Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #643205   Ponulis
 08 Lap 2015 18:49
sveiki, noreciau pasiklausti patyrusiu spiningistu regis kvailo klausimo, bet man visgi neisnesa galva vis galvojant apie tai.. taigi mepps lusox sukriuke, man beda su ja yra ta, kad uzmetus ji susinarplioja, tai kablys pastoviai uz pavadelio ar jos prailginimo uzsikabina, bandziau ceburaska kabinti vietoj originalaus pasunkinimo. kaip jus sprendziate sia beda ar jums neteko susidurti su tuo reikalu?
 #644044   Jurginas
 17 Lap 2015 15:11
Aqua v. rašė:Kokias zinot ar naudojat glisuojancias vartikles.
Kurios formos, modeliai lengviausiai iskyla i pavirsiu, gal issoka is vandens? Dydis virs 10 gr.. Pravedimo greitis vidutinis, vid. greitas.
Gal ir pavėluotai, bet pamenu senai senai turėjau panašų į tavo aprašytą masalą. Na nevisai tradicinę vartiklę, bet darbas buvo kaip vartiklės https://www.wigstonslures.com.au/shop/catalogue.htm Erzindavo, pamenu, kad nenori po vandeniu plaukt, o vis į paviršių išlenda. Tais laikais minčių nuo paviršiaus gaudyt dar nebuvo. Pirkęs buvau Jonavos gatvėj parduotuvėj Barakuda berods. Kaune šešti metai nebegyvenu, tai nežinau ar dar bėra išvis tokia krautuvė.
 #673084   baramunda
 16 Rgp 2016 07:15
shelwius rašė:Aš tokiam reikalui turiu formelę tėvuko daryta, kurioje iš švino yra išliejama tokia galvutė, ale nukopinta nuo Mepps produkcijos :-D
SAM_5957.JPG
SAM_5958.JPG
Koks galvutės svoris?Ir gal kas pasakys kur gauti plonos nerūdijančio vielutes sukriukems ,kad tiktų mažiems numeriams.
 #673153   shelwius
 16 Rgp 2016 16:29
baramunda rašė:
shelwius rašė:Aš tokiam reikalui turiu formelę tėvuko daryta, kurioje iš švino yra išliejama tokia galvutė, ale nukopinta nuo Mepps produkcijos :-D
SAM_5957.JPG
SAM_5958.JPG
Koks galvutės svoris?Ir gal kas pasakys kur gauti plonos nerūdijančio vielutes sukriukems ,kad tiktų mažiems numeriams.
Net nesvėriau :roll: Nemunui pats tas, panašiai 10-12g. Vielos manau senukuose gausi, suvirinimui ji skirta būna.
 #673579   baramunda
 21 Rgp 2016 17:13
shelwius rašė:
baramunda rašė:
shelwius rašė:Aš tokiam reikalui turiu formelę tėvuko daryta, kurioje iš švino yra išliejama tokia galvutė, ale nukopinta nuo Mepps produkcijos :-D
SAM_5957.JPG
SAM_5958.JPG
Koks galvutės svoris?Ir gal kas pasakys kur gauti plonos nerūdijančio vielutes sukriukems ,kad tiktų mažiems numeriams.
Net nesvėriau :roll: Nemunui pats tas, panašiai 10-12g. Vielos manau senukuose gausi, suvirinimui ji skirta būna.
Parūpintum tokių galvučių?
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė