Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #192518   Pelekas
 30 Bal 2010 21:35
Manau moderatoriai nesupyks, kad tokia tema uzkuriau, tuo labiau, kad jos nera (o gal nematau :ks> ), nors mano manymu blizges turi tureti derama vieta spiningautoju skiltyje. Kadangi pats labiau megstu "metala" tai ir pavadinima daviau bendra.
Cia galim diskutuoti apie sukres, vartikles, netradicines blizges ir t.t.

Kadangi pats pradejau :-D tai ir uzduosiu sau ir manau kitiems rupima klausima. Ka galvojate ar zinote apie sios firmos sukres, is isvaizdos atrodo labai retrovai, kainos gan nemazos, o kaip dirba, ar kas bandet ? :idea:
Jas radau cia: http://www.zuklys.lt/katalogas/index.php?categoryID=334
 #192525   Pelekas
 30 Bal 2010 23:06
OK :grin:
As esu isbandes gan nemazai sukriu ivairiu firmu - Mepps, Salmo, Balzer, Konger, Mosca, Blue Fox, Myran, Mapso, Wireck, Rublex, Spinnex, Abu Garcia, Fladen. Bet padariau isvadas, kad geriausiai dirba sios firmos man asmeniskai:
1. Myran
2.Mosca
3. Mepps
4. Konger
5. Blue Fox

Gaila, kad niekur negaunu Konger sukriu, man tai jos nunesa Mepps '''bum . Kazkada jas lygino 1:1 su Mepps, bet man atrode kitaip :v-ar .

Dar mano patirtis parode, kad geriausiai dirba no name ranku darbo blizges, kuriu karts nuo karto galima pamatyti ir zukles parduotuvese. Butent Master SP sukres man labai primena tokias ranku darbo, nu bet as turbut klystu nes apie jas nieko nezinau, todel ir klausiu :/braj;
 #192559   viktas
 01 Geg 2010 11:24
[quote="Pelekas"]Manau moderatoriai nesupyks, kad tokia tema uzkuriau, tuo labiau, kad jos nera (o gal nematau :ks> ), nors mano manymu blizges turi tureti derama vieta spiningautoju skiltyje. Kadangi pats labiau megstu "metala" tai ir pavadinima daviau bendra.
Cia galim diskutuoti apie sukres, vartikles, netradicines blizges ir t.t.

Kadangi pats pradejau :-D tai ir uzduosiu sau ir manau kitiems rupima klausima. Ka galvojate ar zinote apie sios firmos sukres, is isvaizdos atrodo labai retrovai, kainos gan nemazos, o kaip dirba, ar kas bandet ? :idea:
Jas radau cia: http://www.zuklys.lt/katalogas/index.php?categoryID=334[/quote]



Sidabras valdo, kas supranta, tai klasika, 2007-2008m sezonais tai buvo mano nr1 sukres, patiket jom reikia,dabar daugiau ant voblu perlipes esu bet jos dar tikrai issaus...
 #192573   Pelekas
 01 Geg 2010 14:43
Mano manymu, tai besisukancios blizges nunesa i pacius kruciausius voblerius -liežvis . Gal taip kalbu, kad mazai zvejoju voblikais, bet man tai faktas. Daugiausiai zvejoju tuose vandens telkiniuose, kuriuose pagaut arba prigaudyt zuvies buna retenybe arba isvis sunku. Turiu omenyje Nemuna, Neri Kauno centre, Nevezi Raudondvaryje, Jiesia Aleksote. Bet tuo man ir yra idomiausia. Geram prude ir ant fotoaparato su trisakiu pagauna :lol:
Siandien buvau parduotuveje Zuklys UL spiningu pasidairyt tai negalejau patiket ka ten pamaciau, nugi va ka :-D
Paveikslėlis
Is tos laimes net 'viarkt . Tai buvo mano atradimas sukriu sferoje. Jas pirma karta isvydau 2008 pabaigoje turguje ir siaip nieko per daug nesitikedamas pasiemiau viena, tada dar 6 lt kainavo. Pamaciau kad sunki, galima toli nusviest. Ta apatine tai Nemune dirba ;uolrait . Virsutine irgi eserius ir salacius vilioja. Traukiant dugnu meknes is proto eina. Tai tikrieji Myran klonai, bet pasakysiu stai ka, dirba zyyyymiai geriau. Buvo atvejis kai ta apatine sukre is vienos vietos 15m atstumu 7 stambius asarius padariau, galvoju, reik uzsidet Myran Tobi, i ta pacia vieta metau, nu '''bum . Uzdedu klona ir vel bac ''plot . Galvoju, a kame kampas. A va kame, lapelyje. Myranu geresnis metalas, bet nedirba taip kaip noretusi, o lietuviu skardele paprastesne ir tik padengta sidabriniais dazais ar tai kokiu tvirtu laku.
Is tos laimes nusipirkau 6 stukas, berods po 9 lt kainavo. Vertos demesio, tikrai :ks>
 #193020   Fruktas
 02 Geg 2010 21:54
Man lusox yra vienos geriausiu sukrių arsenale ;-) Ypač apsiniaukusiu oru :grin:
 #193730   Pelekas
 04 Geg 2010 22:54
Turejau viena lusox tipo su svinine galva, tai nieko nesu pagaves :roll: . Apskritai tai esu pastebejes kad geriau dirba sukres su storesniu ir sunkesniu lapeliu. Tarkim Konger Palia nr .1 turi menka svori, bet stora lapeli, nu eseriai jama kaip pasiute. O ir vibruoja ji stipriai, per kota gerai jauciasi.
 #193808   okuma
 05 Geg 2010 11:39
Turiu kelias zalias ir raudonas,tik jos "dvigubos", kiekviena turi po 2 lapelius ir yra lyg 2 sukres sujungtos + svino galva..Na uz jas man yra kibesniu,o gal ir per mazai droziau..gal vertetu atskirti ir is 2 padaryt-1
 #193881   Tanius
 05 Geg 2010 15:14
Pas mane viena su tokiu pasunkinimu, kaip ceburaske, irgi "mepps" firmos ta galva, kita be jos, viena balta kita bronzine, raudonas bruksnys vertikaliai per lapely visa, yra siulu kusiukas, beja tokio kembriko pagalba prie trisakio, galim padaryt, kad trisakis butu stacionarus, arba tabaluotusi, gal netycia esat skirtuma pastebeje :) ?
 #205369   jotatanka
 23 Bir 2010 16:33
Sveiki, rybokai

Kokio storio mono valą rekomenduotumėt 3-4 numerio sukrėms ? Botagas baisiai ilgas, bijau, kad per lengvi šiektiek masalai gali būt ... spiningas 2,40 (užemtimas 10 - 30g) bet Meppsai 3nr vargu ar 10gr. siekia... tai noriu bent valą pataikyt
 #209177   okuma
 18 Lie 2010 16:24
Gal kas galetumet patart blizges "Mepps cyclop" 0 nr- 8 gr. Pravedima eseriam? griebe kai laukiau kol blizge pasieks dugna ir pamaciau tempiant vala..Taip 2 kartus,o traukiant paprastai tik baksnoja ir "nepataiko".Gaudziau su mikriukais,bet kalibras iki 500gr. O ant blizges jutau didesnius zuvinus.
 #209196   Kleckas1978
 18 Lie 2010 17:59
na fantazijos ijunk ir tiek ;-)
stop and go (prasuki kelis ratus su rite ir leidi ant dugno sukre ir kai nusileidzia vel pradedi sukti ir t.t.)
galima kota kelti i virsu - tuo tarpu nesukant rites, leidi kota i apacia ir vala tuo metu suvynioji.
galima sukti letai ir kelnot spiningo virsune aukstyn zemyn.
 #209741   Pelekas
 21 Lie 2010 15:03
Siandien turgaus zukles parduotuveje aptikau idomiu blizgiu, kuriu didziose zukles parduotuvese niekad nemaciau. Anot Scerbakovo, zuvys kartais pripranta prie tradiciniu masalu, del to iseitis viena -imest i vandeni tai, ko dar galbut nemate :lol:
Tos virsutines sukres sake, kad rusu ranku darbo, plesia uz jas po 10 lt. Ta pirma su labai gerai dirbancia turbinele.
Tas rombas gana sunkus, nors buvo tokia ir is aliuminio, bet man nepatiko. Sake, kad jomis ziema kaip balansyru zvejoja, o juroj irgi tampo, bet as pabandysiu ant UL pritaikyt.
Kastmasteriukai lenkti S forma. Dar nezinau ju darbo, bet ir toks netradiciskas blizges sprendimas.
Paveikslėlis

P.s. sulyginimui - 5 centu moneta :oops:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė