Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #652313   edmundaxx
 05 Vas 2016 12:31
:-D zinom daugiau negu forume reik zinot :-D
 #652327   PeVilius
 05 Vas 2016 13:56
Į komplektą dar reikia rudros ir varunos PP50 :ruko
Prikabinti failai
image.jpeg
 #652562   arunas888
 07 Vas 2016 18:15
Sveiki is kur jus siunciates voblerius?gal zinot kokiu iternetiniu parduotuviu be ebejaus?
 #652567   Cekasss
 07 Vas 2016 18:45
Nu ir cia kimba jums ant tokiu kislotnu spalvu? Zuvis turbut ne is noro maitintis griebia tokias spalvas o kad truksta kantrybe kad malasi kazkas nenormalaus salia
 #652751   PeVilius
 08 Vas 2016 22:17
Aš prie jų dažniausiai dar elektrą pajungiu. Pamatytum kiek vienu metimu žuvies pagaunu ;-var-var.
Cekasss rašė:Nu ir cia kimba jums ant tokiu kislotnu spalvu? Zuvis turbut ne is noro maitintis griebia tokias spalvas o kad truksta kantrybe kad malasi kazkas nenormalaus salia
 #652758   Aqua v.
 08 Vas 2016 23:30
Cekasss rašė:Nu ir cia kimba jums ant tokiu kislotnu spalvu?.....
pasiziurek kokiam video i rytu sportininku (pvz Shanino) dezutes. Ten vien salota/fire tiger, kitokia spalva tik atsitiktinai (gal negavo testiniu/ikigamybiniu modeliu tokia spalva). Akivaizdziai modeliu labai daug, i spalva vienintele kislotna. Gamintojai, kuriuos anie reklamuoja, turetu duot pizduliai (o gal jau sudrausmino, liko tik seniau nufilmuotas 'kompromatas' :-D )
 #652769   giedriuks
 09 Vas 2016 02:48
man tai keista, kaip cia tiek daug zveju alia superspecu ir tiek daug kalbu apie tas spalvas, kai paciam kiek teko pasidomet literaturoj, tai ten tos spalvos is atspalviai is esmes aktualus tik pavirsinem ar nedideliuose gyliuose gyvenanciom zuvim, nu tipo sapalam, upetakiam ir pan. jei vanduo drumstokas ar gyliai po kelis metrus - tos jusu spalvos ir atspalviai tik pasipuikavimui vienam pries kita :grin: , nes kas liecia zuvi, ji tu spalvu jau nebemato, lieka tik kontrastas (del ko dazoma skirtingom spalvom, dryziais, demem ir pan.) bei masalo darbas. o ten kislotna ar nekislotna jau iki lempos. :grin: ir kazkodel tikiu, kad jokio skirtumo, ar koks fire tigeris zalias, ar geltonas, ar melynas - svarbu su dryziais butu. :-D
 #652773   Aqua v.
 09 Vas 2016 08:08
giedriuks rašė:man tai keista, kaip cia tiek daug zveju alia superspecu ir tiek daug kalbu apie tas spalvas, kai paciam kiek teko pasidomet literaturoj, .....kazkodel tikiu, kad jokio skirtumo, ar koks fire tigeris zalias, ar geltonas, ar melynas - svarbu su dryziais butu. :-D
o mano megstamiausias tigeris visa be dryziu gerai gaudo :)
tai gal per anksti save prie 'alia superspecu' prisiskyrei :lol: . Ir aiskiai mazai 'literaturoj pasidomejai', ir nelabai supratai ta literatura, ir siaip zolytes dar ryskiai mazokai apsikai, kad taip kategoriskai kazka teigt apie zvejyba,spalvas.
 #652777   PelkiuSenis
 09 Vas 2016 09:11
giedriuks rašė:man tai keista, kaip cia tiek daug zveju alia superspecu ir tiek daug kalbu apie tas spalvas....
A va, tu man nepatyrusiam zvejui, pasakyk, sedi liaudis Kauno mariose, Kuršių mariose ir gaudo starkius ant guminukų, ir taip būna, kad tos pačios firmos, tas pats modelis, bet kitos spalvos ir keičia, žaidžia kol nepataiko tos kur reikia. Tikrai ne kartą esu girdėjęs, kad vienas pataiko spalvą ir pagauna, kitas :ruko O gyliai daugiau nei 6m ir vanduo tikrai ne upėtakinio upelio skaidrumo.
 #652817   amigooo
 09 Vas 2016 14:19
arunas888 rašė:Sveiki is kur jus siunciates voblerius?gal zinot kokiu iternetiniu parduotuviu be ebejaus?
Seni vobleristai neisduos paslapties, nes veliau patys pardavineja parsisiustus voblerius :grin:
 #652819   Rapolas
 09 Vas 2016 14:34
amigooo rašė:... Seni vobleristai neisduos paslapties, nes veliau patys pardavineja parsisiustus voblerius :grin:
... ir dar alia superspecams:D dryžiukų pripiešia :-D
 #652821   arunas888
 09 Vas 2016 15:05
Rapolas rašė:
amigooo rašė:... Seni vobleristai neisduos paslapties, nes veliau patys pardavineja parsisiustus voblerius :grin:
... ir dar alia superspecams:D dryžiukų pripiešia :-D
Ai bus gerai ir ebejus :tia-tau
 #652835   giedriuks
 09 Vas 2016 17:07
PelkiuSenis rašė:
giedriuks rašė:man tai keista, kaip cia tiek daug zveju alia superspecu ir tiek daug kalbu apie tas spalvas....
A va, tu man nepatyrusiam zvejui, pasakyk, sedi liaudis Kauno mariose, Kuršių mariose ir gaudo starkius ant guminukų, ir taip būna, kad tos pačios firmos, tas pats modelis, bet kitos spalvos ir keičia, žaidžia kol nepataiko tos kur reikia. Tikrai ne kartą esu girdėjęs, kad vienas pataiko spalvą ir pagauna, kitas :ruko O gyliai daugiau nei 6m ir vanduo tikrai ne upėtakinio upelio skaidrumo.
tai vat, kad girdejes, o ar pats tuo isitikinai? :grin: manau per daug viskas sukraunama spalvai, galbut ji irgi lemia, nes starkis kiek zinau zuvis gerai mato tamsoj, tad galbut tiesiog pataiko tinkama kontrasta su konkrecia spalva, bet nereik atmest, kad salia yra tokie veiksniai, kaip zuvies aktyvumo metas, pravedimas ir t.t. maciau viena "Siandien kimba" laida, kur zvejojo starkius nakti ir sake "pataike su spalva", tokia tamsiai pilka, beveik juoda. :-D nu... man tai pasaka kazkokia, bet gi buna kiti ir Kaledu seneliu tiki. :-D
 #652843   edmundaxx
 09 Vas 2016 17:45
Norėčiau būt kaip Giedriukas, turėčiau viena voblerį su brūkšniuku, kitą be, ir būčiau patenkintas :grin:
O pagal mane, tai net kažkoks atspindis, sublizgėjimas ant šono, turi reikšmės...
 #652858   PelkiuSenis
 09 Vas 2016 19:17
giedriuks rašė: tai vat, kad girdejes, o ar pats tuo isitikinai? :grin: manau per daug viskas sukraunama spalvai, galbut ji irgi lemia, nes starkis kiek zinau zuvis gerai mato tamsoj, tad galbut tiesiog pataiko tinkama kontrasta su konkrecia spalva, bet nereik atmest, kad salia yra tokie veiksniai, kaip zuvies aktyvumo metas, pravedimas ir t.t. maciau viena "Siandien kimba" laida, kur zvejojo starkius nakti ir sake "pataike su spalva", tokia tamsiai pilka, beveik juoda. :-D nu... man tai pasaka kazkokia, bet gi buna kiti ir Kaledu seneliu tiki. :-D
Ilgai neieskant vieno is forumieciu pasisakymas starkiu zvejyboje:
Mike rašė:Vakar pakartota vakarinė - naktinė žūklė Kauno mariose. Kibimas prasidėjo (neskaitant keleto atsargių krimstelėjimų) apie 22.00 val. Vėl krūva nerealizuotų kibimų. Kol buvo nesutemę daugiau baksnojo per violetinę Kopyto, prietemoje pilkšvą Keitech Easy shiner, o sutemus morkinę Kopyto. Gaudėm dviese, pagavom 5 legalius starkius ir vieną salatį (nuo dugno, džigaujant) ir dar gal 5 starkiokai keliavo paūgėti. Kirtimo metu nukaliau dvi gumas (prakeiktas Power Pro pintukas). Dar šviesoje tikrino laivybos inspekcija.
Kiek pas pati spalvu ir kokios spalvos dominuoja? :koliorava
 #652863   giedriuks
 09 Vas 2016 20:05
na vienas pvz dar ne teorija. :grin: be to, kaip sakiau, grojo matyt ne spalva, o jos kontrastas gylyje. yra tikrai daugybe straipsniu, kad zuvys tamsoj vistiek tu spalvu nemato, o mato tik kontrasta, t.y. ta pati vaizda gali salygot ne tik morkine, bet pvz geltona ar kokia ruzava. nors pats starkiu negaudau, esu nekart mates laidose ir skaites, kad morkine tikrai dirba ir diena. taip kad... cia ne rodiklis, kad lemia butent tokia spalva, kokia ja matom geram apsvietime.
atsakant i klausima, kokios spalvos pas mane dominuoja, tai galiu atsakyt, kad nesu didelis bandymu entuziastas ir eksperimentu megejas. vadovaujuos logika, kad masalas turi but panasus i tai, ka plesrunas paprastai valgo. kadangi daugiausia gaudau lydekas, tai viskas paprasta - klasikines kuoju ir eseriu imitacijos, rudeni prisideda splava panasi i varles (zali atspalviai). apskritai is savo patirties galiu pasakyt, kad bent jau lydekom tikrai ner kazkokiu desningumu spalvu atzvilgiu. nekart buvo pilve randi ka tik prarytus ir kuoja, ir varle - taigi spalva turejo skirtis is esmes, bet vadinasi lydekai buvo giliai po..ui. :-D del kitu rusiu zuvu del patirties stokos nesigincysiu, tik pasikartosiu, kad mano manymu spalvai skiriamas per didelis demesys, daugiau reiketu kreipt demesi i masalo darba ir jo pravedima. tad kai pamatau, kai raso "lydekom sudirbo va tokia spalva", tai :-D .
 #652865   jordza
 09 Vas 2016 20:19
O kaip paaiškintum apie povandeninį fimavimą pas ščerbakovus, kur net 17m gylyje matosi kokios spalvos kušiukas ant blizgės trišakio?
 #652866   giedriuzzz
 09 Vas 2016 20:21
Juokingai skamba pasakymas, kad su spalvomis neeksperimentuoji bet viską apie jas žinai :lol:

P.s. The hound tau ne giminė?
 #652872   edmundaxx
 09 Vas 2016 20:38
O tu nusipirkt taigerių, daugiau pagausi :-D :-D Nors į ką jie panašūs, net nesugalvoju :-D
 #652893   giedriuks
 09 Vas 2016 23:45
giedriuzzz rašė:Juokingai skamba pasakymas, kad su spalvomis neeksperimentuoji bet viską apie jas žinai :lol:

P.s. The hound tau ne giminė?
o tu kartais ne kokio politiko gimine, nes matau sh... malt gerai sugebi - prie ko cia viska zinau? rasiau taip kur nors?
 #652894   giedriuks
 09 Vas 2016 23:48
edmundaxx rašė:O tu nusipirkt taigerių, daugiau pagausi :-D :-D Nors į ką jie panašūs, net nesugalvoju :-D
turiu. mano nuomone tiger ir perch tipai is esmes niekuo nesiskiria ir vobleriui judant imituoja ta pati eseri.
 #652904   edmundaxx
 10 Vas 2016 07:14
Tavo logika ŽIAURIAI išskirtinė... ;-)
 #652906   PelkiuSenis
 10 Vas 2016 08:24
Gidriuks, čia buvo vienas tik pvz, tikrai neturiu laiko visų panašių postų ieškoti :) O jei ir tam pačiam paskaitysi poste, ten rašo, kad dienos metu viena, prietemoje antra, o tamsoje trečia spalva dirbo. Tai tikiu, kad išbandė einamiausias spalvas kol rado tas, kurias klibina.
Dėl kontrasto, vėl gi, jį sudaro skirtingos spalvos, kaip pats ir rašei, geltona, morka ir t.t. O tai ko negali pilkšvas atspalvis sudaryt kontrasto...
Dėl lydekoms, taip, kai maitinasi tai gal ir dzin anoms, svarbu pravedimas, bet kai nenori maitintis, va čia ir prasideda...
Rudenį yra praktikos, kai sudirbo kitos spalvos vobleris, ryškalas, morka tokia. Aišku - tai ne 100 ar 1000 žvejybų statistika.
Būtų įdomu tų kur velkiauja gyliuos išgirst dar patritį, kokia spalva einama.
O jei dar į lašišinių žuvų gaudymui skirtų masalų spalvas pažiūrėtume - tai išvis...
Kiekvieno teisė tikėt ir rinktis ''plot
Gerų laimikų
 #653294   arabas
 12 Vas 2016 12:05
Turiu tokį žaislą, IMA Molmo80.
ce8147d3385c1260d482d021814b5b7f.jpg
ce8147d3385c1260d482d021814b5b7f.jpg (65.59 KiB) Peržiūrėta 5802 kartus(ų)
Netgi esu pagavęs kelias lydekas, bet jaučiu, kad neteisingai su juo "groju". :mėlynvarla
Ar yra čia žmonių, kurie realiai ant jo, o ne ant klaviatūros su juo gaudo ar gaudė ? :?: Būtų įdomi ir neigiama patirtis.
 #653380   Gruz1s
 12 Vas 2016 20:57
zanelis rašė:parvyko pagaliau labai idomi partija...db belieka tik istestuot...
Is kur pirkai situs voblikus? Ebay ar Aliexpress nera tokiu :)
 #653391   Vitalijus.R
 12 Vas 2016 21:36
Gruz1s rašė:
zanelis rašė:parvyko pagaliau labai idomi partija...db belieka tik istestuot...
Is kur pirkai situs voblikus? Ebay ar Aliexpress nera tokiu :)
Ukraina,russia.man is baltarusu atvezie
 #653540   ksarinis
 14 Vas 2016 13:39
Sveiki. Gal kas žinote kur šiuo metu galėčiau įsigyti Rudra 130 SP M14 (Mat tiger)?
 #653558   Evaldas Z
 14 Vas 2016 16:48
Kaip supratau pasinaudojes paieska, HMKL'ais nieks beveik negaudo ?
Jeigu gaudo/gaude - pasidalinkit ispudziais.
Kadangi 85'tukas man gaudo visai neblogai, tai su nemaza viltim priglaudziau ir didesni :)
HMKL K-1 115 SP Rainbow.JPG
Spalvinimas "rainbow', bet man labai primena pablyskuse pirmamete lydekaite :twisted:
 #653564   eimantasv
 14 Vas 2016 17:27
kuris dydis jum is depsu balisongu geriau gaudo ar 100 ar 130? :roll:
 #653614   Burtas
 14 Vas 2016 23:10
Sveiki,

Gal kas galite pasakyti kokios firmos nuotraukoje pateiktas vobleris?

Dėkui už pagalba.
Prikabinti failai
vobla.png
vobla.png (173.58 KiB) Peržiūrėta 6970 kartus(ų)
  • 1
  • 366
  • 367
  • 368
  • 369
  • 370
  • 407
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė