Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...

 #72374   piatras
 18 Rgs 2008 14:32
:-kvankt Na vyručiai tegu man karštas vielas kiša po nagais kad aš kam paypalo išklotines siuntinėčiau :-D (ieško durnelių...) Bet kokiu atveju ant siuntinio privalo būti visi atributai ir ne vienu ekzempliorium, japan ne durak i sebe ne vrag :lol: Jei "netyčia" atributai dingsta, tai reikia prašyt japono faktūros su primažintom sumom (aišku proto ribose)

 #72375   audrutis
 18 Rgs 2008 14:39
Nematau problemos. Ta isklotine - paprasciausias tekstas, perkeltas is paypal puslapio i worda. Ten nieko panasaus i dokumenta. Toki ir paciam padaryt imanoma :) O siunciau as pats todel, kad norejau iki savaitgalio gauti ta rite ;-) Tie 10 litu kuriuos buciau sutaupes man nebuvo tokie svarbus :roll:

 #72376   gelmės
 18 Rgs 2008 14:41
Ei, Skridzai. :!: Tu rimtai dar vieną feederį nori atsisiūsti :?: Ar man galvoje karšta, ar jau nieko nesuprantu. :donknow' Gal ir karšta ir nesuprantu. -:saliut

 #72387   Skumbrotas
 18 Rgs 2008 16:23
Vertės skaičiavimo technologija yra tokia: prie daikto vertės, nustatytos pagal sąskaitą arba palyginamuoju būdu, yra pridedami visi siuntimo ir kiti kaštai, tada nuo tos sumos paskaičiuojami 3% muito, paskui pripliusavus dar ir muito dydį nuo visos sumos paskaičiuojama 18% PVM.
O visi tie žaidimai su sumažinta verte galimi tik smulkmenom ir proto ribose, nes kilus įtarimui muitininkai turi teisę nustatyti vertę pagal savo lenteles, nežiūrėdami į jokias sąskaitas.
Pavyzdžiui naudotiem auto iš trečių šalių kaina nustatoma tik pagal muitinės lenteles, ir net jei auto sudaužytas jis įvertinamas kaip sveikas, tik po atitinkamo aktavimo ir kitokio popierizmo muitininkai turi teisę tą kainą sumažinti kažkiektai procentų.

 #75812   Skridžas
 15 Spa 2008 12:08
TAI kiek supratau perskaites visa tėma iš trečiujiu šaliu suma su visais kelionės kaštais turi neviršyty 50usd?Ir tada išvengiu muitio ir PVM?Gal kas žinio kur pasitikslinti ta fakta? :shock:

 #75814   Skumbrotas
 15 Spa 2008 12:15
skridzas rašė:TAI kiek supratau perskaites visa tėma iš trečiujiu šaliu suma su visais kelionės kaštais turi neviršyty 50usd?Ir tada išvengiu muitio ir PVM?Gal kas žinio kur pasitikslinti ta fakta? :shock:
http://www.cust.lt/

 #75815   Skridžas
 15 Spa 2008 12:20
Fsio isiaiškinau :lol:

Jaigu kaškas iš trečiujiu šaliu jums sunčia dovanu kuru vertė neviršija 160lt (be siuntimio kaštu) nereikia mokėty jokiu mokesčiu...

Jeigu yra pirkimo pardavimio sandoris tada prekės vertė negali viršyty 75 lt kad butu galima išvenkti mokesčiu..



Tyk va ar realiu privertsy sauraaiki sumazinti fiktivioj sakaitioj iki 30 usd..Ir idomiu kaip i tai žiurės paty muitinė...Bet paliginamioos kainios jie neskelbia tay yra laikioma paslaptyje :-D

 #75828   Skumbrotas
 15 Spa 2008 13:04
skridzas rašė:Tyk va ar realiu privertsy sauraaiki sumazinti fiktivioj sakaitioj iki 30 usd..Ir idomiu kaip i tai žiurės paty muitinė...
Skridžai, neužmiršk, kad prieš skaičiuojant vertę pripliusuojama ir siuntimo kaina, kurios nesumažinsi.

 #75831   Skridžas
 15 Spa 2008 13:12
Isiaikinau kokia pliginamoji vertė iš japonijios rytėm,tai manajai nusižiurėtai 300 apie...Tad mažines nemažines ...Tiesiog muitinėj kils itarymasa jai kaina bus nurodita 4 maženė ir jie paskaičuo nuo paliginamios nuo max... :?
Nebent prašyty sauraakio kad parašyty kad tay dovana ir tas sauraikis turėtu butu fizinis asmuo...Ar bent fizinis asmuo turėtu susty..

 #75833   audrutis
 15 Spa 2008 13:15
Skridzai, tu esi skrudzas ;-) Del kazkokiu 20% nuo visos vertes tu svarstai visokias aferas, planuoji gaisti laika iveldamas i afera siauraaki, o paskaiciavus kiek sutaupysi gaunasi trecdalis bako gazuolio, kuri isvazinesi per viena zukle. O galiausiai dar gali likt be prekes, nes ji gali but konfiskuota. Tada isvis ragai. Nesuprantu biski tavo poziurio :roll:

 #75838   Skridžas
 15 Spa 2008 13:22
TAIP Audruti aš esiu SKRUDŽAS ir man puse bako gazuolio yra daug aš su tiek pas uošvi nukakčiau iš Vilnaus.


Ir čia visai ne afėra,tiesiog domuosi kaip atsisuty ryte ir niekio neiveliu tiesiog domuosi kaip ir kam reikės mokėty ir už ka.Ji mokesčiai ti kokie jai PVM tai gal man priklausio PVM lengvata kaip kario veteranui..

Tad visai naturaliu kad man norisi bizki sutaupiti...Ne visi tokie kaip tu Apauge pinigu medžais,ir manau daug kam ateičiai bus idomiu,kaip galima NEVERGYNANT arba kiek mažiau vargynant savo kišene siustys :-D

 #75841   audrutis
 15 Spa 2008 13:27
Nu daryk kaip nori, bet atsimink, kad belangej interneto nera ;-)

 #75852   piatras
 15 Spa 2008 13:51
audrutis rašė:Nu daryk kaip nori, bet atsimink, kad belangej interneto nera ;-)
:ruko Netraukit per giliai į plaučius, iš trijų siuntimų be jokių prašymų visuose sumažintos (japono proto ribose) sumos... :-D

 #75859   blight
 15 Spa 2008 14:35
Tikrai per daug rimtai ziurit. Samurajai sushnekami zmones ;-) :cig.

 #76013   blight
 16 Spa 2008 11:51
piatras rašė::-kvankt Na vyručiai tegu man karštas vielas kiša po nagais kad aš kam paypalo išklotines siuntinėčiau :-D (ieško durnelių...) Bet kokiu atveju ant siuntinio privalo būti visi atributai ir ne vienu ekzempliorium, japan ne durak i sebe ne vrag :lol: Jei "netyčia" atributai dingsta, tai reikia prašyt japono faktūros su primažintom sumom (aišku proto ribose)
Man buvo panashus atvejis, suabejojo ant siuntinio uzrashyta kaina (nes jin ten nubraukta ir perrashyta). Kadangi ash Lietuvis, nusiunciau FAKE PayPal invoice, su sumazinta suma, ir viskas praejo sklandziau, man sekmingai sutaupius ../;nzv

 #76024   senelis
 16 Spa 2008 12:23
blight rašė:
piatras rašė::-kvankt Na vyručiai tegu man karštas vielas kiša po nagais kad aš kam paypalo išklotines siuntinėčiau :-D (ieško durnelių...) Bet kokiu atveju ant siuntinio privalo būti visi atributai ir ne vienu ekzempliorium, japan ne durak i sebe ne vrag :lol: Jei "netyčia" atributai dingsta, tai reikia prašyt japono faktūros su primažintom sumom (aišku proto ribose)
Man buvo panashus atvejis, suabejojo ant siuntinio uzrashyta kaina (nes jin ten nubraukta ir perrashyta). Kadangi ash Lietuvis, nusiunciau FAKE PayPal invoice, su sumazinta suma, ir viskas praejo sklandziau, man sekmingai sutaupius ../;nzv
O blyn,Blight...per velai posta perskaiciau :) tik ka issiunciau pay pal invoice i muitine. Ne fake :)... sudas tie mokesciai,nedaug ten iseina bet knisliavos tai prisideda....

 #80472   Skridžas
 07 Lap 2008 10:02
ar kam nors yra taip buve, kad norint pasiulyti kaina EBAY aukcione ismeta lentele su perspejimu kad ebay'us neatpazysto to saito sertifikato?Ar gali ty buti koks vyrusas? :shock:

 #80584   baniusa333
 07 Lap 2008 18:06
ar kam nors yra taip buve, kad norint pasiulyti kaina EBAY aukcione ismeta lentele su perspejimu kad ebay'us neatpazysto to saito sertifikato?Ar gali ty buti koks vyrusas?
man bent jau nebuvo nors nemazai bidinu,bet problemu su tuo neiskyla.tai statymu daryt neleidzia?

 #80618   Skridžas
 07 Lap 2008 20:00
Ne tas kad statymu neleidžuia bet tokia lentutė išokia su perpėjimiu,kai darau statma kaad pusslapio sertyvfykats nerasta,bet butent čia su viena preke,nors viskas tvarkingai su juo,ir atrašė man kelis kartua,tiesa labai greytai atsakima davė,o šeiip statymus leidžia viskas gerai...Tik va ta lentelė su tuo perspėjimiu neraminia,ar nebus koks fiktivus langas ar kaškas panašiaus..

 #80631   fukas
 07 Lap 2008 20:14
nieko ten tokio labai rimto su ta lentele nėra :grin: , tik pati e parduotuvė neturi ar saugumo ar patikimumo sertifikato, tai tipo gali būti tavo duomenys kur nors nuplaukt arba prekės negaut :twisted:

 #80633   Skridžas
 07 Lap 2008 20:16
mm :roll: tay va aš apie ta ir gaalvojiu..Gal reiks palikti ramibėj taa ryte :roll: bet čia tyk vienai buten prekiai ,kitos normalai "bidinasi"

 #80713   piatras
 08 Lap 2008 13:58
linaspvlts rašė:...parsisiunciau ne vien desimti,sukriu,ir siap vobleriu visokiausiu...http://shop.lundgrensfiske.com/group.asp?group=41
Nagi išduok "paslaptį" kiek mokėjai už siuntimą..? :shock: :-D :lol:

Post Parcel (Transport Weight: 5.100 Gram, SEK 400,00)
European countries including Iceland.
:-kvankt Kažko čia man trūksta pagal japonų išmatavimus valo dvi špūles galima už 13Lt. parsisiųst... :?

 #84839   blight
 02 Gru 2008 12:22
Nuo gruodzio 1d. ishejo siuntu apmuitinimo pakeitimas, na gal buvo ir daugiau tiketasi ish jo bet...
Dabar muitais apmokestinami siuntiniai, kuriu verte virshyja 150 EUR (515 Lt).
Muito mokestis sumazejo iki 2.5% (seniau buvo 3.5%)
PVM (kas kogero labiausiai aktualu) reikes moketi, jei muitine verte virshyja 160 Lt (seniau buvo 75Lt), ir jei siuntinys tenkina keleta salygu... smulkiau cia

 #84843   audrutis
 02 Gru 2008 12:40
Tai galima sakyti, kad praktiskai is pasikeitimu naudos mazai :roll: Labiausiai ten ir grojo PVM. Sukilus doleriui siuntimu turetu sumazet, nes apsimokes siustis tik tai, ko nera cia :?

 #98977   saciokas
 23 Vas 2009 11:14
Nu va perskaiciau visas e-istorijas apie jusu pirkimus ir pats velsiuosi i sita reikala. Uzregistruota kreditke paypale. Pradziai sukurtas acountas ebejuj :grin: . Nu bandysim kazka siustis ir paziuresim kaip cia viskas dirba. gerai butu gaut tokia informacija.
Geriausiai XXX Rites siustis is .....
Pigiausios XXX Rites cia .......
Ir t.t.t.t.
Nes dabar velnias zino, ka as ten parsisiusiu.

 #98992   senelis
 23 Vas 2009 11:38
Geriausia XXX siustis is ten,kur tos salies valiutos kursas palankus...
Pvz. dabar GBP yra apie 3.88 LT, pries pora metu buvo apie 5.00,o pries pusmeti tik 3.51... Mokesciu is UK - jokiu,bet nuo kurso svyravimo kaina tai labai sokineja. Tas pats buvo ir su USD . Vienu metu USD buvo vos virs 2.1 lt,tai buvo labai palanku siusdintis is JAV.

 #98998   blight
 23 Vas 2009 11:46
saciokas rašė:Geriausiai XXX Rites siustis is .....
Pigiausios XXX Rites cia .......
Ir t.t.t.t.
Nes dabar velnias zino, ka as ten parsisiusiu.
Jei dairaisi rites ish japashkiu, tada jau buvo link'u primesta puslapiu atgal. Didziausia japonu kontora - PLAT, bet ir brangiausia. Kiti ju shopai visi neblogi, taip kad kuriuo siustis - skonio reikalas.
Bet, kaip senelis sake - geriausiai ziureti i kursa. Japonijos jena surishta su doleriu, kurio kursas dabar neitin palankus, juolab japashkes dar ir pakele po nauju ir kainas...

 #99055   saciokas
 23 Vas 2009 15:54
Na va pirmas pirkimas padarytas :roll: nu dabar ziuresim kas bus. Pirkom Mikei stekerio ir drugeliu "gaudytuva". Bet dabar iskilo kitas klausimas siaip ant durniaus paieskojau "stradiko" tai kaina visuose ebejuose didesne negu pas mus. Jei ziurink kad galima nupirkti kaune uz 450lt. aisku tai didmenine kaina, bet ten gaunasi brangiau. Tai ir kilo klausimas kogero reikia lyst i japonu puslapius del tokiu pirkimu.Kol kas mano zinios sustoja ties ebejum.

 #99057   Skridžas
 23 Vas 2009 15:58
Sacokai, lt bus malaiziško rynkimio,o ebejuje Japono :)

 #99058   senelis
 23 Vas 2009 15:59
Skridžas rašė:Sacokai, lt bus malaiziško rynkimio,o ebejuje Japono :)
Nesamone :neutral:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 46
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė