Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...

 #120449   Intras
 29 Geg 2009 15:45
Na matai 70 sutvarkymas, nusiusntimas ,parsiuntimas ir jau virs 100pinigu,o pats mokejau 170pinigu tai nemanau kad apsimoka taisyti,geriau tada nauja ,as galvoju paciam nekainuos daugiau nei 20lt :-D tik reikia zinoti kaip tai daryti :roll:

 #120462   Vitolis
 29 Geg 2009 16:52
Gintasas rašė:Siusk i Vilniu "Abu partneriai" Gintautui Stancikui, kainuos kazkur 70 lt.
Cia jo tel.868412434 tik labai greit nepadarys, ne bent susitarsi ;-)
Teisybe sakai Auksines rankytes turi vyruks. ;-var-var. Tik kad labai jau daug ir darbo turi. Du kart jo paslaugomis naudojausi ir abu spinai laiko iki shiol.

 #120536   cesius
 30 Geg 2009 09:33
Tanius rašė:pazysti gal? :) na nzn man ten parduotuve puiki, viska man ten padeda, papasakoja, ten ir meskerikes taisau ;-)
pazystu asmeniskai sita vyruka kuris ir Zukles klasikoj ir liepu gatvej surenka kotus ir sutvarko :!:

 #120550   Intras
 30 Geg 2009 12:31
Ne chebryte siusti niekur as jo nesiruosiu o be to y klaipeda kai pats gyvenu druskininkuose,per daug man viskas atseis,bet dekui vistiek uz pagalba. :gutgut

 #120702   Tanius
 31 Geg 2009 22:44
Kur ta zukles klasika yra? Beja cesiau primink gal kada kai bendrausi gal atsimins su nuoskauda viena larus ambery kota kury pacaniokui jaunam kokius 3-4 kartus tvarke :-D

p.s. intras kaip supratau tau bet kokia info i nauda, tai va kazkur beskaitydamas radau, galvojau gal prireikes tai uzsisaugojes linka buvau http://spiningasmuseline.eforum.lt/view ... ad20d919cc

Xrapas bus parases zemiau kaip jis tvarke kota.

 #120762   Tanius
 01 Bir 2009 12:57
oba, as jau galvojau zinau visas klaipedoi parduotuves pasirodo nifiga, net nesu ten buves :eek:

 #121412   Saugirdas
 04 Bir 2009 00:09
Na meistreliai. Iš kokio medžio geriausia daryt plūdes?
Iš kokio voblerius? :shock:

 #121420   Dziedas
 04 Bir 2009 06:56
Saugirdas rašė:Na meistreliai. Iš kokio medžio geriausia daryt plūdes?
Iš kokio voblerius? :shock:
Pludes daromos iš lengviausiu,o Lietuvoj lengviausias medis yra EGLE ir LIEPA. Bet vistek neko gero neišeis-per sunkus.O vobleram ko gero reikia tvirtesnio ...

 #126150   fatal2ty
 28 Bir 2009 14:38
Gal galite pasakyti kaip pasidaryti dekla meskerems?

 #126152   savas
 28 Bir 2009 15:22
Devetu rubu parduotuvese pasitaiko deklu golfo lazdoms. Praktiskai niekas ju neperka, todel imanoma sulaukt ispardavimo po 3 -5 litus. kiek maciau ir pats tokius turiu, ju pagrindine dalis buna 12 x 7 cm ir nuo 110 iki 120 cm ilgio (sutelpa iki triju meskerykociu).virsutineje dalyje buna isiutas uztrauktukas, sone - reguliuojamo ilgio dirzas. Praktiskai gatavas deklas, tik prie virsaus gan didelis isplatejimas golfo lazdu galvoms ar kaip jos ten vadinasi. Todel reikia isardyti virsutine dali, tik atsargiai nepazeidziant audinio ( siulas po siulo ), iki tos vietos kur prasideda isplatejimas. Uztrauktuko nuardyti nereikia. Tada ta placia vieta nukerpam is abieju pusiu , kad gautusi tiesi linija pagal deklo ilgi. Nukirptas dalis galima prisiuti prie deklo virsaus, kad dar pailgint ji, nes likes neliestas uztrauktukas gaunasi ilgesnis uz istiesinta dekla (pailgejimas gaunasi apie 10 cm). Belieka viska graziai susiuti atvirkstine tvarka nei buvo ardoma, jei yra siuvimo masina - darbas isvis paprastas, as deja kankinuosi su adatele. rezultatas vertas ideto darbo - gaunasi patogus , estetiskas ir pigus daiktas. Ant paskutinio mano deklo net uzrasas SALMING buvo :-D

 #127230   Saugirdas
 02 Lie 2009 11:45
Sveiki gerbiamieji.
Patarkit, kaip geriausia pasidaryt sukriukiai lapelį :?: Nes kiek bedariau nej vienas nedirba. :roll:

 #127232   okuma
 02 Lie 2009 11:50
nu cia jau grynai mechanine trintis kalta bus....tigi baika islankstyt atatinkamai,kad dirbtu,suktusi....

 #127235   cesius
 02 Lie 2009 11:53
Gali but ir ne lapelyje esme, o asyje po lapeliu, ji neatstumia lapelio nuo asies ir del to nedirba :roll:

 #127252   Saugirdas
 02 Lie 2009 12:38
Pats pagrindas yra nuo senos sukriukės kurią parduotuvėje pirkau. Ir ji puikiai dirbo. Tik kad lapelis kažkaip sugebėjo linkti. Tiesinau ir truko. Dabar noriu naują lapelį dėt, tik kad neatitaikau.
 #160926   Sukriuke
 21 Gru 2009 08:51
Laba is ankstaus ryto :) ,nutariau parodyti savo gamini poledines zukles deze.
Vienai dezei reikes 5 cm storio 1.5 lapo kieto pustplascio,as naudojau Styroduro gamini 15 lt lapas,pigiau iseina daryti dvi dezes nes neismesit puse lapo lauk,ta prasme dviese darant reikes 3 lapu,montaziniu kliju kaina 7-10 lt priklauso kokius pirksit,as emiau SUBFLOOR LIQUID NAILS gamini,bijojau kad neklijuos bet sukabina tikrai ispudingai,is baldines furnituros parduotuves reikes baldiniu kuoliuku kaina 0.04 lt vieneto,as panaudojau 28 kuoliukus ir manau daugiau ir nereikia,tai va pradziai tiek
1.Pirma pasigaminame dugna,atsimatuojame nuo krastiniu 2.5 cm ir visa apsibreziameten darysim skylutes kuoliukams,kad butu per viduri,i skylutes lasiname montaziniu kliju,ikisame kuoliukus,istraukiame minute palaukiame ir vel galutinai sukisame ir paliekame pusei valandos dugna ramybeje,skylutes dariau su ikaitintu varztu mazesnio diametro,gavosi labai geros skylutes kuoliukams, kuoliukus pirkau 10*50 mm diametro.
Paveikslėlis

kuoliukus visada darau taip, viena 3 vnt eile i maza sienele.kita puse i didele del gero surisimo
viduje isifrezavau grioveli atskiram skyriui,Dezes ismatavimai:Stogas ir dugnas 54*27,didieji sonai 54*30,,Mazieji sonai 30*17,po naktinio dziuvimo deze jau padaryta liko stiklo audinys ir dazymas.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
O cia jau pagaminta deze is priekio ir sono
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Sunkiausia buvo pagaminti dangti,jo pjaustymas turi buti atsargus po truputi,prisveiciant su svitriniu,gavosi taip.
Paveikslėlis
Cia dizas kuri klijavau per dugna,ir dar papildomai susukau su samariezais(Blusom)
Paveikslėlis
O cia prikolijuotas prie sono,susuktas su samariezais,ir prie klijavimo galo susukau su varztais ir dviem plokstelemis,ir dabar dirza isplesti sansu nebera,nebent su visa puta sulauzysi
Paveikslėlis
O cia tvirtinimas is vidaus,tos ploksteles kurios tikrai nemaiso,o del tvirtumo dar ir padeda
Paveikslėlis
O cia kaip matome taip laikosi dangtis
Paveikslėlis
O cia vataip sudeti mazi vyriukai,truputi bijojau del tarpu,bet siek tiek pasveitus,palyginus suejo kampiukai su dangciu graziai tarpu nerasta
Paveikslėlis
O dabar pasakysiiu ka daryt kad nesugadinyumet putos,pas mane epoksidke bandymu keliu ede polistirola tai ji gruntavau emaliniais dazais kad neestu,po to nutepiau epoksidke ir klijavau stiklo audini,zinot tokius stiklo tapetus,puikiausia tiko,o ant virsaus vel epoksidke,nepamirskite susimaisyti su kietikliu :tia-tau
Taip atrodo dugnas po epoksidkes ir stiklo audinio
Paveikslėlis
Is kito sono epo + stiko audinys
Paveikslėlis
Svorio testas su mano merginomis ;-var-var.
Paveikslėlis
deze nudazyta,bet dar reikia dazo kurio turiu,ir pritvirtintas dirzas
Paveikslėlis
Dirzo tvirtinimas
Paveikslėlis
Ir pagaliau tvirtinimas savo kotams, pincetams,ir zirklems
Paveikslėlis
Del dazymo nekreipkit demesio dar dazu truksta bet nespejau jau,siaip as purskiau su aerozoliniais pigiais dazais,bet reikes dvieju bonkuciu jei negruntuosite purskiamu gruntu,as negruntavau,jei su gruntu uztek vienos,kad ir ka darytumete klijai ir t.t reikia pasibandyti ant atraizos kad medziaga nereaguotu su polistirolu ta prasme neestu,na ir jusu papeikimai komentaraiir klausimai kas neaisku.
 #161062   Ignelis
 21 Gru 2009 20:05
sita puta kuria sukriuke panaudojo dezes gamyboje, yra naudojama statybose, pamatu apshildymui. ji daug atsparesne, kietesne, stipresne ir tik isek tiek sunkesne uzh iprasta burbuline puta... ;-) manaui jei ant dezes nezadi sokinet/stovinet ir sveri iki 100 galima drasiai ja dariti ish 3cm skersmens sieneliu... ;uolrait
 #161069   Bratka
 21 Gru 2009 20:31
Skridzai jei mesunku pamatuok savo dezes steraduro stori,man rodos kad gamyklines dezes is 2cm storio
 #161071   Sukriuke
 21 Gru 2009 20:35
Skridžas rašė:Nu velniškai geray padyrbėta,super :gutgut Aš nusipirkau tokia taše ir ten vyduje polistyrolinė dėžė,idėta,tey kai manio suluš žinosiu pas ka kreiptis kad padarytiu amžyna :grin:
Jei reikes tai padarysiu bet nesunku ja padaryti.
Tamukas kokiu budu ji man turejo tirpti?
 #161072   Sukriuke
 21 Gru 2009 20:38
Ignelis rašė:sita puta kuria sukriuke panaudojo dezes gamyboje, yra naudojama statybose, pamatu apshildymui. ji daug atsparesne, kietesne, stipresne ir tik isek tiek sunkesne uzh iprasta burbuline puta... ;-) manaui jei ant dezes nezadi sokinet/stovinet ir sveri iki 100 galima drasiai ja dariti ish 3cm skersmens sieneliu... ;uolrait
Ignelis esi velniskai teisus
 #161074   Skridžas
 21 Gru 2009 20:42
pas mane 2,5 cm bet padaryta teip atgrabnai kad man ja po pirmo transportavimio reikėjio biški sustiprinti ir paremuntuoti :ruko Dabar sakau nuspirksiu to toko pilko skočio,tas tey dal;ikias viskia klijuojia,ir teyip geray pora kartu apsuksiu..
 #161122   Sukriuke
 22 Gru 2009 08:57
orangitto rašė:jei ne paslaptis kiek atsiejo finansiskai ta deze? :) plastmasine kainuoja 70lt sveria manau irgi panasiai :)
kazkur 50-55 lt :)
 #161126   Sukriuke
 22 Gru 2009 09:04
Edošius rašė:Man iki pilnos laimės tai dėžėi trūksta minkštesnės "kėdės" :roll:
Man taip pat edosiau ''plot ,tokiu minciu yra galvon kilusiu,gal realizuosiu,ir manau uz 55 lt tokioss dezes niekur negausi cia organito atsakymas.
 #161127   Bratka
 22 Gru 2009 09:07
Edošius rašė:Man iki pilnos laimės tai dėžėi trūksta minkštesnės "kėdės" :roll:
ziurin kokia tavo deze,as kai pats dariausi fanierine tai dejau paralona ir aptraukiau dermantinu,jau kokia 9 ziema :gutgut
 #161129   Edosius
 22 Gru 2009 09:16
Bratka rašė:ziurin kokia tavo deze,as kai pats dariausi fanierine tai dejau paralona ir aptraukiau dermantinu,jau kokia 9 ziema :gutgut
Tai žvilgtelk puslapiu aukščiau, pamatysi sukriukės šedevrą :gutgut
 #161138   Sukriuke
 22 Gru 2009 09:39
Ignelis rašė:o kaip ta putplastipjaustei..? mandrai su styga kokia karshta? ar savo kokiu budu... ;-)
Nu tu ir gudrus jaunas bet labai teisingi ir pastebejimai ir klausimai,atsakysiu dabar turiu draugu kurie turi badu imone supjausciau ant stakliu kur pjausto baldine plokstesu ja tiesiai ir lygiai nupjauna.
 #161147   giedriuzzz
 22 Gru 2009 10:38
Kabangi as darausi tokia pat deze, tik niekaip negaliu uzbaigti :roll: Tai as ta putplasti pjausciau paprasciausiu medzio pjukleliu tik smulkiais dantukais. Putplastis kietas ir pjaunant jis nei kiek nesigadina. Aisku krastelius su svitriniu popieriumi truputeli apsveisti teko. bet pjaustant kruopsciai ir neskubant puikiai susipjausto ;-)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 31
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė