Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...

 #19827   Edosius
 05 Sau 2007 15:04
tuomahaukas rašė:Abiems po kuolą iš aritmetikos- ten 12 aukštų namas :!: :lol:
P.S. Jeigu ką, pard. tel. 8 5 2441410. Adresas: Erfurto g. 10.
Ačiū už teisinga ir išsamu adresą! ::liux Reiks apsilankyt, oi ne reiks o teks apsilankyt ../;nzv

 #20105   Agis
 07 Sau 2007 21:58
Manau sitoje temoje tiks.Klaipedos parduotuvese siam stintu sezonui pasirode naujos blizgutes.Jos laselio formos, viena puse fosforine, kita raudona su akelia.Siaip jos gana pasiteisino, nes kimbant mazai stintai didesne galimybe pakirsti.Beda tame, kad po keliu valandu zvejybos viskas nukrenta ir palieka kabliukas su plokstele.Taigi norint, kad viskas laikytu ilgai reika matyt is karto palaikyti vandenyje, kad atsiklijuotu, o po to susiklijuoti su normaliais klijais.Pabandysiu susizinoti kas jas gamina ir paskelbsiu viesai.Mano draugui irgi tas pats variantas atsitiko :evil:

Paveikslėlis

 #20117   Donis
 08 Sau 2007 00:46
:lol: ir mes tokiu turim,reikes pasidometi kieno jos :twisted:

 #21174   Magnumas
 18 Sau 2007 22:08
iki kelintos valandos darbo dienomis dirba "Laikas Zvejoti" parduotuve Savanoriu pr. prie Rimi?

 #21175   spiridonas
 18 Sau 2007 23:50
www.google.lt -> laikas zvejoti savanoriu rimi-> susirandi atsakima.....

 #21176   Magnumas
 19 Sau 2007 07:13
aciu...jie vis dar nesugeba susikurt puslapio

 #21211   tuomahaukas
 19 Sau 2007 12:39
A kam jis reikalingas ? :roll: Pažiūrėk kiek parduotuvių Vilniuje turi savo saitus ir kiek iš turinčiųju info/ pasiūla atitinka tikrovę/ pasirinkimą ;-)
Čia iš kolegų puslapio, tikiuosi nesupyks (visada info tikslink -:tel- - sutaupysi pinigų :-car ):
http://zvejokliai.zvejotakas.lt/index.p ... &Itemid=41

 #21217   Vegys
 19 Sau 2007 13:05
Tuomahaukai, nesutinku su tavim. As manau kad puslapis butu reikalingas. Aisku, tik reik darbo idet (ir pastovei), kad info butu sviezia / pilna. Deja, kol kas tokio puslapio LT dar neuztikes (gal per mazai ieskojes). Tokie kaip Romados (mazas asortimentas) arba Rovanos (be kainu) - aisku kad niekam nereikalingi. Geriausia ispudi gal Fanatiku puslapis paliko. Nors ir ten dar dirbt ir dirbt ....

 #21238   Magnumas
 19 Sau 2007 15:24
aciu, Tuomahaukai

 #21263   tuomahaukas
 19 Sau 2007 20:35
vegy, tokiu atveju turi būt atskiras etatas, kuris irgi nelabai tikslingas :twisted: . Paprastai neužsako iš vieno gamintojo vieno modelio po 20 masalų + nieks po darbo daug nesikruš su info atnaujinimu. Taip, fanatikai neblogai atrodo, bet patikėk manimi- aš gyvenu nuo ~10 min. kelio ir kas antrą dieną pakeliui inkišu savo nosį ten- asortimentas toli gražu ne toks, koks saite. Voblos "Dorado" ne visos, kasdieniam atnaujinimui nieks nesėdės, priedo pats matei kiek ten visko, ko nėra www. ;-)
Vnž. per internetą niekada neieškau info, o sėdu ant -:tel- , kai reikia kažko konkretaus.

 #21420   Mike
 22 Sau 2007 12:38
Čia iš Romados puslapio:

Nuolatiniai gerų kainų ir nuolaidų pasiūlymai!

Pirkite mūsų @-parduotuvėje daugiau nei 99 Lt. ir gaukite metinę 5% nuolaidos kortelę, kuri galioje visosia Romados parduotuvėse ! Perkant už 499 Lt. gaunate 10% nuolaidos kortelę. Perkant už 999 Lt. gaunate 15% nuolaidos kortelę. Perkant už 1999 Lt. gaunate 20% nuolaidos kortelę. Nuolaidų programos ROMADA. Taisyklės (galioja šiose parduotuvėse) : Vilniaus parduotuvė, Mindaugo 14b, šalia Maximos, Tel. +370 5 2603539. Klaipėdos parduotuvė, Boštų 8-10, Tel. +370 46 493702. Klaipėdos parduotuvė, Šilutės pl. 40, šalia Medijos, Tel. +370 46 340990. Šilutės parduotuvė, Seno Turgaus aikštė 7, Tel. +370 44175039. Šiaulių parduotuvė, Stoties 7-1, šalia Stoties, Tel. +370 41 521500. Kupiškio parduotuvė, Žekonio 1, šalia turgavietės, Tel. +370-459 52500. Panevežio parduotuvė, Marijono 27, Tel. +370 45 581255.Ukmergėje parduotuvė, Gedimono 6, Tel. +370-340 44402 . UAB „Romada“ pasilieka teisę keisti nuolaidų programos ROMADA taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi kortelių turėtojams. Nuolaidų programa ROMADA netaikoma, kai už prekes atsiskaitoma dovanų kuponais, arba Romada dovanų čekiais. Nuolaida į grynuosius pinigus nekeičiama. Nuolaidų programa ROMADA taikoma tik galiojančių ir aktyvuotų kortelių turėtojams. Nusipirkę prekių už nurodytą sumą ar daugiau užpildo specialią anketą. Prie anketos prisegamas kasos čekis. Anketa atiduodama pardavėjui. Koretelė bus aktyvuota Romada sistemoje. Nuolaidų kortelė gali būti pakeista didesne nuolaidų kortele jei nuolatos pirksite Romados prekybos tinkle. Kas 3 mėn. bus peržiurėtos jūsų nupirktų prekių sumos, pagal jas bus nustatoma ar jums suteikti didesnes nuolaidos kortelę. Akcijų metu nuolaida akcijinėm prekėm netaikoma. *Pirkėjų skundai ir pretenzijos priimami tik pateikus pirkimo kvitą ir kortelę. Prašome kreiptis į parduotuvės Vedėją . *Papildoma informacija suteikiama Romada informacija , el.paštu:info@romada.lt, telefonu (8~46) 342916 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.).

Žiūrėti kur pajuodinta.

 #21421   tuomahaukas
 22 Sau 2007 12:52
Jeigu aš turiu pvz. "Fanatikų" nuolaidų kortelę- tuo metu esančioms akcijinėms prekėms kortelės nuolaida neprisipliusuoja !nea!
Viskas normalu :donknow'

 #21422   saciokas
 22 Sau 2007 12:59
Mike mano durna galva visiskai naturalu, kad akcijos metu nuolaidos netaikomos, taip kad nera tikslo nervuotis :grin: svarbu, kad bent kazka padare. Susimesim po keliasdesimt litu ir pasiimsim kokia nors kortele

 #21423   Xrapas
 22 Sau 2007 13:27
Daug kas priklauso nuo to, kaip sugebėsi susitarti :-D
Visai nesenai vykusios akcijos Dragon kotams metu akcijiniam -30proc. kotui dar gavau 15 proc. nuolaidą turimai kortelei. Aritmetika gavosi tokia: kotas iki akcijos- 369 Lt, akcijos metu- 258 Lt, pirkau už 219 Lt. (Kotą pirkau draugui, pats tokį, pirktą už 340 Lt :evil: turiu)
Gali būti, kad truputį apsiriko pardavėjas (nors tvirtino, kad "vsio po zakonu"), todėl koks kotas ir kokia parduotuvė atskleisti nenoriu :roll:

 #22453   tuomahaukas
 01 Vas 2007 21:15
"Rovanoje" :gutgut sistema:
Perku trūklio lervų. Porcija- 4 Lt. Mano dėžutė standartinė, vienos porcijos. Porcija visada kaip porcija būdavo... a pas juos per didelė gaunasi , nelezet :!: :lol: Prašau kad nesikruštų ir duotų pusę porcijos už 2 Lt. Po pusę porcijos- !nea! , nepardavinėja, toks šeimininko ;-read!
Nu :-kvankt (arba kažkokia nauja marketingo forma :lol:)

Tiek "senukų banginio" rovanoje, tiek akropolyje razrinkau 3 vnt. balalaikų- nichrena nei viena ritelės nesuka padabnai, fanatikuose tas pats, senukuose irgi. Po bendro 6 vnt. išpakavimo/patikrinimo/ supakavimo spjoviau į šitą reikalą.
Arba totaliai brudo šimet užvežė, arba man "pasisekė" užtaikyt :lol:

 #22454   Tadas
 01 Vas 2007 21:22
balalaiku kad normaliai suktusi ir man nepavyksta rast net nzn jau kur beieskot :shock: cia gal kanors galetu patart zvejai kurie dalyvauja poledines sportines zukles varzybose? :roll:

 #22465   spiridonas
 01 Vas 2007 22:48
Nu cia naujiena pranesiai :-D , as tai po 3lt juos(matyliukus) pardavineju
na nebent kazka per paskutines dvi dienas pakeite. :roll: matai tuomohaukai parduotuveje naudojama kompiuterine programa kuri neleidzia parduoti puse meskeres, puse pludes, puse rites arba puse motyliu porcijos bei puse slieku dezutes ar opariku. yra tam tikras koda ir ji surinkus kompas automatiskai meta kaina. siu atveju tau gali ideti puse porcijos bet moketi vistiek reiks kaip uz visa.
na bet jei porcijas padidino ir sukele kaina tai gal ir negerai :roll: . reiks viska issiaiskinti.

del balalaiku:
.. nu mlia, aciu gyvenanciam virsui, kad toks tuomohaukas negyvena KLP ir kaip nepazistamas klientas nesilankosi musu parduotuveje :lol: (nors panasiu yra) ,



siaip kiek as turiu balalaiku (9) visas siek tiek reikejo pritrinti ir patiuninguoti. kalbu apie tas geltonas, melynas, morkines, zalias is poliplasto su juodu strypeliu, papildoma spulyte ir pridedamomis kojelemis, kurias visas ismetu lauk..

 #22473   mantesas
 02 Vas 2007 07:54
na balalaikas naudoju geltonas tradicines ir tikrai nesiskundziu jos man kazkaip nestringa ir sukas normaliai nzn as ju netgi po 4 lt gavau pernai pirkt

 #22474   Tadas
 02 Vas 2007 07:54
o kaip tu tiuninguoji jas :?: su svitriniu poprium lygini spulyte kad sklandziai ir be uzsrtrigimu suktusi? :roll:

 #22482   spiridonas
 02 Vas 2007 08:25
mantesas rašė:na balalaikas naudoju geltonas tradicines ir tikrai nesiskundziu
tai ir as jomis nesiskundziu, tik vat spalvu gama naudoju ivairesne tam kad atskirti valo stori. tarkime ant morkiniu balalaiku uzbubintas 0,06-tukas, geltonu- 0,08, kokios zalios 0,1 ir pan. galima aisku ir rasyti numerelius ant balalaiku krastu, bet kaip tais man taip patogiau, kiekviena balalaika is apsitrinimo jau pazistu :-D

 #22487   tuomahaukas
 02 Vas 2007 08:35
spiridonas rašė:del balalaiku:
.. nu mlia, aciu gyvenanciam virsui, kad toks tuomohaukas negyvena KLP ir kaip nepazistamas klientas nesilankosi musu parduotuveje :lol: (nors panasiu yra)
Nu matai, yra 2 variantai:
žiūrėt vietoje ir konstatuot kad šūdas (arba ne),
nusipirkt ir tai konstatuot namuose. Po to vėl važiuot į parduotuvę ir krušt pardavėjui smegenis: "kas, kodėl, noriu gražint" ir t.t.
Kurį pats pasirinktum :?:
Neturiu didelių pretenzijų balalaikom, pirktom užpernai. Kiek pašlifavau ir viskas OK.
O šiose matau kad į putplastį kreivai įsabačinti plast. varžtai, ant kurių užsideda ritelės, priedo plastmasės pagrindas yra išlindęs... bandyk šlifuot kiek nori, visvien :!fig! :neutral:

 #22488   Gintasas1
 02 Vas 2007 08:40
O tai ka jus chebrite kiekvienais metais perkate naujas balalaikas :shock:
o pereitų metų metate lauk :( net įdomu pasidarė :?: Pas mane balalaikos jau trejetas metų ir nieko laiko :lol:

 #22492   spiridonas
 02 Vas 2007 09:14
... man labai patiko vieno jau gerokai pagyvenusio zmogaus pokalbis parduotuveje su anuku.. pribega anukas ir sako:
-seneli, ten anoje parduotuveje maciau gera parkeliu (ar tai kazkokiu paisikliu) rinkini! jis nedaug tekainuoja... ar nupirksi!?
o senelis ir sako:
Domuk, geros prekes (pabreze), uz maza kaina niekada nenupirksi ! Gera preke turi kainuoti daug..... nezinau, bet sie zodziai labai isimine man.
vat mane labai glumina tokie pirkejai kai perka tarkime meskere uz 24 lt ir klausia kiek kilogramu ji gali iskelti, ir ar nesulus? tuomahaukai, patark ka tokiems atsakyti? ( jokiu budu as nepriskiriu taves siu klientu grupei , kiek isivaizduoju tu pagal mano suskirstyma esi kitoje klientu grupeje :-D )

 #22493   spiridonas
 02 Vas 2007 09:16
Gintasai, ne kiekvienais, ale laikas nuo laiko pasipildau po viena ar dvi per metus :roll:

 #22495   Gintasas1
 02 Vas 2007 09:32
Nori pasakyti kad jos taip greit nusidrožia :shock: ar tiesiog jau visai nebedirba kaip norisi, nes pas mane yra jau seniai pirktų ir dar visai nieko dirba :?

 #22526   tuomahaukas
 02 Vas 2007 21:53
Tai į sveikatą ir ilgiausių joms metų, jeigu dirba :!: (čia be ironijos)
Pvz. šiandien ant tvenkinio valas išėjo iš babynos, išėmiau ją ir kaip dundukas pamiršau tarpinę į duntis insdėti- tarpinė pliumpt undenin (čia apie tą "sport" balalaiką kalbu). Pvz. rytoj važiuočiau žvejot ir nėr ko kujamudijom- rukamudijom namie užsiiminėt: grįždamas marš prie parduotuvės, pirkčiau "sport" balalaiką, o dėl tos be tarpinės galvosiu laisvalaikiu ką prisabačint.
P.S. Beje, vilniečiai, gal turit info kur "sport" balalaikos (arba ukrainietiškos) parduodamos :?: :lol: Aplink mane nėra, vakar buvau apskambinėjęs keletą parduotuvių - !nea!

 #22547   Gedasas
 02 Vas 2007 22:30
Gintasas rašė:Nori pasakyti kad jos taip greit nusidrožia :shock: ar tiesiog jau visai nebedirba kaip norisi, nes pas mane yra jau seniai pirktų ir dar visai nieko dirba :?
aš irgi senų neišmetu, dirba pas mane jos gerai, dasiperku kelias tik dėlto, kad vienos skirtos su įvairiais valų storiais žvejot, kitops tik su plūdinių nastroike, spiningėliai ešeriams ir stintoms...

 #22552   Tadas
 02 Vas 2007 22:38
as irgi noreciau ysigyt sportine balalaika :roll:

 #23307   tuomahaukas
 06 Vas 2007 10:58
"Rovanon" užvežė
Paveikslėlis (~11 Lt) ir Paveikslėlis (~14 Lt)

 #23316   Tadas
 06 Vas 2007 14:25
nu ir kuom sitas valas jau toks gerai?gal galit papasakot? :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė