Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #574947   Jigiritsu
 16 Bir 2014 12:42
Sveiki. Esu naujokas žvejyboje todėl domina galima sakyti VISKAS. Taigi, nusipirkęs esu boloninio tipo meškerę 4m ilgio (teleskopinę) ir ritę 5.5:1. Naudoju pagrindinį valą skęstantį 0,18 ir pavadėlį 0,16. Nusipirksiu waggler tipo plūdę apie 2-3g ir mėgstu žvejoti tik stovinčiame vandenyje. Kokį jauką patartumėte naudoti? Parduotuvėse pilna jauko maišų, tiek universalūs, tiek tam tikroms ir panašiai. Ką noriu pagauti - nesvarbu, svarbu žuvis užkibtų. :D ar užtenka nusipirkus tą jauko maišiuką 1kg sudrėkinti ir mėtyti į žvejojimo vietą? Ar ko nors dar reikėtų jaukui paruošti?
 #574950   Lagaminas
 16 Bir 2014 12:47
Jai rimtai tai forumas yra atsakymas į tavo visus klausimus. Pasiskaityk šiek tiek apie kiekvieną žuvį, karosas, kuoja, lynas, plakis ir t.t. tikrai pagausi kampą kur kaip ir kame. ;-) O jai jau ko nesuprasi tai klausk, nes klausimas tai keistas, mes juk nežinom kur gaudai, kokios žuvies ten yra ar jos iš vis nėra..
 #574952   vava
 16 Bir 2014 12:51
taip, zmogau, pradzioj reiktu daug perskaityt, o paskuiklausimus uzdavinet :) Apie pludine Pludines temoj, apie pasarus nemazai rasi Dugnines temoj... taigi pirmyn :)
 #574954   Sokratas
 16 Bir 2014 12:55
Jigiritsu rašė:Sveiki. Esu naujokas žvejyboje ............. Ką noriu pagauti - nesvarbu, svarbu žuvis užkibtų............. :D ?
Tokiu atveju, neišlaidauk jaukui....padaryk, kad nuo plūdės iki kabliuko būtų sprindis, ar du- trys, ir pasvaidyk dziką ant kabliuko užvėręs, manau rezultatas bus... :)
 #574956   Jigiritsu
 16 Bir 2014 12:57
Lagaminas rašė:Jai rimtai tai forumas yra atsakymas į tavo visus klausimus. Pasiskaityk šiek tiek apie kiekvieną žuvį, karosas, kuoja, lynas, plakis ir t.t. tikrai pagausi kampą kur kaip ir kame. ;-) O jai jau ko nesuprasi tai klausk, nes klausimas tai keistas, mes juk nežinom kur gaudai, kokios žuvies ten yra ar jos iš vis nėra..
Tai va, iš kur žinoti ar tam vandens telkiny išvis žuvies yra.
 #574957   Sokratas
 16 Bir 2014 13:00
manau, kad yra :lol:

Jei netiki, pastovėk 5min ant kranto, kai nėra bangų, turėtum pamatyti :)

Arba gali pasivaikščiot pakrantėmis, jei nutryptų vietų daug, sėmkių lukštų irgi daug, vadinas ir žuvies nemažai :lol:
 #574964   Lagaminas
 16 Bir 2014 13:18
Ok... Užsidėk plūdę, kablį (mažesnį), nusipirk papigiaisko universalaus jauko, jaukink ir žvejok, papasakosi kaip rezultatai ;-) Tiesiog jaukink ( NE PER DAUG ) ir gaudyk, o jai pagal tave nėra naudingos informacijos tai suprasi pats su laiku kur šert kaip šert ir kuo šert.
 #574966   Jigiritsu
 16 Bir 2014 13:28
Meškerės sistemėlių turiu. Man dabar iškilo klausimas tik jauko paruošimu, visą laiką suberdavau tik nusipirktą maišiuką ir viskas, sudrėkinęs mėtydavau. Daugiau pasidomėjęs pamatau, jog kažką dar deda į jauką, va todėl ir klausiu, ką dar galima ten dėti.
 #574969   Jigiritsu
 16 Bir 2014 13:33
Lagaminas rašė:Ok... Užsidėk plūdę, kablį (mažesnį), nusipirk papigiaisko universalaus jauko, jaukink ir žvejok, papasakosi kaip rezultatai ;-) Tiesiog jaukink ( NE PER DAUG ) ir gaudyk, o jai pagal tave nėra naudingos informacijos tai suprasi pats su laiku kur šert kaip šert ir kuo šert.
Jau du kartus buvau - nieko nepagavau. :D
 #574976   Jigiritsu
 16 Bir 2014 13:57
Lagaminas rašė:dipai, lervos, žirniai.. oooj kiek galima visko dėt. Tai gal vieta ne kokia?
Na vieną kartą buvau upės įlankoje, tai vanduo buvo labai pasėdęs, o antrą kartą neries įlankoj taip pat - ten nežinau kodėl nekibo. :D
 #575820   Jigiritsu
 19 Bir 2014 21:03
Nu va vargais negalais pagauta pirma žuvis. Žvejoti bandžiau ryte apie 08:00, atvykus gerai švietė saulė, todėl jaučiu nieko ir nepagavau... naudojau ryte šviesų pašarą. Atvažiavau vakare 21:00 ir valandos bėgy, pajaukinus raudonu pašaru (lenkiškas dragon elite) - kibimas prasidėjo valandos bėgy ne vienas ir pagauta viena nedidelė kojytė per sprindį, mažesnė gal biški. į jauką dėjau dar kvapų milteliais scopexo.
 #575845   Wytux
 19 Bir 2014 23:17
Jigiritsu rašė:... Žvejoti bandžiau ryte apie 08:00....
na tokiu laiku vasara rytinis kibimas paprastai jau buna pasibaiges.
 #575886   Pfk
 20 Bir 2014 09:20
Jigiritsu rašė:Nu va vargais negalais pagauta pirma žuvis. Žvejoti bandžiau ryte apie 08:00, atvykus gerai švietė saulė, todėl jaučiu nieko ir nepagavau... naudojau ryte šviesų pašarą. Atvažiavau vakare 21:00 ir valandos bėgy, pajaukinus raudonu pašaru (lenkiškas dragon elite) - kibimas prasidėjo valandos bėgy ne vienas ir pagauta viena nedidelė kojytė per sprindį, mažesnė gal biški. į jauką dėjau dar kvapų milteliais scopexo.
naudoji jaukus, naudoji kvapus, ir pagauni tik vieną kuoją? !jablynkst!: nekažką...
 #575930   Jigiritsu
 20 Bir 2014 12:56
Pfk rašė:
Jigiritsu rašė:Nu va vargais negalais pagauta pirma žuvis. Žvejoti bandžiau ryte apie 08:00, atvykus gerai švietė saulė, todėl jaučiu nieko ir nepagavau... naudojau ryte šviesų pašarą. Atvažiavau vakare 21:00 ir valandos bėgy, pajaukinus raudonu pašaru (lenkiškas dragon elite) - kibimas prasidėjo valandos bėgy ne vienas ir pagauta viena nedidelė kojytė per sprindį, mažesnė gal biški. į jauką dėjau dar kvapų milteliais scopexo.
naudoji jaukus, naudoji kvapus, ir pagauni tik vieną kuoją? !jablynkst!: nekažką...
Tai va... :D šiaip kai pradėjau mėtyt jauko rutulius į žvėjojimo vietą, tai labai neužilgo pradėjo "vanduo burbuliuot" vis kairiau nuo plūdės, nuo mėtymo vietos. kodėl ne toj pačioj vietoj kur sumėčiau? ir taip laikui bėgant vis tolyn tolyn tie "sūkurėliai"... o šiaip gal būčiau ir daugiau pagavęs, bet po tos pirmos kuojos užėjo labai didelis debesis ir laiku išsineždinau iš ten. :)
 #576073   Wytux
 21 Bir 2014 10:03
Jigiritsu rašė:
Wytux rašė:
Jigiritsu rašė:... Žvejoti bandžiau ryte apie 08:00....
na tokiu laiku vasara rytinis kibimas paprastai jau buna pasibaiges.
O kada patartum žvejot?
Jei jau ryte planuoji, tai prie vandens reiketu but kai dar tamsu ir pirmus uzmetimus daryt kai tik jau gali iziuret plude. Vasara paprastai rytinis zuvu aktyvumas smarkiai sumazeja isiplieskus saulei 7-8 val. Jei rytas debesuotas, tai tas aktyvumas kartais ir ilgiau uzsitesia.
 #577230   TheStyl
 27 Bir 2014 10:18
Ilankoje sunkint pasaro nereikia, kaip cia kazkas minejo. Idek pora sauju kukuruzu i pasara, kad zuviai butu kaip pagrindinis maistas.
Norint pagauti kuoju nery, as sumalu pati pigiausia batona su blenderiu ( nzn kaip jis tiksliai vadinasi), skardine kukuru, sumaisau su pasaru Timari universaliu beriu vaniles arba braskes kvapo. Bet pats gaudau su fideriu. 7ni kuojos +-400g papuole nery, kliovas truku 20min po to atejo sapalai, kabliai buvo per mazi kad irytu, tai tik stiprus smugiai ir tuscia :))
 #577464   Sokratas
 29 Bir 2014 12:54
jo, kabliai šapalams turi būt ypatingi, nepakertu ir aš jų kol kas, kokius benaudočiau. Blight buvo rašęs, kokie geriausi, bet vis tokių neįsigyju...

O nuo smulkmės gali gebėt tik masalo stambinimas...pašarų keitaliojimas nepadės, krupenos ryja viską :)
 #577479   Jigiritsu
 29 Bir 2014 14:21
bobis rašė:jo, kabliai šapalams turi būt ypatingi, nepakertu ir aš jų kol kas, kokius benaudočiau. Blight buvo rašęs, kokie geriausi, bet vis tokių neįsigyju...

O nuo smulkmės gali gebėt tik masalo stambinimas...pašarų keitaliojimas nepadės, krupenos ryja viską :)
tai va kodėl ant slieko niekas nekimba. :D
 #577480   Sokratas
 29 Bir 2014 14:25
kimbtų jei karosų būtų netolies...karšiokai irgi mėgsta, ir lynai :)
 #577518   Sokratas
 29 Bir 2014 18:47
nzn, kiekvienas sprendžia pagal save...
Sportinikai laukia 2 min ir jau žiūri, kame reikalas,...aš laukiu ilgiau :)
 #577569   Jigiritsu
 29 Bir 2014 20:56
bobis rašė:nzn, kiekvienas sprendžia pagal save...
Sportinikai laukia 2 min ir jau žiūri, kame reikalas,...aš laukiu ilgiau :)
aš būna apie pusvalandį, apie valandą palaukiu ir nieko....
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė