Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #162672   Tomas_G
 04 Sau 2010 03:13
Regis, nera sukurta tema, tai pradekim ataskaitas uz 2009 metus, dekit kibiausius masalus graziai i eilute:) nemanau, kad skaiciu ribosim, bet gal iki max. 10 masalu.
 #162675   Vaidis
 04 Sau 2010 07:41
Tai pirmyn :!: Tomai :!: :lol: Temą sukūrei, o kur tavo TOP :!erzina:! ?

Kadangi aš tik praeitą rudenį pradėjau bandyti gaudyti tvichinginiais vuobleriais, (gumom, blizgėm, sukrėm gaudžiau labai mažai arba išvis negaudžiau) tai dar esu žalias :oops: , bet paminėsiu labiausiai pasiteisinusius. daugiausiai kibimų sulaukusius:
1. Yozuri Crystal Minnow C4 11cm http://www.yo-zuri.com/Products/ProdMin ... Minnow.htm
2. Yozuri L-minnow http://www.yo-zuri.com/Products/ProdMinnow/l-minnow.htm
3. Zalt-Zam 16cm, 54 spalva http://zalt.se/sortiment/produkt.aspx?c=2&p=14&v=252
4. Byron Natural, tik spalva kitokia, čia neradau http://www.byron.at/index.php?page=deta ... ailId=9279
5. Starkių žūklėj, tai žinoma Man's ir Relax guminukai
Tai va, tiek tespėjau dažniau paplukdyt, na ir asortimentas vis plečiamas, žiūrėsim, bandysim, kitais metais tikiuosi daugiau turėsiu ką pasakyt ;-)
 #162717   Tomas_G
 04 Sau 2010 14:45
Na mano asortimentas labai mazutis nors rudeni pasipylde manau (tikiu) gerais vobleriais, bet pernai pagrinde daug eksperimentu nebuvo, ir zvejybu daug nebuvo, todel rasau tik kelis masalus, pagrinde lydekos ir eseriai:)

1) Mepps Black fury Nr.3 gerai dirbo zaliam vandeny su raudonais taskais (pvz:traku,aukstadvario ez.), pagrinde lydekos.
2) Senas kokiu 10 metu D.A.M. minnow tipo vobleris 5cm. 5 gramu, kiekviena pavasari dziugina lydekomis, foto neradau (geltonas su raudonu snapeliu ir raudona nugara, bei juodi asimetriski dryziai per sonus), plaukiantis, neria iki kokio 1.50 .
3) Mepps Aglia Nr.3 sidabrine (pasiteisino rudame vandeni kai prietema, klasikinis geras masalas);
4) Jaxon sukriuke Holo reflex Muran Nr.2 Spalva E, dryziai gerai eme ir nedideles lydekos.
2010, bandysim labai man daug nauju masalu, Pointeris112mr,Megabaas Sledge-6SP, ir kt.
 #178763   Vaidotas
 17 Kov 2010 11:51
Rudenį Nr. 1 Mepps Aglia Nr.4 oranžinė. Stebino, kad net maži ešeriukai ją nuolat puldavo.
 #178768   Donatelo
 17 Kov 2010 12:20
Turiu vieninteli "Lucky Craft'a" Pointer 100,, eserio imitacija... Nezinau ar ant geru "kliovu" pataikydavau ar cia jis toks stebuklingas,, ale visa rudeni,, kiekvienoj zvejyboj ant jo pagaudavovau koki lydekioka o kartais ir visai nebluogi laimikiai valty aplankydavo :) Jis kurkas sunkesnis uz visus kitus mano tvicinginius voblus,, galvojau sunku bus ji prakalbinti ,, bet jau pirma zvejyba maloniai nustebino trimis lydekomis... Tad bent jau praito rudens galiu drasiai teikti kad tai mano masalas NR.1 :) kaip bus pavasari nezinau,, bet per ziema nebloga sumele palikau uz Craftu dezute :) :) :) laukiam pavasario :)
 #178770   Menke
 17 Kov 2010 12:22
Donatelo84 rašė:Turiu vieninteli "Lucky Craft'a" Pointer 100,, eserio imitacija... Nezinau ar ant geru "kliovu" pataikydavau ar cia jis toks stebuklingas,, ale visa rudeni,, kiekvienoj zvejyboj ant jo pagaudavovau koki lydekioka o kartais ir visai nebluogi laimikiai valty aplankydavo :) Jis kurkas sunkesnis uz visus kitus mano tvicinginius voblus,, galvojau sunku bus ji prakalbinti ,, bet jau pirma zvejyba maloniai nustebino trimis lydekomis... Tad bent jau praito rudens galiu drasiai teikti kad tai mano masalas NR.1 :) kaip bus pavasari nezinau,, bet per ziema nebloga sumele palikau uz Craftu dezute :) :) :) laukiam pavasario :)
ydek foto ;-)
 #178774   Donatelo
 17 Kov 2010 12:35
EEEE chebryte,, nesivorantuoju kaip cia foto ikelt :) pagelbekit naujokuj nekomputerastuj... :D
 #178780   Donatelo
 17 Kov 2010 12:54
Na kazkaip sunkiai sekasi man su ta nuotrauka,, bet kaip nors iveiksiu :)
O situ vadinamu "pleksniu" taip pat turiu nemazai,, man neblogai pasiteisino tamsiai zalia su juoda nugarele,, bei tokis kaip ir melyna nugara ir balksvais sonais,, tik labai jau akivaizdziai matosi ju nevienodas darbas :) turbut ne ta pati pamaina juos gamino... Turiu tokia pleksne ir didesni varianta,, ryskiai salotini,, tik kad tas labai jau sunkus,, kazkaip nemoku jo isnaodoti visu savybiu... :D
 #178784   Donatelo
 17 Kov 2010 13:29
[IMG=http://img202.imageshack.us/img202/1240/pointer100.jpg][/IMG] nu va,, berods gavosi... Va sitas "Lucky Crafto" eseriukas mane labai pradziugino praita rudeni,, kaip ir rasiau keleta zinuciu auksciau...
Beje nelabai tada ka apie juos tezinojau,, tad po poros neblogu zvejybu tevukas taip pat nuleke nusipirko toki pat,, ale po to pamatem kad jis nusipirko Pointer 100 DD ,, tas kur kas giliau neria... o seip jie niekuom nesiskiria,, jai neklystu net svoris toks pats 16gr...
 #178828   BenasS
 17 Kov 2010 17:56
1. Rapala minnow spoon
2.Lietuwiska 5 nr sukre Vidas
3.strike pro vobleris varle(ypac ant lydeku)
nepawyko prakalbint x–rapu, yozuri crystal minnow
 #181679   bes
 28 Kov 2010 20:57
Lydekos:
Mepps Aglia balta 4 nr.
Mepps Black fury zaliais taskais 4 nr.
Eseriai:
Black fury zaliais taskais 1 nr,
Black fury raudonais taskais 1 nr
Mepps Aglia geltona ir varine 1 nr.
Pavirsinis masalas:
Popperis Yo-zuri Arms popper micro.
Vobleriais perdaug nezvejojau, bet patiko Jaxon ferox 5 cm raudongalvis.
 #182099   Agis
 30 Kov 2010 07:27
Pasakysiu savo nuomonę, manau neužpyks niekas.
Pasižiūrėjus keletos metų TOPus ne tik mūsų forume, tai tokią temą linkęs labiau bučiau pavadinti "Ant ko aš sugavau" Visi TOPai ir taip aiškūs su amžinai vyraujančia klasika arba forumo rėmėjų gaminiais :-D , o kiti likusieji, tai kartais sukelia juoką, kai išvada daroma sugavus vieną laimikį ar vieną kartą su juom pažvejojus arba traukiama ton temon, nors nei karto "neprakalbintu" masalu arba žvejojant su vieninteliu turimu...
Nesakau, kad apie tai diskutuoti neverta, tačiau kažkaip reiktų didesnio objektyvumo, palyginimo prieš kitus masalus, o ne sprendimo sugavus vieną ar du laimikius ;-)
 #182112   bes
 30 Kov 2010 08:15
tikrai taip.
Spinigausiu antra sezina, masalus parinkinejau pagal senesnius musu salies ir rusu forumu topus.
 #182378   cesius
 30 Kov 2010 19:26
bes rašė:tikrai taip.
Spinigausiu antra sezina, masalus parinkinejau pagal senesnius musu salies ir rusu forumu topus.
Vat cia topas :!: :grin:
 #182410   ansanas
 30 Kov 2010 20:04
Jo prie top masalu reiketu bent jau kokio skaiciaus tarkim vobleris x pagauta 5lydekos ar pan..
 #182419   cesius
 30 Kov 2010 20:10
Taip irgi nieko nesigaus, nes daug kas nepatikes skaiciuose :grin: :-D yra masalai kur ....
 #182438   kazbekas
 30 Kov 2010 20:33
sutinku cesiau. po tokios deklaracijos gali gaut metu melagio titula arba gali kas nors apkaltint masiniu zuvu genocidu. o ir siaip geriau zuvu populiacija saugot ir tokiu kibiu vobleriu neskelbt ;-)
 #185824   bes
 09 Bal 2010 21:19
Atsiliepimai tam saite tikrai geri apie si vobleri,
uzsakiau sau toki irgi tik spalva GGH.
Uz keliu savaiciu isbandysiu :)
slavikas rašė:Nuo birželio iki rugsėjo šis-10cm. geltonas http://voblery.com.ua/catalog/x-rap.html Daugiau nei 50 ir dauguma paleista.
 #185850   AndriusK
 09 Bal 2010 23:06
sis geras turiu 2 tik saltwater ir spalvos ramios toios kaip olive green, tai jei nepatingesiu imesiu foto kaip atrodo vobleriai pabuvoje ne vienoje desimtyje lydeku nasru.. isties atrodo ispudingai.
 #189838   Sokratas
 22 Bal 2010 05:06
Na ką, 12 dienų praėjo, foto nėr, Tenka konstatuoti- tinginys :)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė