Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #329986   Donasssss
 03 Sau 2012 14:38
nu as pasinaudojas kaledine akcija nukaliau ta legenda,tai dabar jau rankos dreba kaip noris isbandyti. ir labai gailiuosi kad valti issiploviau ir susitvarkiau nes kolkas tai pilnumoi galima zvejoti.
 #329987   SauliusM
 03 Sau 2012 14:40
Vitolis rašė:Šiuo metu ant LT nelabai ką geresnio tam reikalui ir rasi. O ir nereik kotas to vertas. Pradžioj ir aš buvau nelabai patenkintas, nes stovinčiam undeny su mažesnėm galvom nelabai dugną jausdavau. Bet inpratau ir dabar viskas čiki. Užtat jautrumas zjb ;-var-var. jau starkieco nepramargalinsi tikrai
nu va. o pradzioj dar bambejei... sakiau gi tau kad geras kotas tik priprast reik. negi buciau as melaves ir pencinykus apgaudinejes... nu as gal ir svolocius bet ne ant tiek.
 #330018   silkius
 03 Sau 2012 16:24
gytis rašė:O tu SilStaru esi gaudes? As viena turiu nuo 1999m. Idomus daiktas- 10 SiC ziedu ant 2.70 koto isdestytu pagal Fuji "New concept" schema. Tik reikalas tame, kad Fuji veliau ta schema sugalvojo nei Silstaras spiningus su ja dare :lol: Jautrumas kaip tiems laikams isties buvo labai geras.
Gyti, mano irgi 1999m modelis, tik 245cm. Buvo lydekoms su rimtais masalai nr1. Kol siam reikalui neisigijau subtilesnio irankio... O kai pradejau starkiauti, tai teko dulkes nupusti...
 #330029   silkius
 03 Sau 2012 17:02
Donasssss rašė:nu as pasinaudojas kaledine akcija nukaliau ta legenda,tai dabar jau rankos dreba kaip noris isbandyti. ir labai gailiuosi kad valti issiploviau ir susitvarkiau nes kolkas tai pilnumoi galima zvejoti.
Donai, su kokia suma reiktu atsisveikinti, isigijant toki kota? Aisku, jei ne paslaptis?
 #330041   Marius1
 03 Sau 2012 17:39
Donasssss rašė:nu as pasinaudojas kaledine akcija nukaliau ta legenda,tai dabar jau rankos dreba kaip noris isbandyti. ir labai gailiuosi kad valti issiploviau ir susitvarkiau nes kolkas tai pilnumoi galima zvejoti.
Katrą legendą nukalei :?: Tournament ar Elite :?:
To Silkius, aš už sąvąją Legend Tournament 581 Lt palikau per akciją ''plot
 #330052   Marius1
 03 Sau 2012 18:05
440 berods :ruko
Rinkausi tarp legendos ir avido
Ir tikrai nejuokauju :[anuol
 #330054   Vitolis
 03 Sau 2012 18:10
SauliusM rašė:
Vitolis rašė:Šiuo metu ant LT nelabai ką geresnio tam reikalui ir rasi. O ir nereik kotas to vertas. Pradžioj ir aš buvau nelabai patenkintas, nes stovinčiam undeny su mažesnėm galvom nelabai dugną jausdavau. Bet inpratau ir dabar viskas čiki. Užtat jautrumas zjb ;-var-var. jau starkieco nepramargalinsi tikrai
nu va. o pradzioj dar bambejei... sakiau gi tau kad geras kotas tik priprast reik. negi buciau as melaves ir pencinykus apgaudinejes... nu as gal ir svolocius bet ne ant tiek.
Kad svoločius, tai ir Skridžui jasno :-D Bet dabar jau Legendos nebeatiduoč :)
 #330056   Lamiglas
 03 Sau 2012 18:17
Marius1 rašė:440 berods :ruko
Rinkausi tarp legendos ir avido
Ir tikrai nejuokauju :[anuol
aisku , o as 540 atidaviau , bet tas buvo seniau ir ne fabuose , maniau kad pigiai nupirkau ...
 #330057   MariusM
 03 Sau 2012 18:19
Lamiglas rašė:
Marius1 rašė:440 berods :ruko
Rinkausi tarp legendos ir avido
Ir tikrai nejuokauju :[anuol
aisku , o as 540 atidaviau , bet tas buvo seniau ir ne fabuose , maniau kad pigiai nupirkau ...
Gerai apipisinėja su kainom ...
 #330059   Marius1
 03 Sau 2012 18:20
Lamiglas rašė:
Marius1 rašė:440 berods :ruko
Rinkausi tarp legendos ir avido
Ir tikrai nejuokauju :[anuol
aisku , o as 540 atidaviau , bet tas buvo seniau ir ne fabuose , maniau kad pigiai nupirkau ...
Nu tai pigiai ir nupirkai ''plot
 #330065   Donasssss
 03 Sau 2012 18:40
Marius1 rašė:
Donasssss rašė:nu as pasinaudojas kaledine akcija nukaliau ta legenda,tai dabar jau rankos dreba kaip noris isbandyti. ir labai gailiuosi kad valti issiploviau ir susitvarkiau nes kolkas tai pilnumoi galima zvejoti.
Katrą legendą nukalei :?: Tournament ar Elite :?:
To Silkius, aš už sąvąją Legend Tournament 581 Lt palikau per akciją ''plot
elite
 #330068   SauliusM
 03 Sau 2012 18:54
as irgi apie elite kalbejau jeigu ka...
 #330070   SauliusM
 03 Sau 2012 18:55
Vitolis rašė:Kad svoločius, tai ir Skridžui jasno :-D Bet dabar jau Legendos nebeatiduoč :)
nu vo, praregejei ant senatves. kotai kroikso, rites daiwos. :lol:
 #330097   silkius
 03 Sau 2012 19:32
Na apie kaina lyg ir aisku kas liecia LT, bet idomu kodel pas US ju tinklalapyje LES68MHF kainuoja 320 USD- t.y. 832lt? Ar jie kartais nebus gaminami "special for east"? Juo labiau kai US prekes "in LT"buna "uzraitytos" bevei dvigubai negu pas juos?
 #330100   Marius1
 03 Sau 2012 19:43
Mano galva, croixas susirado tipo dilerį ant LT, kad nereiktų po 1 kotą siuntinėt, ir kainą didmeninę pritaikė IMHO :[anuol
Ir baikit jūs tas sąmokslo teorijas apie rinkos segmentavimą east, west, middle, south ar north europe, nieks čia specialiai europai gaidiškų kotų negamins :-D
 #330102   SauliusM
 03 Sau 2012 19:46
silkius rašė:Na apie kaina lyg ir aisku kas liecia LT, bet idomu kodel pas US ju tinklalapyje LES68MHF kainuoja 320 USD- t.y. 832lt? Ar jie kartais nebus gaminami "special for east"? Juo labiau kai US prekes "in LT"buna "uzraitytos" bevei dvigubai negu pas juos?
ne nu gal nevaryk Dieva i medi? issimuse Triturus normalias kainas is medkirciu ir patys neuzraite. tai dabar matai poddelkos kad per pigu. akcija gi buvo kaledine. -25% o normali kaina tai kaip statuose. plius absoliucios taisykles kad visos prekes LT zymiai brangiau nei US tikrai nera.cia tik kaikuriom tas galioja.
 #330120   silkius
 03 Sau 2012 20:06
Duok Dieve, Sauliau, kad taip butu..., nes mus kaip smulkme (LT rinka) visur bando lochinti...
O kas liecia e-prekes: GPS, echolotai ir kt. -skirtas zvejybai, tai skirdavosi bevei ant puses.
Tai del to ir siek tiek nustebau...
O gal kas "G lomus" starkiavimo reikalams yra bandes?
 #330126   SauliusM
 03 Sau 2012 20:17
taip tas galioja elektronikai, tas galioja shimano ir daiwa ritem. tas galioja rapala vobleriam. tas galioja daugeliui pintu valu. bet lygiai taip pat tas daug kam ir negalioja. nereik daryt klaidingu isvadu.
o lomus tai gal ir bandem, bet tegu kiti apie juos raso. astuomtarp susilaikyt bandysiu nuo savo komentaru, o tai vel bus koks nors kovos kirvis lygioj vietoj iskastas.
 #330153   Vitolis
 03 Sau 2012 21:23
SauliusM rašė:
Vitolis rašė:Kad svoločius, tai ir Skridžui jasno :-D Bet dabar jau Legendos nebeatiduoč :)
nu vo, praregejei ant senatves. kotai kroikso, rites daiwos. :lol:
Nu tep. Iki tol pagal tave lazdynu gaudžiau. Neišleidau ir niekad neišleisiu ir savo GL. O špulės, kaip Shimano, taip ir Dawos pas mane vienodai indarbintos :gutgut
 #330154   SauliusM
 03 Sau 2012 21:25
Vitolis rašė:Neišleidau ir niekad neišleisiu ir savo GL. O špulės, kaip Shimano, taip ir Dawos pas mane vienodai indarbintos :gutgut
tai dar ne iki galo praregejei :lol:
 #330155   Vitolis
 03 Sau 2012 21:27
silkius rašė: O gal kas "G lomus" starkiavimo reikalams yra bandes?
Ir ne tik bandėm o ir tebežvejojam strkiecus labai sėkmingai ;-var-var. Tik Tsssss... tyliai o tai Saulėnui strėnas pradės sukt paskaičius :-D Ką aš sakiau, :) jau sureagavo Sauliuks :-D
 #330171   Fabai
 03 Sau 2012 21:47
silkius rašė:Na apie kaina lyg ir aisku kas liecia LT, bet idomu kodel pas US ju tinklalapyje LES68MHF kainuoja 320 USD- t.y. 832lt? Ar jie kartais nebus gaminami "special for east"? Juo labiau kai US prekes "in LT"buna "uzraitytos" bevei dvigubai negu pas juos?
Kotai tikrai US ir ne "special for east ar west" partijos :)
 #330179   dagys
 03 Sau 2012 22:11
SatanKlaus rašė:
dagys rašė:
silkius rašė: Labai buciau dekingas jei pasidalintumet info apie dziginius spiningus starkiu zvejybai.
pats tokiam tikslui naudoju St. croix legend elite LES 68 mxf.
Šitas kotelis 30 gr balvankę su guminuku mes absoliučiai be jokių problemų :!: ;-)
nemečiau 30 gr. todėl nesiginčysiu, bet...
užmetimas dar neviskas, nemanau kad 30 gr. pašokdinsi staigiau su kotu iki 18gr. todėl del 28gr. rinkčiausi atitinkamos gramatūros kotą. Pagal manodžigavimo supratimą LES68mxf testas beveik atitinka deklaruojamą, na gal pora gramų pridėčiau, nors galima rast nuomonių, kad anuo reik mėtyt dvigubai didesnius svorius.
 #330182   SauliusM
 03 Sau 2012 22:16
dagys rašė:nemanau kad 30 gr. pašokdinsi staigiau su kotu iki 18gr.
su legenda (elite) tai zaprasta... su kitu tai nezinau kaip budu...
 #330186   SauliusM
 03 Sau 2012 22:26
Fabai rašė:Dagys teisus manau.30gramu yra didokas svoris siam modeliukui.Bet cia tik mano nuomone.
Kazkada menkes juroje dziginom su 66 Avidu iki 3/4 ir manem, kad visai gerai.Dabar as jau kitaip manau.
siam tai cia kuriam. nes man dabar toks vaizdas susidaro, kad apie du skirtingus kotus kalbam.
 #330196   SauliusM
 03 Sau 2012 22:48
ne nu as tai dabar tarp LES68mxf ir LES70MF2 pasimeciau. as pats su antru gaudau ir apie ta rasiau o pirmojo tai vat mastau dabar ar isvis ciupinejes esu...
 #330200   silkius
 03 Sau 2012 22:50
Fabai rašė:Dagys teisus manau.30gramu yra didokas svoris siam modeliukui.Bet cia tik mano nuomone.
Kazkada menkes juroje dziginom su 66 Avidu iki 3/4 ir manem, kad visai gerai.Dabar as jau kitaip manau.
O ka Jus galetumet parekomenduoti starkiu dzigavimui? Siek tiek ziurejau Croix saite, tai ten man dar uzkliuvo ju paskirstimai basams ir walleye, o pastarieji, jei teisingai suprantu, yra US starkiai ar ne ir ju gaudymo technika t.b. panasi kaip ir LT starkiu, tai tada ir kotai turetu buti is sito repertuaro ar as kazka ne taip suprantu?
  • 1
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 426
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė