Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #694163   zanelis
 08 Bal 2017 14:01
as naudoju AFW titana ir man paena kiekviena kart padariau jau 40 pavadeliu siuo budu ir visi superiniai gavosi...gal praktikos truksta maestrui :)
 #694374   Evaldas Z
 10 Bal 2017 21:41
Vos nesusigundziau uz puse kainos Kote paimt pabandyt Berkley Trilene Big Game Fluorocarbon Leader clear 50lb 0,74mm, bet jeigu sakot, kad nukanda... :roll: Gal nors karta reik pasimokyt is svetimu klaidu :) nors dratas toks visai rimtas atrodo.
 #694387   zanelis
 11 Bal 2017 00:41
a joprst kaip sudetingai tam video viskas atrodo... kazkaip nelabai patogiai... as ryt pabandysiu surast savo video kur pamates sugalvojau rist...
p.s. o ta barakuda su kepure neperkanda niekaip to titano :)
 #694400   Menke
 11 Bal 2017 08:26
piatras rašė: :-D nu kam tos zabovos, Gyti..? Yra senai įdėta "KK" pavadėliuose fotkė kas ir kaip... o žmonės vis linkę kankintis už dyką...Paveikslėlis
Radau vienok ''plot nežinau ar tai 8-niukė ar 9-niukė... :-D :cool:
http://www.kitamkrante.lt/forumas/viewt ... 70#p334228
Sitas man nepatiko, as ji pirma pabandziau. Nors lengviaus susirisa, bet tas atsikises galiukas term kembriko prasodi
 #694453   piatras
 11 Bal 2017 17:07
Menke rašė:Sitas man nepatiko...
:-D O man pofik visi kembrikai, svarbiausias faktorius yra stealth :cool: kai šneka eina apie ešerius ir kitus bedančius mėsaėdžius ;uolrait
 #694517   giedriuzzz
 12 Bal 2017 13:06
Aš tokius naudoju, kolkas nenuvylė manęs..
Bet žiūriu kad galvakablis pardavinėja po 1vnt pakuotėje..
Aš parduotuvėje kai perku tai visada po 2 vnt būna :roll:
 #694528   Menke
 12 Bal 2017 15:00
giedriuzzz rašė:Aš tokius naudoju, kolkas nenuvylė manęs..
Bet žiūriu kad galvakablis pardavinėja po 1vnt pakuotėje..
Aš parduotuvėje kai perku tai visada po 2 vnt būna :roll:
Ebay 18lb, 4,6 metro kainuoja 12euru. Tai iseina apie 18 -20 pavadeliu(20 ..25cm), t.y. 0,65euro uz pavadeli + karabinas su suktuku Spinval 0,25 euro. sumoje pavadys gaunasi apie 0,9 euro.
 #694541   Qmas
 12 Bal 2017 16:16
Sweiki, gal ir durnai nuskambes klausimas - bet vistiek paklausiu :e:e :roll:
Tu pavadeliu is stygos ar titanines vielos kokie privalumai lyginant su pirktiniais ? Gal geriau vobleris tvicinasi ar kas? Nu suprantu kad pigiau gaunas paciam gamint, nesigarbanoja kaip pirktiniai tie pigieji.... bet jei perkant normalius titanius, kurie tokie standus pakankamai, nesigarbanoja (pvz Rabass)?
Jei gerai suprantu tuos susuktus is stygos naudojant ir keiciant voblery, reikia ta skrutke atsukti ir, pakeitus voblery, uzsukti? Ar neuzknisa? Aisku, kiek suprantu, galima ir segtuka imaut, bet kiek youtube maciau ir cia forume skaiciau - segtuku ir suktuku nenaudojat....
 #694571   zipas
 12 Bal 2017 20:35
Qmas rašė:Sweiki, gal ir durnai nuskambes klausimas - bet vistiek paklausiu :e:e :roll:
Tu pavadeliu is stygos ar titanines vielos kokie privalumai lyginant su pirktiniais ? Gal geriau vobleris tvicinasi ar kas? Nu suprantu kad pigiau gaunas paciam gamint, nesigarbanoja kaip pirktiniai tie pigieji.... bet jei perkant normalius titanius, kurie tokie standus pakankamai, nesigarbanoja (pvz Rabass)?
Jei gerai suprantu tuos susuktus is stygos naudojant ir keiciant voblery, reikia ta skrutke atsukti ir, pakeitus voblery, uzsukti? Ar neuzknisa? Aisku, kiek suprantu, galima ir segtuka imaut, bet kiek youtube maciau ir cia forume skaiciau - segtuku ir suktuku nenaudojat....
Tvicinas geriau, neuzsimeta kabliai, lengvesni ir neskandin vobleriu kaip paprasti. Titanas isvis geris. Galim su 1 visus metus prazvejot ir jo niekas nesulankstys. O tie normalus titaniniai lietuvos yr s visiskas. Daromi su vamzdukais del kuriu greiciau pasizeidzia viela ir gali luzti. Beto jie sveria daugiau ir skandina voblerius. Gal kitiem tai dzin, bet gaudant vird zoliu tai yra tikras kosmaras :grin:
 #699577   zipas
 02 Lie 2017 11:01
Gavau evergreeni segtukus, bet likau besuprates. Kas ten per viela. Atsegt su pirstais vos eina, uzsekt be repkyciu isvis neiseina. Mano nagai ne geleziniai. Wtf kaip jus juos naudojat... Nu dar suprasc jei per visa zukle 2 voblerius uzsidedi, bet nejuokinga cia... Sugebat kasnors tuos 2nr atsegiot normalei per zukle?
Prikabinti failai
1498986039393-668774423.jpg
 #699579   DainiusM
 02 Lie 2017 11:40
O tai kuria puse segtuko segioji? :-D Nes keistokai skamba, turiu-naudoju, nepastebejau kazkokiu esminiu skirtumu nuo kitu... :roll:
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė