Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...

 #22186   Magnumas
 30 Sau 2007 19:19
nieko as nemokau...sakau tik kad apsimoka keleta vobleriu pirkt is ten..niek neirode kad neapsimoka :/braj;

 #22187   Skumbrotas
 30 Sau 2007 19:24
Vital, tikiu :!: ;-)
Paprasčiausiai tingėjau totaliai viską skaityti. Tik atkreipiau dėmesį į vieną iš aplinkybių, kas būtina išsiaiškinti prieš perkant.
Aš tai už tokias kainas retai perku masalus, bo niekad neužmirštu kiek jų lieka ant kelmų... Kelmai to vistiek niekad neįvertins... !nea!

 #22188   Magnumas
 30 Sau 2007 19:24
o papasakot apie PLAT tikrai galiu daug,nes siunciau e-mailus ponui Haradai,su klausimais apie siuntimo tvarka...daug ka papasakojo ir zvejai is JAV kurie perka is PLAT...japonu gamintojai kasmet pasiulo kazka naujo,priesingai nei amerikonu brandai...Beje,planuoju is ju pirkt...voblerius :twisted:

 #22195   Skumbrotas
 30 Sau 2007 19:32
Tai pirk greičiau, bo amerikonai visus išpirks :evil: Labai derinsis prie tavo vaikiško spiningo - vienoda kaina, vobleris-kotas fifty-fifty :!:

 #22196   Magnumas
 30 Sau 2007 19:35
palyginus mano triumph meskere su kai kuriu kitu dalyviu meskerem jos butu pigesnes kaina ir prastesnes kokybe,taip kad prasau neizeidinet kitu :!:

 #22201   vital (vilnius)
 30 Sau 2007 19:42
Nu gerai ziurek perki tu 2 voblerius po 10$/2= 20$+12$ uz siuntima=32+3,7%Lietuvoi=33,184+18%pvm=galutinis 39,16 dalinam iz dveju=vienas voblas iseina 19,5$ o as dabar jau galiu ta vobleri nusipirkti net uz 15$ Minske ir dar paciupineti apziureti,gal ir dar maziau ;-) Tai nepisk mums proto gerai :evil: :!:

 #22202   vital (vilnius)
 30 Sau 2007 19:44
Skumbruotas
As tai masalu is ten nepirksiu tik rite :) .Masalus as galiu ir Minske papigiai nusipirkti :neutral: :-D
Paskutinį kartą redagavo 1 vital (vilnius). Iš viso redaguota 30 kartus.

 #22203   Magnumas
 30 Sau 2007 19:45
keletas nera pora :!: gerai :?: ir dar vienas dalykas...kiek kainuoja kelione i Minska? kiek tai uzima laiko? paskaiciuok kaina su keturiais vobleriais :!: beje pats norejai parduot Tiny Fry uz 18$...

 #22204   Skumbrotas
 30 Sau 2007 19:45
Kuo siejasi vaikiška meškerė su įžeidinėjimu :?: Prašom paaiškinti :!:
P.S. Apibudinimas "vaikiškas spiningas" visiškai nereiškia kad jis blogas :!: Tik jo funkcionalią paskirtį :!: Daugelis rimtų ir save gerbiančių gamintojų gamina savo asortimente vaikams skirtas meškeres, kurios skiriasi nuo įprastinių tik tuo, kad yra maximaliai supaprastintos ir suekonomintos. Taip šitie gamintojai siekia pririšti prie saves augančią kartą, tokiu būdu stengiasi "užsiauginti" ateičiai sau vartotoją.
Pas mus pirkti vaikams atskirus, jiems visakeriopai pritaikytus įrankius yra dar neįprasta, o pvz Norvegijoj - plačiai praktikuojama :!:

 #22213   Magnumas
 30 Sau 2007 19:59
Vital,kiti is viso neperka japonisku vobleriu,taip kad nereikia cia megautis ;-) ir neredaguok pranesimu,nes jie pakeicia po ju parasytu zinuciu prasme :!:

Vaikiska mekere gali izeisti vyresniu zvejus,kurie save vadina neblogais zvejais...St.Crix Triumph kotas yra pritaikytas visiems (neteisingai parasiau) kaip ir bet kuris kitas kotas...nesvarbu kiek jis kainuoja ;-)

 #22218   Magnumas
 30 Sau 2007 20:09
vital (vilnius) rašė: .Masalus as galiu ir Minske papigiai nusipirkti :neutral: :-D
taip ir parasyk,pries sakydamas kad is PLAT pirkti neapsimoka :lol: nes cia gali atsirast tokiu kurie buvo japonijoj ir sakys kad neapsimoka siustis :lol:

 #22300   saciokas
 31 Sau 2007 16:47
Dabar taip :twisted:
1. Vital Skumbrotas esat diedai ;-) tuom viskas pasakyta
2. Magnumas siulau maziau reikst savo nerealu supratima apie viska. Jei toks gudrus eik i viktorinas, nors saibu uzkalsi. Jei del taves vieno riejasi puse forumo, bent jau as to netoleruosiu. Arba raminkis arba bus iskeltas klausimas piestu :!:

 #23246   vital (vilnius)
 05 Vas 2007 19:20
Trupuciuka del japonu internet-shopu arba apie mano praktishkai "prolioto" :evil:
Pradesiu kad uznorejau nusipirkti rite "Daiwa Luvias 2004" is sito e-shopo; www.plat.co.jp Viskas uzpildziau, poto gavau emaila is ju kad patvirtinciau pirkimo orderi.Patvirtinau orderi,pradejau moketi su kortele "MasterCard Zalgiris" bet mano kortele neprieme.Gavau email is ju kad kortele nepreeme del ju techininiu problemu ir pazadejo kad atsius emaila kaip viskas bus gerai.Bet jau laukiu savaite jokio emailo is ju dar negavau :evil: Ir turbut negausiu :-D
Tada pabandziau laimes sitam e-shope http://www.japantackle.com/index.html
Bet pagalvojau is pradziu padariti "kontroline pirkima",taip sakant kad "neprolitet'"ant didesniu pinigu :cool:
Uzsakiau pinta vala ir pora vobleriuku,pinigus paime is kreditkes be problemu :? Uzsakiau kaskur ketvertadieni,bet iki siol negavau jokiu emailu is ju kad preke nusipirkta ir nusiusta i Lietuva :neutral: Parasiau pora emailu sitem japonam bet "neotveta- nepriveta" :evil: Per internet banko rodo kad suma rezervuota,tai suprantu kad sumoketa :?:
Eigu ateis siuntas tai bus "stebuklas",o eigu ne tai nekada daugiau givenime neuzsakinesiu is e-shopu :evil: :evil: :evil:

 #23521   spiridonas
 08 Vas 2007 10:57
katik is banko, pasiemiau VISA VirTuon korta. siandien jau bandysiu padaryti pirmus pirkinius is TAIMEN puslapio :cool:

 #24065   spiridonas
 15 Vas 2007 09:03
ta pacia dienai , kai pasiemiau Virtuon korta , apsiprekinau taimenio puslapyje uz~40 lt. tai jie man atsiunte i maila patvirtinima, gad uzsakymas priimtas, veliau parase , kad viskas issiusta (ta pacia diena). vakar gavau is pasto "paviestke" kad reikia pasiimti siuntyni. Siandien varau atsiimti pirkinio. ;-) Veliau parasysiu ar viska sudejo, ka buvau uzsisakes

 #24080   vital (vilnius)
 15 Vas 2007 12:25
O kur tas "Taimen" randosi Lenkijoi?
P.S. O mane japonai na.....li :evil: ," neotveta-nepriveta" :evil: 45$ kaip i sikna :evil: Cia buvo pirmas ir paskutinis mano bandimas siusti is e-shopa :evil: :twisted: Geriau permokesi bet gausiu ka nuoriu :-D

 #24085   Skumbrotas
 15 Vas 2007 12:57
vital (vilnius) rašė:O kur tas "Taimen" randosi Lenkijoi?
Pažiūrėk čia:
http://www.taimen.com

 #25498   vital (vilnius)
 05 Kov 2007 15:41
Siendien atsitiko stebuklas, :-D ne siunta neatejo, :roll: bet grazino pinigus atgal i kortele :) Turbut kortele mano netinka :roll:
Spiridonai o kaip pas tave pirkimas is lenku Taimeniu,be problemu iviko :?:

 #25531   spiridonas
 05 Kov 2007 23:11
Oi primirses buvau parasyti apie pirkima Taimen`yje :oops: . na pas mane viskas ivyko sklandziai. po uzsakymo, buvau informuotas 2 kartus: kad uzsakymas ivyko ir kad siuntini issiunte. po sesiu dienu gavau pakvietima is pasto. paste atsiemiau siuntini. visas uzsakytas prekes gavau :roll: .

 #25533   vital (vilnius)
 06 Kov 2007 07:10
Kaskaip neima mano "Mastercarda"Zalgiris(vakar nuemiau pinigu,ir uzdariau kortele) japonai, bet banke sake kad is Amerikos beproblemu perka per ineta su sia korta. :evil: Bet ten nera man dominanciu prekiu :cool: Gal Visa pabanditi uzsakiti :roll:
Spiridonai kiek reike moketi uz tavo kortele?ir uz kokie laiko padare ja tau?

 #25543   spiridonas
 06 Kov 2007 08:44
pasiemes VIRTUON korta, ja padare per 1 savaite (7dienas). Mokestis 20 lt per metus, nepriklausomai kiek darysi siuntimu. taip pat ispejo, kad toje kortoje nelaikyti pinigu, tik tiek kiek reikia prekiu uzsakimui pervesti ir viskas, tikriausiai saugumo sumetimais.

 #27016   mantesas
 21 Kov 2007 21:33
Vital gal yra kokiu linku ar siaip parduotuviu svetainiu adresu minske:) noreciau paziuret ka jie siulo

 #27035   spiridonas
 22 Kov 2007 13:10
nu i kainos :shock: :shock: , vien spinigo kotas daugiau nei puse milijono kainuoja...

 #27044   djxz
 22 Kov 2007 15:30
spiridonas rašė:nu i kainos :shock: :shock: , vien spinigo kotas daugiau nei puse milijono kainuoja...
1 rublis 15~ centu

 #27045   banditas
 22 Kov 2007 17:30
tai taip iseina spiningelis tik 628000x0,15=94200Lt :lol: visai nesvarbu :-D

 #27050   Vegys
 22 Kov 2007 19:37
Pagal Super Shad Rap - kainos l. panasios i LT. Tipo 34500 = 42 LT.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 46
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė