Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #659851   Susidegink
 01 Bal 2016 22:03
Paskutiniu metu teko apsilankyti ir įsigyti prekių iš keleto žuklės parduotuvių ir e-parduotuvių. Ankščiau nesu pirkęs internetu tai labai neteiskit, kad neatlikau keletos logiškų veiksmų. Kitą kart butinai prieš užsisakydamas paskambinsiu ir pasiteirausiu ar turi ko man reikia. Taigi apie mano patirtį:

1. http://www.gelezinislydys.lt - e-parduotuvė.
Užsisakiau spiningą antradienį, iškart gavau el. laišką apie užsakymo patvirtinimą. Neilgai trukus man paskambino iš parduotuvės, pasakė, kad spiningo dabar neturi ir pasiteiravo ar galiu palaukti dvi dienas iki ketvirtadienio. Man toks variantas tiko. Kadangi parduotuvė mieste kuriame gyvenu nutariau, kad spiningą pasimsiu pats (nors siuntimas ir buvo nemokamas). Taigi nuvažiavau, apžiūrėjau, viskas patiko, pats pardavėjas labai malonus. Tikrai jokių priekaištų neturiu ateityje dar tikrai čia apsipirkinėčiau.

2. http://viskaszvejui.lt e-parduotuvė.
Užsisakiau ritę. Jokių žinių į el-paštą apie mokėjimo patvirtinimą ar prekės užsakymą negavau. Paskambinau, pasakė, kad dabar ritės neturi, gaus šią savaitę arba sekančią. Bendraujant jautėsi, kad nenori su manim kalbėt, vos ne kam tu čia dabar skambini juk viskas čia normaliai vyksta kaip turi būt. Po savaitės atkeliavo mano ritė, viskas su ja buvo gerai. Apibendrinant: užsakymai vykdomi tik užsakytos prekės gali tekti palaukti, o jeigu nori sulaukti bent kokios informacijos apie savo užsakymo vykdyma turi skambinti. Asmeniškai nepatiko, daugiau čia nieko nepirksiu.

3. Vilniaus "Salmo".
Kažko paklausus apie prekes nieko nežino, naujos prekės atkeliaus kažkada. Paklausus patarimo siūlo kuo brangesnį daiktą pirkt, nes pagal juos kuo brangesnis tuo geresnis. Realiai kažkokių smulkmenų įsigyt jei puikiai žinai ko pačiam reikia įsigyt gali ir pasirinkimas yra nemažas, tačiau konsultuotis čia jokiais klausimais nepatarčiau.

4. Buvusi "Romada" Kalvarijų g. 168, Vilniuje (atleiskit nepamenu kaip dabar vadinasi).
Pardavėjas kogero iškalbingiausias kokį teko sutikt. Bendrauja ant ribos tarp malonau ir akiplėšiško, bet man ištie patiko. Siūlė brangesnes prekes, bet kaip "Salmo" nesakė, kad jei nori geresnio daikto pirk brangesni. Tiesiog pasakė, kas pas juos apsimoka kainos/kokybės santykiu ir bent jau pigesnio varianto gero pas juos nerasiu. Labiausiai patiko žmonės besilankantys parduotuvėje. Būtent iš jų teko daug patarimų išgirst. Nežinau, gal man pasisekė, bet per savaitę buvau du kartus užsukęs ir abu kartus buvo užėję po klientą kuris vis kažką įdomaus papasakojo, davė patarimų. Šiaip apsilankyti čia patiko. Galbūt rimtesniam spiningautojui čia kiek mažokas pasirinkimas, bet apskritai nors parduotuvė nedidelė joje lankosi nemažai žūklės meną išmanančių žmonių. Beje apsilankęs buvau kartą vidurdienį apie 12val. ir kartą apie 17val. darbo dienomis ir nors parduotuvė nedidelė galiu teigti kad žvejų čia lankosi nemažai.
 #659857   jaunikaitis
 01 Bal 2016 22:36
Susidegink, parasei taikliai ;-). O Romados patalpose isikure AnglingA vilniaus zukles centras, jei tiksliai pamenu.
Kas liecia ten bunancius zmones, dar Romados laikais, man susidare keistas ispudis, kad kaikurie ten budi :-D. Ten visada budavo zmoniu, nors retai matydavau, kad kazkas kazka pirktu. Jei nueini i ta pati Triturusa, Zvejo instinkta, Salmo, tai tikrai ne karta teko but vienam, o Romadoj pastoviai draugeliu pilna :-D. Tik kazkodel vistiek bankrotavo :?.
 #660831   OverDosE
 09 Bal 2016 20:18
PeVilius rašė:"Žvejoklis" R.Kalantos gatvėje.
OverDosE rašė:Sveiki Kauniečiai, kur rekomenduojat apsipirkti feeder'iui atributikos (kotai, rites) Kaune patraukliomis kainomis palyginus su kt. parduotuvėmis?
Pagal pateiktą info sekmadieniais vyrai zvejoja.. mazu pasenus info? gal dirba sekmadieniais? :shock:
 #660848   PeVilius
 10 Bal 2016 06:01
Visi normalūs sekmadieniais žvejoja :grin: o tie, kurie nespėjo nusipirkt žvejybos reikmenų - geria :grin:
OverDosE rašė:
PeVilius rašė:"Žvejoklis" R.Kalantos gatvėje.
OverDosE rašė:Sveiki Kauniečiai, kur rekomenduojat apsipirkti feeder'iui atributikos (kotai, rites) Kaune patraukliomis kainomis palyginus su kt. parduotuvėmis?
Pagal pateiktą info sekmadieniais vyrai zvejoja.. mazu pasenus info? gal dirba sekmadieniais? :shock:
 #661642   Arturijus
 18 Bal 2016 13:37
www.spinigavimas.lt dariau pries savaite uzsakyma pasirinktos ritukes, pinigus sumokejau, gavau patvirtinima, jog uzsakymas ruosiamas, po poros dienu skambinu sakau reiktu prideti valo ar galeciau, atsake juokiu problemu tik isiusime kartu su rituke kita savaite, nes labai daug uzsakymu, zodziu valo nepirkau radau kitur... savaitgali zinute jusu rites norimo didzio nera siulom pirkti mazesnio didzio arba kita modeli, kainu skirtuma grazinsime... man reikejo butent tos rites dalims, parasiau grazinkite pinigus puinigus grazino bet ne visus, banko islaidas nepadenge... babkes rezervuotos savaitei (per ta laika skelbimuose isejo dvi rites kurios man tiktu) ir dar minus 82 cnt. uz pavedimus... ishvada perkant is LT internetiniu parduotuviu isitikinkite 100 proc. ar yra reikiama preke ir didis.
Parduotuve Salmo, Vilnius neturiu zodziu, ar juos ten musa ar jie ten skriaudizami, zodziu kaip visada atvarai bendravima tipo kokio b. tu cia nori, o norejau pirkti pintuka, kaiminas atneso kuponiuka su Salmo elite braid VISAI produkcijai 40 proc. nuolaida, sakau va prasom jusu kuponas davai skidke, pardavejas pasimete, po to paziurejo i kupona sako tai, kad cia senam valui pas mus dabar Salmo elite braid naujas :D... Zodziu salmo kiap ir visada aukstumoje, daugiau nei kojos.
Gariunai :D vakar zmonai kazko prireike kinetisku ir kitokiu neaiskiu gamintoju produktu svalkej, nuvarem, as , kad nebutu liudna po zvejybos skyrius... o maj god kainos vyrai uzsikele pigiam govnui didesnes nei musu pardutuviese ir cia be PVM, pardaveju, parduotuves nuomos, reklamos ir tttt. Yra kas perka, bet nesuprantu kur smegenai?
Parduotuve Moletu pl. Valtyne, raikejo irklo ir liemenes, padare zmogiska nuolaida, nekiso sudo, brangiausiu prekiu, patare, bendravo liuks.
 #661706   blight
 19 Bal 2016 08:33
Aš kiek su jai susidūriau (gal 5-6 kart) tai be šposų, viskas kaip ir tvarkingai, dar ir kainą ėjo gerą paderint... Na tik tiek gal, kad vieną kart pyktelėjau kai čeburaškas reikėjo atsirankiot, kai užsisakiau nemažai skirtingų svorių ir jas sumetė vienan maišant :-D Nu bet čia smulkmena :-D
 #661732   911
 19 Bal 2016 16:30
Aš irgi dariau nemažą užsakymą rudenį iš spiningavimas.lt, virš 1000€ vertės, viskas gerai, komunikacija su pardavėju buvo. Echolotas atavžiavo su defektu, kuris tik po kelių žūklių išlindo - gražinimas, bei keitimas viskas buvo suderinta kaip priklauso. Neturiu jokių priekaištų :)
 #663931   jaunikaitis
 09 Geg 2016 21:05
Praeita menesi dariau uzsakyma is http://www.angel-domaene.de/.
Pirkau kota ir batus. Kadangi kotas, kaip jie atrase, yra "to bulky" (stambus krovinys) tai i Lietuva nesiuncia, o smulkias prekes tikrai siuncia.
Atradau pirkde.lt, jie parveza siuntas is Vokietijos ir as pasinaudojau ju paslaugomis. Uzsiregistravau, jie dave savo zmogaus adresa Vokietijoj, pirkdamas angel-domaene.de suvedziau to zmogaus adresa ir jam priskirta ID (pagal ji atskiria, kad tai butent as pirkau. Veliau pirk.de mano paskyroje ta preke priskiria man ir as matau jos keliavimo istorija). Moketojo duomenis suvedziau savo ir atsiskaiciau is savo banko saskaitos internetu. Uz tarptautini pavedima bankas nuskaiciavo 42 euro centus atrodo.
Jei siuntinys butu standartinis, pristatymas vokietijoje butu kaineves 6€, kadangi jis per didelis, dasidejo dar 5€.
Uzsakyma patvirtino ta pacia diena ketvirtadieni (Balandzio 21d.), perdave siuntu gabenimo tarnybai kita savaite pirmadieni (25d.), antradieni (26d.) siunta buvo pristatyta Vokietijoj nurodytu adresu (pirkde.lt).
Ta pacia Balandzio 26d. pirkde.lt paskyroje atsirado mano uzsakymo duomenys (ilgis; plotis;svoris; statusas: siuntinys gautas), o i Lietuva isvyko ketvirtadieni (Balandzio 28d.). Kai siuntinys atvyko i Lietuva, mano paskyroje atsirado pristatymo kaina, apmokejimo ir atsiemimo budai. Geguzes 4d., treciadieni, atsiemiau ji Vilniuje. Pristatymas kainavo 7€. Prekes kokybiskos, supakuotos tinkamai, nepazeistos.
Likau nustebes ir laimingas, kad is kitos salies preke nusipirkau paprasciau ir be jokiu nesusipratimu, ko negaliu pasakyt apie pirkima Lietuvoje. Ir angel-domaene.de ir pirkde.lt viska maloniai paaiskino, papasakojo kas kaip vyks, kiek kainuos. Zodziu, jokiu problemu.
Rekomenduoju ;-var-var.
 #665635   tench
 27 Geg 2016 00:26
Gal kas žinot, ar Klaipėdoj ir apskritai Marijos Žemėj, ar kas prekiauja Berkley gumom? Kad spiningavimas.lt atseit kažką tipo "turi", tą aš ir pats išgooglinau, bet spiningavimas.lt - nelabai patikima kontora - pas juos ten gali "nusipirkt" kažką. ko paskui lauksi pusę metų, kol nepradėsi užpisinėt juos emailais ir galiausiai nepaaiškės kad jie to daikto neturi ir net nesiruošia turėt.
Nu bet čia lyrinis nukrypimas. Konkrečiai domina Berkley Gulp! Saltwater serija. Ar matėt kur šitų?
 #666117   Salokym
 02 Bir 2016 01:10
Susidegink rašė: 3. Vilniaus "Salmo".
Kažko paklausus apie prekes nieko nežino, naujos prekės atkeliaus kažkada. Paklausus patarimo siūlo kuo brangesnį daiktą pirkt, nes pagal juos kuo brangesnis tuo geresnis. Realiai kažkokių smulkmenų įsigyt jei puikiai žinai ko pačiam reikia įsigyt gali ir pasirinkimas yra nemažas, tačiau konsultuotis čia jokiais klausimais nepatarčiau.
hoples rašė:del salmo tai baisus dalykas, bridkelnes norejau pirkt, tai nepirkau vien del bendravimo, trituruse paemiau..
Kiek senesni postai, bet noriu paantrint, jog Vilniuje Salmo dirba visiški ubliūdikai.
Norėjau pirkt bridkelnes ir bridbačius. Nuvariau, pasimatavau - dydis netiko. Sako ryt važiuosim į Kauną, atsivešim naujų prekių. Ok, galvoju, puikiai. Už dviejų dienų nuvažiuoju, stovi jau kitas bičas, sako pirmą kartą girdžiu, kad kažkokios prekės turėjo atvažiuot. Na man jau įtartina, bet tiek to, galvoju. Dar porą dienų skambinau, klausiau kaip dėl papildymo, tai iš pradžių mykė, kad tuoj, po to jog išvis nežino, ar bus.

Susinervinęs nuvažiuoju į Kauną - tiek į vieną Salmo, tiek į kitą - aptarnavimas abiejose parduotuvėse tikrai liuksiškas (ypač toje kur Maximoje įsikūrę). Išsimatuoju aprangą, noriu aš jau lizingo sutartį sudaryt, o man sako: "Tai kad Jūsų dydžio kelnės ir batai ir Vilniuje yra..." VAPŠE galvoju... Tie buožgalviai net nesugebėjo pasakyt, pasiūlyt, jog ir kitų dydžių turėjo, nors buvau kelis kartus atvažiavęs. Tam kartui susitvarkiau, bet daugiau kojos ten niekad nekelsiu.
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė