Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...

 #92809   Jonvabalis
 25 Sau 2009 14:52
Bevaikštan po parduotuves palaipsniui susikaupė keletas vobleriukų:

antroje eilėje viduryje, ant jo buvau įkirtęs žvėrį, greičiausiai salatį, tačiau pamatyti nepavyko, betraukiant vobleriuką smūgis ritės stabdis žviegia, o tas į Nemuno vagą ir pasroviui, bandžiau iš paskos 500 m pakrante sekti, išsigandau kai pamačiau, kad valo ant špūlės beveik neliko, bandymas prilaikyti baigėsi valo pokštelėjimu ir riebiu keiksmažodžiu, gaila tokiai žuviai palikti svetimkūnį burnoje, viliuosi, kad ana jo atsikratė.
Trečioje eilėje pirmas ir trečias davė po 1,5 kg lydekaites.

Paveikslėlis

Mano mažieji vis tyli niekaip neprakalbinu.

Paveikslėlis


Iš šių trečioje eilėje trečias davė 1,5 kg lydekaitę, o juozukai tyli.
Paveikslėlis

Taigi tokie mano 2008m masalai ir laimikiai.

 #92819   cesius
 25 Sau 2009 16:50
Man rodz visi juozukai twicinginiai ir darbiniai, reik jiems delikataus zaidima ir bus nr1

 #92921   orangitto
 26 Sau 2009 00:52
as be yo-zuri l-minnow 66 sito http://snasti.com.ua/images/color_m92_44.jpg neinu prie vandens man jis daugiausiai padovanojo laimikiu :) na ir mepps aglia http://www.okonek.com.pl/images/przynet ... _black.jpg 3 nr man sekminga :) ja daznai pametau kai isvis nekimba man nuo vaikystes sis masalas patinka juo pirma lydeka pagavau :oops: o metu atradimas (labiau tiktu pasakyt pabandymas) masalas tai myran sukres turiu daug kaskaip iskirtines neturiu bet visos kibios ir puikiai dirba.

 #93264   Edebisi
 27 Sau 2009 09:59
idomus jus, viena tokia pacia tema istrinat, kita sukuriat

 #93268   Agis
 27 Sau 2009 10:05
Kai skaitai zinutes, tai uzmesk aki kada jos parasytos.Gal tada suprasi, kodel vienos istrinamos, o kitos paliekamos.O gal tu siulai kai temos dubliuojasi palikti naujai padaryta, o sena jau veikiancia istrinti, o gal visur pridaryti temu apie ta paty :-D

 #93471   rytukas
 27 Sau 2009 16:52
tas mepsas, tik kad 2nr. pravale valdo, lenkia net raudonai baltą snarglį.
labai pasiteisinęs masalas, bet tik pravalo ežere man.
orangitto rašė:as be yo-zuri l-minnow 66 sito http://snasti.com.ua/images/color_m92_44.jpg neinu prie vandens man jis daugiausiai padovanojo laimikiu :) na ir mepps aglia http://www.okonek.com.pl/images/przynet ... _black.jpg 3 nr man sekminga :) ja daznai pametau kai isvis nekimba man nuo vaikystes sis masalas patinka juo pirma lydeka pagavau :oops: o metu atradimas (labiau tiktu pasakyt pabandymas) masalas tai myran sukres turiu daug kaskaip iskirtines neturiu bet visos kibios ir puikiai dirba.

 #93479   Airis
 27 Sau 2009 18:06
rytukas rašė:tas mepsas, tik kad 2nr. pravale valdo(kas tas pravalas?), lenkia net raudonai baltą snarglį(tai cia su nosim kazkas negerai?).labai pasiteisinęs masalas, bet tik pravalo ežere man.
orangitto rašė:as be yo-zuri l-minnow 66 sito http://snasti.com.ua/images/color_m92_44.jpg neinu prie vandens man jis daugiausiai padovanojo laimikiu :) na ir mepps aglia http://www.okonek.com.pl/images/przynet ... _black.jpg 3 nr man sekminga :) ja daznai pametau kai isvis nekimba man nuo vaikystes sis masalas patinka juo pirma lydeka pagavau :oops: o metu atradimas (labiau tiktu pasakyt pabandymas) masalas tai myran sukres turiu daug kaskaip iskirtines neturiu bet visos kibios ir puikiai dirba.

 #93608   peilis
 27 Sau 2009 22:57
pravalas, toks ezeras yra, neprivaziavus pabrades :-D

 #93614   Airis
 27 Sau 2009 23:08
peilis rašė:pravalas, toks ezeras yra, neprivaziavus pabrades :-D
o kas tas raudonai baltas snarglys-jauciu riperis :-D

 #95334   Ignelis
 04 Vas 2009 16:23
Man masalas Nr1 eseriu zukleje http://www.fion.ru/images/rating/5b6f4b ... 5.jpg[url] ispudingo dydzio retai kada eseriu pagaunu, bet bent jau su vidutiniokais tai visada pasizaidziu. Paveikslėlis antra nuo virshaus sukriuke man geriausiai pasiteisino lydeku zhukleje, tiek pavasari seklesnese ilankelesi drumstame vandenyje gaudant nedideliame tvenkinyje. geriausiai shi sukre man pasitvirtina pelkese ir durpynuose, su mazha 3nr sukre esu ishlupes ir 4kg ir 6kg ir viena apie 5kg lydeka. neminint jau tu mazhesniu apie kg ir iki jo... :lol: kogero pats dosniausias kokiais tik esu gaudes.. :grin:

 #95352   Mike
 04 Vas 2009 18:34
Mmmm, Mepps Black Furry ilgai buvo masalas Numero Uno. O paskui pradėjau gaudyti vobleriais, gumom. Kažkaip pastebėjau, kad paskutiniu metu ir pagaunu mažiau... :? Beje, didžiausią savo lydeką ant Mepps Black Furry irgi kažkada įvyniojau, tik ant 4 numerio.

 #95354   orangitto
 04 Vas 2009 19:38
Ignelis rašė:Man masalas Nr1 eseriu zukleje http://www.fion.ru/images/rating/5b6f4b ... 5.jpg[url] ispudingo dydzio retai kada eseriu pagaunu, bet bent jau su vidutiniokais tai visada pasizaidziu. Paveikslėlis antra nuo virshaus sukriuke man geriausiai pasiteisino lydeku zhukleje, tiek pavasari seklesnese ilankelesi drumstame vandenyje gaudant nedideliame tvenkinyje. geriausiai shi sukre man pasitvirtina pelkese ir durpynuose, su mazha 3nr sukre esu ishlupes ir 4kg ir 6kg ir viena apie 5kg lydeka. neminint jau tu mazhesniu apie kg ir iki jo... :lol: kogero pats dosniausias kokiais tik esu gaudes.. :grin:
Kai kam maza kai kam didele 3nr :-D As didesniu nei 3 nr neperku kaskaip apsieinu su 3 nr o black furry geras masalas. Tik ju daug rusiu yra sitos juodos poto varines auksines sidabrines ir dar taskeliai skirias, bet man geriausia juoda su orandziniais taskais.

 #95360   Ignelis
 04 Vas 2009 20:22
na tashkeliu spalva jau kogero nuo vandens drumztumo priklauso ar nuo ko net neisivaizduoju.... :) bet tos serijos kruva mepsiuku ir ne po viena esu isigijes plius dar vis pasipildau.... ;-) na bet kaip sakoma kuo daugiausiai gaudai tuo ir pagauni, :lol: praeita sezona rudeniui ipusejus vienoje zhukles parduotuviu apziurinedamas pigius kinietishkus voblerius, mano aki patrauke gana rimtai atrodanti aukshles imitacija uz juokingus 3.50 litus, oranzine papilve ir tamsia nugara... ;-) darbas aip uzh tokia suma isigyto vilioklio buvo tikraj super. nuvaziavau prie savo pamegtos lydekines pelkes zarasu rajone ir gal jau 10 metimu ikabinau metrine pleshrune, visa laime kad graibshta buvau pasiemes ir laiku ja sugaudziau, nes ish triju kabejusiu trishakiu vos vienas buvobelikes ir tas pats ant liuliu laikesi :x kartais yla nuomone ar verta uz vobleri moketi desimt art daugiau jei galima ieshkoti pigiu atitikmenu ir pasikeitus kablius su ziedeliais jais taip pat sekmingai gaudyti..? :idea: :idea: :idea:

 #95372   rytukas
 04 Vas 2009 21:45
dažniausiai neverta. nors būna ir išimčių. aš jau priseksperimentvau su pigiais vobleriais Osko, Hakko, StriPro, Owner (tik kabliai geri, jei ten ne kitaiska padjobkė) ir dar keliais gamintojais. stovinčiame vandenyje, dar įmanoma pagauti jų darbą, bet srovėje...
Ignelis rašė:na tashkeliu spalva jau kogero nuo vandens drumztumo priklauso ar nuo ko net neisivaizduoju.... :) bet tos serijos kruva mepsiuku ir ne po viena esu isigijes plius dar vis pasipildau.... ;-) na bet kaip sakoma kuo daugiausiai gaudai tuo ir pagauni, :lol: praeita sezona rudeniui ipusejus vienoje zhukles parduotuviu apziurinedamas pigius kinietishkus voblerius, mano aki patrauke gana rimtai atrodanti aukshles imitacija uz juokingus 3.50 litus, oranzine papilve ir tamsia nugara... ;-) darbas aip uzh tokia suma isigyto vilioklio buvo tikraj super. nuvaziavau prie savo pamegtos lydekines pelkes zarasu rajone ir gal jau 10 metimu ikabinau metrine pleshrune, visa laime kad graibshta buvau pasiemes ir laiku ja sugaudziau, nes ish triju kabejusiu trishakiu vos vienas buvobelikes ir tas pats ant liuliu laikesi :x kartais yla nuomone ar verta uz vobleri moketi desimt art daugiau jei galima ieshkoti pigiu atitikmenu ir pasikeitus kablius su ziedeliais jais taip pat sekmingai gaudyti..? :idea: :idea: :idea:

 #95383   orangitto
 04 Vas 2009 22:42
O gal pataikei lydekai po nosim ir uzkibo :lol: Sukres pigios tai esu isitikines kad sh kruva nenaudojamu. O vobleriai tai tas kur man patinka dazniausiai pigiai nekainuoja :D

 #95476   Ignelis
 05 Vas 2009 13:40
na jo kad owner produkcija nera pati pigiausia taj pritariu simtu procentu, beto owner kablius labiausiai vertinu betkurioje zhukleje, ar tai balta zuvi ar plesria gaudyciau... abejoju kad palei nosi pameciau jai ta masala.. ;-) kadangi gaudeme dviese gana siauroje leliju proskynoje... :cool: pirmi smugiai buvo kolegaj ant jau mineto black furry, o po penketos minuciu buvo susidometa mano pigiuoju vobleriu... :-D

 #96156   rytukas
 09 Vas 2009 09:54
kelis turiu įsigijęs po 18Lt, kas tikrai nėra brangu. hakko ir strikePro kaip ir SPRO kainuoja nuo 8(spro maximose) iki 15Lt. taigi 18 labai netoli.
tie OWNER yra aukšlės imitacija, pirkau salačiams srovėje. pabandžiau, pabandžiau, nusivyliau ir užsidėjau YoZuri'kus (mano mėgstamiausi gaudant upėje).
o pirkau juos MARIKS parduotuvėje, pernai rugsėjį. voliojosi keli, tai pasiėmiau pabandymui.

dėl owner ir kablių. taip aštrūs, taip geri, bet naudojant juos upėje, braukant sunkią vartyklę dugnu, su jais prarandama beproto daug masalų – jie nesiduoda atlenkiami...
šitoje vietoje mano favoritas yra gamakatsu trišakiai (kalba eina apie 0/0 1/0, 2/0 dydžio trišakius). jie yra pakankamai aštrūs, kad gerai įsegti žuvį, kad ir į kremzlę ir pakankamai "minkšti", kad su 22lb pintuku juos atlenkti įsegus eilinį akmenį, bet ir pakankamai kieti, kad neatsilenktų traukiant žuvį. esu matęs kaip nekokybiškus kablius tiesiog ištiesina 15-20kg žuveliokas. pačiam kablius buvo atlenkęs "sportinis" šlakio variantas (4-6kg patinas, pasvertas akimi - tie yra aršiausi varžovai), po to karto visus kablius, net žūklėj ežeruose, gaudant lydekas, iškart keičiu.


Mike rašė:Rytukai, nuo kada Owner vobleriai pigūs? Gal gali vieną kitą dešimtį tų pigių suorganizuoti? Maždaug tokių: http://www.ownerhooks.com/pages/product ... nnow65.htm :lol:

 #99285   cesius
 24 Vas 2009 12:57
Bandziau keleta praitais metais, ziauriai nepatiko, kazkokios neisbaigtos, kietoka guma buvo ir juodegos kampas levas nedirbo :/nek

 #99288   Hookaz
 24 Vas 2009 13:02
cesius rašė:Bandziau keleta praitais metais, ziauriai nepatiko, kazkokios neisbaigtos, kietoka guma buvo ir juodegos kampas levas nedirbo :/nek
nu lietuvoj ju pernai nebuvo...siemet tik nauja parduotuve pradejo prekiaut...bet guma tai ju laaaaaabai minksta paciupinejus :roll:

 #99291   cesius
 24 Vas 2009 13:10
Nepamenu is kur as juos iskasiau, bet is ju darbo galeciau spet ,kad tai salatinis masalas, ne lydekinis, kazkaip mandrei ta uodega sukinedavosi apie savo asy, o ne vibruodavo y sonus ir apvali galva neskanei ziuredavos ant jo, karoce isbrokijau as jy :!:

 #99292   cesius
 24 Vas 2009 13:18
Turejau 11 ir 20 tai tikrai :!:

 #99411   Rolas
 24 Vas 2009 18:45
Gumytes neblogai bent jau paveikslelyje atrodo, na jei dar butu tokia plati gama pasirinkimui... Jei ne paslaptis kokia cia parduouve prades jais prekiauti?

 #99413   Hookaz
 24 Vas 2009 18:49
uab fish on...perkunkiemio 13, vilnius...turi absoliuciai visa kolekcija...spalvu ir dydziu :)

 #99414   Rolas
 24 Vas 2009 18:53
Dekui. Reiks paveizet jei bus koks vojazas in sostine ;-)

 #99519   ramkis
 25 Vas 2009 08:50
Bus bus pavojazinsim :grin: Siaip Lanker city gumos labai patiko. Pagaunu ivairiu zuvu, http://www.lunkercity.com/ , ten kur seikariai reikia pasispaust. Sitie guminukai buvo tarsi sprogimas.

 #99520   cesius
 25 Vas 2009 09:00
Jo , senai noriu isbandyt Spanky eseriams musuose :grin: , ypac pavasary po nersto kai yra laikas jie kala gan didelius guminius sliekus

 #99526   ramkis
 25 Vas 2009 09:05
Na gal tie sliekai ir neblogai butu, bet is kur juju paimt

 #99527   cesius
 25 Vas 2009 09:09
Yra pas mus pirkt kitokiu, tik siemet reiks pabandyt ta kabinima per vidury, ir paziuret ar dirba, yra stiklainiuose kazkokiu smirdanciu turetu sueit.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė