Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #708443   GvidasG
 28 Lap 2017 15:48
salvys rašė:
GvidasG rašė:ko čia ta tema nukreipinėt? tik tictus minėjau, jei jum užrašas 1,5gr-11gr nors kažkiek su logika žiūrisi tai valio, kai realiai galima ant jo buvo užrašyt 5-25 kas jau bent atitiktu realybę.
kokia realybę, norėčiau pažiūrėt kaip tu su juo 25 g gaudytum
tai kad gaudo, eik pažiūrėk gal parodys :-D
 #708447   GvidasG
 28 Lap 2017 15:59
salvys rašė:Kalbi nesąmones, jis jau lygina nuo 10 + gramų, taip ir gimsta poto legendos apie rezervus
tai juk pasiskaityk puslapį prieš tai, teigia kad su 75 sramu mėto 20gr ir tai ne riba, koto nurodoma gramatūra 1,5-11gr.
 #708448   ramkis
 28 Lap 2017 16:01
Tai kaip suprantu, propesorius Šmukštaras dėjo į krūmus, ir traktato, arba bent jau mokslinio tyrimo duomenų, apie teisingus ir neteisingus užrašus rašančius gamintojus nepateiks? 'viarkt 'viarkt 'viarkt Manu, kad dauguma laukiusiųjų nusivylę, kaip beje ir aš. 'viarkt 'viarkt 'viarkt Liksim nesužinoję, vėl teks likti apgautiems, nusivylusiais ir panašiai. Nors daug, kas čia nesididžiuodamas pateikia bet kokią teigiamą ar neigiamą informaciją apie vieną ar kitą produktą, gamintoją ir panašiai. Pasidalina savo patirtimi, išgyvenimais, nusivylimais ir džiaugsmais. tik vienas propesorius, linkęs nutylėti arčią tiesą, idant netraumuotų didesniosios dalies čia susirinkusio elkektorato, nesužlugdytų jų vilčių ir tikėjimo. Didelis AČIŪ jums propiesoriau Šmikštarai, su ašaromis akyse dėkoju tamstai, kad pasirūpinai, mano ir kitų paklydusių avelių sveikata ir gerove. :[anuol :[anuol :[anuol
 #708449   Vaidis
 28 Lap 2017 16:13
Pavyzdžiui Palms PinWheel pmgs-73 0,5-7g nu faktiškai taip ir yra, 10g užkabini, jau piriboras :)
Japons su kiniečio ausim :lol:
 #708450   salvys
 28 Lap 2017 16:14
GvidasG rašė:
tai juk pasiskaityk puslapį prieš tai, teigia kad su 75 sramu mėto 20gr ir tai ne riba, koto nurodoma gramatūra 1,5-11gr.
Vėl jis apie metimą :D mest gali tiek. Su juo jai negaila, bet nezvejot, nebeatlieka jis savo vaidmens, isigilink ką aš tau noriu pasakyt
 #708451   GvidasG
 28 Lap 2017 16:16
ramkis rašė:Tai kaip suprantu, propesorius Šmukštaras dėjo į krūmus, ir traktato, arba bent jau mokslinio tyrimo duomenų, apie teisingus ir neteisingus užrašus rašančius gamintojus nepateiks? 'viarkt 'viarkt 'viarkt Manu, kad dauguma laukiusiųjų nusivylę, kaip beje ir aš. 'viarkt 'viarkt 'viarkt Liksim nesužinoję, vėl teks likti apgautiems, nusivylusiais ir panašiai. Nors daug, kas čia nesididžiuodamas pateikia bet kokią teigiamą ar neigiamą informaciją apie vieną ar kitą produktą, gamintoją ir panašiai. Pasidalina savo patirtimi, išgyvenimais, nusivylimais ir džiaugsmais. tik vienas propesorius, linkęs nutylėti arčią tiesą, idant netraumuotų didesniosios dalies čia susirinkusio elkektorato, nesužlugdytų jų vilčių ir tikėjimo. Didelis AČIŪ jums propiesoriau Šmikštarai, su ašaromis akyse dėkoju tamstai, kad pasirūpinai, mano ir kitų paklydusių avelių sveikata ir gerove. :[anuol :[anuol :[anuol
slėpkis po lapais, praktiškai nerasi deklaruojamo light tipo koto kuris normaliai tinkamas tik nuo 5 gramu gaudyt.
 #708452   nerijus1992
 28 Lap 2017 16:21
GvidasG rašė:
salvys rašė:Kalbi nesąmones, jis jau lygina nuo 10 + gramų, taip ir gimsta poto legendos apie rezervus
tai juk pasiskaityk puslapį prieš tai, teigia kad su 75 sramu mėto 20gr ir tai ne riba, koto nurodoma gramatūra 1,5-11gr.
Dar norėčiau pridurt, kad kiekvienam pagal ranka tos ribos ir komforto zonos. Čia vienos teisybės nebus. Gal šio kotuko testuotojui japui atrodė, kad 12g jau perkrova, tai taip ir užrašė iki 11g :grin:
 #708453   ramkis
 28 Lap 2017 16:25
Nei man slėptis, nei man ką. Suformuluok teisingai klausimą, ir aš tau viską rasiu, priešingai nei tu. Nes apart didelio viduriavimo, faktų nepateikei :-D
Vaidi, niekas nesako, kad yra kitaip. Mest gali su anuo ir 14 manau, bet ar bus smagu? Nemanau, plius anas biški kitokio "strojaus", t.y. kitaip surėdytas, yra ir daugiau tokių. Beveik visi olympus, ar tenryu. O yra kur gali perkrauti proto ribose, arba perkrauti abele kike, bet tai bus tik išimtiniai atvejai. O Šmukštaras užuoot pateikęs faktų, tik orą gadina ir tiek :-D
 #708454   DainiusM
 28 Lap 2017 16:34
o bet taciau... pasiploninkit 2x vala nuo naudojamo ir apatine gramatura pasikeis. ir t.t. ir panasiai. uzsukot cia bais mandra tema, kuri is primpico nei mandra, nei tema... :neutral:

p.s. su bet kuriuo spiningu iki 20g galiu uzmest 100g balvanke. ir ka tai sako? ogi nieko.
 #708475   slavikas
 28 Lap 2017 19:47
PelkiuSenis rašė:Taip nekantru :-D Pradejau jaustis kaip mano sunus 3m jauciasi, dabar laukdams Kaledu senio :-D :-D Kas tie gerai nurodantys darbinius svorius :ks>
Ramki, teks ir amerikosa paduot teisman, va mano Croix iki 21 raso, o meciau ir 30g + guma ir tikiu, kad kazkas ir 40 sugebejo mesti :shock:
Kolega su Hsr 9000s7.6 mag-light iki 1\2 oz mėto 1 1\2 uncijos. :shock: Reikia mesti maksimaliai toli,dropšotas.
Paskutinį kartą redagavo 1 slavikas. Iš viso redaguota 28 kartus.
 #708476   edmundaxx
 28 Lap 2017 19:48
GvidasG rašė:ko čia ta tema nukreipinėt? tik tictus minėjau, jei jum užrašas 1,5gr-11gr nors kažkiek su logika žiūrisi tai valio, kai realiai galima ant jo buvo užrašyt 5-25 kas jau bent atitiktu realybę, prašom raskit man light įranki kuris deklaruoja užmetima nuo ~1,5gr kuris mestu komfortabiliai ir 25gr.
Tu pirmiau pateik savo pavyzdžius KONKREČIUS su pavadinimais, kurie idealiai rašo teisingus gramus, o ne prie kažko kabinėkis.
 #708487   hipy
 28 Lap 2017 22:32
salvys rašė:
GvidasG rašė:
tai juk pasiskaityk puslapį prieš tai, teigia kad su 75 sramu mėto 20gr ir tai ne riba, koto nurodoma gramatūra 1,5-11gr.
Vėl jis apie metimą :D mest gali tiek. Su juo jai negaila, bet nezvejot, nebeatlieka jis savo vaidmens, isigilink ką aš tau noriu pasakyt
Aisku as apie tai nutuokiu kaip kiaule apie dabesis, bet turbut su kokia 15g dirbt tokiu kotu butu smagiau, nei su 1,5. Ale tas 1,5 palenda deklaruojamam rezi, o 15 jau nebe, speju, apie sita „apgavyste” ir bando diskutuot gvidas
 #708724   auriux
 30 Lap 2017 22:55
Sveiki. Matau kad labai audringai diskutuojat, bet gal padesit issirinki naujokui ešerių zukliai spinigeli (rite ir vala prisitaikiusios kaipnors :) ) naudojamas bus kursiu mariuose is ventes puses ir gyliui iki max 10m(stovintis vanduo). Pats internete ziurinejau simpfonija sps80 tik va kazkaip su ilgiu idomiai atrodo ar ne per ilgas is valties? Gal kazka dar is MC kotu paziuret? Pačiupinėti nera galimybes jokio koto, ir nusipirkti tik kitam sezonui noriu.
 #709623   manchinis
 18 Gru 2017 18:25
auriux rašė:Sveiki. Matau kad labai audringai diskutuojat, bet gal padesit issirinki naujokui ešerių zukliai spinigeli (rite ir vala prisitaikiusios kaipnors :) ) naudojamas bus kursiu mariuose is ventes puses ir gyliui iki max 10m(stovintis vanduo). Pats internete ziurinejau simpfonija sps80 tik va kazkaip su ilgiu idomiai atrodo ar ne per ilgas is valties? Gal kazka dar is MC kotu paziuret? Pačiupinėti nera galimybes jokio koto, ir nusipirkti tik kitam sezonui noriu.
Jei iš Klp esi, yra kur pačiupinėti :)
 #711033   Karšis1
 13 Sau 2018 18:30
Sveiki, norėčiau įsigyti microdžigini kotą. Pagrindei gaudau stovinčiam vandenyje nuo kranto ir nedidelėse upėse. Pats mastau apie iki 5-6gr užmetimo ir 2,3-2,4 ilgio kotą. Gal kas ką parekomenduotumėte ? biudžetas iki 100e
 #712254   Rapolas
 06 Vas 2018 13:36
siaubaz rašė:
06 Vas 2018 12:07
Sveiki,

Ieskau spingelio sapalu zuklei. Esu nusiziurejes tict inbite 710-tb. Uz panasius pinigus imanoma geriau ka nors rast? Pagrinde zvejyba is valties pavirsiniais vobleiriukais ir vartiklem.
Jei starkiam ieškotum ,tai sakyčiau- vualia :-D
Šapalams labiau tiktų minkštesnis fast'as ,tavo kainų kategorijoj, pvz. Yamaga 78MII
http://www.bait.lt/meskeres/spiningai/y ... -m-ii.html
 #712255   siaubaz
 06 Vas 2018 13:55
Rapolas rašė:
06 Vas 2018 13:36
siaubaz rašė:
06 Vas 2018 12:07
Sveiki,

Ieskau spingelio sapalu zuklei. Esu nusiziurejes tict inbite 710-tb. Uz panasius pinigus imanoma geriau ka nors rast? Pagrinde zvejyba is valties pavirsiniais vobleiriukais ir vartiklem.
Jei starkiam ieškotum ,tai sakyčiau- vualia :-D
Šapalams labiau tiktų minkštesnis fast'as ,tavo kainų kategorijoj, pvz. Yamaga 78MII
http://www.bait.lt/meskeres/spiningai/y ... -m-ii.html

Siaip megstu kietesnius kotus. Plius šalia turiu GM symphonia trout, tai šitą norėtųsi kartais ir dzigui panaudot.
 #712289   Rapolas
 07 Vas 2018 07:49
siaubaz rašė:
06 Vas 2018 13:55
Rapolas rašė:
06 Vas 2018 13:36
siaubaz rašė:
06 Vas 2018 12:07
Sveiki,

Ieskau spingelio sapalu zuklei. Esu nusiziurejes tict inbite 710-tb. Uz panasius pinigus imanoma geriau ka nors rast? Pagrinde zvejyba is valties pavirsiniais vobleiriukais ir vartiklem.
Jei starkiam ieškotum ,tai sakyčiau- vualia :-D
Šapalams labiau tiktų minkštesnis fast'as ,tavo kainų kategorijoj, pvz. Yamaga 78MII
http://www.bait.lt/meskeres/spiningai/y ... -m-ii.html

Siaip megstu kietesnius kotus. Plius šalia turiu GM symphonia trout, tai šitą norėtųsi kartais ir dzigui panaudot.
SIaubas :-D tai kam uždavinėti tokius.. klausimus ?? ypač dėl šapalo..
Jai mėgsti kuolus, tai tavo kainų kategorijoj yra pilna kuolų, ieškok tarp tvičinginių modelių, kurie išmušinėja voblas iki pvz. orbito-11 cm, ir kad būtų skambūs :-D nu vienas iš jų galėtų būti ir tavasis pasirinktas Tict'as Inbite, tik turėk omeny, kad 73TB ir 710TB yra gan skirtingi kuoliukai ,jai 73 dar galima būti verstis, tai 710 jau pretenduoja į lait'klasės universalus su aiškia "džigine" pakraipa... :-D
 #712313   Rapolas
 07 Vas 2018 15:41
Radau video apie šitą modelį (iš trijų dalių:D) ir "šapalą".. :-D

p.s.: šiaip tai, gražiai linksta ant teisingos žuvies, tik jei naudojams pagal paskirtį ;-)
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 84
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė