainykas rašė:Nusipirkau Dragon firmos 3-15gr uzmetimo džiginį kota. Ryt mėginsiu išbandyt ant ešerių ;-)
Antra žvejyba, išsivynioju žiūriu viršūnė nulinkus ir net persisukus. Bet nelūžus ir neskilus. Kaip koks karklas nuo drėgmės užlinkus. Kai pirkau viskas buvo ok, o dabar... ir laikytas buvo dėkle... Čekį dar turiu bet jau viš 2sav kai pirkau. O pirkau Kaune Akropolio Rovanos parduotuvėj. Kaip manot ar pakeis jį man kas...? :?: :roll:

 #131765   Xrapas
 29 Lie 2009 06:18
Razbainykas rašė:... viršūnė nulinkus ir net persisukus. Bet nelūžus ir neskilus. Kaip koks karklas nuo drėgmės užlinkus. Kai pirkau viskas buvo ok, o dabar... ir laikytas buvo dėkle...
Esu matęs panašų dalyką atsitikusį su papigiausku spiningu, palaikytu saulėje už automobilio galinio stiklo :?

 #131779   Jonvabalis
 29 Lie 2009 09:25
Razbainykas rašė:
Antra žvejyba, išsivynioju žiūriu viršūnė nulinkus ir net persisukus. Bet nelūžus ir neskilus. Kaip koks karklas nuo drėgmės užlinkus. Kai pirkau viskas buvo ok, o dabar... ir laikytas buvo dėkle... Čekį dar turiu bet jau viš 2sav kai pirkau. O pirkau Kaune Akropolio Rovanos parduotuvėj. Kaip manot ar pakeis jį man kas...? :?: :roll:
ukio ministro isakymas: Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=141450

Taciau zinant musu prekybininku isradinguma rast pirkejo kaltes priezastis gali reiket pamojuot rastiskais prasymais arba gasdinimais kreiptis i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba.
Sekmes ;-)

 #131781   savas
 29 Lie 2009 09:37
Turi pavykti, tik reik "kietai" reikalauti to ko nori. Dar nebuvo atvejo, kad nepavyktu pasiekti to ka istatymas nurodo. Tik vieni be kalbu viska daro, o kiti bando lauzytis, bet tik tol kol rastiskai pateikta istatyma pamato - tada buna viskas ciki. Pradedant daiktais uz kelis litus, baigiant kelis tukstancius kainuojanciais. Pavyko issireikalaut remonto ( apie 1000 litu kainuojancio) vien del to, kad nebuvo naudojimo instrukcijos lietuviskai atspausdintos.

 #131785   Skumbrotas
 29 Lie 2009 09:53
Kartais prekybininkai gudrauja - tipo paima gedimo priežasčių nustatymui, ar čia gamyklos kaltė ar dėl netinkamos ekspoatacijos viskas sugriuvo :roll: Šiaip jie turi tokią teisę, bet tokiu atveju, kadangi tas "patikrinimas" gali tęstis kelis mėnesius, reikia pareikalauti laikinam naudojimui į vietą duoti analogišką prekę :!: Tai dažnai jiems atmuša norą kažką 'tikrinti", ir pakeičia iš kart :-D

 #131802   rytukas
 29 Lie 2009 12:13
pradėkime nuo to, kad jei nebuvo lietuviškos instrukcijos, tai gudrauk tu negudravęs - nieko nepasieksi. galiu pasakyti, kad su manimi vienu atveju net nebandė gudraut, grąžino pinigėlius už spiningą tą pačią minutę kai čekį ir lūžusį kotą pateikiau, o su rite bandė pasakyti, kad garantija tėra 1 mėn. ko pilnai pakanka gamykliniam brokui išsisaiškinti. ale patikinus, kad garantija įstatymai man suteikia 24 mėn., nurodžius kur pasiskaityt – po dienos paskambino ir pranešė, kad ritė jau pakeliui į kauną pas tiekėjus. rytoj turėsiu atsakymą - remontuos, keis, ar grąžins pinigėlius.

kaip ten bebūtų - pameluot bandė. ir melavo ne pardavėjas, kuris gali nežinoti ką sako, arba sakyti kas liepta, o UAB vadovas.

prekybininkai pradeda guostis, dėl pastaruoju metu pagausėjusių pirkėjų "išsidirbinėjimų", ale paskaičius spaudą, matosi, jog mes, lietuvaičiai, bene vangiausiai giname savo kaip vartotojų teises ES.

 #131854   Liveris
 29 Lie 2009 17:03
Ka raso 18 punktas:
Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes:
išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 95.00, išskyrus 95.06 - 95.07).

 #131858   savas
 29 Lie 2009 17:36
Ka tuom norejai pasakyt :?: . Skaityk atidziai : netenkinamas (vien del to , kad nepatiko, 14 punktas), isskyrus ........ Vadinasi, kas isskirta - tenkinama :!: . jau buvau susidures su tokiu straipsnio traktavimu, kai pardavejas net pabraukes buvo savo lape atspausdintam aisku tik tuos zodzius, kurie jam naudingi. reikia ziuret visuma, nes istatymai taip surasomi, kad pamirsti nuo ko prasideda kol pabaigi sakini skaityt :-D

 #131873   Liveris
 29 Lie 2009 19:01
savas rašė:Ka tuom norejai pasakyt :?: . Skaityk atidziai : netenkinamas (vien del to , kad nepatiko, 14 punktas), isskyrus ........ Vadinasi, kas isskirta - tenkinama :!: . jau buvau susidures su tokiu straipsnio traktavimu, kai pardavejas net pabraukes buvo savo lape atspausdintam aisku tik tuos zodzius, kurie jam naudingi. reikia ziuret visuma, nes istatymai taip surasomi, kad pamirsti nuo ko prasideda kol pabaigi sakini skaityt :-D
As tai suprantu, kas isskirta tom prekem netaikoma.

 #132834   Razbainykas
 06 Rgp 2009 14:31
Šiandien nuvažiavau į tą parduotuvę. Buvo įdumu paklausyt pardavėjo. Jo žodžiai: "pas mus kiekvieną dieną atveža tokių meškerių, gamyklinio broko mes nekeičiam. Ir išvis meškerių nekeičiam ir pinigų negražinam" Išvada: Rovanos parduotuvė pasidarė didelę antireklama...

 #132839   DainiusM
 06 Rgp 2009 15:13
Vartotoju teisiu komisija a kaip ana ten vadinas truktelk ant anu ir nebesnekes taip. :roll:

 #132856   Razbainykas
 06 Rgp 2009 17:34
Aj.. neturiu kada kariaut. Į remontą nunešiau ;-)

 #138978   blight
 08 Rgs 2009 18:05
orangitto rašė:Na jei jus esat susidure su vartotoju teisemis tai tikrai zinot, kad pirkejas yra beveik visada teisus. Kiek yra keiciama maximose, senukuose rubu, batu ir n kitu parduotuviu prekiu turbut nesusimastete? Daug daiktu jus nusiperkat daiktus kaip "naujus" kurie kaskam nepatiko ir juos grazino atgal jie eina i apziura geriausiu atveju o poto i lentynas. Yra grazintinu prekiu saras ir negrazintinu. Nusipirkes meskere pirkejas turi pilna teise ja grazinti jei ji nepatiko ;-) Tai gaunasi kad testavimas vyksta savaime galima graziuoju galima ir istatymiskai. O apie automobili yra neteisingas apibudinimas nes dazniausiai prekiaujama iki 10 modeliu salone pardavejas gauna nuolaida is gamintojo kaip testiniui tada apklijuoja ji lipdukais ir po keliu metu parduoda su aprasymu kad devetas taip ir taip :)

 #140184   Agis
 13 Rgs 2009 23:24
Skelbimuose buvo patalpinta tokio turinio informacija :
Bush rašė:BUSH PVC valtys geriausiom kainom rinkoje!
Parduodu absoliuciai naujas BUSH valtis su gamintojo 5m garantija tiek siulėms, tiek audiniui. (kiti gamintojai suteikia garantiją 5m audiniui ir tik 1m siūlėms). Stumdomi suoliukai - labai didelis privalumas, norint patogiai isitaisyti valtyje. Yra ir kietu ir pripučiamu dugnu, motorinės ir irklinės valtys. Puikios, kokybiskos valtys uz super kaina.

Yra daugybė modelių, skambinkit +370 601 05 104 arba siūskit uzklausimą el paštu bushvaltys@yahoo.com dėl dominančių modelių.

BUSH Kaiman R 300 - 2800LT
BUSH Kaiman R 330 - 3050LT
BUSH Skate 315 - 2750LT
BUSH Skate 380 - 3400LT
BUSH Crab 330 - 2700LT
BUSH Crab 400 - 3200LT
BUSH Favorit 370 - 4200LT
BUSH Favorit 400 - 4600LT

Ir daug daug kitų modelių, teiraukitės ir išsirinkit tinkamiausią. Įmanomas pristatymas į bet kurį miestą.
vk rašė:
Bush rašė: ...su gamintojo 5m garantija tiek siulėms, tiek audiniui.
Gamintojas rašo "Гарантия действует только в том случае, когда Товар был приобретен у продавца указанного в списке Производителя." http://www.bushboats.com/ru/technichesk ... ntiya.html
Lietuvoje Bush atstovu nurodyta "PPI Vikta". http://www.bushboats.com/ru/informatsio ... kupit.html
Tad kaip galios tavo garantija :?:
Vat ydomu Bush parasys kazkokio aiskumo sia tema ar patyles nepaneigdamas VK komentaro, o tai reikstu, kad garantiju nera :roll:
 #161701   Xrapas
 28 Gru 2009 07:58
rytukas rašė:greičiausiai po sekančio mano posto šita tema bus užrakinta ir užkurta "Spiningai 3", bet esu tiesiog priverstas paviešinti Aleksandro ir mano konfliktą. viską ką perskaitysite žemiau jam yra žinoma ir skaityta (leidau jam susipažinti su medžiaga, nes meluoti ar ką nors slėpti aš nepratęs). viskas (išskyrus pokalbių telefonu santrupas) yra paremta mano ir jo susirašinėjimo archyvu.
tik nesugalvok imti ko nors iš naujos Gloomio gamyklos per Aleksandrą.
kaip pradėjo aiškėti, ten dafiga broko ir realios problemos su "garantiniu". ir pasirodo ne vien man, nes vilniuje jau ne vienas loomis iš naujosios gamyklos taisytas ir taisytas pas trečius asmenis, o ne naudojantis "garantiniu" per Aleksandrą. matyt ne vien man jis "prišiko", nes aš, stipriai susierzinęs taipogi nešiu įrankį remontui tretiems asmenims.
ką tik paskambinau į Fabijoniškių 2. jei kas nori pasitikrinti tel. nr. (5) 2430234.
būtent šiuo metu pas juos guli du Gloomiai su tuo pačiu defektu. spiningo padarymas (būtent ritės laikiklis ir viršutinė rankenos dalis) išlazdavotas nerealiai. broko šalinimas pasirenkant medžiagas kainuotų maždaug nuo 70Lt iki 100+Lt. (tai gerokai daugiau nei tikėjausi).
beje, bendraujant su Aleksandru esu jį mažiausiai tris kartus pagavęs meluojant. neretai jis prieštrauja pats sau.
kai rugsėjį, šiame forume, užsiminiau apie problemas su manuoju Gloomiu, jis man papriekaištavo, kad aš apie tai prabilau viešai, o ne tuoj pat pranešiau jam - bijo viešumo. bet tarkime bangoje yra tema "Romada aferistai?" ir tai normalu, žmonės dalinasi informacija apie broką, netiesą, mulkinimą. ar nereikėtų čia užkurti panašios, tik pavadinimas skambėtų "Aleksandras aferistas?"?

p.s.
kaip supratau iš pokalbio su parduotuve jau nevienas spiningas yra suremontuotas, du laukia eilės ir vienas pas mane. man labai smalsu, koks broko procentas yra realus - ar tik ne 70-90proc.
privalau pridurti, kad praradęs pasitikėjimą Aleksandru ir jo atstovaujamu brandu, pasiūliau jam pasiimti įrankį ir gražinti pinigus (ten buvo su juo juokinga kalba apie garantinius ir įstatymus, tarpkitko - jo iniciatyva ta kalba prasidėjo). pradėjo uodegą sukt kaip gali. nors pagal įstatymus, kuriais jis bandė dangstytis būtent mano pusėje yra tiesa. cituoju:

II. NE MAISTO PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO YPATUMAI

4. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės ne maisto prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:
4.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
4.2. atitinkamai sumažinti prekės kainą;
4.3. per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;
4.4. atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;
4.5. vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.


toliau seka viešas kreipimasis į Aleksandrą, nes nei telefonu, nei privačiai susirašant jis nepaiso ką aš jam sakau ir kaip užvestas kartoja savo. taigi:
Aleksandrai, įrodykite kad neesate žemai puolęs niekšas, įrodykite, kad esate VYRAS, o ne TURGAUS BOBA ir pasielkite taip, kaip to reikalauja įstatymai, kuriais bandėte dangstytis.
Jums į privatą išsiųsiu savo sąskaitos numerį, į kurią, aš tikiu, kaip rimtas VYRAS padėsite tą sumą, kurią gavote iš manęs. spiningą išsiųsite į JAV iš ten gausite naują, galbūt nebrokuotą. parduosite jį ir turėsite savo pelną.


nors tie įstatymai, čia paminėti tik todėl, kad Aleksandras bandė jais dengtis, o palčiau apie visą situaciją ir dialogą čia:
pamiršta ką pats sakęs, pats sau prieštarauja. nekorektiškai pasielgė su įrankiu kuris turėjo būti skirtas man broko keitimui... - jis jį nieko neperspėjęs pardavė, o aš šventai buvau įsitikinęs, kad tik atsiradus pirmai galimybei, būdamas klaipėdoje pakeisiu broką, galbūt nebroku ir sausio 1d. eisiu upėtakių.
kai papriekaištavau dėl to, tai pakiliu tonu bandė akis drąskyti apie garantinius ir kažkokias 14 dienų, po kurių jo produkcijai jokios garantijos negalioja ir niekuo neįsipareigojęs prieš mane. pradėjo rodyti savo erudiciją įstatymuose, su kuriais pats vėliau buvo supažindintas. na tada nuomonę pakeitė.
va ryte gavau pranešimą, kad spiningo storgalis jau užsakytas ir bus LT po dviejų savaičių, o paskambinau jam prieš 1,5h jis sako, kad dabar ten kalėdos ir tik po dviejų savaičių užsakys tą storgalį, o keli mėnesiai atgal pats sakė, kad po vieną dalį Gloomis nekeis, tik visą spiną, nes gali būti nesutapimai tarp dalių... suprask jį kaip nori.
aj, dar geras buvo. sako dabar jau reikės vasario laukti, aš klausiu, o vasaris kartais netaps birželiu? sako - gali būti ir taip. tada tai aš jau pasiutau. pamąsčiau, kad nafig, geriau susitaisysiu vilniuje už 10-20Lt, negu lauksiu nežinia ko, nežinia kiek ir nežinia kur. spyriau aš tokiai "garantijai" tarp kojų. seniai galėjau susitvarkyti ir be nervų sezono sulaukt.
beje, kai jis pradėjo remtis jo sugalvotais "įstatymais", tai paprašiau, kad "pagal įstatymus" pakeistų prekę į pinigus. spėk kuo pasibaigė... nors šiaip tai šūdas ten ne brokas - keturi lašai klijų atšoko, ale žmogus dėl tokių smulkmenų savo vardą ***** drabsto. gal jam taip labiau patinka?

p.s. o šiaip tai spinas visai zjbs. jautrus, gerai meta, žuveliokus laiko, lengvas.

realiai, jis kaip prekiaujantis be kasos čekio, prikimo/pardavimo kvito nėra įsipareigojęs niekuo. mano mešekrykotis net neturi garantinio talono...

Aleksandrai, įvykdykite mano prašymą ir aš tą pačią minutę, kai įsitikinsiu, kad jis įvykdytas pranešiu apie tai viešai visur, kur esu užsiminęs apie mūsų konfliktą. taip jūs susigrąžinsite bent dalį, savo "verslininko garbės".

Tadunce rašė:Jei bent panasia suma po ziemos pavyktu surinkti, tai negalvodamas pasiimciau loomi arba croixa wildriver :gutgut
 #161702   Xrapas
 28 Gru 2009 08:00
vital(vilnius) rašė:Rytukas
ne pilk su.o cia ir bitei plius(kartu su sauliusm/salatis)ant Aleksandra,negrazu is tavo puses
visa pirma kada tu paprasei pas Aleksandra kaskur rugsejo(galiu klisti,nelabai pamenu) menesi kad jis pakeistu tau brakuoto spinninga,jis su melu noru tai padare.Ir kada jo sunus buvo Vilniui jis man atveze tokie pati spinningeli kaip pas tave pakeitimui vietui brakuotu,cia irgi buvo kaskur rugsejo menesi ei as neklistu,ir pasake kad tu man atvesi brakuoto spinningai vietoi jo gausi naujo spinninga,
As laukiau-laukiau ir dar karta laukiau tavo skambucio,bet tu taip ir nepaskambinai..........nesulaukiau tavo skambucio
Taigi reikejo grazinti atgal spinningeli Aleksandrui i Klaipeda
dabar klausimas tau
KUR TU BUVAI TADA?
Ir kas dabar kaltas kad tu nepaskambinai man ir ne paimei naujo spinningeli vietoi bruokoto?
Aciu uz demesio,as viska pasakiau
Tigi reikejo grazinti
 #161703   Xrapas
 28 Gru 2009 08:01
HIPIS rašė:Seip pastabele ne vien i Rytuko puse, bet kaip ir jam...,,Jei nemoki elgtis su zukles irankiais, cia jau n iekas nepades ir ner ko apie tai skalambyt visai lietuvai, nesolydu,, geriau jau siuvinejimu uzsiimt..
As turedamas siokia toke patirti siame reikale...per rankas perleidau apie pussimti spiningeliu... nuo spagu, pirmuju stikliuku ir ttt iki dabartiniu GL ir Croxsu galiu tik viena pasakyt...del gamintojo kaltes nei vienas kotas dar manes nepavede...per durna galva, taip yra buve. Bet net tie ale made in china jei su irankiu elgies protingai laiko ir tarnauja tol kol neatsibosta ar tiesiog per neatsarguma neatiduma pats kaska pridirbi..
Konkretus pavizduks..paskolinau kota draugui su rites laikikliu kuris is priekio uzsiverzia visu korpusu...Man jis tarnavo kokius sesis metus ir nemaciau problemu o draugas tik paemes istate rite ir kiek smarve leido prie akiu bande uzverst ta laikikli..nu ir ka truko :( o zmogus atrodo su patirtim. O kai nervas atlego ir pakalbejau tai jis niekaip neranda ,,KOKYBISKO,, koto kuris kaip nors nesubiretu, nelustu ar ziedeliu vidus keramikinis neistrupetu...
Tikiuos supratai ka norejau pasakyt...blogam sokejui ir.... :)
O ant pardavejo pykt kad jis nori uzsidirbt..nerimt jie visi tuo gyvena. Beto ir pats ne auksu zvilgat ipac imant tai ka vitalijus issake apie pacio elgesi su juo...
 #161704   Xrapas
 28 Gru 2009 08:03
rytukas rašė:vital, aš tau skambinau ir ne vieną kartą, bet tu nekėlei ragelio, o atskambinti matyt kapeikėlę užspaudei? ne?
aleksandras mane užtikrino, kad mano spiningas LAUKIA MANĘS, bet kažkodėl nesulaukė. čia ir buvo pirma apgavystė. kaip jis galėjo parduoti įrankį, kurį kaip man pats rašė buvo laikęs man. jis nepaskambino, niekaip nepranešė, kad paskubėčiau ir t.t.
jis mane įtikino, kad įrankis yra ir aš tuo tikėjau. šūdą jis pats ant savęs užpylė.
ne prie ko čia SauliusM. paskambink į fabijoniškių 2. ten guli du aleksandro loomiai, bet kažkodėl jie netaisomi Aleksandro pagal garantinį. įdomu kodėl? paskambink į kotą, jie dirba kiaurai parą gal dar būsi nustebintas.
o kaip tau aleksandro zajavkės apie 14 dienų garantijas? čia normalu? normalu, kad jis pirma sako, kad keičiamas tik visas spinas, o paskui praneša, kad keis tik vieną dalį?
ALEX rašė:
rytukas rašė:okay, aš perduosiu. tik dalį kuri manęs netenkina ar visą spiningėlį?
Butinai tiktai visa, nes praktiskai kiekievienas spiningas yra individualus ir gali buti taip kad per sudurima, neatitiks vrsune storgaliui.
Tik visa.
Pagarbiai
Aleksandras
jis asmeniniame susirašyme ir pokalbiuose telefonu pats sau prieštarauja.

ALEX rašė: Mane tik suerzino tas, kad as apie sita atveju suzinojau paskutinis.
Ne mano stilius apgaudineti zmones.[/i]
Kitas spiningas laukia.


štai po šių žodžių aš ramus patikėjau ir nusprendžiau atsiimti man priklausantį įrankį prie progos. bet pasirodo "это" jį pardavė, neužsakė kito. TAI NE JO STILIUS.



vital(vilnius) rašė: KUR TU BUVAI TADA?
Ir kas dabar kaltas kad tu nepaskambinai man ir ne paimei naujo spinningeli vietoi bruokoto?
Aciu uz demesio,as viska pasakiau
Tigi reikejo grazinti
[/quote]
 #161706   Xrapas
 28 Gru 2009 08:08
rytukas rašė:ten yra grynai gamyklinis brokas. apie tai pats Aleksandras pasakė. kaip ir pasakė kad išviso jis apdovanojo 16 žmonių tokiais įrankiais. kaip ir ats pasakė (po ko aš ir perpykau), kad garantinis gali užtrukti ir IKI BIRŽELIO MĖNESIO.
jei nemoki skaityti kas tau parašyta, gal eik rimtai siuvinėti. e?
o skalambinimas parėjo po to, kai asmeninis bendravimas nieko nepadėjo.



HIPIS rašė:Seip pastabele ne vien i Rytuko puse, bet kaip ir jam...,,Jei nemoki elgtis su zukles irankiais, cia jau n iekas nepades ir ner ko apie tai skalambyt visai lietuvai, nesolydu,, geriau jau siuvinejimu uzsiimt..
 #161707   Xrapas
 28 Gru 2009 08:09
vital(vilnius) rašė:
rytukas rašė:vital, aš tau skambinau ir ne vieną kartą, bet tu nekėlei ragelio, o atskambinti matyt kapeikėlę užspaudei? ne?
tave spinningas lauke net iki puses lapkricio :!: ,taigi as nekaltas kad tu nesugibejai teisingai surinkti mano numeri :!: :cool: ir neskambinsiu ne i fabus ne i kotus,kapeikėlę užspaudziau -liežvis
p.s. daugiau neturiu noru su tavim bendrauti :/nek
aciu uz demesio :cig.
 #161708   Xrapas
 28 Gru 2009 08:12
rytukas rašė:klausyk... pyyyyp..., pats aleksandras sakė, kad tu matei mano skambučius, bet neperskambinai.
kad žinotum kaip nekenčiu tokių...pyyyyp...kaip tu.
ALEX rašė: Pakankamai anekdotiska situacija. Vitalijus sake kad buvo pralesti skambuciai. Bet tiek tuo. Turiu prasyma. Kol kas, padeti spininga i sona ir negaudyti su juo. Su keitimu, kaip ir sakiau , jokiu problemu.
štai dar vienas įrodymas, kad aleksandro padlaižiai pasirengę iš užpakalio paskutinius plaukus išsiraut. vital, griebeisi žemiausio triuko, tokio pačio kaip ir aleksandras - MELAS. o jo kojos trumpos.
apie tai kad spiningas yra vilniuje ir laukė manęs nebuvau informuotas nei vienu žodžiu, ir išgirdau tai iš tavęs, o ne iš aleksandro. kas greičiausiai irgi yra melas siekiant apginti savo dievuką.

galite meluoti toliau. mano sąžinė yra švari.
net nemaniau, kad ir vitalis ant saves pamoikių šūdą užsipils. matyt aleksandras paprašė "paadvokataut". o gavosi, kad loxelis viešai apsimelavo.
Aleksandro kompanija tikrai pasitikėjimą kelia. verslininkai mlia.





[quote="vital(vilnius)"
tave spinningas lauke net iki puses lapkricio :!: ,taigi as nekaltas kad tu nesugibejai teisingai surinkti mano numeri :!: :cool: ir neskambinsiu ne i fabus ne i kotus,kapeikėlę užspaudziau -liežvis
p.s. daugiau neturiu noru su tavim bendrauti :/nek
aciu uz demesio :cig.
[/quote]
 #161714   alkanas
 28 Gru 2009 09:05
rytukas, del spiningo keitimo kiek zinau yra taip : norint pakeist viena dali, reikia kad butu visas spiningas, tik tokiu budu patikrinama ar spiningo dalys atitinka viena kita, bent jau as buvau prisidirbes, nulauzes viena daly, tai nuvaziavau su visu spinu, ir pakeite ta mano nulauzta spiningo dali , ps viskas ivyko per 2 dienas, viena diena sulauziau, susiskambinau su Aleksandru, sekancia diena nuvaziavau i klaipeda ir iskart pakeite, daly mano sulauzyta turejo ir ji tiko mano spinui :ruko galejau aisku siusti pastu i klaipeda, bet buvo zukles sezonas ir nenorejau laiko gaist, tai geriau isleidau $ kelionei i klaipeda, bet laiko sutaupiau
 #161720   Xrapas
 28 Gru 2009 10:35
rytukas rašė:matai, čia atvejis tas, kad buvo pasakyta, kad spinas yra paruoštas keitimui. rugsėjį upėtakių nebegaudžiau, todėl ramus ir įtikintas, kad įrankis "laukia" palikau viską sekančio sezono pradžiai. o dabar kaip pasirodė, spiningas net vilniuje buvo (su tikslu pakeisti broką), nors esu įsitikinęs kad tai absoliutus melas, nes niekas apie tai net žodžiu nebuvo užsiminęs, kaip ir melas tai, kad nebandžiau prisiskambinti, nes pats aleksandras paneigė vakarykščius vitalio žodžius. tarp kitko, jei jau spiningas skirtas keitimui buvo dėl manęs net į vilnių atgabentas, kodėl apie tai nieko nežinojau? aš savo ruožtu viską stengiuosi grįsti faktais, o oponuojanti pusė išsisukinėjimu ir melu.

daugiau nebenoriu veltis į bet kokias diskusijas. beveik viską, net su citatomis iš susirašinėjimų, kurios paneigia vitalio sakomą netiesą, kurios parodo, kad aleksandras nesąžiningas "žaidėjas" ir neretai prieštarauja pats sau - pateikiau aukščiau. nors įvairių perliukų mano ir aleksandro asmeniniuose susirašinėjimuose dar tikrai yra. ir jų yra net vakarykščiame susirašinėjime. spiningą remontuosiu savo lėšomis atsisakydamas bet kokių tolesnių "garantijų".

dar kartą atsiprašysiu už asmeniškumus, kuriuos parašiau būdamas tikrai įaudrintas akivaizdžios netiesos. bet tuo pačiu nei kiek nesigailiu to ką pasakiau. ir pasakysiu tą patį susitikęs akis į akį. aš esu didelis ir taikus dėdė, tik labai nemėgstu "durinimo".

p.s.
prašau nebekomentuoti ir kitaip netęsti šito susirašinėjimo. iki to atvejo kai, kai aleksandras prabils apie savo įrankių "tobulumą" ir nepriekaištingą "sąžiningą" garantinį aptarnavimą.

ir dar vienas dalykas, jei netyčia aleksandro užsakyta dalis neatitiks, kas tada? vėl laukimas ir nervų gadinimas?




alkanas rašė:rytukas, del spiningo keitimo kiek zinau yra taip : norint pakeist viena dali, reikia kad butu visas spiningas, tik tokiu budu patikrinama ar spiningo dalys atitinka viena kita, bent jau as buvau prisidirbes, nulauzes viena daly, tai nuvaziavau su visu spinu, ir pakeite ta mano nulauzta spiningo dali , ps viskas ivyko per 2 dienas, viena diena sulauziau, susiskambinau su Aleksandru, sekancia diena nuvaziavau i klaipeda ir iskart pakeite, daly mano sulauzyta turejo ir ji tiko mano spinui :ruko galejau aisku siusti pastu i klaipeda, bet buvo zukles sezonas ir nenorejau laiko gaist, tai geriau isleidau $ kelionei i klaipeda, bet laiko sutaupiau
 #161976   Fabai
 29 Gru 2009 21:31
Sveiki
Skaiciau skaiciau ir nusprendziau pasiregistruoti.Matau cia idomiu ir gan karstu diskusiju.
Uzkliuvo vienas komentaras.Zmogus praleides daugybe spinigu per savo rankas (atrodo nikas Hipis) aiskina,kad irankiai genda tik del vartotojo neismanymo ir neteisingo vartojimo.Komentuojamas buvo Rytuko skundas del nauju G Loomio kuriniu kokybes.Jis minejo,kad nunese kota i musu(fabijoniskiu2)parduotuve.Matyt busiu tas zmogus,kuris ir papasakojo,kad turi dar 2 panasius kurinius paliktus remontui ar perdarymui.
Taip tai yra tiesa.Visi trys yra pas mane.Tiesiog norejau papriestarauti daug maciusiajam Hipiui.Visu triju kotu laikikliai yra sudetiniai - sriegis+ medine dalis+plastikine atrama.Visu triju kotu plastikines atramos sukasi aplink blanka ir tai yra tikras surinkimo brokas,nes jos "pasodintos" ant popierines juostos ir paklijuotos keliais lasais kliju.Niekaip nesugebeciau apkaltint vartotoju.
 #303113   Rapalas
 06 Rgs 2011 12:56
Rekomenduočiau nepirkti rapalos drabužiu, kurie yra nekokybiški, ir kurių salmo parduotuvė nekokybišku nekeičia atgal, o teigia kad pats sudraskei. Tik nesuprantu ju logikos, kam pirkti brangu daikta ir draskyti ji. Bet išpute akis žiuri ir nieko nesako. Pabendrausim su vartotoju teisem.
 #303190   Rapalas
 06 Rgs 2011 16:16
Nu tironai special for you ir pakomentuosiu:
nusipirkau kostiuma rapala dvieju dalių, kelnes ir striuke. Parsinešes namo pastebėjau kad striukės viduje prisiutas tinklelis ties pažastimi yra atitrukes ir kelniu klešnės užtrauktukas yra palužes. Tada idėjau čia i foruma foto, vava berots pasakė nešk keisti, aš parašiau Nerijui iš salmo sakė atnešk pažiūrėsim. Bet kadangi buvo dauk darbu, važinėju i paneveži taip ir nenunešiau, nes pagalvojau kad čia yra ne esminis brokas, ir neknisiu aš dėl to galvos. Latvijoje kelis kartus pažvejojau ir labaai džiaugiausi tuo kostiumu, bet nelijo, tad savybės neaiškios. Išplaukiau i elektrėnu marias. Pūtė stiprus vėjas, bangos per borta pylė ten kur sėdėjau ir peršlapo subiniukas. Ta karta sėdant tiesiog i mašina išgirdau plyšimo garsą. Kelnė nėra man nei per didelės nei per mažos, klynas nenukares iki keliu. Namie nusiemes pažiūrėjau kad praplyšes kelniu pamušalas ties klynu. O po pamušalu eina membrana priklijuota prie pagrindinės medžiagos kuri nesuplyšo, bet pati membrana per siules yra suplyšusi. Tada nunešiau i parduotuve ir sakau norėčiau gražinti nekokybiška prekia. Pažiūrėjo kaip i durniu pardavėjas ir sako kaip suprast? Sakau paprastai, praleidžia vandeni, suplyšo, ko kokybiškame daikte neturėtų būti. Batai irgi ne trim kartam siunami. Tada jie paskambino Nerijui, davė man rageli ir Nerijus sakė gerai palikite pakeisim. Tai buvo antradienis. Sako ateikit sekmadieni jau bus pakeistas. Ateinu sekmadieni sako negavome ateikit pirmadieni. Ateinu pirmadieni nėra, sako normarkas neatvežė bus kita pirmadieni. Palikau savo telefona ir sulaukiau meilo iš Nerijaus, kad kostiumas jau parduotuvėje galite ateiti pasiimti. Atvažiuoju, sako nėra kostiumo. Neatvežė. Bus pirmadieni kita. Taip prasidėjo antra savaitė. Parašiau nerijui meila ar jau yra kostiumas. Ir jis atrašė kad kostiumas jau parduotuvėje galite atvažiuoti pasiimti. Šiandien nuvykstu i parduotuve, užeinu pas Neriju ir jis man paduoda maiša su kostiumu. Pasižiūriu kad tas pats kostiumas. Sakau čia tapati sutaisė kad nepakeitė? Sako ne, pats sudraskei. Normarkas nekeis. Sakau kaip aš galėjau pats draskyti ir kam. Sakau gerai jeigu nekeisite kreipsiuosi i vartotoju teises. Sako gerai. Va ir visas ginčas. Tai elektroniniu nei ka neinformavo kad mano kaltė ar kažkas. Vežė dvi savaites. To pasekoje advokatai ruošia raštą UAB "Salmolitai, kuris pasieks juos dar šią savaitę. Ir jei salmolita atsisakys grąžinti pinigus, tokiu atveju bus kreiptasi i vartotoju teises ir atliekama rubo ekspertizė. Negali buti drabužis už 500 Lt ir plyšti kaip popierius. Nori negražiuoju bus negražiuoju. Ir dar tas pardavėju bendravimas kaip su lopu, maždauk plėšai ir dar išsikalinėji man nepatinka. Tad Kalbėsim kitaip. Vat ir p. Tironai Jum visa eiga ginčo kuri dar nesibaigė.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė