Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #462723   Agis
 01 Bal 2013 02:53
Norintys dalyvauti prašome registruotis.Dėl asmens patvirtinimo susirašysime, kai tik kreipsitės į mane arba Edošių privačiomis žinutėmis.Kadangi forumas nėra sritis iš ko duoną valgom, tai manau suprasite, kad atsakymai nebus tuoj pat išsiųsti, tačiau tai tikrai nesitęs savaitę.
 #476823   Agis
 12 Geg 2013 20:40
Prašymas :!:
Siųsdami savo asmens patvirtinimo kopiją parašykite ir prisijungimo vardą forume.Taip išvengsime bereikalingų susirašinėjimų , kad sužinoti kieno ta nuotrauka yra.
 #478739   Agis
 17 Geg 2013 21:18
Vaikei, nežadu aš Jūsų kamantinėti ir jeigu nesugebate prie atsiųstos dokumento kopijos fragmento parašyti kokiu prisijungimo vardu esate mūsų forume, todėl ir neieškokite savo temos, nes aš nežadu užsiminėti kažkokiais tyrimais googlindamas jūsų visus internetinius slapyvardžius ar el.pašto adresus.
Primenu, visiems taisyklės vienodos ir nesitikėkite jokios mano malonės tvirtinant visiems, kad tai Jūsų laimikis.Visi dalyviai ir forumiečiai turi matyti laimikio autorių.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė