Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #708283   tukasG
 25 Lap 2017 16:27
GvidasG rašė:nežinau kaip daiwutes atrodo 1000 dydžio bet jei shimano štukine tai nebent ant ledo neštis. :grin:
Va taip štukinė daiwutė atrodo, lyginant su dutūkstantine Ryobi Excia.
DSCF0847.JPG
Va taip ji atrodo mano rankoj.
DSCF0842.JPG

O va taip atrodo Daiwa Ninja 1003A ir Norstream Blaze BLS-702UL, ilgis 2,13 m, užmetimas 0,8-7 g komplektuko balansas.
DSCF0845.JPG
Man idealu, tik aišku, sutinku su Ramkio nuomone, kad čia komplektas ne 10 ir daugiau gramų svorio masalam daužyt. Aš jį naudoju max iki 5 m gyliams ir max iki 10 gr svoriams. Dažniausiai naudoju 5 - 6 gr galvakablius su pusantro dviejų colių guminukais, na dar kartais koks šapalinio dydžio krenkiukas vobleriukas, ar pirmo - antro numerio sukriukė, bet pagrinde, tai mažos gumos, mažiems ir vidutiniams ešeriams.
Žiemai tūkstantinės daiwutės tikrai nenaudočiau - per didelė, per sunki, per grubi, na nebent ant rimto žieminio spinigo, rimtai žuviai gaudyt.
 #708290   tukasG
 25 Lap 2017 19:03
Žiūrint kam bus naudojama... Masalo pravedimui puikiausiai užtenka ir tinka, tuo labiau, jei mikrodžigaujant dažniau naudojami pasyvūs masalai, kuriuos taip ar taip spiningo viršūnėle šokdini, o ritė tik laisvam valui surinkt. Laimikiui parsitempt taipogi daugiau pliusas nei minusas, ypač jei ypatingų bonusų nesitikima, ar jie labai jau reti ir mažai tikėtini.
Sakykim manuoju atveju, aš netgi džiaugiuosi, kad šimtgraminis ešeriokas turi galimybę šiek tiek ilgiau pasispardyt, keliaudamas tuos 10 - 15 m iki kranto, man gi tik didesnis kaifas nuo to, o ne paslaptis, kad ką jau ką, o tokius žuveliokus tai jau tikrai ne dėl mėsos meškeriojam. Tiesiog turi po darbo valandą dvi laisvo laiko ir leki iki artimiausios balos, kad bent kažką per tą mizerną laisvalaikį kitam gale valo paturėt. Uždėk didelę, galingą, greitą ritę, tai gi net nepajausi, kaip tas ešerio vaikis pas tave oru atskris... Ne toks gi tokios žvejybos tikslas... ;-)
Nu, kam tas greitas valo surinkimas, jei metimo nuotolis max 20 m, masalas pusantro colio guminukas, taikinys 100 - 300 g ešeriokai? :roll:
 #708356   manchinis
 27 Lap 2017 12:10
Labas visiems,

Vyrai, reikia patarimo :ks> Kalba eina apie džigą, žvejoju svoriais 5-8g. (galvakablis). Renkuosiu tarp dviejų variantų:
1. Major Craft czs-672L (2,04m. 1,7-7g. fast, tik nerandu jo svorio pačio, bet įtariu 80-100g.?)
2. Golden mean Symphonia SPS80 2,44m., 0,6-8g. fast ir 89g.

Žvejoju nemažai, bet ne itin intensyviai, daugiausiai žvejoju iš valties ir upėje. Du sezonus darbavausi su "paukštuku" ir dabar norisi daugiau tiesioginio kontakto į ranką.

Taigi, gal kas su vienu ar kitu esate praleidę daugiau mažiau laiko prie vandens. Laukiu patarimų ir dėl vieno, ir dėl kito kotelio ;uolrait Dėkoju Jums. ::hai-bai
 #708378   manchinis
 27 Lap 2017 18:23
Okey. Nežinau ar teisingai mastau, bet lengvesnis=jautresnis/skambesnis?
Pačiam gal ką daugiau teko girdėt ar sužinot apie vieną jų?
Kažkaip galvoju jog MC "rimtesnis", ar čia tik vardas jo "mandresnis". Nu gal dar kas ką apie šiuos variantus.
Evaldai, dėkui.
Slavikai tau ir!
 #708385   slavikas
 27 Lap 2017 20:03
Manau, kad corzza sukurta ne džigui. Jeigu žiūrėti kažką iš Major Craft ,manau įdomesnis variantas K.G.Lights KGL-S762AJI.
Golden Mean Symphonia SPS70 laikiau tik rankoj, bet žvejoti neteko. Visai nieko pasirodė , kuoliukas toksai.
 #708390   aurimas22
 27 Lap 2017 20:38
Corzza mano manimu yra skirtas vobleriui mušti.Gerai musasi vobleriai su juo.Taip turiu simfonija.iki 5g.Turėjau ir blue birda.Tai ji žimiai smagense už blue birda.Ir geriau jauciasi,ir dažniau jauti i ranka nei su blue birdu.Ir gan toli metasi ciburaskos su ja.....Kai aktyvus ešerys...Tai smagiai kala per ranka....O jei toks aktyvumas kaip dabar,tai turi žiurėti į galunę.Dar esu sugaves ant jos keletą starkiu ši sezona.Tai visai gerai tvarkosi su dydesne žuvim..Žodžiu geras spiningas už savo kainą..
 #708399   aurimas22
 27 Lap 2017 22:15
213cm ilgis.Dydžiausia svori metes 7g su tokiu vandeniu upei.Gali mano galva užmesti šiek tiek daugiau bet aš nesvaidysiu turiu tam kita spiningą dydesniems svoriams profesonala favorita...Kaip kiti nusiperka koki tict ir svaido dvigubai dydesni svori nei raso ant spiningo ir poto lūžta spiningai... :D.O svoriai mano pagrinde 2-5g.Gylius išeinu dedu 6-7g.Ant kieto dugno iš vis gan gerai jaučiasi ir gan smagiai..
 #708416   nerijus1992
 28 Lap 2017 10:54
aurimas22 rašė:Kaip kiti nusiperka koki tict ir svaido dvigubai dydesni svori nei raso ant spiningo ir poto lūžta spiningai... :D.
Kiek matęs, kad perlūžo? :grin: turiu sram 75 tcaro tor, tai iki 20gr metau(guma+galva). Pagal mano ranką riba šiam kotui 25g :grin:
 #708419   ramkis
 28 Lap 2017 11:28
GvidasG rašė:jei spiningas turi didelį rezerva tai ne rezerva jis turi o pievų prirašinėta ant blanko ir tiek labai geras pavizdys šito yra tict
mmmhhmmmm, čia kas ? Išreikštas nepilnavertiškumo kompleksas, ar visiškas inbicilizmas srityje kuri yra per aukštai, kad galėtum svaidytis tokiais pareiškimais? Tai tada, kas Jūsų, gerbiamasai manymu priraašo ne pievų? Norėčiau konkrečiais pvz. labai jau man įdomu, nes po tokių parašymų jaučiuosi permokėjęs ir,švelniai tariant, prisipirkęs "šūdo", nes suknistas japas mane jau kokie 7 metai mulkina :evil: *mėlynas* iš tekančios saulės šalies, ir kaip anc dryst, ant koto rašyt tokius briedus, kas visiškai pasilenkia su sveiku prtu ir fizikiniais reiškiniais. Pradedu nervytis, paduosiu į teismą keletą japų gamintojų, taip pat dar ką nors. nes tokio šūdmalizmo, iš anų nesitikėjau. O ir lūžta, P.A.D.L>o>S, kad och ty ach ty. 'viarkt 'viarkt 'viarkt
 #708420   salvys
 28 Lap 2017 11:50
GvidasG rašė:jei spiningas turi didelį rezerva tai ne rezerva jis turi o pievų prirašinėta ant blanko ir tiek labai geras pavizdys šito yra tict
O tu supranti, kad darbiniai svoriai gali skirtis nuo metamu? Tict(kaip ir betkurie rimti gamintojai) rašo darbinius ir gan tiksliai, o dėl blanko specifikos įmanoma mesti ir didesnius svorius
 #708432   nerijus1992
 28 Lap 2017 13:46
GvidasG rašė:kiek pasipiktinusiu, vajė, nesakykit man kad su tuo pačiu spiningu galima komfortabiliai žvejot 1,5gr ir 25gr svoriais :D
jei noreciau su 1.5g zvejot, tai 75sram tikrai nepirkciau. Man asmeniskai sito kotuko komforto zona nuo 5g prasideda.
 #708433   GvidasG
 28 Lap 2017 14:00
tame ir esmė kad 1,5-11gr užrašas ant bet kokio koto įtartinai atrodo net kinietis ne visad drysta tokių fantazijų prirašyt, dar čia šneka apie nepilnavertiškumo kompleksus, tikiuos putos iš burnos nebyra kad ant tokių šedevrų negera žodį paminėjau. :superšokas
 #708434   ramkis
 28 Lap 2017 14:41
GvidasG rašė:tame ir esmė kad 1,5-11gr užrašas ant bet kokio koto įtartinai atrodo net kinietis ne visad drysta tokių fantazijų prirašyt, dar čia šneka apie nepilnavertiškumo kompleksus, tikiuos putos iš burnos nebyra kad ant tokių šedevrų negera žodį paminėjau. :superšokas
Tai p. Šmukštarai ar pasakysite kas anot Jūsų teisingai žymi kotus? Tict ir visi kiti japai,p/a/d/l/o/s riečia susiriesdami. Kitaicai, kiek supratau, iš tamstos mokslinės analizės, rašau daugiau mažiau teisingai. O kas tie patys pačiausi? :shock:
 #708435   GvidasG
 28 Lap 2017 15:20
ramkis rašė:
GvidasG rašė:tame ir esmė kad 1,5-11gr užrašas ant bet kokio koto įtartinai atrodo net kinietis ne visad drysta tokių fantazijų prirašyt, dar čia šneka apie nepilnavertiškumo kompleksus, tikiuos putos iš burnos nebyra kad ant tokių šedevrų negera žodį paminėjau. :superšokas
Tai p. Šmukštarai ar pasakysite kas anot Jūsų teisingai žymi kotus? Tict ir visi kiti japai,p/a/d/l/o/s riečia susiriesdami. Kitaicai, kiek supratau, iš tamstos mokslinės analizės, rašau daugiau mažiau teisingai. O kas tie patys pačiausi? :shock:
Prie ko čia kiti tie japai? Pilna tų kotų su neprifantazuotais užrašais.
 #708436   ramkis
 28 Lap 2017 15:27
GvidasG rašė:
ramkis rašė:
GvidasG rašė:tame ir esmė kad 1,5-11gr užrašas ant bet kokio koto įtartinai atrodo net kinietis ne visad drysta tokių fantazijų prirašyt, dar čia šneka apie nepilnavertiškumo kompleksus, tikiuos putos iš burnos nebyra kad ant tokių šedevrų negera žodį paminėjau. :superšokas
Tai p. Šmukštarai ar pasakysite kas anot Jūsų teisingai žymi kotus? Tict ir visi kiti japai,p/a/d/l/o/s riečia susiriesdami. Kitaicai, kiek supratau, iš tamstos mokslinės analizės, rašau daugiau mažiau teisingai. O kas tie patys pačiausi? :shock:
Prie ko čia kiti tie japai? Pilna tų kotų su neprifantazuotais užrašais.
Tai prašyčiau faktais, sukonkretinkit :shock: Kurie prifantazuoti, kurie yra net labai teisingi? Nes tikrai įdomu, o ir manau labai svarbi tokia info kitiems, ne tik pačiam, kad tik sau tą paslaptį laikytai. Pirmyn, paleiskite traktatą, plačiosios visuomenės aptarimui. :ruko
 #708438   PelkiuSenis
 28 Lap 2017 15:36
Taip nekantru :-D Pradejau jaustis kaip mano sunus 3m jauciasi, dabar laukdams Kaledu senio :-D :-D Kas tie gerai nurodantys darbinius svorius :ks>
Ramki, teks ir amerikosa paduot teisman, va mano Croix iki 21 raso, o meciau ir 30g + guma ir tikiu, kad kazkas ir 40 sugebejo mesti :shock:
 #708439   GvidasG
 28 Lap 2017 15:41
ko čia ta tema nukreipinėt? tik tictus minėjau, jei jum užrašas 1,5gr-11gr nors kažkiek su logika žiūrisi tai valio, kai realiai galima ant jo buvo užrašyt 5-25 kas jau bent atitiktu realybę, prašom raskit man light įranki kuris deklaruoja užmetima nuo ~1,5gr kuris mestu komfortabiliai ir 25gr.
Paskutinį kartą redagavo 1 GvidasG. Iš viso redaguota 28 kartus.
 #708441   lauris
 28 Lap 2017 15:46
GvidasG rašė:ko čia ta tema nukreipinėt? tik tictus minėjau, jei jum užrašas 1,5gr-11gr nors kažkiek su logika žiūrisi tai valio, kai realiai galima ant jo buvo užrašyt 5-25 kas jau bent atitiktu realybę.
o tai paimk avida 5-17,5. 30gramu kaip bite skrenda ir ka ?:)irgi uzrasyt galejo 5-30:)
 #708442   salvys
 28 Lap 2017 15:47
GvidasG rašė:ko čia ta tema nukreipinėt? tik tictus minėjau, jei jum užrašas 1,5gr-11gr nors kažkiek su logika žiūrisi tai valio, kai realiai galima ant jo buvo užrašyt 5-25 kas jau bent atitiktu realybę.
kokia realybę, norėčiau pažiūrėt kaip tu su juo 25 g gaudytum
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 84
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė