Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #623506   blight
 21 Bal 2015 15:15
ubuntu rašė:As ir papuoliau, gavau laiska, gad siunta perduota muitinei. Muitine pasieke balandzio 11 ir vis dar ten. Nieko nepildziau. Kazkaip ilgai, jauciu neleis man islipt be muitu? O gali issiusti atgal siuntejui mano pirkinius? Net nezinau kaip elgtis
Jei papildomų dokų muitinei nepateiksi, siuntinį išsiųs atgal siuntėjui. Jei nori pateikt dokus tai gali tiesiai per http://www.post.lt, siuntų paieškoje suvedęs siuntos numeriuką ir ten bus pasirinkimas... ;-)
 #623511   blight
 21 Bal 2015 15:38
ubuntu rašė:Uzpildziau ten. Lauksiu ziniu, aisku jos geros nebus :neutral:
Tikrai nebus. Aš paskutinį kartą kolegai kai siunčiau, tai žalčiai €32.27 vertės siuntą apmokestino... ir gavos daugiau nei pusę siuntos vertės '''bum :

Muitas: 0.00 EUR
PVM: 8.00 EUR
Akcizas: 0.00 EUR
Pašto mokestis: 8.69 EUR

Iš viso: 16.69 EUR

Čia iš vis man nesamonė ta išmuitinimo paslauga fiksuota, gaunas net didensė nei PVM. Lupikai :-ug . Jei būčiau sau siuntęs (o ne kolegai), tai būčiau liepęs siųst atgal :evil: .
 #623568   blight
 21 Bal 2015 20:31
ubuntu rašė:Nesveiki, lupa pinigus is tokiu nieku. pas mane 50eu, tai bus dar smagiau '''bum
Na aisku bus pamoka, kad visgi vietoj pirkt kita karta net labiau apsimoka nei is uzsienio.
Tai išmuitinimo paslauga vis vien fiksuota, tai biški tik PVM daugiau bus. O ir šiaip nesinervuok, gi iš užsienio prekių kokybė daug geresnė :-D
 #623624   kokonas
 22 Bal 2015 07:17
Man tai geriauias pasto mokestis, kai realiai tas mokestis iki 1 eur turi buti. Gyvenau UK tai tokiu bajeriu nebudavo, preke ish kinijos, susimoki PVM ir viskas, jokiu pasto mokesciu. O ce pleshikai ir tiek ;)
 #623868   SauliusM
 23 Bal 2015 13:23
kokonas rašė:...kai realiai tas mokestis iki 1 eur turi buti....
tai realiai jo ir isvis gali nebut, jei tu pats uzsipildysi visas muitines deklaracijos formas. tik vat ar tu jas uzsipildysi? o cia grynai yramokestis, kad pastas jas uzpildo uz tave. tai pastas kiek nori, tiek ir uzsipraso uz savo paslaugas.
zinotum kiek as vargau viena kart su tais poperiais, kai man meskeres is Amerikos atsiunte fedexu ir reikejo vaziuot paciam su visais popieriais i oro uosto terminala, tan viska pildyt ir paciam issimuitint ir dar eit ten tuos mokescius butinai i medicinos banka susimoket. taip kad tas popieriu sutvarkymo mokestis visai proto ribose, nes taip tai pats fistumeis puse dienos lakstydamas su tais popieriais.
 #623886   iusegun
 23 Bal 2015 15:23
teko patirti ismuitinimo "malonuma" :-D
siaip tai jei nenorite visokiu nuotykiu (atsiprasymas is darbo, vaziavimas, masinos parkavimas, laukimas, deklaraciju pildymas, nesimas nuo vieno langelio prie kito, piktu biudzetininku zvilgsniai, vaiksciojimas iki banko ir t.t.), tai geriau jau sumoketi tuos eurus kur praso ir negaisti laiko. tikrai pigiau atseis. bet kam patinka nuotykiai kodel gi ne :-D
gal kam pravers:
https://uzdarbis.lt/t256157/gidas-kaip- ... as-paciam/
 #623893   DaliusM
 23 Bal 2015 15:49
O man nesenai teko patirti malonuma, kai uz 28eur vertes siuntini (su siuntimu) teko sumoket 9 eur muita ir 8 su centais euru pastui :) idomiausia krito i akis kad siuntinio verte deklaracijoje, darbuotojas kuris ten pildo nurode 44 eur, kitaip sakant is lempos, nes nieko neslepiau ir neklastovau, viska pateikiau tiek kiek mokejau :)
 #624853   SauliusM
 30 Bal 2015 09:03
ubuntu rašė:Apibilietavo ir mane, pirkta su siuntimu 53$, dar papildomai susimoket reiks beveik 21eu :-niak'
nu tai kaip, atsiranda po truputi supratimas, kodel Lietuvos pardutuvese prekes brangesnes nei internetinese uzsieni?
:-D
 #624883   hipy
 30 Bal 2015 11:52
SauliusM rašė: nu tai kaip, atsiranda po truputi supratimas, kodel Lietuvos pardutuvese prekes brangesnes nei internetinese uzsieni?
:-D
tai dar papasakok kad musu prekybininkai irgi ebejuj perka, dukart pvm'a moka ir uz kiekviena valo spule ismuitintojam po 10€ atiduoda... nes kai paziuri i ju kaina, tai grynai taip ir atrodo...
 #624884   ramkis
 30 Bal 2015 11:57
hipy rašė:
SauliusM rašė: nu tai kaip, atsiranda po truputi supratimas, kodel Lietuvos pardutuvese prekes brangesnes nei internetinese uzsieni?
:-D
tai dar papasakok kad musu prekybininkai irgi ebejuj perka, dukart pvm'a moka ir uz kiekviena valo spule ismuitintojam po 10€ atiduoda... nes kai paziuri i ju kaina, tai grynai taip ir atrodo...
Pritariu tau hipy. Viskas ženkliai paprasčiau, nei gali atrodyti.
 #625756   SauliusM
 08 Geg 2015 09:30
hipy rašė:
SauliusM rašė: nu tai kaip, atsiranda po truputi supratimas, kodel Lietuvos pardutuvese prekes brangesnes nei internetinese uzsieni?
:-D
tai dar papasakok kad musu prekybininkai irgi ebejuj perka, dukart pvm'a moka ir uz kiekviena valo spule ismuitintojam po 10€ atiduoda... nes kai paziuri i ju kaina, tai grynai taip ir atrodo...
o tai nori pasakyt, kad jie PVM nemoka, muito nemoka, siuntimas jiem nekainuoja ir muitines tarpininkai jiem nemokamai viska ismuitina? :-D
 #625758   hipy
 08 Geg 2015 09:54
pvm jie moka tik viena, gi fizinis ir ten ir cia dar atejus prekei apmokestinamas dar kart su siuntimo islaidom. muitas kapeikos palyginus - kiek ten 3%? siuntimas ir ismuitinimas manau skirtingai kainuotu vienai valo spulei siunciant 1vnt ir 1000vnt, ar ne? tuo labiau mes perkam mazmena, o prekybininkas tikrai gauna gal ir ne daug, bet tikrai mazesne kaina. ir po viso sito prekybininkas net negali pasilygint kaina savo lentynoj su vienos prekes siuntimu ir visais mokesciais...
 #625761   hipy
 08 Geg 2015 10:11
SauliusM rašė:o tai tu 2 kartus PVM'a moki?
procentais neparasysiu lietuvos mastu, bet speju dazniausiai taip, kalbant apie fizinius asmenis
SauliusM rašė:ir galima pagalvot,kad visokios stelos ar pvz kroikso kotai i Lietuva juriniais konteneriais vaziuoja ir cia tukstanciais realizuojami yra :-D
jauciu liktum smarkiai nustebes suzinojes stelu santyki parduotu parduotuveje ir parsisiustu asmeniskai ar per smulkius vertelgas...
 #625770   SauliusM
 08 Geg 2015 10:51
hipy rašė:procentais neparasysiu lietuvos mastu, bet speju dazniausiai taip, kalbant apie fizinius asmenis
o pasidomet, kaip is tiikruju yra nenori? :-D
hipy rašė: jauciu liktum smarkiai nustebes suzinojes stelu santyki parduotu parduotuveje ir parsisiustu asmeniskai ar per smulkius vertelgas...
tai kiek ten juriniu konteineriu stelom uzkrautu tie vertelgos atveze? matyt senai prie vandens buvau, itariu jau kas antras meskeriotojas net plotkes ant batono su stelom gaudo...
 #625786   hipy
 08 Geg 2015 13:01
SauliusM rašė:o pasidomet, kaip is tiikruju yra nenori? :-D
nu gi papasakok, laiko tai turi
SauliusM rašė:tai kiek ten juriniu konteineriu stelom uzkrautu tie vertelgos atveze? matyt senai prie vandens buvau, itariu jau kas antras meskeriotojas net plotkes ant batono su stelom gaudo...
gal kas ir ant batono gaudo, bet is 10 duok dieve 3 kokios vietinese parduotuvese pirktos...
 #625788   SauliusM
 08 Geg 2015 13:29
zinai, su PVM istatymu leisiu tau paciam susipazint. ir pagal tavo statistika iseina tada, kad cia gal net kokiu 20 stelu nelegaliai atvaziavo. Tiesiog protu nesuvokiamas ir neaprepiamas rinkos dydis, kuria tikrai tikrai butu buve galima paimt absoliuciai visa visas tas stelas siunciant vienu siuntimu ir sutaupant ismuitinimo islaidas... :-D
 #625835   SauliusM
 08 Geg 2015 21:24
taigi jau papasakojau, tik kad tau butinai reikia papriestaraut ir "ismintim sublizget" uzuot pabandzius suprast, kas papasakota.
Siaip tai sitas yra ganetinai uzknisantis tavo bruozas, kad tu butinai ot turi priestaraut is principo, jei kokia nesamone susigalvoji. :-D
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 46
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė