Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #191047   ZILVA von jurasemia
 25 Bal 2010 07:07
Vaidis rašė:Taigi va pirmoj nutraukoj matos, kad į plasmasinę tūbikę inkištas meškerkotis :gutgut Manau, kad neiko tokio jeigu ir styro jisai, koks ledo gražtas bagažinėj užkritęs jau fig sulaužys jį :gutgut
vis tik mano durna galva šiuo atveju reiktų kažko tokio panašaus į dėklą šautuvui , bet va iš ko jį suburti ...tai klausimas įdomus ... tiek , kad žiema baigėsi , nebebus ugnelės mąstymui , reik atidėt iki pirmųjų šalnų ;-var-var.
 #191103   blight
 25 Bal 2010 11:48
Na, ZILVA kaip ir sakai, meškergalį apsaugot yra tikrai svarbiausia, bet tuo pačiu ir paprasšiausia - kiši į tubą ir viskas :roll: Matosi ten bendras vaizdas pirmoj foto... Mėginau galvot kaip padaryt tą tūba sujungtą su dėžike, tad sakau kol sugalvosiu pasivežiosiu taip... Na ir kaip sakoma nėra nieko pastoviau kaip laikina :-D Žiūriu kad mane pilnai tenkina ir toks variantas - tik užmaut tūbą. Vežant šansų kad jinai nusimaus praktiškai nėra, aišku jei teisingai padedi :-D O ant jos gali dėt nors ir gražtą... O ritę apsaugot irgi reikia, labiausiai pažeidžiama jos dalis - lankelis :roll: O ir į įbrėžimus šiek teik jautriai žiūriu :-kvankt Na kaip sako kiekvienam savo ../;nzv Tiesa tą "futliarą" naudoju tik transportuojant mašinoj, o kai einu ant ledo - palieku ją mašinoj, meškerę susirenku ir nešu rankoj ;-)
 #191117   ZILVA von jurasemia
 25 Bal 2010 13:41
va čia ir ko gero yra šuo pakastas - įdomiausia būtų pats sujungimas kažkoks gudrus , sugalvojus būtų super , nes tada visą šitą sistemą galima būtų taikyti ne tik mažiukams spiningiukams , bet ir vasariniams didesniems darantis dėklus ...
...dėklą spinui iš plastikinio vamzdžio aš pasidariau , transportuot liuks , bet man norėtųsi , kad viskas būtų komplekte ir nereiktų nuiminėt ritės - čia reiktų kažkokio ritei išplatėjimo ....
...niu kas ką gali pasiūlyt ;-var-var.
 #191123   blight
 25 Bal 2010 13:59
ZILVA von jurasemia rašė:dėklą spinui iš plastikinio vamzdžio aš pasidariau , transportuot liuks , bet man norėtųsi , kad viskas būtų komplekte ir nereiktų nuiminėt ritės - čia reiktų kažkokio ritei išplatėjimo ....
...niu kas ką gali pasiūlyt ;-var-var.
Vasariniam turiu pasidaręs tokį vienadaliui spiningui tik tiesa su multiku, bet tuo pačiu principu galima ir beinercinei pasigamint... Aprašiau 3psl, pažiūrėk čia, gal pravers :roll: http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 56#p107456
 #194024   henyte
 06 Geg 2010 08:48
Gal kas matet kur butent tokiu kliju ?
Paveikslėlis
Vieninteliai cianoakrilatiniai klijai , kurie isdziuve lieka skaidrus kaip stiklas ... Pries pora metu prekiaudavo "Sanitex" , kainuodavo tik apie 30 centu , turejau viena "paklode" , pabaigiau , ir niekur as ju neberandu , isbandziau kruva ivairiu firmu kliju , visi isdziuve pasidaro balti ir kristalizuojasi , tiesa nebandziau "Loctite" , bet uz tokia kaina jie mano reikmem netinkami ...
 #194086   dima
 06 Geg 2010 12:37
henyte rašė:Gal kas matet kur butent tokiu kliju ?
Paveikslėlis
Vieninteliai cianoakrilatiniai klijai , kurie isdziuve lieka skaidrus kaip stiklas ... Pries pora metu prekiaudavo "Sanitex" , kainuodavo tik apie 30 centu , turejau viena "paklode" , pabaigiau , ir niekur as ju neberandu , isbandziau kruva ivairiu firmu kliju , visi isdziuve pasidaro balti ir kristalizuojasi , tiesa nebandziau "Loctite" , bet uz tokia kaina jie mano reikmem netinkami ...
as akropolio ermitaze seniai maciau nezinau ar bus :e:e bet jei ir tu rasi man parasyk i pm man irgi tokiu reikia ;uolrait
 #200745   Angler
 28 Geg 2010 21:03
Sweiki,reiktu pagalbos.Susiruosiau pirma karta siais metai plaukti jura zvejot,bet pradejes ruosti irankius apstulbau,isemes jurinius kotus is deklu pamaciau,kad kotu ziedeliai pasigave korozija,juos per ziema laikiau lauko sandely,bet zinant airijos ziemas dideles baimes nebuvo.Nesitikejau,kad laikant kota chexole ir dar tuboje,kad gali taip nutikti.Gal kas buvote susiduria su panase problema,ka patartumet,kaip butu galyma paciam sutvarkyti sia problema.
Gal ir i viska nusispjauciau,bet kotai tarnavo tik sezona 'viarkt
Paveikslėlis Paveikslėlis
 #200930   orangitto
 30 Geg 2010 21:50
prapursk su wd40 ir palaikyk poto nuvalyk su siursksciu skuduru, brezento kokiu gabalu. turetu nusivalyt visi brudai ir pavirsines rudys. galbut kokiu rudziu suriseju pratept neprosal :) as taip peiliuka gaivinau sulankstoma su wd, buvau palikes garaze tai visas susioksidavo sulipo pradejo rudys kibt, dabar kaip naujas :) o geriausia tai nusluostyt po zvejybos kad poto galva neskaudetu :)
 #201333   Mėgėjas
 01 Bir 2010 20:04
Turiu tokį seną DAIWA spiningą 2.18m. Prieš kokį 13 metų turbūt pirktas :) Dabar panašūs būna maximose už 15 lt. Kaip spiningas tai jis per kietas, tai naudoju retkarčiais dugninei. Galvoju gal išeitų jį patobulinti ir padaryti ale feeder'į su jautria galūne. Nupirkčiau lanksčią galūnę kokią ir pratesčiau jau esamą galūnę. Ką manot? Ar nešvaistyt laiko ir toliau naudot beždžionę?
 #201339   Wytux
 01 Bir 2010 20:15
Pamegink kazka tokio, kaip jauniu varzybose vienas pasidares- kazkas panasaus is ziemini sargeli , tik toki didesni- vasarini :)
 #201341   savas
 01 Bir 2010 20:17
Nebent is neturejimo ka veikt ar siaip rankos nieztetu. Rezultatas vis tiek apverktinas gausis, geriau damesk kelis litus prie tu, kur isleistum tiuningui, ir pasinaudok akcija shimano dabar kur vyksta.
 #201344   Mėgėjas
 01 Bir 2010 20:36
Na man reikėtų pirkt tik viršunėlę ir gal vieną žiedelį. Tos shimano akcijos tai labai gundančiai atrodo... bet retai kada dugnine žvejoju (o gal todėl retai ir žvejoju, kad neturiu normalaus feeder'io), todėl taupau pinigus geresniam botui ar match'ui. Apie rites jau nebekalbu. Bėda kai nori visko... :)
 #202655   Pelekas
 08 Bir 2010 18:19
Kur gaut Kaune gero spirito epoksidiniams skiesti, manau kad is vaistines tas tirpalas netiks :e:e , blyn ieskojau per google tai nieks napardavineja, matyt sunku su kontrabandom :lol: . Tas ruselis kur video apie kotu gamyba tai sako, kad gerai epoxi su spiritu skiedziasi, bet nesako su kokiu, turbut techniniu ar medicininiu, nezinau :roll:
 #202739   Pelekas
 08 Bir 2010 21:28
Dekui Savas, bet dabar taip iseina, kad turiu pas vidaus gydytoja eit receptuko spiritui prasyt, o priezastis - kotu gamyba :lol: :lol: . Taigi man '''bum :superšokas kazkaip :oops: ?
 #202747   Wytux
 08 Bir 2010 21:58
O kiek to spirito sunaudojat sakykim per metus ?
 #206340   AndriusK
 30 Bir 2010 22:31
o ka tuo pasiekei..?


sutrumpejo rankena, kas zymiai patogiau, bei palengvejo ir issibalansavo.;) va ir pasiekimai..
 #206456   cipaks
 01 Lie 2010 18:09
:ks> reikia pagalbos ''plot turiu teleskopini kota karpiams (brangus ir ismesti gaila) beda tokia kad 3 dalis nuo virsuneles turi iskilima pastebejau kai burbuliukas iskilo toks nerysku 2cm gal kaip sustabdyti kad toliau neskiltu ir sutvirtinti ar jau *pyp*?
 #206463   Wytux
 01 Lie 2010 19:00
Nesk kur tvarko kotus pas tave mieste ir pasakys kas ir ko galima tiketis.
 #228179   Masaidas
 23 Spa 2010 18:44
Sveiki gerbemieji.
Esu naujas narys čia.Pats mėgstu meistrauti ir netik voblerius,bet ir kitokius žūklės įrankius bei reikmenis. Na o apie voblerių gamybą arba geriau skamba meistravimą,žinau beveik viską, nes už pečių gal kokie 6 metai užsispyrusio darbo,bandymų,įvairių medžiagų,gruntų lakų,medienos.Informacijos visokios ir iš ko geriau daryti ir kuo dengti ir kaip daryti,patarsiu pasiūlysiu ir padėsiu jeigu tik noras pas jus yra.Ne viska čia skaičiau nes tiesiog laiko nėra bet klauskit ir pasidalinsiu savo patirtimi bei žiniomis.
 #228182   Ignelis
 23 Spa 2010 18:54
sveikas masaidai... ;-) idomu butu pamatyti tavo kurinius..... :gutgut 6metai nemazhai itariu kad turi kuo nustebint neviena... :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 31
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė