Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...

 #76096   ErikaZ
 16 Spa 2008 16:39
kainos ten dideles laabai.. :shock:

 #76101   linaspvlts
 16 Spa 2008 17:25
ErikaZ rašė:kainos ten dideles laabai.. :shock:
nepamirsk kad ten viskas kronomis parasyta.
nezinau,palyginimui Rapala Skitter Prop SPR-7 ebay kainuoja apie 9 angliskus svarus,tame puslapyje 119 kronu. +.- beveik tas pats.akcentuoju ta dalyka,kad yra daug geru vobleriu.
ieskodamas gero daikto nesivadovauju iprocio lakstyt po visas parduotuves ir lygint kainas.jei radai ko tau reikia,reiskias perki.zinoma yra kainu skirtumas,bet nezymus.

 #76109   jarwa
 16 Spa 2008 18:43
Geraaa jums ,anglosaksams...į kainas nežiūrit - svarbu,kad daiktas geras būtų :cry: :cry: :cry: ,mums ir "Kibsas" gerai... :cry:

 #76110   Vegys
 16 Spa 2008 18:47
linaspvlts, lyginant su LT kainom - tikrai brangu. Visko nelyginau, ale pvz :
- Rapala Countdown CD-9 kainuoja 95 kronas, ty apie 32 Lt. Ant Lietuvos (http://www.zuklys.lt/katalogas/index.php?categoryID=529) 24 Lt.
- Vibrax'u Nr. 3 kainos Lietuvoje nepamenu, bet tikrai ne 12.5 Lt (37 SEK).
- super shad rap'as (tiesa, plaukiantis) irgi 54 Lt nekainuoja pas mus. As berods 40 Lt mokejau, ale dabar berods pabrange keliais litais .... Vistiek skirtumas zenklus.

Lyginant su angliskom kainom, gal jos ir visai normalios :) Bet kita - neapsimoka. Nebent pirkt ka nors is tu prekiu, ko pas mus ner.

 #76136   linaspvlts
 16 Spa 2008 22:23
anglosaksai,ar lietuviai ar lenkai :lol: nereikia taip sureiksmint.Galbut pinigus taupau labiau nei atrodo.Na bet del zvejybos reikmenu-nunesciau paskutinius sandalus i turgu.sitam reikalui negailiu.
esme tame,kad cia pas mus spiningavimas nera toks populiarus,tad tenka landzioti visur kad tik gaut reikiama daikta.stai ir vasara gryzes i LT,isleidau ne viena lita kad pasipildyt ko truko,ir ko nera pas mus.

 #76137   linaspvlts
 16 Spa 2008 22:27
jarwa rašė:Geraaa jums ,anglosaksams...į kainas nežiūrit - svarbu,kad daiktas geras būtų :cry: :cry: :cry: ,mums ir "Kibsas" gerai... :cry:
cia budingas lietuvio (kaip cia geriau issireikst?)kuklumas.vaikstau kiaurom kojinem,bet darzinej po sienu stovi naujas mersas :lol:
nesupyk,Jarva,taikau ne tau.aplamai.Emigrantai nelabai toleruojami,ta suprantu :?

 #76138   Edosius
 16 Spa 2008 22:32
Visi čia toleruojami, bet čioj temoj "gaudom" o ne užsidirbam kad gaudytumėm ;-)

 #76143   linaspvlts
 17 Spa 2008 00:23
po sio komentaro neturiu ka pridurt :roll:

 #76175   DainiusM
 17 Spa 2008 08:29
Linai, manau, kad cia renkasi ZVEJAI, o ne baltieji-juodieji-emigrantai-biznesmenai-heteroseksualai ir t.t. ir panasiai. Tavo puikus laimikiai ir dar puikesnes nuotraukos ir mums labai smagu, kad esi su mumis ir tuo daliniesi, todel pasilik savo kompleksus sau ir nebesvaik... :bzz-bla:

 #76197   Vitolis
 17 Spa 2008 09:10
linaspvlts rašė:po sio komentaro neturiu ka pridurt :roll:
Niuxa tiesa porina. Tavo nuotraukos fantastika. Taip ir toliau. O del visokiu emigrantu ir kitu ne su zvejyba surishtu dalykeliu gali ir neshneket. Cia visi lygus. Man pvz. tikrai.
 #76244   sarunas
 17 Spa 2008 11:08
sveiki,,senai spiningavau lietuvoj,gyvenu airijoj tai ir tenka ten zvejot.siemet cia man labai patiko sukriuke=juodoji nasle=upese vandens lygis zveriskai pakiles tai tenka metyt ezeruose ir kanaluose,
 #76260   Vegys
 17 Spa 2008 11:51
sarunas rašė:man labai patiko sukriuke=juodoji nasle
Kas tas yr ? Kokia firma / modelis ?

 #80325   gintars
 06 Lap 2008 19:31
stai dalis mano arsenalo PaveikslėlisPaveikslėlis

 #80332   gintars
 06 Lap 2008 19:44
o snd buvau romadoj tai nusipirkau keleta cormorano blizguciu kur dabar akcija uz puse kainos PaveikslėlisPaveikslėlis siaip labiausiai tai pasitikejima kelia tai vartikle tokia visai nieko o vat su tais guminukais apsisoviau biski nepastebejau kad nera pas juos viensakio kablio nugaroj o tik trisakiai tai manau ne kas bus o ir tie dideli reiks i mazesnius pakeist nu sukres siaip sau tokios ziuresim kaip suksis idomu pabandyt buvo tas su keiciamais lapeliais o vobleriuka tai siaip del kvapo paemiau :-D

 #80688   linaspvlts
 07 Lap 2008 23:11
[/quote]
va del vobleriuko gal ir pataikei.betdel kitu.......nemetyk be reikalo pinigu
 #80704   Mike
 08 Lap 2008 10:18
Vegys rašė:
sarunas rašė:man labai patiko sukriuke=juodoji nasle
Kas tas yr ? Kokia firma / modelis ?
Manau čia apie Mepps Black furry.

 #80709   cesius
 08 Lap 2008 11:29
Gintarux pasitark geriau su kokiu draugu spiningistu, nes pardavejai sukis tau visa "gery" :grin: :-D . Is visu masalu tai vobleris ir blizge salia jo, kitus padovanok :grin:

 #80717   diego
 08 Lap 2008 15:03
cesius rašė:Gintarux pasitark geriau su kokiu draugu spiningistu, nes pardavejai sukis tau visa "gery" :grin: :-D . Is visu masalu tai vobleris ir blizge salia jo, kitus padovanok :grin:
girdi, monstre :twisted: ne visi pardavejai svolaciai :cool:

 #80734   cesius
 08 Lap 2008 16:36
Ir tarp cigonu vagiu pasitaiko :grin: , 90% bando iskist neperkamus gaminius tam kuris klausia patarimo pas pardaveja :!:

 #80782   gintars
 08 Lap 2008 19:35
cesius rašė:Gintarux pasitark geriau su kokiu draugu spiningistu, nes pardavejai sukis tau visa "gery" :grin: :-D . Is visu masalu tai vobleris ir blizge salia jo, kitus padovanok :grin:
tai as juos ir pirkau su tokia mintim kad broliui juos atiduosiu nes jis tik pradejo spiningaut ir masalu jam daug reikia o is pradziu pabandysiu pats gal bus kas kibaus bus nors labai abejoju :grin: o jaj ne bratka ju greit atsikratys :twisted:

 #80816   Xrapas
 08 Lap 2008 21:05
kazbekas rašė:..."atradau" x-rap shad YP spalvinimas, dydis - XRS08...
Va ir suprask- lygiai tokiu pačiu nuo pavasario mėginu ką nors sugundyt- 0 dėmesio :roll:

 #80817   cesius
 08 Lap 2008 21:05
Is kitos puses paziurejus , gal ir gerai dezej tureti "geruju" kai prieini koky karegyna :grin:

 #80848   rytukas
 08 Lap 2008 22:52
dalis vartyklių varstoto ir replių reikalauja. (dujų plytos, guolių ir t.t.).


gintarux rašė:stai dalis mano arsenalo PaveikslėlisPaveikslėlis

 #80850   kazbekas
 08 Lap 2008 22:56
tai kad cia beveik visos vartykles "klasika zanra" ir nematau prasmes jas lamdyt.

 #80866   gintars
 09 Lap 2008 09:25
rytukas cia tos vartikles daugiau del kvapo pas mane nors viena kita lydzioka esu pagaves ir ant ju.
bet vat verta iskirti vartikle kuri yra pirmoj eilej vidurine biski parudijus tai ji yra salviu siaubas jaj tajp galima pasakyti jos istorija irgi idomi: ji yra kazkokios senos vartikles istrauktos is nemuno kopija sitos mano turimos vartikles darytos pries kazkur 25 metus. o istorija tokia jos pavyzdys buvo kazkada kaip minejau veino mano pazystamo is nemuno istrauktas, po to jis pabande ant jos zwejoti ir ji tapo masalu nr vienas jam. o to draugo tevukas dirbo tuometiniam kauno kazkokiam metalo apdirbimo fabrike, pamate, kad ta vartikle kibi jie padare jos kopiju kiek zinau apie 300, per naktine pamaina. aisku vyrai paimprovizavo ir padare ju visokiu ir lengvesniu ir sunkesniu ir varinio atspalvio ir sidabrinio. as jas turiu keturias viena lengva kita sunkia, varine ir sidabrine. taj tokia tos vartikles istorija :)

 #81079   rytukas
 10 Lap 2008 23:53
aš turėjau omenyje miniją ir pačią viršutinę.
gintarux rašė:rytukas cia tos vartikles daugiau del kvapo pas mane nors viena kita lydzioka esu pagaves ir ant ju.
bet vat verta iskirti vartikle kuri yra pirmoj eilej vidurine biski parudijus tai ji yra salviu siaubas jaj tajp galima pasakyti jos istorija irgi idomi: ji yra kazkokios senos vartikles istrauktos is nemuno kopija sitos mano turimos vartikles darytos pries kazkur 25 metus. o istorija tokia jos pavyzdys buvo kazkada kaip minejau veino mano pazystamo is nemuno istrauktas, po to jis pabande ant jos zwejoti ir ji tapo masalu nr vienas jam. o to draugo tevukas dirbo tuometiniam kauno kazkokiam metalo apdirbimo fabrike, pamate, kad ta vartikle kibi jie padare jos kopiju kiek zinau apie 300, per naktine pamaina. aisku vyrai paimprovizavo ir padare ju visokiu ir lengvesniu ir sunkesniu ir varinio atspalvio ir sidabrinio. as jas turiu keturias viena lengva kita sunkia, varine ir sidabrine. taj tokia tos vartikles istorija :)

 #85998   spiridonas
 10 Gru 2008 10:24
senuks rašė:Izvyniajūs,knieti sužinot koks tai rapalos vobleras :-D jei ne sekretas :?
Va, tas rapalos magnumo spalvinimas (viduryje) ant kurio ruginukas per pusdieni pagavo 7 lydokus nuo 1,5 iki 4 kg.
niuxa rašė: Komplektas numero uno (Nr1)
Paveikslėlis

P.S. foto niuxos is skelbimu :roll:
P.S. 2 paskubekit kol niuxa nepersigalvojo :twisted:

 #86222   rytukas
 11 Gru 2008 11:50
rapalos nezacypliaika ''plot ''plot ''plot tobulas dalykas per nekimbadienius, kai lydeka sulindusi lelijon. meti per lelijų lauką metru 50 ar daugiau ir pratempinėji ją nuo lapelio ant lapelio – gaunasi, kad ji krinta žemyn, tada pekliam ant lapo ir vėl žemyn. berods minėjau čia, ar kur kitur, kad vienintelis tokios žūklės minusas, kad tenka plaukti lydekos iš lelijų išpainioti. bo ana pastoviai įsipainioja. o kad kibus dalykas tai faktas. tikrinta skaisčio, pravalo ir papės platybėse.

 #86225   Vegys
 11 Gru 2008 12:18
rytukas, a teisingai supratau kad kibimai buna blizgei nukritus nu lelijos ? Ar ... ?
As turiu 2 tokias blizges. Viena mazesne, kita didesne. Per zoles traukdavau, ale taip "naglai" :lol: kaip tu zvejot nebandziau. Gal del to ir rezultatai ner dziuginantys.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė