Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #720278   Rapolas
 30 Spa 2018 08:52
AIšku.. ;-)
Čia ant Pixy bazės tavasis 'SOL' modelis. Pixy 68 turiu 2 skirtingas, ten bronzinės pavaros ,taip pat, gera alternatyva scorpionui XT-1001, bet norint nusileist iki diapazono 3-10g vistiek ją reikia pa'tiunint'.. :-D
p.s.: nu tik kainų diapazonas gan skirtingas (scorpas vs pixy)
 #720280   Rapolas
 30 Spa 2018 09:00
Ai, Pixiuke pas mane darbuojas poroj su GLoomiu (HSR9000) , deklaruojama iki 14g, iš tikrųjų- tai virš 20g.
Nu HSR- ne tik džigas, bet ir puikiai rudenį dirba su megabass'o vobleriais
Pixy68_GL_HSR9000.jpg
Pixy68_GL_HSR9000.jpg (71.47 KiB) Peržiūrėta 3168 kartus(ų)
 #720281   sauleika
 30 Spa 2018 09:03
Na ir greiti jūs su atsakymais :)
po 4g. slėpsis visokie ne'twitch'inginiai vobleriukai ir gumos. Ir ta 4g riba čia labiau iš noro kotą panaudoti prie mažų upių ankstyvą pavasarį.
Konkretus st.croix modelis bus Legend elite MF iki 6'6 ilgio.

Kaip suprantu, su tuo kotu ir citica galiu sau mėtyt 8g+ masalus ir vargo nematyt, bet jei noriu kažką lengvesnio, tai jau XT1001 ir koto reik liaunesnio.

O jei, visgi, su tuo pačiu kotu suporuoti aldebaran 51 ir ? Ar teisinga su juo mėtyti rudras, ar apsistototi su <=15g?
 #720282   SauliusM
 30 Spa 2018 09:07
Taip. Senas sol giminingas senam pixy. Tiunint jo nereik. Ten ir taip viskas tobula. Nebent jei susikt ka nors noras yra. O siaip sol perdavimas mazesnis nei pixy tai galios gerokokai daugiau. O ir pixy pas tave irgi naujesnio modelio o ne senasis legendinis.
 #720283   Rapolas
 30 Spa 2018 09:16
SauliusM rašė:
30 Spa 2018 09:07
Taip. Senas sol giminingas senam pixy. Tiunint jo nereik. Ten ir taip viskas tobula. Nebent jei susikt ka nors noras yra.
Yra pixiui kitajska lengva sekli špūlikė, ta vat ją įsidėjus, galima mėtyt ir 1,5-2g blusas ,bet ar to reikia kam?.. :-D
o taip tai jo... tiunint ten daugiau nelabai yra ką, išskyrus terkšlę :-D
 #720285   Rapolas
 30 Spa 2018 09:20
sauleika rašė:
30 Spa 2018 09:03
O jei, visgi, su tuo pačiu kotu suporuoti aldebaran 51 ir ? Ar teisinga su juo mėtyti rudras, ar apsistototi su <=15g?
Mėtyt tai galima ir su aldebaran'u 51 ,bet kas ten liks iš to lengvo plastmasinio korpusiuko po metų rudrų baladojimo- tai tik neptūns gali pasakyt, o ir pavara aliumo kažkokio ,sakyčiau, pasitikėjimo nepriduod :-D

p.s.: beje... elite MF ir 4-5g - kažkaip nelabaj.. (netoks kots reikalings tam reikalui..)
Paskutinį kartą redagavo 1 Rapolas. Iš viso redaguota 30 kartus.
 #720287   SauliusM
 30 Spa 2018 09:22
Rapolas rašė:
30 Spa 2018 09:16
SauliusM rašė:
30 Spa 2018 09:07
Taip. Senas sol giminingas senam pixy. Tiunint jo nereik. Ten ir taip viskas tobula. Nebent jei susikt ka nors noras yra.
Yra pixiui kitajska lengva sekli špūlikė, ta vat ją įsidėjus, galima mėtyt ir 1,5-2g blusas ,bet ar to reikia kam?.. :-D
o taip tai jo... tiunint ten daugiau nelabai yra ką, išskyrus terkšlę :-D
sakau jei susikt nori nebent. Nes po tokio tiuningo rudru nebebelsi. Nekalbant jau apie koki slider 10s
 #720288   Rapolas
 30 Spa 2018 09:31
SauliusM rašė:
30 Spa 2018 09:22
... sakau jei susikt nori nebent. Nes po tokio tiuningo rudru nebebelsi. Nekalbant jau apie koki slider 10s
ačiū "už multo asams"... :-D
lengva špūlė - nėra multiko "sušikimas", tai yra variantas mėtyt lengvus masalus, t.y. lengvesnius nei gamintojo numatyta su gamykline špūle. Tai vat, su ta špulka (pakartoju) galima nusileist iki 1,5-2g ir kankintis su mikrodžigu.
Aš ir su originalia pixy bei gamykline špūle rudrų nebaladoju, tam pas mane yra scorpion'as XT 1001, tai vat su juo kai reikia ir kanatas patampau :-D
p.s.: o kad terkšlė ką nors "sušiktų" - tai dar tikrai negirdėjau, aišku, profilaktik reiktų kasmet padaryt (po sezono).
 #720291   Rapolas
 30 Spa 2018 09:38
edmundaxx rašė:
30 Spa 2018 09:34
"Konkretus st.croix modelis bus Legend elite MF iki 6'6 ilgio"

Nu, Rapolai, ir kaip ta Legenda su 4gr, ką? :-D
Nu kaip kaip... nu, blogaj,.. nu bet pradiniam laiške tai nebuvo tas modeliuks įvardints, dabar tik išaiškėjo (gal tau į privatą parūkė:D).
O šiaip tai aš turiu tokį croix'ą ,kuris ir su 4 gramais gerai ,ir su 20 dar geraiu :-D bet ar čia verta dabar "išdavinėt" jį.. :-D
 #720294   Voblis
 30 Spa 2018 10:31
Kažkada ir ieškojau kažko panašaus ,kad ir 5 gr ir 20 gr mestų panašiai.Daug isbandziau savo kailiu- steez'as,zillionas,fuego,tatula,curado70,scorpion 1000.Pernai pasiėmiau Revo MGX 2.Permeta visas anksčiau minetas ir tinka nuo 5gr iki 25 puikiai,o su seklia spulia ir camionas ir pirmas mepsas eina puikiai.
Ai dar smagus žiauriai daiktas Bantam MGL ,bet čia jau ne į temą:)
 #720296   Paulius_K
 30 Spa 2018 10:58
Matomai teks bent jau porą komplektų daryti, nebent patinka save apgaudinėti. Visai realu dviem kompletais perdengti nuo 4g iki rudru/balisongu ir panašių "monstrų". Paieškai kokios nors MC Corzza BFS ar panašaus koto, uždedi aldebarn BFS, Daiwa kurį nors labiau patinkantį AIR modelį ir tiek gumos, tiek vobleriai iki Orbito 80 pasidengia. Aišku galima dėt ir sunkesnę rite su lengva kitaiska spule (forume mačiau ne vieną su Casitas ir Ray studio spule sapalaujančius). O kitą komplektą jau rinkis kad Rudras/Balisongus drasiai baladotų. Čia jau ir kotų (Croixai, MC, Loomiai, visokie japonai, kitaicai ir tt.) ir ričių (Curado, Scorpionai, Zillionai, Tatulos ir tt.) pagal kiekvieno skonį daugiau nei pakankamai. Tiek kiek teko pačiam susidurt, tai kone visi turimi kotai smagiausiai dirba priartejus prie maksimalios jų gramatūros. PVZ. Shimano Zodias ML iki 15 g, poroje su Zillion TWS SV, smagiausiai dirba su Orbitais 110, Ito Shineriais ir pan. Galima su juo mėtyti ir kokius nors Crack Jack 56, bet nebeišeina atsipalaiduot ;)
 #720303   Rapolas
 30 Spa 2018 14:07
SauliusM rašė:
30 Spa 2018 09:36
Tai vat solas vienas perdengia ir pixy ir xt1001. Del susikimo su asais nebesigincysiu :-D
Neperdengia ,deja, scorpiono nei sol'o ,nei pixy. Pirmiausia, perdavimas 5.8 (turiu raudona su GIGAS špūle) yra labai lėtas, džigui- gerai, o tvičui- blogai.
Toliau, max'dragas gan silpnas ir su kuolais tvičinant yra problemų, su minkštais kotais- normaliai. Taip kad, jei tvičui grynai pixy- mano imho- NE :-D
p.s.: šapalams, salačiams, lydekoms upėj ir tolygiems voblerių pravedimams bei minkštam tvičiukui, o taip pat sukrėm ir džigui - TAIP, jėga ;-) ypač kai terkšlė įstatyta ir tas momentas, kai valą ištempinėja 'krakadzilas', o valo vediklis važinėja į šonus.. :-D
 #720304   SauliusM
 30 Spa 2018 14:13
kai su tuo sol pazvejosi tiek, kiek as su juo zvejojau, tai galesi man papasakot.
o kolkas teoriniai pasamprotavimai nelabai idomus, nes kaip suprantu, siandien ryte net nezinojei apie tokios rites egzistavima isvis. :-D
vienintelis dalykas del ko galima gal is tolo kabinetis, tai letesnis perdavimas, bet cia vel ar privalumas ar trukumas, kad ir tam paciam tvicui, tai labai subjektyvu ir filosofuot nepradesiu.
 #720305   Rapolas
 30 Spa 2018 14:18
... nu aš jas visas ardęs esu ir po N kartų sudėjęs, taip pat, turių tą senesnę pixy ,tai nemanau, kad tas tavo sol'o mane nustebintų kažkuom :-D
p.s.: nu kur aš čia galiu su tavim susiligint.. :-D
p.p.s.: o vat mano SOL'as - tai konkreti "lebiodka" su 6.3 perdavimu.. :gutgut
 #720307   Rapolas
 30 Spa 2018 14:37
Aš su pixy ir dabar žvejoju ,o ar tu įsitikinęs ,kad tavo sol'o kažkuom išskirtinis lyginant su senąja ir/ar naujesne pixy?
Gal gali pasakyti kuom, kad mane įtikintum :-D
 #720310   SauliusM
 30 Spa 2018 14:48
tai tu gi viska ardes tai ir pasakyk :-D bet kad daugiau tai faktas. o blusinetis viduriuose vietoj zvejybos ir atskiru detaliu dydzius matuot ,cia jau tavo pomegis.
faktas tas, kad svoris riciu skiriasi ~ 40 gr. tiketina, kad ne svinine balvanke ant mases i solo vidurius ideta :-D
bent jau kai ardziau sutepimui, tokios viduj nemaciau :-D
 #720311   Rapolas
 30 Spa 2018 14:56
nu ir iš kur tau žinot mano pomėgius ir kiek aš laiko praleidžiu žvejyboj.. :-D jei pac nesiblusinėji viduriuose, tai galir daugiau laiko lieka prie upės, nežinau, bet man tai dzin tavo pomėgiai..
OK, masių skirtumas gali būti ir pavarų detalėse, ir korpuse. Kadangi aš nežinau sol'o (o ir nelabai man jos reikia, nes "senienna":D ir gaut kaip raritetą sunkiau), tai tik galiu spėti, kad ten bazė visai ta pati kaip pixy su 5.8 perdavimu, o tai man atsako į visus klausimus ir galiu drąsiai teigt, kad ji neperdengs man scorpiono XT-1001 ;-)
 #720313   Rapolas
 30 Spa 2018 15:09
Pas mane tai ne savo laiku.. buvo.. ,o realiai visks vyksta, ir pixy ir scorpas - naudojami dabartiniu laiku ir praktiškai lyginami mano sąlygomis (nu kokias turiu tokias..), tai man nereikėtų net teorinių pagrindimų ir matavimų.. nu bet vistiek įlendu vidun- indomu, kaip vyksta marketingo procedūros.. :-D
 #720315   SauliusM
 30 Spa 2018 16:22
Nu tai naudok tu ta pixy su skorpu. As apie sola rasiau. :-D Visai pamirses buvau, kad i sita tema geriau nelist ir su asais nediskutuot :-D i koki tikejimo zodi nuejus ir tai radikalaus fanatizmo turbut maziau nei pas multkasterius kaikuriuos. :-D
 #720317   zhnyplius
 30 Spa 2018 17:27
Opa kokia čia diskusija užsikūrė ikišiu ir aš savo trigraši ar senas daiwos sol gali buti alternatyva scorpui xt1001? Mano nuomone gali, jei neužknisa lėtas sol perdavimas pats asmeniškai šita rite turiu 5 metus ir esu su ja gaudes pradedant gumom ant 4 g galvų baigiant LC pointer 100 deepais viska meta normaliai ir patraukia normaliai. PS Daiwa sol sena ne kurta ant pixy bazės tiek sol tiek pixy yra daiwa alphas modifikacijos. Ir kalbant apie modernius scorpo xt 1001 ekvivalentus daiva alphas sv105 butu vienas normalesniu variantu SV spule plius bronzinė pavara nėra T wing jokių ir galima iš 5.8 ir 7.2 perdavimo pasirinkti. :/braj;
 #720318   Rapolas
 30 Spa 2018 17:51
Tai vat, butent kad uzknisa pirmiausia tas letas perdavimas su vobleriais.. :-D
O klausimas pradinis ir buvo apie tviciongines voblas, o ne pvz. dziga ir gumas..
Nu ladna, fanatikai krastutiniai tai fanatikai.. :-D laikisim fronta :-D
p.s.: dar pora 'vysniu' uzsisakiau.. :-D
 #720327   Rapolas
 30 Spa 2018 19:37
Tai tipo ,perdavims 5- flegmom, 6- normaliem, 7- sangvinikam, 8- chalierikam, o 9- zuikiam?
p.s.: galetu gamintojai taip ir surasyt.. :-D
  • 1
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • 184
  • 195
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė