Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #695812   nikolas
 04 Geg 2017 12:56
Sveiki! Pastebėjau, kad ribalkos prekės amerikos internetinėse parduotuvėse gerokai pigesnės. Galite užmesti akį į: http://www.basspro.com/ , http://www.tackledirect.com/ , https://www.fishandsave.com .

Išsirinkęs siunčiausi per http://shipzee.com/ imetus prekes nuoroda jei pasako kiek pilnai kainuos su muitais ir pristatymu į LT.
 #695872   MINDULE
 05 Geg 2017 02:17
mantasspecnaz rašė:Nzn ka cia pigiau radai.. :ks>
Viskas labai paprasta, galima palaukti kol buna ispardavimai normalesni... Pvz dabar fishusa.com turi 15% beveik visam "Terminal Tackle", kas butu kabliukai, pludes, svinukai, suktukai ir pan... bent jau as susirades tai ka naudoju pastoviai, tai buna gerai uzsipirkti kokius owner kabliukus, raven micro suktukus ir pan... Jei pirkti uz pilna kaina, tikrai neverta, bet su nuolaidom ir tai ka naudoji ar ko reikia, tai kodel gi ne???
 #700015   noksas
 12 Lie 2017 10:07
mindzzia rašė:
wongas rašė:Gal kas pirko iš Lietuvos e parduotuvių. Ar tai rimtos kontoros, gal yra patirties...?
zuklys.lt ir zvejokultas.lt
zuklys.lt esu pirkes, viskas gerai :)
Tik zuklys jei neturi prekiu nepranesa nors pinigai ir sumoketi buna ir patvirtine kad prekes turi. Pora kartu teko taip apsipirkti tai daugiau neperku pas juos.
 #700018   aurimas22
 12 Lie 2017 10:35
Man buvo taip,užsisakiau žukly,keletą vobleriu tu spalvu neturėjo.Ir laukė,po 1 savaitės kaip užsakyta paskambinau,sakau kas yra ko siuntą neateiną,sako neturime tu spalvų,kai gausime isiusimę,tai atsiuntė turimas spalvu kodus i gamailą isirinkau iš tu ka turėjo ir atsiuntė tuos voblerius...
 #700110   Saugirdas
 13 Lie 2017 12:16
Džiaugiuosi kad mūsų šalyje tarp daugybės internetinių parduotuvių yra ir tokia, kuri greičiu ir kokybe pranoko mano lūkesčius. Tai galvakablis.lt
Situacija tokia: užsisakinėjau smulkmenų, galvakablių, kabliukų ir guminukų. Pateikiau užsakymą, sąskaitą gavau į el.paštą per keliolika minučių. Bet čia taip ir turi būti,dėl to nesuku galvos. Bet matosi, kad kontora eilinį kartą dirba, (ne tik stuma valandas kaip dauguma kitų su kuriomis teko susidurti).
Ištikrųjų kas labiausiai patiko, tai kad viskas buvo labai gražiai supakuota. Galvakabliai pagal svorį ir kabliukų didį sudėti į atskirus maišelius užklijuotas lipdukas su svoriu ir kabliuko nr. Tas labiausiai patiko. Labai malonu, kad parduotuvė stengiasi dėl klientų. Ačiū jiems.
Nors ir įmonės neturinčios elektroninėje erdvėje savo parduotuvių dirba klientų labui.
Džiugina FishON kolektyvo paprastumas. Nors visi žino, kad jie yra užkietėję žvejai ir žvejoja dažniau nei kiti bet spėja ir parduotuvėje suktis ir dėl keletos pakelių guminukų rūpestingai pasirūpinti kitoje šalies pusėje esančiu žmogumi. Nors ne viską ko norėjau gavau, bet likau patenkintas jų darbu. Šaunuoliai!
Tikrai rekomenduoju šias dvi parduotuves visiems. Prekiauja ne tik aukščiausios kokybės žūklės įranga, bet ir džiugina klientus greitai sutvarkydami pardavimus. Arba tiesiog man labai pasisekė.
P.S. Tai ne reklama. Abiem atvejais ne pirmą kartą perku iš jų ir ne pirmą kartą džiaugiuosi jų darbo kokybe. Dėl to ir dalinuosi su jumis savo patirtimi. :)
 #700149   wongas
 14 Lie 2017 07:40
Su Fisch On taip pat sutinku 100 %. Kiek teko būti ir pirkti - viskas lux.... Tiek padėjo Emilis ir Agnė , tiek Rokas. ... Esam plaukę su jais žvejoti kaip gidais. Viską lemia žmonių paprastumas ir positivas.
 #700288   Pfk
 17 Lie 2017 09:30
Na as irgi galec dadeti, kad po siai dienai tikriausiai rimciausia zukles parduotuve Klaipedoje.
Kainos gal truputi ten optimistines sukabintos, bet galu gale gera padaro kai uodega prispaudi :gutgut :grin:
 #700510   RoBass
 20 Lie 2017 18:38
Kas nors siuntesi is anglingdirect.com, kazko nieko nerado per paieska.... Per kiek atsiuncia, su.do nemala?
 #700836   Fantastas
 27 Lie 2017 15:29
wongas rašė:Užsisakiau prekę iš Žuklys - viską gavau laiku.
... na bet gyvai parduotuveje tai nemokantys bendrauti, kiek buves tiek pasijautes kaip trukdantis ilsetis :)
 #700853   saulux
 27 Lie 2017 19:29
Esu ir as kazkada uzejes i Zukli ziema, ziedeliu ieskojau zieminiam spiningeliam, atkiso pilna deze vienodu, pasakiau kad netinka ir paaiskinau kokiu butent reikia... nepatenkinti pradejo vaipytis ir ciut nepradejo man aiskint kad tokie nereikalingi man ziemai ir uzteks ju turimu. Zodziu pamaciau kad specai geriau zino uz mane ko man reikia ir isejau. Tuo metu tikrai jiem truko kulturos ir abipusio bendravimo igudziu, daugiau ten neisiu... dar klausiau kazkokiu smulkmeneliu tai kainos irgi pasirode kosmose
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė