Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #455848   TheTomas
 10 Kov 2013 21:22
Norint užsiregistruoti reikia tik kokio nors dokumento, kuris paliudytų mano amžių, nuotrauka atsiųsti į PM teisėjams?
 #455857   Agis
 10 Kov 2013 21:56
trololo rašė:kodel jaunesni zvejai negali dalyvauti?
Gali, tai ir parašyta varžybų taisyklėse
4. Varžybų dalyviai - visi 1995 m. ir vėliau gimę forumiečiai.
 #455861   Agis
 10 Kov 2013 22:04
TheTomas rašė:Norint užsiregistruoti reikia tik kokio nors dokumento, kuris paliudytų mano amžių, nuotrauka atsiųsti į PM teisėjams?
Reikalinga kopija dokumento, kuriame matytųsi tik nuotrauka ir gimimo metai.Kopiją reikės atsiųsti el.paštu teisėjams, prieš tai viską suderinus PM ir pareiškus norą sudalyvauti varžybose.Registracija prasidės nuo balandžio pradžios.
 #455934   ėrnis
 11 Kov 2013 10:50
tai jei aš dbr noriu dalyvaut šitose varžybose, tai balandžio mėn man jum reiks atsiūst nuotrauka patvirtinančia mano asmenybe gimimo data ir pan. ir dar ką susitart?
 #455976   Agis
 11 Kov 2013 13:01
Taip, balandžio mėnesį registracijos temoje (bus sukurta) pareikšite norą dalyvauti ir atsiųsite teisėjams į el.paštą (adresą gausite PM) nuskanuoto arba nufotografuoto dokumento fragmentą, kuriame turi matytis Jūsų nuotrauka ir gimimo metai.Jums bus sukurta atskira tema, kuri bus atrakinta pildymui, kai bus gautas Jūsų amžių patvirtinantis dokumentas.
 #456049   Agis
 11 Kov 2013 18:09
Nu ir ankstesniais metais leisdavome visiems tais metais gimusiais dalyvauti, tai manau nesikeis ir šiemet.Negi dabar paliksi už borto žieminukus :lol: nepilna sudėtis be žieminukų būtų :lol: Tas užrašas po tema matyt kažkiek glumina.Reiks pakoreguoti.
 #462327   augutis
 30 Kov 2013 10:59
O ribu i mazaja puse nera??? Jai mano mazajam eina sesti metukai ir jis jau laukia nesulaukia kol orai atsils, jam jau galima pretenduot ar per jaunas dar pilietis???
 #462334   augutis
 30 Kov 2013 11:21
Pats tikrai neparasys, bet zuvy istraukt tikrai istrauks :) Vat tokia dilema ir iskilo, ar galima dar negalincio reportaza suregst jaunaji meskeres broliuka registraut ar butina, kad pats laimikio savininkas ir reportaza suregztu :)
 #462722   Agis
 01 Bal 2013 02:48
Vat, truputį "pajaunėkite" ir paklauskite savęs, ar būtų teisinga jeigu prieš Jus, daleiskim 17-iolikinio bernioko akis, būtų pastatytas suaugusio "dėdės" parašytas reportažas.Pasidalinkite su visais , kokia mintis tada Jums kiltų :?:
 #462797   SauliusM
 01 Bal 2013 11:31
augutis rašė:O ribu i mazaja puse nera??? Jai mano mazajam eina sesti metukai ir jis jau laukia nesulaukia kol orai atsils, jam jau galima pretenduot ar per jaunas dar pilietis???
mano sunui irgi jau sesti metukai eina, pazvejojam irgi kartu kartais. buvau fotoreportazu imetes i bendras fotoreportazu temas. bet cia neregistruosiu. visgi tegu varzosi tada, kai pats jau bus pilnai pajegus tai daryti, o kolkas manau savo rasytus fotoreportazus is sunaus zvejybu gali idet i bendras fotoreportazu temas ir mes visi jom pasidziaugsim. o tai ziurek ir geriausio ketvircio fotoreportazo priza nugriausi.
 #463262   Agis
 02 Bal 2013 20:59
Nežinau, manau idealiausia būtų paklausti visų dalyvių nuomonės, ar jie nori varžytis su tokiu "konkurentu".Tokią apklausą nesunku padaryti prieš pat žaidimo startą viešai apklausus užsiregistravusius dalyvius.Organizatoriai neturi tikslo kažkaip riboti vyresnių/jaunesnių dalyvavimą, o tiesiog nori, kad visi varžytųsi vienodomis sąlygomis.
Jei JUms tai bus dar aktualu, tai prieš varžybų startą priminkite, prašau privačia žinute ir mes tiesiog atsiklausime visų dalyvaujančių.
 #472214   Agis
 27 Bal 2013 19:34
Nu auksarankiai :lol: negi nepradžiuūginsite jaunosios kartos savo rankų darbo "perliukais"Negi jau nebeliko fantazijos nominacijoms, kurių norėtų siekti jaunoji karta :lol:
 #472240   Agis
 27 Bal 2013 22:15
Tipo, kas bent vieną žvejybą pabandys gaudyti su museline, tam.... :lol:
Manau apibendrinti reiktų, nu nes čia ne muselininkų namai, tai gali toks ir nepasitaikyti :lol:
 #472266   Donis
 28 Bal 2013 05:04
Viena meta maciau vienas vaikinas is jaunuju zveju vis dedavo foto reportazus kuriuose neretai gaudydavo ir museline.Apibendrinant,jei atsiras is jaunuju zveju gaudantis museline ir tai matysis jo reportazuose,nereikes jam laimeti prizines vietos is manes bus prizas museliu rinkinukas,bus du dalyviai,bus du rinkinukai ir t.t. :grin: ;-)
Galiu zinoma kazkokiu didesniu museliu skirt i prizini fonda,jei sugebes jaunimas jas panaudoti su sbirulino pludem ar kaip kitaip,kaip sakoma fantazijai ribu nera :grin:
 #472375   PRobe
 28 Bal 2013 19:20
Agis rašė:Nu auksarankiai :lol: negi nepradžiuūginsite jaunosios kartos savo rankų darbo "perliukais"Negi jau nebeliko fantazijos nominacijoms, kurių norėtų siekti jaunoji karta :lol:
Būtinai prisidedu ;uolrait
pvz.
Spiningu, pagavusiam didžiausią - legalų upėtakį (būtina sąlyga, matosi paleidimas) šis komplektėlis.
Paveikslėlis

Spiningu, pagavusiam didžiausią - legalų šapalą (būtina sąlyga, matosi paleidimas) va toks komplektėlis.
Paveikslėlis
 #479661   vava
 21 Geg 2013 17:07
tai juk jau yra atsakymas i tavo klausima
Agis rašė:
TheTomas rašė:Norint užsiregistruoti reikia tik kokio nors dokumento, kuris paliudytų mano amžių, nuotrauka atsiųsti į PM teisėjams?
Reikalinga kopija dokumento, kuriame matytųsi tik nuotrauka ir gimimo metai.Kopiją reikės atsiųsti el.paštu teisėjams, prieš tai viską suderinus PM ir pareiškus norą sudalyvauti varžybose.Registracija prasidės nuo balandžio pradžios.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė