Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...

 #23317   Magnumas
 06 Vas 2007 14:39
mano manymu pigus valas yra niekam tikes...kiek esu pirkes pigiu valu,tai palyginus su Sufix,Stren ar kitais kuriuos turiu, pigieji tikrai nieko gero :? sitas valas yra pigus,taigi...nors zinoma buna isimciu (kuriu as neesu sutikes)

 #23318   Tadas
 06 Vas 2007 14:44
kiek suprantu cia nepyntas valas ;-) taigi uz jy brangesni net stroftas nera :shock: taigi tikrai cia nepigus :shock:

 #23319   Xrapas
 06 Vas 2007 15:12
Colmic power- pernai bandžiau, geras valas.

 #23320   Magnumas
 06 Vas 2007 15:15
as turejau kazkoki nebloga monofilamentini uz 24lt... tai tikrai nebuvo Stroftas :roll: pavadinime kazkas su Tournament :roll:

 #23321   Tadas
 06 Vas 2007 15:18
nu galiuy pasakyt uz 10lt taipat galima rast puikaus valo ;-) cia as jau kalbu is savo praktikos ;-) o jai dauk zvejoji tarkim nemune ir kas dvi zvejybas reik keist vala brangesnio nei uz 5lt tikrai niekam nepatarciau pirkt :neutral: nebent labai didelis jusu pinigines storis

 #23335   tuomahaukas
 06 Vas 2007 18:17
Tadai, kai rašai "10 LT", tai pridėk ir metrus, OK ;-)
Strofto kaina (25 m uz ~ 7 LT), Colmic (50 m už ~14 LT) tas pats gaunasi. Valas tamprus, gerai laiko per mazgą. Dešimtukas sėkmingai laiko trečią sezoną (vieną balalaiką specialiai "užmarinavau" ir nekeičiau valo, tik pervyniojau atbulai). Aš žemiau 0.08 mm nelipu.
Kas dėl vasarinės žūklės - su rekomendacijom dėl upių su nebrangesniu nei 5 LT valu- imho atsargiau. Pas mane voliojasi nedavyniotų popigiaskų babynų nuo senų laikų- joms užteko ir vienkartinių žūklių ežere. Galiu atiduot prie progos, gal buityje pravers ;-)

 #23336   Tadas
 06 Vas 2007 18:25
as zinau valo 150m us 5lt nu kaip zvejojiant upese tai tikrai gerai ir palyginus negreit susidevi bet vistiek daugiau nei 3 kartus upei pazvejot su juo neiseina :-D bet valas neblogas vertas demesio ;-) beje jis yra "mistral champion" ;-)

 #23379   spiridonas
 06 Vas 2007 23:37
mimetix`a pats Paulius gire, kai buvo isigijes pavadeliams. asmeniskai as kai ji patampaliojau, man jis pasirode gana minkstokas. Daviau pazistamui ismeginti, (jis dalyvavo LC) apie atsiliepimus parasysiu veliau.
hilo turim, reikes ryt patraukelioti ir sulyginti viena su kitu. yra dar toks Colmic stream valas ir neblogas turetu buti, sprendziant pagal kaina. :roll:

 #23387   mende
 07 Vas 2007 08:15
Tadas rašė:as zinau valo 150m us 5lt nu kaip zvejojiant upese tai tikrai gerai ir palyginus negreit susidevi bet vistiek daugiau nei 3 kartus upei pazvejot su juo neiseina :-D bet valas neblogas vertas demesio ;-) beje jis yra "mistral champion" ;-)
nesuprantu bajerio :roll: kad valas triju rybalku neatlaiko :roll: as asmeniskai visus metus liuosiai atgaudau ir nepastebejau kad jam kaskas atsitiktu :roll: p.s gaudau nemunas- kauno marios :roll:

 #23389   Skumbrotas
 07 Vas 2007 08:22
Mende, sukonkretink - ar tu su valu už 5lt visą sezoną atgaudai :?: Jei taip - tai koks tai valas :?:

 #23392   mende
 07 Vas 2007 08:38
Skumbrotas rašė:Mende, sukonkretink - ar tu su valu už 5lt visą sezoną atgaudai :?: Jei taip - tai koks tai valas :?:
valas 0.3-0.35 daba neatsimenu pavadinimo bet nebrangesnis nei 10 lt gal mikado dragon koks nenoriu sumeluot :roll:

 #23596   kamstis
 08 Vas 2007 18:36
Siandien buvau uzsukes i Romada,bandziau kazka atnaujint is avizeliu arsenalo :roll: Suplojau... tegul lieka paslaptis ,bet jauciu kad naudos tai :!fig! Na visvien kazka reikejo nusipirkti juk arteja rimciausios metu varzybos ;-)
Klausiau del valu,tai tik Mikado turi ,mazesni kaip 10 tai paemiau ruloneli 0.08 plonesnio irgi buvo :roll: 0.061 bet kaip man tokiam nezgrabailai tai ir toks bus geras ;-)

 #26177   Vegys
 12 Kov 2007 12:53
Klausimas : kur Vilniuje taiso rites ? Rite paprasta, Balzer MTX, kainavusi 150 Lt, todel nesinoretu 100 Lt moket uz remonta :grin: . Suluzo kazkas tai ir dabar lankelis neuzsifiksuoja (laisvai darinejasi). Suluzo visai netiketoj situacijoj (siek tiek pabuvo itempime). Nusivyliau vienu zodziu. NEREKOMENDUOJU !

P.S. galetume turet skilti, kurioje galetume rasyt kokius turimus irankius rekomenduojam ir kokius ne.

 #26186   Xrapas
 12 Kov 2007 15:00
Vegys rašė:... Suluzo kazkas tai ir dabar lankelis neuzsifiksuoja (laisvai darinejasi).
Greičiausiai spyruokliukė, kuri laiko lankelio fiksatorių iššoko iš vietos arba lūžo.
Rites taiso Stančikas, dabar reziduoja "Abu partneriai" parduotuvėje, gali užnešti parodyti ir tuo pačiu remonto kainą sužinosi ;-) .

 #26230   alkanas
 12 Kov 2007 23:01
taip, cia su spyruoklike beda, ji yra prie valo vediklio puses po dangteliu, ten atsargiai atsisukes ir atsidarers pamatytum, luzus ar tik issokus is vietos, man taip buvo , suluzo spyruoklike, tai as ja biski perdares pritaikiau nuo baldines spineles , tereikejo truputi patiesint ta spyruoklike, ir fiksavimui galiuka uzlenkt, i vsio, paskui kaip gera ir pardaviau :oops:

 #26245   Vegys
 13 Kov 2007 08:33
dekui uz patarimus. Gal reiks pabandyt paciam pasiziuret. Ale tik bijau kad po mano "pasiziurejimo" jau butinai turesiu nesht specams taisyt :grin:

 #27754   Vegys
 30 Kov 2007 10:03
Zinau kad Lietuvoje mazai yr muselininkams skirtu prekiu, todel pasidalinsiu informacija. Rygoje teko but zukles prekiu parduotuveje, kuri yra Slokas gatveje (www.ikarte.lv galima susirast). Bent jau man pasirode kad ten lyginant su Lietuvos parduotuvem pasirinkimas yr didelis. Tai tiek - sakau gal kam pravers.

 #27819   tuomahaukas
 31 Kov 2007 12:01
Vilniečiai, gal kas matėt parduotuvėse lipdukų- "akių" ?
Kiek apėjau ieškodamas- nėr... anksčiau pilna būdavo :neutral:

 #27822   Xrapas
 31 Kov 2007 14:16
Esu matęs Antakalnio gale, prieš "IKI" parduotuvę. Viena "akis"- 50 ct :roll:

 #28655   Mike
 12 Bal 2007 12:08
Buvau per pietus pasivaikščioti Kauno "Akropolyje". Girdėjau, kad atsidariusi ten Rovanos parduotuvė. Šiaip ne taip radau. Neesu buvęs kitose Rovanose, tai nelabai galiu lyginti. Daugiau žiūrėjau į spininginius reikalus. Vobleriai Rapala - gana neblogas pasirinkimas. Dar Byron keli kabėjo, nežinau nieko apie juos. Guminukų ne per daugiausia, bet kiek pažiūrėjau į asortimentą, bent jau man yra visko ko reikia, pagrindinės spalvos, pagrindiniai modeliai. Sukrės - vėlgi krūvos Byron, dar kažkokių, yra šiek tiek Mepps - vėlgi, tai ko reikia, pagrindiniai modeliai. Dar užkliuvo, kad yra Dragon pavadėlių, kas neblogai pasiteisino anais metais, tik kaina šiek tiek kandžiojasi. Dar žūklės jūrai asortimentas - neblogas pilkerių ir sistemėlių pasirinkimas - kiek aš apie tai suprantu (o suprantu nedaug). Į rimtesnius dalykus, tokius kaip meškerės ar ritės, nežiūrėjau, be to ir kainos dar nesuklijuotos, dar meškerės iš dėklų traukiamos ir t.t. Šiaip kainos lyg ir normalios, pvz. 3 nr. Mepps sukrė lyg ir 7 Lt, kiek prisimenu Romadoje 7,60 Lt. Pardavėjas - buvęs "Utenos gatvės" parduotuvės pardavėjas. Ir dar vienas klapčiukas aplink sukosi. Minusas - nemačiau šaldytuvo su pašarais, bet gal dar bus. Pliusas - parduotuvė centre, kas man asmeniškai patogu, nes nuo darbo vietos 200 metrų.

 #30035   Skumbrotas
 24 Bal 2007 17:58
Įdomūs tie mūsų prekybininkai. Staiga vienu metu Romadoje ir Rovanoje atsirado kalnai įvairiausių muselių. Kainos įvairios, bet pvz. Romadoje perkant Schkaspearinį komplektėlį už 24 museles su visa dėžute joms sumoki 38lt, visai pigiau grybo. Pavieniui perkant gaunasi 4-6 lt.
Tik neaišku kam jos skirtos - muselininkai daugumoj patys rišasi. Perka tik pradedantieji. Žymiai geriau prekyba eitusi įsiūlant spiningistams pabandyti su Sbirulino plūde pažvejoti - tik kad tų plūdžių nė pas vieną prekybininką nėra, vien tik pažadai kad atveš, kadanors... Kažkaip susidaro įspūdis, kad prekiautojai žvejybos prekėm nelabai apie žvejybos būdų įvairovę nutuokia ir nesistengia sukomplektuoti visko nuo...iki. :evil:

 #30039   mende
 24 Bal 2007 18:17
Sbirulino plūde
kas tas yr :shock:

 #30046   tuomahaukas
 24 Bal 2007 18:41
VCUP "Rivagryje" buvau prieš savaitę, išėjau kaip šlapiu maišu trenktas :roll:
Norėjau pasidairyti Shimano Catana telematch'o, girdėjau kad anie kažkiek draugauja su ta firma :roll: ... dialogas maždaug toks (neperdedu):

- Sveiki. Reikia shimano catana telematch.
- Va shimano stendas.
- Man catana reikia, telematch. Turite ?
- Spiningų yra, bet brangoki...
- Man reikia catana, telematch, noriu pažiūrėti.
- (po pauzės, ieškome abudu) Neturime.
- O turėsite ?
- Mes bendradarbiaujame su shimano, neužilgo partija ateis.
- O catana telematch turėsite ?
- Spiningą ?
- Ne, telematch, job... Su plūde gaudysiu, tokia ištraukiama, kaip teleskopas.
- ... (įsižeidęs)
- Tai bus ar nebus ?
- Imkite vizitinę, paskambinkite.
- Ačiū (paimu) O kada bus ?
- Bus.
- Catana telematch bus ?
- Shimano bus.
- O catana ? telematchas ? 3,90 arba 4,20 ?
- ... (nueina į kt. salės kampą, nebendrauja)
- Tai kada konkrečiai skambinti ? Kitą savaitę, po mėnesio, poryt ? Aš rimtai domiuosi.
- Nu paskambinkite.
- Labai ačiū. Viso gero.

Kortelę išmetu VCUP prieigose.

Puikiai žinau koks aš užpistukas, bet ... :roll: !:nujop...!
Trūko tik :
- Partiją gausime trečiadienį- penktadienį. Paskambinkite tomis dienomis. Deja neturiu info ar yra užsakyta catana telematch minėtų ilgių, bet pasiteiraukite.
Negu tuščiai smaukytis 15 min.

 #30054   Skumbrotas
 24 Bal 2007 19:01
mende rašė:Sbirulino plūde
kas tas yr :shock:
Šiandien buvau su reikalais Gargžduose. Pravažiuodamas pro Romadą stabtelėjau ir paklausiau tik vieno dalyko: Sbirulino plūdžių yr :?:
Gavau atsakymą: o kas tas yr :shock:
:lol: :lol: :lol:

 #30058   x-rap
 24 Bal 2007 19:08
Skumbrotas rašė:
mende rašė:Sbirulino plūde
kas tas yr :shock:
Šiandien buvau su reikalais Gargžduose. Pravažiuodamas pro Romadą stabtelėjau ir paklausiau tik vieno dalyko: Sbirulino plūdžių yr :?:
Gavau atsakymą: o kas tas yr :shock:
:lol: :lol: :lol:
radai kur sustoti ir dar klausti tokiu klausimu :!erzina:!
as ten nebent nudvesusiu apariku nueinu

 #30089   Vegys
 24 Bal 2007 20:24
tuomahaukas rašė:VCUP "Rivagryje" buvau prieš savaitę, išėjau kaip šlapiu maišu trenktas :roll:
Draugas nesenei buvo Rivagryje. Kaip jis pasake : "Kad pardavejas priejo, supratau pagal alkoholio kvapa. Po to atsisukes pamaciau kad neapsirikau ... " Pats irgi esu pastebejes isgerusiu pardaveju tenais ... :(

Siaip nesilankyciau toje parduotuveje, ale taip jau yr, kad tenka VCUP pietaut. Prie to pacio kartais ir uzsuku ... Visai nesenei uzsukau valo nusipirkt. Girdejau geru atsiliepimu apie Owner'i. Ziuriu - dvieju rusiu yr ... Klausiu pardavejo "Kuom skiriasi? As spiningui noriu." Atsakymas :" vienas sviesus, kitas rudas. Spalva skiriasi". Nusipirkau ruda - man tokia spalva labiau prie sirdies. Namuose pastebejau - ant pavadinimo uzklijuota kainos etikete. O pavadinimas - CARP (raides RP buvo uzdengtos kainos etikete). Aisku, kazkuria prasme pats zioplas .... Ale galejo ir pardavejas patart kaip pridera, o ne taip ...

 #30095   Xrapas
 24 Bal 2007 20:46
Personalas VCUP "RivaGris" [Sv{in , sutinku...Jei ne asortimentas, ten nesirodyčiau :x
Nelabai toli, Kalvarijų gatvės pradžioj yra dar vienas "RivaGris" filialas, ten truputį įdomiau. Nors su kainom irgi pradėjo grybauti: SALMO vobleriukai po 18 Lt, Yo-Zuri LB 90- 48 Lt :superšokas

 #30106   vital (vilnius)
 25 Bal 2007 05:32
Praeita savaite uzejau i "Rovana" Madoi.norejau fluorkarboninio valo bet pardavejas pasake kad nera tokio valo su tokio pavadinimu,ir net nemate ir negerdejo nekada apie toki valo,koroce norejo mane asilu padariti :twisted: :lol: As is kart pastebejau ant prekistalio valo "Maxim" berods kuris apacioi buvo parasita fluorcarbon line :lol: sakau jam tai va gi ira o jis man cia "Maxim" o ne fluorkarbon :-D "Ciut neboscalsia so smexu" :-D Ir dar besino kada uzeini i parda iskart;ko galiu jums padeti ? :evil: net neduoda ramei apziureti prekes mlia. :neutral: Tipo pades :roll: :?: ja kueju :twisted: :-D

 #30115   spiridonas
 25 Bal 2007 07:45
turi buti ten fluoro karbono tikrai: ziurejai tikriausiai memitex`o (colmic) vala, paskui yra nuclear (colmico), Stream (colmico), Fladeno, silver ghost`as (byron)ir kt. ;-) sededamas namuose galiu pasakyti ko yra :twisted:

 #37250   Xrapas
 23 Rgp 2007 10:43
Gal kam iš vilniečių įdomu :roll:
"Abu parneriai" visiems vobleriams- 20 proc. nuolaida.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė