Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...

 #672704   Diuks
 11 Rgp 2016 22:52
Labai nusivyliau Šilainių turgelio žuklės parduotuve Kaune. Pardavė brokuotą Mistrall spiningo kotą. Lūžo jau per ketvirtą vietą, nes vis dar buvo viltis kotą susitvarkyti 'viarkt
 #672735   inf
 12 Rgp 2016 09:23
I turgu tikrai ne pradedantiesiams eiti, ten maudo ir kabina makaronus kaip reikiant, o kas blogiaisia labai skuba parduoti. Galima ten rasti aisku geru daigtu ir platu pasirinkima gera kaina, bet tik kai zinai ko nori. O su patarimais.. ten visgi turgus. Sakysit ant konkurentu varau? Nevarau, o tik sakau realia situacija.
 #672737   arta777
 12 Rgp 2016 10:00
Supratau,kad kalba apie ne apie brolių kromelį,o kioskelį giliau,kur Arvydėlis kažkada dirbo.Nežinau kaip dabar,bet anksčiau,kol Kaune gyvenau ir pakakdavo vidutinio lygio žūklės reikmenų,tas kioskelis man buvo vos ne nr.1.Nieks nieko nebrukdavo,nieks nevažiuodavo per ausis.Ten pirkęs Mistralio telemačą,dar spiną,trejetą ričių.Apie aksesuarus,smulkmenas nė nekalbu.Visąlaik normaliai paaiškinta būdavo,pasiūloma pasirinkt,o neradus ko reik,atsisveikindavo su šypsena.Abu meškerykočiai normaliai atitarnavo nemažai metų,tada žvejojau daug daugiau.Taigi tikrai,anuomet,liežuvis neapsiverstų to kioskelio vadinti turgaus lygiu.Nežinau kaip dabar.
 #672738   upinis
 12 Rgp 2016 10:02
inf rašė:I turgu tikrai ne pradedantiesiams eiti, ten maudo ir kabina makaronus kaip reikiant, o kas blogiaisia labai skuba parduoti. Galima ten rasti aisku geru daigtu ir platu pasirinkima gera kaina, bet tik kai zinai ko nori. O su patarimais.. ten visgi turgus. Sakysit ant konkurentu varau? Nevarau, o tik sakau realia situacija.
Nieko neturiu prieš inf nei prieš jo dažnus pasisakymus forume.
Bet šįkart matau ryškų tendencingumą. Jo pačio žodžiais: "varymą ant konkurentų".
Mano akimis dažnai "maudo ir kabina makaronus" ir turguje ir parduotuvėse. Kur dažniau? Reikėtų patyrinėti, surinkti statistiką ir tada kalbėti.
Viskas priklauso nuo žmogaus - pardavėjo.
Pavyzdžiui aš jau eilę metų sėkmingai apsipirkinėju gerą vardą tarp žvejų turinčioje parduotuvėje, kurios pardavėją įsidėmėjau kažkada seniai, kai dirbo dar Gariūnuose.
Ir įsidėmėjau tik iš gerosios pusės.
Žinoti ko nori, labai naudinga ir einant turgun, ir einant parduotuvėn. Visur gali užsišokti...
 #672978   Vytenisnl
 15 Rgp 2016 00:36
inf rašė:As apie brolius kalbejau. Pats gi pas juos apsipirkdavau, jie ir zuklys man tapo pvz kaip dirbti nereik. Turiu savo nuomone tokia ir nebijau jos sakyti.
Ponas, tikslumo dėlei jūs bendrai apie turgų parašėte. Ar savo teksto negebate perskaityti?
 #673005   arta777
 15 Rgp 2016 10:10
Aš tai pagal Mistrall produktą pasiorentavau :-D Būtent tam gilesniame kioskely,vos ne viskas...Mistrall.Na,o broliai...Nu broliai :grin: Aukšto juodo,tai nė per kur,o su storu viskas man ten gerai būdavo.O kai apsipirkinėdavau tik pardėse,tai brolių nuolaidos,tikrai vienos iš geriausių buvo.
 #679247   Shtulas
 18 Spa 2016 21:26
Gal kam pravers kažkiek...
Žodžiu šiandien klaidžiojau po Gariūnus ir užmačiau tokį retą bei, man asmeniškai, dar niekur nematytą dalyką. Gariūnuose yra vieta, kurioj pardavinėja chebra atskiras kotų dalis. Kadangi buvo vėsoka ir ne to aš ten atvažiavau, tai labai ir nesigilinau kas ten kaip. Kiek teko, užmetus akį, pastebėt, tai kainos nuo 18€ iki 30€. Dalys vidurinės arba viršutinės (su rankenom nemačiau), įvairių diametrų, galbūt fyderiniai, matchiniai, spininginiai pagaliai. Kokybės, brandų ir pnš. nenagrinėjau, bet pasirodė, kad gamintojas vienas, greičiausiai kitaicas.
 #681553   Kairys
 13 Lap 2016 19:12
Ar tik nebus, kad teks vartoti kartinį laiką, t.y. "vadinome"? Tame pastate, kur buvo statybinių prekių parduotuvė "Statau", "Esmeros" rimtas kampas, "Promarine" irgi vietą turėjo, dabar daromas rimtas remontas, atsidarys hyper norfa, o senųjų gyventojų nesimato... Gal tik laikinai dingo, gal irgi patalpas tuo pačiu tvarkosi, o gal ir kur kitur išsikėlė... Jei taip, būtų įdomu žinoti, kur. :ks>
 #681559   Kairys
 13 Lap 2016 20:16
Iš šono atrodo, kad viskas kaip buvę, tik Hyper norfos iškaba atsiradusi, bet dar neapšviesta, tai ir nekrenta labai į akis. Statybinis bardakėlis tik viduje matosi, o lauke beveik kaip buvę. Pats prieš savaitę pokyčius pastebėjau, kai sugalvojau į Esmerą užsukti, bet tik žmones su šalmais sutikau. 'viarkt
 #681578   Rapolas
 14 Lap 2016 08:00
Patikslinsiu informaciją...
Esmera visai "nesumenko" ,o.. tiesiog ,pirmame aukšte vyksta baisuliniai:D remonto darbai ir Esmeros plotas yra "užkonservuotas" laikinai nuo dulkių. Jie turi atskirą kambariuką, įėjimas iš šoninės (ne fasadinės) pusės (ir ten paklauskit, jei ieškosit- pasakys). Prekes jų galit rasti Maxima bazėj ir kituose market'uose.
Man reikėjo kelionei sudedamo Gamakatsu spiningiuko (4/5 dalių), tai penktadienį nuvažiavau, gražiai paprašiau ir per pusdieny surado, paskambino poto, nuvažiavau ir nusipirkau ;)
Taip kad, viskas ten pas Esmera gerai, atsinaujins ir bus da geriau nei buvo ;-)
p.s.: esu labai patenkintas jų požiūriu į klientą :gutgut
 #681588   arta777
 14 Lap 2016 09:26
Dėkui Rapolui,daba ramu :-D Ne pasmalsaut,o rimčiau apsipirkt,jei atvirai,yra tekę vieną sykį ten.Tai ir man patiko politika ''plot Tiesiog nepatinkant parašytai pinigo išraiškai ant prekės,buvo pasiūlyta.....kalbėt,daugiau.Pakalbėjom,patiko,išsiskirstėm ;-var-var.
 #681602   Kairys
 14 Lap 2016 14:20
Rapolai, dėkui už patikslinimą. :) Vis tik artimiausia žūklės parduotuvė, tai gerai, kad niekur nepabėga, kartais ko nors prireikia netikėtai, o kai kada tik akis paganyt norisi. Pernai va, tiksliau šiemet sausį, kai prisiminiau galų gale žieminę žūklę, matilių reikėjo, gavau. :)
 #681610   Rapolas
 14 Lap 2016 16:38
Nėr už ką ,vyručiai :-D forumas ir skirtas pasidalint informacija ;)
Aš pats į Esmerą karts nuo karto (iš darbo pro Siemens'o areną prasuku) ,ypač kai prisireikia Gamakatsu kablių ir džig-galvučių, nu arba iš SPRO asortimento žūklės prekių ,ypač ekonominės klasės.. Va dabar neužilgo vyksiu pailsėt į šiltus kraštus, tai prisireikė trumpo spiningiuko, kad į lėktuvo saloną galėčiau tašėj įsinešt.. Investuot daug nesinorėjo, tai išgelbėjo ESMEROS vyrai (ir moteris) :-D Gamakatsu AKILAS penkiadalis 5-30g jau guli mano "bagažnike" pasiruošęs skrydžiui :gutgut :-D
 #681621   PeVilius
 14 Lap 2016 18:13
Rabasas(GoFish) parduotuvė Kaune. Apsitriochines plūgo rankena. 30% nuolaida buvo gal 3 prekėms, kurios voliojasi nuo atidarymo. Daugiau 30% nuolaidos niekam...Tegul džiaugiasi, kad iš toliau atvažiavę potencialūs pirkėjai nepaskandino jo tame šudbaseinyje kartu su jo pavadėliais.
Prikabinti failai
Untitled.jpg
 #681752   Mike
 16 Lap 2016 12:53
Pasakyme, kad "30% nuolaida buvo gal 3 prekėms, kurios voliojasi nuo atidarymo. " lygiai tiek pat melo kaip ir parduotuvės reklamoje, kad "visoms prekėms 30 proc. nuolaida". :-D
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė