Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...

 #116942   SauliusM
 12 Geg 2009 10:03
:-D

 #116944   okuma
 12 Geg 2009 10:05
tema idomi,ypac aptarinejant metimus ''surf'' kotais,tik kazin kiek aptarinejanciu bus,nes gyvenant vien tik teorija-ne kazin kokios diskusijos gaunas...

 #116945   DeGrigo
 12 Geg 2009 10:08
Surf tai surf svoriai tai nors vaiksto o va UL metimas tai cia jau yra apie ka pasneketi kaip koki toliau uzmesti...

 #116947   SauliusM
 12 Geg 2009 10:09
DeGrigo rašė:Surf tai surf svoriai tai nors vaiksto o va UL metimas tai cia jau yra apie ka pasneketi kaip koki toliau uzmesti...
komplekte su 30gr sbirulino plude visi UL neblogai metasi :roll:

 #116948   okuma
 12 Geg 2009 10:10
DeGrigo rašė:Surf tai surf svoriai tai nors vaiksto o va UL metimas tai cia jau yra apie ka pasneketi kaip koki toliau uzmesti...
kaip bebutu-svoris atitinka kota....taip kad susumavus lyg ir tas pats-metimas priklauso apart irankiu ,nuo metiko sugebejimu

 #116949   Agis
 12 Geg 2009 10:10
Tai manau savo pamastymus lipdykit cia ir tikriausia neskirsysim dar y potemius "metimai su surfais"; "metimai su spinais"; metimai su UL" :-D

 #116952   okuma
 12 Geg 2009 10:15
Agis rašė:Tai manau savo pamastymus lipdykit cia ir tikriausia neskirsysim dar y potemius "metimai su surfais"; "metimai su spinais"; metimai su UL" :-D
:gutgut

 #116953   SauliusM
 12 Geg 2009 10:17
as tai kazkaip mastau, kad uzmetimo nuotolis maziausiai priklauso nuo koto ilgio, bent jau mano fizikinis issilavinimas man taip sako, nu bet zmones mane pastoviai bando itikint kad yra atvirksciai ir as pastoviai gaistu laika eksperimentuodamas ir bandydamas metyt tais ilgais kotais ir kazkokio stebuklo ieskodamas :roll: a vdrug? :-D gal ir durnas as, nu bet nors ne nuobodu ir ka veikt turiu :-D

 #116956   SauliusM
 12 Geg 2009 10:23
okuma rašė:http://www.youtube.com/watch?v=61X9FBaJqcs
pradziai... :-D 0.35 mm ismetimo valas, 0.25 mm pagrindinis valas, 18 gr. blizge.... rekordas- 140 metru...
tai sita tai viska aisku, tik jei zvejot reiktu o ne i toli metyt su tokiu kotu (karpinis blankas) tai po pusvalandzio tokios zvejybos ranku nebejaustum. vat tu man geriau atrask su vienarankiais spiningais 7gr kur meto kokius ten konkreciai kotus naudoja.

 #116957   gytis
 12 Geg 2009 10:24
2 Saulius

Na pasizaisk. Bet rezultatas zinomas is anksto. Vietoj uzsiciklinimo ant koto parametru, atkreipk demesi i kitus irangos komponentus- rite ir vala. Manau kad islosi daugiau ir greiciau...
Sekmes!

 #116958   SauliusM
 12 Geg 2009 10:28
gytis rašė:Vietoj uzsiciklinimo ant koto parametru, atkreipk demesi i kitus irangos komponentus- rite ir vala. Manau kad islosi daugiau ir greiciau...
ar as tau nesakiau, kad sveiku zmoniu negydytum? as sitas tiesas dar akmens amziui atradau :-D

 #116960   SauliusM
 12 Geg 2009 10:31
ai beje, kai del oficialiu rekordu tai:
ruginukas rašė:INFO apie kastingo PČ
:roll:
vienarankis spiningas - ilgis 1,37 - 2,50 m; metamas svarelis 7,5 g; valas min. 0,18 mm skersmens; rekordas 82,81 m
dvirankis spiningas - ilgis bet koks; metamas svarelis 18 g; valas min. 0,25 mm; rekordas 119,41 m

 #116961   okuma
 12 Geg 2009 10:32
SauliusM rašė:tai sita tai viska aisku, tik jei zvejot reiktu o ne i toli metyt su tokiu kotu (karpinis blankas) tai po pusvalandzio tokios zvejybos ranku nebejaustum. vat tu man geriau atrask su vienarankiais spiningais 7gr kur meto kokius ten konkreciai kotus naudoja.
stebuklu nera Sauliau...norint numest reikia pastangu,jegos ir technikos,cia joks kotas tau nepades atsiputus be vargo didesnius atstumus pasiekt...sitiek kotu isbandei...o metimo taktikos ne nekeitei....vienu zodziu mesdams per galva nieko naujo cia neislausi...tik standarta

 #116962   SauliusM
 12 Geg 2009 10:34
okuma rašė:
SauliusM rašė:tai sita tai viska aisku, tik jei zvejot reiktu o ne i toli metyt su tokiu kotu (karpinis blankas) tai po pusvalandzio tokios zvejybos ranku nebejaustum. vat tu man geriau atrask su vienarankiais spiningais 7gr kur meto kokius ten konkreciai kotus naudoja.
stebuklu nera Sauliau...norint numest reikia pastangu,jegos ir technikos,cia joks kotas tau nepades atsiputus be vargo didesnius atstumus pasiekt...sitiek kotu isbandei...o metimo taktikos ne nekeitei....vienu zodziu mesdams per galva nieko naujo cia neislausi...tik standarta
keiciau, keiciau, siemet net su multiku spiningaut pradejes buvau :-D beje turiu pastebet, kad nezinau kodel, bet su multu metant kota "apkraut" zymiai lengviau nei su beinercine. bent jau man toks ispudis susidare.

 #116963   okuma
 12 Geg 2009 10:39
SauliusM rašė:keiciau, keiciau, siemet net su multiku spiningaut pradejes buvau :-D beje turiu pastebet, kad nezinau kodel, bet su multu metant kota "apkraut" zymiai lengviau nei su beinercine. bent jau man toks ispudis susidare.
nepyk,bet cia tik tau taip atrode kad keitei...stovedamas vandeni ne ka geriau ten uzmesi isskyrus kaip per galva, o del koto apkrovimo naudojant beinercine ar multika-tai cia isvis jokios reiksmes neduoda koto apkrovimui....kas groja tai tavo atlikimo technika plius jega... :-D

 #116964   audrutis
 12 Geg 2009 10:40
SauliusM rašė:as tai kazkaip mastau, kad uzmetimo nuotolis maziausiai priklauso nuo koto ilgio, bent jau mano fizikinis issilavinimas man taip sako, nu bet zmones mane pastoviai bando itikint kad yra atvirksciai ir as pastoviai gaistu laika eksperimentuodamas ir bandydamas metyt tais ilgais kotais ir kazkokio stebuklo ieskodamas :roll: a vdrug? :-D gal ir durnas as, nu bet nors ne nuobodu ir ka veikt turiu :-D
Cia tave chebra specialiai vis paerzina, kad turetum ka veikt ;-) :-D

 #116965   okuma
 12 Geg 2009 10:40
rite pradeda dirbt jau pacioje metimo pabaigoje kai kotas tiesus..

 #116967   SauliusM
 12 Geg 2009 10:42
okuma rašė:
SauliusM rašė:keiciau, keiciau, siemet net su multiku spiningaut pradejes buvau :-D beje turiu pastebet, kad nezinau kodel, bet su multu metant kota "apkraut" zymiai lengviau nei su beinercine. bent jau man toks ispudis susidare.
nepyk,bet cia tik tau taip atrode kad keitei...stovedamas vandeni ne ka geriau ten uzmesi isskyrus kaip per galva, o del koto apkrovimo naudojant beinercine ar multika-tai cia isvis jokios reiksmes neduoda koto apkrovimui....kas groja tai tavo atlikimo technika plius jega... :-D
arba galbut tai, kad tas kotas su kuriuo as meciau labiau multikui nei beinercinei skirtas...
:roll: bet faktas tas, kad su beinercine su tuo kotu metant jaucias kad 22gr jam mazoka apsikraut normaliai, ka tu bedarytum su juo, o va su multu tai pats tas. kaip cia dar kitaip toki fenomena paaiskint nezinau.

 #116969   SauliusM
 12 Geg 2009 10:44
audrutis rašė:
SauliusM rašė:as tai kazkaip mastau, kad uzmetimo nuotolis maziausiai priklauso nuo koto ilgio, bent jau mano fizikinis issilavinimas man taip sako, nu bet zmones mane pastoviai bando itikint kad yra atvirksciai ir as pastoviai gaistu laika eksperimentuodamas ir bandydamas metyt tais ilgais kotais ir kazkokio stebuklo ieskodamas :roll: a vdrug? :-D gal ir durnas as, nu bet nors ne nuobodu ir ka veikt turiu :-D
Cia tave chebra specialiai vis paerzina, kad turetum ka veikt ;-) :-D
vat as jau irgi ta itart pradedu :twisted: nu bet jei net ir si kart pasirodys kad cia eilini syki legenda buvo, tai as busiu biskyti piktas :evil:

 #116970   okuma
 12 Geg 2009 10:50
SauliusM rašė:arba galbut tai, kad tas kotas su kuriuo as meciau labiau multikui nei beinercinei skirtas...
:roll: bet faktas tas, kad su beinercine su tuo kotu metant jaucias kad 22gr jam mazoka apsikraut normaliai, ka tu bedarytum su juo, o va su multu tai pats tas. kaip cia dar kitaip toki fenomena paaiskint nezinau.
be abejo...multiku darei metima su ta koto puse kiri skirta zuvi vargint t.y. minkstesne....ikraut lengvai ikrausi,bet atstumo neislosi nes per minksta ...nebent bandytum su mazesniais masalais,taciau vel ar tecniniu sugebejimu uzteks mazesniu masalu ikraut kota taip kaip su 22 gr... :-D ,jei kotas neskirtas multikui tai nieko nuostabaus ir neturetu ivykt..

 #116971   SauliusM
 12 Geg 2009 10:52
okuma rašė:be abejo...multiku darei metima su ta koto puse kiri skirta zuvi vargint t.y. minkstesne....ikraut lengvai ikrausi,bet atstumo neislosi nes per minksta ...
tai vat itariu kad taip praktiskai ir buvo. o del atstumo, tai is akies +/- tiek su multu tiek su beinercine tie 22gr skrido ta pati...
 #116972   Agis
 12 Geg 2009 10:54
audrutis rašė:
Agis rašė:Manau pravers :lol:
Labai dekui uz nauja tema. Dabar gales zmones atsirinkt kas kam idomu ir ramiai skaityt ;-)
Zinai, senas krienas kol issijudina, kol anam dasunta, kad reik naujos temos :-D

 #116974   okuma
 12 Geg 2009 10:58
SauliusM rašė:tai vat itariu kad taip praktiskai ir buvo. o del atstumo, tai is akies +/- tiek su multu tiek su beinercine tie 22gr skrido ta pati...
jo ,ne neabejoju, sitie multikai turi valo vedikli-kuris stabdo, taip pat zvejojai su centrifuginiais stabdziais-kurie stabdo,na ir 4(jei neklystu) magnetai-kurie sabdo... :-D aisku visa ta reikala gali patvarkyti,bet su valo vedikliu-problema ta ,kad isemus ji prarasi spinigavimo malonuma...vis tiek yra iseitis isimt centrifuginius stabdzius ir per pus sumazint magnetu skaiciu ir tada bandyt

 #116975   SauliusM
 12 Geg 2009 11:01
okuma rašė:
SauliusM rašė:tai vat itariu kad taip praktiskai ir buvo. o del atstumo, tai is akies +/- tiek su multu tiek su beinercine tie 22gr skrido ta pati...
jo ,ne neabejoju, sitie multikai turi valo vedikli-kuris stabdo, taip pat zvejojai su centrifuginiais stabdziais-kurie stabdo,na ir 4(jei neklystu) magnetai-kurie sabdo... :-D aisku visa ta reikala gali patvarkyti,bet su valo vedikliu-problema ta ,kad isemus ji prarasi spinigavimo malonuma...vis tiek yra iseitis isimt centrifuginius stabdzius ir per pus sumazint magnetu skaiciu ir tada bandyt
nesibovysiu as matyt, nes su multu spiningaut man patogu nepasirode, nu nifiga nesuprasi kokiu ten greiciu ta masala trauki (nu nebent masalas bais agresyvus koks butu), o metyt i toli vien tik vardan metymo, nezinau... nu gal nebent donkei, tobesh surfui :roll:

 #116976   okuma
 12 Geg 2009 11:06
SauliusM rašė:nesibovysiu as matyt, nes su multu spiningaut man patogu nepasirode, nu nifiga nesuprasi kokiu ten greiciu ta masala trauki (nu nebent masalas bais agresyvus koks butu), o metyt i toli vien tik vardan metymo, nezinau... nu gal nebent donkei, tobesh surfui :roll:
sutinku...spinui patogiau bein. visai kas kita donke ir surfas

 #116980   SauliusM
 12 Geg 2009 11:38
o siaip tai jus sakykit ka norit, bet visi sitie metymai skirtingais spiningais padare tai, kad lumio STR1163-IMX kotelis mane siek tiek uzkabino, nu blin idomi kazkokia jo akcija. biski man neramu dabar, kad as jo nenusipirkciau sudurneves ir ne tik del metimo nuotolio (meta tai jis tikrai gerai zaraza):roll: nu bet dar pora kitokiu kotu patestuot reik, dar va daiwa susirinkt reik, vakar ziedai kaip tik low rideriai atvaziavo. nu gal ir sumastysiu ka.

 #116991   gytis
 12 Geg 2009 12:52
ar as tau nesakiau, kad sveiku zmoniu negydytum? as sitas tiesas dar akmens amziui atradau

Tai sakai, kad esi sveikas ir dar nuo akmens amziaus tuo onanizmu (optimalaus ilgio paieska) uzsiimineji? Think again and again... OK, gali neatsakyti.
Sekmes
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė