Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...

 #13595   Xrapas
 04 Spa 2006 06:42
Magnumas rašė:mano kad skumbrotai sitas bus...yra video,galima paziuret :cool: :lol:
Sprendžiant iš svorio- 14 gramų- ir dydžio, čia mažojo jūrinis variantas.

 #13616   Magnumas
 04 Spa 2006 14:01
kur pirkai? as ir planuoju isigyt dvieju daliu vobleri niekada nebandziau :oops: bet nuziurejau berods jointed shad rap melsva

 #13618   Xrapas
 04 Spa 2006 14:59
Magnumas rašė:kur pirkai? as ir planuoju isigyt dvieju daliu vobleri niekada nebandziau :oops: bet nuziurejau berods jointed shad rap melsva
Laikas Žvejoti- rimtos akcijos (grėsme piniginei) :-D
Man asmeniškai (ir lydekoms) iš jointed labiausiai patiko rapalos balziniai skęstantys, spalva PRT. Neblogai "pasirodė" ATEMI, deja, vienintelis 20 gr. modelis. ATEMI Vilniuje radau tik vienoje parduotuvėje, Aznisoje, prie pasažo "pas Juozapą"
Rapalos plastmasiniai jointed suspending kol kas niekuo ypatingu nepasireiškė- viena kita silkė...

 #15809   Skumbrotas
 06 Lap 2006 20:34
Pasinaudota eiliniu Romados išpardavimu bei 40% ir užpirkta kilogramas meppsiukų kitiems metams :cig. Galėsiu vėl puošti povandeninius kelmus :-D Buvo belikę skurdūs likučiai...
Keistas dalykas - jei pereitame išpardavime tiesiogine prasme bebuvo likes skurdus likutis, tai šiandien radau kaip niekad gausų asortimentą, praktiškai visų rūšių ir visų dydžių :roll: pasirinkimą :!: Negi niekas meppsais nebegaudo :?: :roll:

 #15821   Magnumas
 06 Lap 2006 21:02
kad labai pavadeli susuka meppsai (ypac volframini)

 #15823   Skumbrotas
 06 Lap 2006 21:15
Magnumas rašė:kad labai pavadeli susuka meppsai (ypac volframini)
Kad valą susuka, tai tiesa, bet kad pavadėlį susuktų :shock: :?: Gyvenime nesu regėjęs tokio čiūdo (gal dėl to, kad pas mane visad du suktukai iš apiejų pavadėlių galų) :roll: O apie valo susukimo problemas pamiršau nuo to laiko, kai pradėjau naudoti žmogiškai padarytus valus "be atminties".

 #15824   Magnumas
 06 Lap 2006 21:18
volframiniai pavadeliai pas mane tik su vienu suktuku todel ir susuka,nors dabar tokiu nebeperku,bet vistiek neperpratau meppsu darbo - man jie kazkaip labai paveluotai "uzsiveda"

 #15825   alkanas
 06 Lap 2006 21:19
as siais metais vien sukrem gaudziau, tarp kitko, man maziausiai pasiteisino kaip tik meps, kibiausios buvo tokios firmeles "hobby" sukres "long" lapeliu, ir isvis geriausiai sekes ant "long" lapelio :cool: o sukres man pavadelio nesusuka- vala- taip, pavadelio- ne, o zvejojau ir 3 ir 4 nr sukrem, na zinoma ir mazesnem, ale nesusuko pavadelio ne vieno :lol:

 #15826   Skumbrotas
 06 Lap 2006 21:27
Magnumas rašė:volframiniai pavadeliai pas mane tik su vienu suktuku todel ir susuka,nors dabar tokiu nebeperku,bet vistiek neperpratau meppsu darbo - man jie kazkaip labai paveluotai "uzsiveda"
Tai užsidėk papildomai suktuką, kame problema :?: O kad jie vėlai užsiveda :roll: ... Hmm... Kažkada tokių buvau nusipirkęs dabartinėje Žvejuko darbovietėje - jau iš pradžių įtartinai pigi kaina buvo, paskui keistai atrodė, kai pardavėjas juos prdėjo rinkti iš kažkokios surudijusios skarbonkės. Parsinešęs pradėjau lyginti su originaliais "meppsais" - akurat, ir kablia kitokie, ir metalas ne tas, ir padirbimas aiškiai žemesnio lygio... Aišku neišmečiau, pabandžiau žvejyboje - totalus š..., kada "užsiveda", kada ne :!:
Tikras meppsas užsiveda net laisvai grimzdamas. O jei neužsiveda - reiškias kokiam PL garaže gimęs :!:

 #15827   tuomahaukas
 06 Lap 2006 21:27
Magnumas rašė:bet vistiek neperpratau meppsu darbo - man jie kazkaip labai paveluotai "uzsiveda"
Tu čia Paveikslėlis turi omeny, ar turi mada visas sukres "mepsais" vadint ? :twisted:

 #15828   Magnumas
 06 Lap 2006 21:36
neturiu tokios mados...blizges vadinu vartiklem ir netgi kartais pavadeli vadinu pasaiteliu :twisted: :lol: turbut pas mane ne tikri meppsai :roll: nor uzrasyta mepps :twisted:

 #15836   alkanas
 06 Lap 2006 22:52
nedirbanciu mepsu nera :evil: ir viskas tuom pasakyta :cool:

 #15853   Magnumas
 07 Lap 2006 07:08
geriau per kokia akcija nusipirkt yo-zuri vobleri,negu pora meppsu :twisted:

 #15854   kamstis
 07 Lap 2006 07:18
:roll: Manau kad ne mepsai kalti ,kad neuzsiveda ;-) ,aisku jei tikras mepsas :cool: ;-)

 #15856   saciokas
 07 Lap 2006 07:50
Visiskai sutinku su alkanu,vien firmos "mepps" sukrem gaudau jau seniai seniai ir kad neuzsivestu buvo vienintelis variantas, kazkoks mepps bug. Visi kiti dirba kuo geriausiai ir nera jokiu velavimu. Ir tai faktas

 #57645   blight
 15 Bal 2008 21:00
Cia spiridonas uzvede apie RAPALA kokybe (spiningavimas/vobleriai). Shtai nesenai nusipirkau estonishka kandoniuka (Countdown :roll: ). Ishpakaves tik ish dezhikes pamaciau, kad gumbuotas. Kazkaip tokia firma kaip RAPALA (RAPIRA irgi) manyciau tokiu ish vis turetu i pardavima neleist... :roll:
ish tikro tai foto sunkiai matosi:
Paveikslėlis

 #57648   senelis
 15 Bal 2008 21:38
blight rašė:Shtai nesenai nusipirkau estonishka kandoniuka Ishpakaves tik ish dezhikes pamaciau, kad gumbuotas
Na buna tokiu... Na moterims malonumas didesnis,tipo :roll:

 #57677   litovcas
 16 Bal 2008 08:16
saciokas rašė:Visiskai sutinku su alkanu,vien firmos "mepps" sukrem gaudau jau seniai seniai ir kad neuzsivestu buvo vienintelis variantas, kazkoks mepps bug. Visi kiti dirba kuo geriausiai ir nera jokiu velavimu. Ir tai faktas
Jo, maps firmos visi dirba kuo puikiausiai, taciu, kaip paaiskejo ziurint dvd apie zvejybos ypatumus rusyjoj, tai profai kaip tik sneka, kad mapsas arba taip sakant sukre turi vos dirbt, tai yra netgi retkarciais galetu ir net nesisukt, nes kuo labiua sukasi tuo didesne atrodo ir baido mazesnius eserius ar lydekiokius. Man irgi idomiai cia pasirode, nes visa laik ziuriu, kad dirbtu kaip uzvesta. Ar cia yra teisybes ar ne? Net nezinau? Vis del to daugiausiai kibimu trurejau ant tu sukriu, kurios dirbdamos net spina lenkia :-D . Vot tada ir buna atakos, bet kai pasiklausai kazkokiu profu nuomoniu, net keista pasidaro, gal duodant sukrei dirbti vos vos galima butu daugiau kibimu sulaukti?? Prasom comments.....

 #57682   Skumbrotas
 16 Bal 2008 08:54
litovcas rašė:...... kuo labiua sukasi tuo didesne atrodo ir baido mazesnius eserius ar lydekiokius. ...... Ar cia yra teisybes ar ne? ....
Jei tai teisybė - tai privalumas. Nei smulkūs ešeriai nei nelegalios lydekėlės manau didelio džiaugsmo nekelia, tai geriau lai ir nekimba. O tai užkibusios besiblaškydamos nubaido didesniasias.
Bet manau kad tai paprastas "a la profu" nusišnekėjimas. Juk visi mes dažnai pagaunam ir ešeriuką ir lydekiuką ant masalų, kurie dydžiu lygus laimikiui. :grin:

 #57756   litovcas
 16 Bal 2008 16:19
Na as irgi maniau visada kad turi suktis it patrakes :-D , ir tiesa sakant ant trecio numerio sukres vis vien parazitkos iki 800 g sugeba uzsikabinti. Kartais ir eseriokai pajama ant vieno kablio :-D .
Na vienu zodziu, kas kaip moka taip zvejoja ;-)

 #57760   Vegys
 16 Bal 2008 16:37
A kas cia yr 800 g lydekaitei 3 Nr Mepps ? Mazas kasnelis. Puskilio lydekaites ima 15-20 cm voblerius.

 #74999   gelmės
 09 Spa 2008 08:50
Kaip supratau MYRAN blizgės yra labai geros. Tai kodėl jų neužsako parduotuvių savininkai, kad reikia iš Stoholmo užsisakinėti. Ar aš kažko nesupratau :donknow'
O gal yra pas mus, tik aš tokis kvailas. :-D

 #75030   Airis
 09 Spa 2008 10:37
gelmes rašė:Kaip supratau MYRAN blizgės yra labai geros. Tai kodėl jų neužsako parduotuvių savininkai, kad reikia iš Stoholmo užsisakinėti. Ar aš kažko nesupratau :donknow'
O gal yra pas mus, tik aš tokis kvailas. :-D
linaspvlts gyvena anglijoje ir is stoholmo greiciau atsisiuncia ;-)

 #137967   blight
 03 Rgs 2009 18:53
Saugirdas rašė:
martiz-zz rašė:gal kas zinot kur klaipedoi yra pirkti rapala x-rap jointed shad?
Šūdas ne vobleris, arba nemoko su juo naudotis. Apsoliučiai grybą pjauna. Savadarbis gražiau dirba. Aš tokį turėjau, mainiau į tris turginius voblerius, kaip betraukčiau į šoną meta. Gal brokas galėjo but? :roll:
cesius rašė:Nu dar neteko susidurt su rapalos broku :-D
orangitto rašė:tie shad jei per greit trauki tai beveik visi i sona varo, turiu paprasta shad rap ir xrap shad pas abu tas pats :(
piatras rašė:
cesius rašė:Nu dar neteko susidurt su rapalos broku :-D
Vyručiai, norint ekstremaliai tampyt, reikia idealiai "suvedimą" padaryt: guldai į stiprią srovę ir žiūri link kurios partijos linksta , dešinių ar kairių :-D . Jei susibalansuoju gaudyt iš kairio kranto tai dešiniam jau grybas (stovinčiam dar nenumirčiau)
piatras rašė: :-D Ar egzistuoja absoliutus nebrokas..? O jei nevalstybine: хорошему нет предела :!:
P.S. Prie mano samprotavimų - ne dievai puodus lipdo...
martiz-zz rašė:
Saugirdas rašė:Šūdas ne vobleris, arba nemoko su juo naudotis. Apsoliučiai grybą pjauna. Savadarbis gražiau dirba. Aš tokį turėjau, mainiau į tris turginius voblerius, kaip betraukčiau į šoną meta. Gal brokas galėjo but? :roll:
na nezinau man gerai ditbo ir tikrai pagaudavau.
cesius rašė:Neteko dar matyt nei rapalos nei salmo broko, norsa zvejoju ne dvi dienos :roll:
SauliusM rašė:nu salminiu brokuotu tai ne vienas man papuoles buvo... ypac minnow serijos:
http://www.salmo.com.pl/page.php?id=35
cesius rašė:Nenoriu gincytis ir zimona daryt jokios reklamos, bet ar negali but kad jus kazka netaip darot su jais, man toks jausmas buvo kai zam voblika paemiau, bet paskui susidraugavau :-D
SauliusM rašė:tai kad nei daryt nieko nereik, paimi ir pasiziuri ir vizualiai matos, kad vobleris kreivas. :-D cia as butent apie salmo minnow jeigu ka.
cesius rašė:Esu Saulynai mates baisiai kreivu vobliku, net neysivaizduoju kaip jie turetu dirbt pagal savo formas, bet liezuvekliai ir kilputes budavo taip sureguliuotos jog ir srovej nespjaudavo :grin: . Paprastas pvz: turejau kazkada Valukonio mazyliu nemazai, partija tapati bet vienam reikedavo vienokio mazgo kitam kitokio, o treciam dar ir mini volframinio pavaduko, tik taip eidavo prisisnekint. Manau cia kreivumas darbo atzvilgiu kartais gali but pliusas :grin:
SauliusM rašė:nu kad kitakart ant belekaip dirbancio dar daugiau pagaut gali tai taip, bet mes lyg ir ne apie tai kalbejom. nors tiesa sakant, po to kai man tokie keli kreivi salminiai papuole tai as salmo nebeperku ir nebenaudoju.
blight rašė:Na pas mane Salminiu arsenale vienu ish daugiausiai, bet anei vieno nepapuole brokuoto, dirba irgi be priekaishtu, nei vienam neteko sukiot kilpikiu (ka beje dariau praeita savaitgali net 4riems L-minnow). O va Rapalos viena isigijau kazkoki gumbuota, jau rashiau auksciau
SauliusM rašė:o vat L-minnow man tai nei vienas nebuvo brokuotas papuoles :shock: isvis nei vieno brokuoto yo zurio nesu mates. :roll:
blight rašė:Tai jau cia matomai kokia partija pareina, ish senuju nei vienas negrybavo, o naujai pirkti 4 ish 4riu griuna ant shono :roll: :evil:

 #138034   Vegys
 04 Rgs 2009 08:28
SauliusM rašė:tai kad nei daryt nieko nereik, paimi ir pasiziuri ir vizualiai matos, kad vobleris kreivas. :-D cia as butent apie salmo minnow jeigu ka.
Turiu. Gaudau. Geras vobleriukas. Savo kainos vertas. Kiek turėjau, visi dirbo ok. Kaip ir visi kiti salminiai. Aišku, didelėj srovėj "nestovi" super duper, ale nė kuom ne prasčiau už visus panašios kainos voblerius.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė