Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #684277   shelwius
 14 Gru 2016 21:35
Tokia jau pas mus silpnybė :-D pamatai kažką naujo - norisi išbandyt, išėjo nauja spalva - kaipgi aš be jos :-D žinoma, kai nejama žuviokas, tai mėtyk ką nori, su starkiais dažnai taip būna, nu nors tu ką - neima ir viskas... O kartais vos ne bet ką stveria, bet va būna, kad kai kas ir iššauna ;-) Pabandysiu, parašysiu atsiliepimus, dydis ir spalvos patiko :gutgut formos taip pat :-D
 #684279   alkanas
 14 Gru 2016 21:41
Su Tais pabandymais irgi fignia, jei jau rimtai bandyti, turite žvejoti 2 iš valties geriau, tokia pat įranga, vienodo lygio žvejai naudojant tokią pačią pravedimo techniką, metant i tą pačią vieta, kitaip tik reklaminis straipsnis spaudai ir ziopliams
 #684288   Aqua v.
 14 Gru 2016 23:48
alkanas rašė:masalai ne bombos, Dzin kokie jie, .....
Visiska nesamone, kaip gali but dzin ant ko gaudai. Tai gal dzin ir kas gaudo, ir kur gaudo, ir kaip gaudo,
gal dzin isvis ar gaudo - zuvis pati i valti susoks (arba nesusoks, priklausomai nuo aktyvumo :) , oro slegio ir vejo krypties :-D )
Vienareiksmiskai - ir masalo dydis, ir forma, ir darbas, vibracija yra svarbu zvejyboje.
alkanas rašė:Su Tais pabandymais irgi fignia, jei jau rimtai bandyti, turite žvejoti 2 iš valties geriau, tokia pat įranga, vienodo lygio žvejai naudojant tokią pačią pravedimo techniką...
Dar viena nesamone, tiksliau daug nesamoniu :/nek
Pvz jokiu budu nera butina naudot ta pacia technika, pvz lyginant slaga su aktyviu masalu. Siaip, galima lygint ir vobleri su dzigu, ir nebutina vobleriu bandyt 'naudot ta pacia pravedimo (t.y. dzigavimo) technika'
 #684290   SauliusM
 15 Gru 2016 00:04
alkanas rašė:Su Tais pabandymais irgi fignia, jei jau rimtai bandyti, turite žvejoti 2 iš valties geriau, tokia pat įranga, vienodo lygio žvejai naudojant tokią pačią pravedimo techniką, metant i tą pačią vieta, kitaip tik reklaminis straipsnis spaudai ir ziopliams
Dar priedo reik but vienodai apsikirpus abiem, dantis su tokia pačia dantų pasta išsivalius ir triusikai abiejų vienodos spalvos turi būt.
 #684293   alkanas
 15 Gru 2016 06:34
tai kad parašet jog mano rašliava nesąmonė parodo tik jūsų neismanyma žvejyboje, voblerii su guma lygint Sugalvot tai reikia išvis nezveju būti
 #684294   Saugirdas
 15 Gru 2016 06:46
Dėl šito pilnai sutinku. Bet kiekvienas pasirenka pagal save.
 #684306   Evaldas Z
 15 Gru 2016 11:18
alkanas rašė:Tai kad parašet jog mano rašliava nesąmonė parodo tik jūsų neismanyma žvejyboje...
Gal gali apibudint savo naudojamus masalus, zukles technikas ir zukles salygas ? Gal ir man pavyks susisiaurint :roll:
 #684309   shelwius
 15 Gru 2016 12:18
Šamą ir startkį iš valties - tik dviese ir gaudom, jei tamstai bus aktualu (Alkanui), aprašysiu plačiau apie kibimus. Galiu tik pasakyt, kad starkis yra tikrai įnoringas ir kas veikė vieną dieną - kitą jau nebe. Dažnai jam reik pataikyt tą spalvą ir net dydį, sakyčiau, kad dydis turi didesnę reikšmę. (Čia apie masalo dydį :-D )
 #684312   alkanas
 15 Gru 2016 13:06
Evaldai, galėčiau, bet yra tiek visokių niuansų, kad gautųsi žiauriai didelis rašymas, reikalaujantis paaiškinimų, galų gale filosofijos apie žūklę ir jos supratimą plačiąja prasme, ginčų, na kolkas tikrai neturiu noro labai gaišti , plačiau rašyti, čia kažkas rašė jog visi atsirenka pagal save, tai dabar imk ir surasyk visas savo mintis, patirtį, tikrai Sizifo darbas, na lakoniškai tai būtų svarbu rasti kur žuvis, bet čia vėlgi...
Nzn, tikrai, na imkim mano naudojamus masalus, esu skyręs pakankamai dėmesio visiems masalams nuo porolono iki metalo, jais kryptingai esu prazvejojes naudodamas tik vienus ar kitus kad ir visą sezoną vienos rūšies, esu mišriai naudojęs žūklės metu, atsirinkau, pasilikau vien prie gumos jau nepamenu kiek sezonų, nes man dabar patinka labiausiai, spalvų gamą ir masalų įvairovę mazinu, esu nekartą rašęs kad mazinsiu dar, vietos tai būtų tik gyliai, skardžiai, kalnai, duobės ir tik kur žuvies yra, kitu atveju net nebegaistu. technika ? Kad masalas kuo ilgiau blaskytusi žuviai panosej.
Patys žinot kad čia kiekvienas gali knygą parašyti, bet ar norit ir jums to reikia? Man ne, nei iš to uždirbu, nei Man laurų reikia , kaip yra specu kurie čia pabrėžia savo išsilavinimą, iskalba, erudiciją, blyn čia žvejų forumas, ty apie žūklę, ir didesnis iq nereiškia kad žvejyboje daugiau nusimanai ir sugebi bei pagausi.
Nusibodo jau rašyt, o dar nieko neparašiau, jei imt kiekvieną komentarą i mano aukščiau esančius pasisakymus ir aiškiai viską apibrėžiant išaiškinti kas ir kodėl turbūt mirčiau, tikrai įgriso, dar priedo parasysiu kad zvejoju kartais su kompanjonu ir ne vienu ir turiu su kuo palyginti, o kur dar šiaip kompanijos, ar galų gale nepažįstamų žvejų zuvavusiu tam pačiam ezere rezultatai. Gink Die nesumastykit kad rašau kaip visažinis, visamokantis, tikrai ne, dar tik mokausi.
Tam kartui tiek.
 #684314   alkanas
 15 Gru 2016 13:10
shelwius rašė:Šamą ir startkį iš valties - tik dviese ir gaudom, jei tamstai bus aktualu (Alkanui), aprašysiu plačiau apie kibimus. Galiu tik pasakyt, kad starkis yra tikrai įnoringas ir kas veikė vieną dieną - kitą jau nebe. Dažnai jam reik pataikyt tą spalvą ir net dydį, sakyčiau, kad dydis turi didesnę reikšmę. (Čia apie masalo dydį :-D )
Nu tai vac ap, taip ir rašau , grubiai aišku
 #684320   Aqua v.
 15 Gru 2016 13:58
alkanas rašė:.... Gink Die nesumastykit kad rašau kaip visažinis, visamokantis, ....
niekam tokiu minciu net nebuvo kile, greiciau atvirksciai :-D
tik kodel tada tamstos tokie 'visaziniski' postai, tipo "as tai zinau, o jus suda malat..."
p.s. tik nereikia darzelinukisko "o tu.., o pats.., o paziurek i save..., puodas juodas, katilas pilkas :) " ;-)
 #684324   jaunikaitis
 15 Gru 2016 14:09
Aqua v. rašė:
alkanas rašė:.... Gink Die nesumastykit kad rašau kaip visažinis, visamokantis, ....
niekam tokiu minciu net nebuvo kile, greiciau atvirksciai :-D
tik kodel tada tamstos tokie 'visaziniski' postai, tipo "as tai zinau, o jus suda malat..."
p.s. tik nereikia darzelinukisko "o tu.., o pats.., o paziurek i save..., puodas juodas, katilas pilkas :) " ;-)
Nu ir nusišneki Aqua..
 #684329   Evaldas Z
 15 Gru 2016 14:35
alkanas rašė:Evaldai, galėčiau, bet yra tiek visokių niuansų, kad gautųsi žiauriai didelis rašymas...
Man trumpai uztektu :)
Pvz.
* Technika - dzigas, dropshotas, paternosteris, ... ar dar kas ...
* Masalai - relax kopyto x cm, mann's predator x cm, lunker city shaker x cm, ... ar kiti ...
Apie salygas kaip ir aisku. Apie kitus masalus nereik. Apie filosofija irgi nelabai.
 #684336   SauliusM
 15 Gru 2016 15:12
man tai alkanas primena viena bica, kur pazistu. tai tas bicas visas zuvis visur ir visada gaudo tik vienu masalu.
konkreciai tai 5 cm mann's shad guminuku perlamutriniu su juoda nugara.
nu jis ju kelis pakelius metam nusipirka.
ir jam nieko daugiau nereik. ir beveik visada pagauna.
bet kai jo paklausi, ar jam neatsibosta pastoviai ta pati kaku malt, tai atsakymas dazniausiai buna, tai tipo zuvis kimba, tai ko daugiau reik...
 #684340   alkanas
 15 Gru 2016 15:18
Buvau daugiau parašęs, issitryne kazkaip, tai trumpai.
Tik Dzigas, relax riperis, pasiliksiu 5-7 cm, lydeka
Ešerys tik dzigas, tik tvisteris, 3-5 cm.
Dėl vien tik dzigo, tiesiog nemėgstu sistemų
 #684342   alkanas
 15 Gru 2016 15:24
sauliau, žvejyba nėra ritės pasukimas ir pauzė, jei taip uzsiciklines tada jo...
jei skaitei gal supratai kad vis dar mokausi, reiškia kartais darau du ritės pasukimus ir pauzė
 #684957   samas235
 23 Gru 2016 11:37
SauliusM rašė:man tai alkanas primena viena bica, kur pazistu. tai tas bicas visas zuvis visur ir visada gaudo tik vienu masalu.
as net kelis tokius pazystu:) masalai skiresi bet principas tas pats:)
vienas ant manns 3 nr. baltas su melyna nugara
kitas and orbit mat tiger
dar kitas ant robinzon 120 cm ukleikos imitacijos (nezinau koks ten modelis)
ir tikrai nemazai pagauna, net daugeliu atveju daugiau nei kiti tuo paciu metu.
Ir nieko nekeicia o jei nutraukia tai toki pati nusiperka ir toliau gaudo.
ir labai sunku pasakyt gerai cia ar blogai nes zuvi gaudo.

del gumu nezinau bet del vobleriu sioke tokia teorija yra, ne vienam rusu video apie vobleriu pradziamoksli akcentuoja, kad is pradziu reik tik viena vobleri nusipirkt ir tik su juo gaudyt kol iki galo perprasi jo niuansus. Ir aisku pradesi gerai pagaut. Tame teisybes yra viska darai teisingai ranka pati pripranta prie teisingo pravedimo ir turi gera rezultata. Savaime suprantama reikia vobleri bent kazkiek I ta pusia pataikyt ir nebandyt su giluminiu iki 5 m kokiam 1 m gyli:):):):):):):)
 #685575   saivaras
 31 Gru 2016 09:47
ar dedat papildomus žiedelius prieš silikoną? reikia 1 ar 2 žiedelių? pasiteisino?
 #685586   edmundaxx
 31 Gru 2016 15:53
Kam tokia nesamone skirta ir reikalinga?
 #685590   Rolandas19
 31 Gru 2016 17:41
saivaras rašė:ar dedat papildomus žiedelius prieš silikoną? reikia 1 ar 2 žiedelių? pasiteisino?
Cia ta prasme kabliukas per ziedelius sujungtas su ceburaska :?:
 #685599   saivaras
 31 Gru 2016 18:34
Rolandas19 rašė:
saivaras rašė:ar dedat papildomus žiedelius prieš silikoną? reikia 1 ar 2 žiedelių? pasiteisino?
Cia ta prasme kabliukas per ziedelius sujungtas su ceburaska :?:
taip

rašo, kad geriau svoris jaučiasi; toliau masalas nuo svorio, todėl gražiau (dirba) animuojamas masalas... visi privalumai, tik kaip iš tikrųjų ar bandėt kas nors?
 #685600   Rolandas19
 31 Gru 2016 18:43
PAL rekordininkai sita sistema naudoja :-D As masciau vasara ant starkiu pabandyti ydomumo deliai mazu koks neregetas kibimas prasides :-D
 #685602   edmundaxx
 31 Gru 2016 18:47
Ziedelis dedamas ant tu neardomu ceburastu, tai cia tiesa. Nes nera kaip daugiau kablio prikabinti.
Bet jei ceburaska ardoma, tai cia vien minusus matau. Pabandyk taip koki starki pagaudyti, kai ima is priekio..
Jei ofsetinis kabliukas su didele kilpele, ten ir taip viskas makaluojasi belenkaip laisvai...
 #685603   Rolandas19
 31 Gru 2016 18:55
edmundaxx rašė:Ziedelis dedamas ant tu neardomu ceburastu, tai cia tiesa. Nes nera kaip daugiau kablio prikabinti.
Bet jei ceburaska ardoma, tai cia vien minusus matau. Pabandyk taip koki starki pagaudyti, kai ima is priekio..
Jei ofsetinis kabliukas su didele kilpele, ten ir taip viskas makaluojasi belenkaip laisvai...
Yra dedanciu ir ant ardom ceburasku net po2-3ziedelius :-D Siaip starkius gaudant su ofsetu buna nemazai nepakirtimu jei tik ymanoma pravesti atvira kabli tai siulau paprasta arba dvisaki. :gutgut
 #685604   edmundaxx
 31 Gru 2016 19:11
Arba tik į guminuko nosį įsegti paprasta kabliuką. :gutgut
 #685605   inf
 31 Gru 2016 19:33
Rolandas19 rašė: ... arba dvisaki. :gutgut
Kaip manot kas lengviau pramusa starkio gomuri? vienas geluonis ar du skirtingom kryptim? Cia pamastymui ar visgi dvisakis gerai, jei gaudot liaunais kotais
 #685606   edmundaxx
 31 Gru 2016 19:37
Aš savo dvišakius visus atidaviau, nors turėjau šimtais... Dabar vien offsetiniai arba paprasti, kur i gumos nosį veriu.
Dėl tu paprastu viskas aišku, starkiui gerai. O va jei pasirenki neteisingo dydžio offsetinį, tada jau būna problem pakirsti...
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 75
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė