Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
#675775 blight
13 Rgs 2016 18:00
edmundaxx rašė: Iš turėtų Citicos, Chronarcho, Curado... taip pat buvau išėmęs
O išėmei dėl to, kad tau pačiam dėl kažko trukdė ar nepatiko, ar paskaičius, kad taip kiti rašė? :roll:
#675778 edmundaxx
13 Rgs 2016 18:14
Sau pacioj pradzioj, tai is kitu nuomoniu, kad nereikalinga... paskui porai draugu valiau-tepiau rites, kuriose buvo paliktos nlokados, tai matesi, ksd ant tos dantytos zvaigzdes, taip ir piesiasi-reziasi rezys, kur tie blokados useliai lieciasi. Tai pagalvojau, kam to rezimo reikia... ten aisku tas rezimas galbut net susipoliruotu, jei reikia, tik matomas, jokios blogybes, bet as kai tos blokados niekad "mepanaudojau", tai ir nepasigedau..
#676128 nafanialt
15 Rgs 2016 20:08
Dėkui, vyručiai, supratau. Ir kuris guoliukas aišku paliko. Bet va žiūriu į blight'o paveikslėlį ir peršasi mintis, kad maniškė draugė pertepta gausiai :) ir koks ten melsvas tirštas tepalas ant vieno iš dantračių? Kodėl tik ten, jei ne paslaptis? :)
#676134 blight
15 Rgs 2016 20:32
nafanialt rašė: ir koks ten melsvas tirštas tepalas ant vieno iš dantračių? Kodėl tik ten, jei ne paslaptis? :)
Čia jau sena foto iš archyvo, bet ten kogero daiwa telapas (iš mikesreelrepair, kur garmoškėj buna). Šiaip man jis labai patiko, toks tąsus, ilgai neišsitaško. Jis ne tik ten, ir kitur - čia tiesiog tepimo eigoj nufotkinta :-D O šiaip tai visokius tepalus bandau, o paskui žiūriu katras labiau pasiteisina/patinka. O perdaug tept tikrai nėra tikslo, geriau saikingai, kaip rusai sako - be fanatizmo :-D
#676675 Arvidys
20 Rgs 2016 11:47
Tournament ZX by Daiwa problemos.... (Tos baltos kur daug kas pripirkęs buvo).

1. Kur gali būt problema, kad rankenėlė prasisuka atgal nors tas šudukas, kur reguliuoja pastatytas į poziciją, kad to nebūtų?
2. Buvau papilęs visą ritę jokių sulūžusių dalių viduje nėra.
3. Rite buvo prieš tai pas meistrus pertepta. Viduje toks mėlynas/žydras tirštokas tepalas. Jo daug ir jis visur.

4. Kaip gydit tą ritę ar man ją tiesiog nuskandint, nes nervai su tokia daugiau rybalkoi neatlaikys...

P.S. Nešt pas meistrą nesiūlykit nes per jos gyvavimą jau du meistrai ten tepė ir krapštėsi, bet taip normaliai ir nesutvarkė...
#678573 marius9
11 Spa 2016 22:13
Arvidys rašė:Tournament ZX by Daiwa problemos.... (Tos baltos kur daug kas pripirkęs buvo).

1. Kur gali būt problema, kad rankenėlė prasisuka atgal nors tas šudukas, kur reguliuoja pastatytas į poziciją, kad to nebūtų?
2. Buvau papilęs visą ritę jokių sulūžusių dalių viduje nėra.
3. Rite buvo prieš tai pas meistrus pertepta. Viduje toks mėlynas/žydras tirštokas tepalas. Jo daug ir jis visur.

4. Kaip gydit tą ritę ar man ją tiesiog nuskandint, nes nervai su tokia daugiau rybalkoi neatlaikys...

P.S. Nešt pas meistrą nesiūlykit nes per jos gyvavimą jau du meistrai ten tepė ir krapštėsi, bet taip normaliai ir nesutvarkė...

https://m.youtube.com/watch?v=kbjQ0-OzW_M

va cia tokia beda gydo. isvalo atbulines eigos guoli ar kazkaip panasiai jis vadinasi
#678834 Arvidys
15 Spa 2016 16:24
Eik tu sau!!! Atsidariau, kur ten tą guolį reik nuvalyt, o pas mano ZX ten viskas plaukia nuo tepalo... Išvaliau viską surinkau ir atrodo viskas tvarkoj! Žiauriai dėkingas tau, kad pasidalinai šiuo video! :gutgut ''plot
#678842 Tošis
15 Spa 2016 19:51
Arvidys atsidaryk 7 puslapi ten kazkuris surase kokiu tepalu kuria dali reikia tept. Jei ten ta tirsta tepala isvalei ir palikai sausa tai ir negerai. Momentiniam reikia skysto .
#679412 romas26
20 Spa 2016 15:07
sveiki. turiu toki klausimeli. shimano catana rite. (turiu jau koks 1O metu) sukasi graziai, viskas veikia puikiai, ir tarnautu dar kogero daug metu. Bet karts nuo karto gavusi apkrovos (traukiant guminuka didesniu galvakabliu ar pora unciju) kazko pati is saves pradeda labai sunkiai suktis, sunkiai sukasi rankenele. na supratot kogero mane. (nebepamenu ar esu kada ja tepes) ar cia gali buti tame beda? ar cia kas kito ?
#682267 911
22 Lap 2016 23:42
Sveiki!
Dėl ričių išvalymo / pertepimo. Teko skaityti, kad kai kuris rites ardant reikia atsižymėti pagrindinės pavaros krumplių padėtį, nes vėliau surinkinėjant neatitaikius, ritė greičiau dyla etc. Teisybė čia? Ir ką naudojate ritės dalių metalinių dalių praplovimui nuo senų tepalų?
#689807 Moonwalker
13 Vas 2017 21:37
Sveiki, mano shimano ritelei atsirado keistas garsas sukant, toks cakt cakt, tai numus bugneli ir patraukus uz tos aseles kur dedasi bugnelis tas garsas ir atsiranda toks, cakt cakt kas apsisukima pilna rites , kas cia galetu buti? laikant rite statesniu kampu , pvz kaip dzigaujant garso nera

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

• VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė