Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #268749   Satan
 30 Kov 2011 15:25
Visada buvo įdomu pasižiūrėt kas slypi pas kitus žvejus dėžutėje...
Dariau masalų inventorizaciją,prie progos ir nufotkinau savo studentišką rinkinuką.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #268760   Evaldas Z
 30 Kov 2011 16:13
Paveikslėlis
sitas turbut kibiausias, sudraskytas taip, kad nei ziebtuveliu nesusilydo, tai skobkem susaudytas :lol:
 #268812   Satan
 30 Kov 2011 19:23
Karpiuk,iš sukriukių kibiausios yra: No name sukriukės banguotu lapeliu ir taškuotu kūneliu,tokia viena yra pirmoj eilėj priešpaskutinė ir dvi(viena šalia kitos) maždaug per vidurį,šitos būtų nr1.Labai mėgsta ešeriai,nespjauna ir lydekos,tinka upei,esu pagaves kiršlių.
Toliau eina abu garsia,šešta paskutinėj eilėj ir paskutinė priešpaskutinėj eilėj,vėlgi su taškuotu kūneliu,jama ešeriai ir lydekos,upėj nepasiteisino. Trečioj vietoj mepps sukriukės,šiaip geros visos,tik spalvą ir dydį reik atitaikyt prie žvejybos sąlygų.
Dar negaliu nepaminėt paskutinėj eilėj ketvirtos sukriukės,išprašo lydeką pačią nekibiausią dieną,bei paskutinė pirmoj eilėj jackson,jau seokai pas mane.
Iš gumos daugiausiai nusipelnė rapala ešerys(foto jis visiškai naujas,bet turėjau tokius du seniau,vienam šaudyklė nukando uodegytę,kitą padovanojau ežero kelmui) Antroj foto jis beveik kampe,papildomai apginkluotas trišakiu.
Pavasarį labai pasiteisino antroj foto nuo višaus ketvirtas ir antram stulpely nuo viršaus septintas,gan dideli gumciai,bet mažos nesikabina nors. Na o dėl kitos gumos,viskas priklauso nuo žvejybos sąlygų šiaip beveik niekad nepaveda balti/pieniniai juodnugariai,čia jau legendiniai,vidurvasarį pasiteisina esantys pirmoj foto viršutinėj eilėj iki vidurio,vandeny labai tikroviškai atrodo,toks 3d vaizdas.

O dbr mano mėgstamiausias masalas-blizgės. Mano mėgstamiausios ir tikrai patikrintos-trečia foto,pirma eilė 1,4,7,8,9, Treččia foto antra eilė 1(šita viena mėgstamiausių,firmos kibs),2,3,5,6,7,8,10. Na o iš visų blizgių number uno būtų wirek alga,tokios dabar neturiu bet atrodo va kaip http://www.wirek.com.pl/products/spoons/alga_aa/. Su paprasčiausia sidabrine 20g blizge per pusdienį esu ištraukes 14 lydekų,plius belekiek kibimų,kelios nuėjo betraukiant,būčiau pažvejojes ilgiau,bet kiaurai perlijo ir mirtinai sušalau,teko nutraukt vaisingiausią gyvenime žvejybą...
Paskutinį kartą redagavo 1 Satan. Iš viso redaguota 30 kartus.
 #269387   Xrapas
 01 Bal 2011 08:54
Satan rašė:Hoho.neblogai kolekcijos atrodo:D
O čia mano voblerių kolekcija...prisirinko per 30 metų :cool:

Paveikslėlis

Jei mesiu rūkyt, žmona pažadėjo šįmet Rapala Shad Rap padovanoti :shock: ;-var-var.
 #269430   Xrapas
 01 Bal 2011 09:50
Satan rašė:Bet gi čia savadarbiai:D
Čia visi FIRMINIAI :shock: - Baltica
Apatinis- užsienietiškas, iš Lenkijos :cool:
 #269521   cesius
 01 Bal 2011 12:03
Ziema buvo baisiai ilga :-D
Paveikslėlis
 #269617   SauliusM
 01 Bal 2011 14:38
spalvinimu x-80 dabar turiu viena rysku kazkoki albino shad berods vadinas ir viena naturalu shampagne shad berods vadinas nors negarantuoju.
o del visionu tai rasiau gi jau, kad nesublizgejo jie man labai smarkiai. kai kurie lucky craft, yo zuri ir pontoon vobleriecai dirba man zymiai geriau uz vision o kainuoja pusantro-du syk maziau.
mano tvicinginis topas siai dienai jeigu ka butu toks:
1. pontoon21 agarron 95
2. lucky craft pointer 78
3. yo zuri quiet wave 100
4. megabass x-80
5. yo zuri sashimi jerkbait
dabar mastau, kad visi kiti tvicinginiai pas mane principe pusiau miortvym gruzom guli, o daugiausiai vandeny buna vistiek kazkas is situ 5.

dabar dar is nebandytu guli :
maxrapas
flatrapas
agarron 110
savagear prey 115
cormoran shimura

gal sitie kazkiek topus siemet paredaguos.
ai nu dar rapala husky jerkas vienais metais sudirba kitais nesudirba, nu toks nepastovus kibimas man ant jo, tai i topus netraukiu dar ano.
Paskutinį kartą redagavo 1 SauliusM. Iš viso redaguota 1 kartus.
 #269643   SauliusM
 01 Bal 2011 15:14
cesiau, tau tik ir pasakot apie didelius tvicinginius, kai pas tave topas atrodo mazdaug taip matyt:
1. zydra mucha
2. barbiskai ruzava mucha
3. zydra mucha ruzavom akim
4. ruzava mucha zydrom akim...

Dainiau, del dickiu jau rasiau, kad tada as kazkaip linkes dzerka imt.
o eseriam jei tvicint tai topas suvis kitoks butu:
1. yo zuri sea fox
2. pointer 48
3. husky jerk 6
nu ir panasiai...
 #269742   SauliusM
 01 Bal 2011 19:41
nu va cia tipo dzerkinis komplekt:
Paveikslėlis
sitas komplektas buvo smarkiai isvalytas rudeni ir dapildytas ziema,tai cia nemazai dar nemaudytu.

cia tipo velkiavimui:
Paveikslėlis
kas iki sekancios ziemos dagyvens, matyt irgi bus smarkiai apvalyta, nes paskutiniu keliu metu tendencija sako, kad velkiauju 1-2 kart metuos paskutiniu laiku

cia tipo tvicingui:
Paveikslėlis
rudeni buvo smarkiai isvalytas, ziema kazkiek papildytas. iki pilnos laimes gal truksta keliu dar x-80 spalvu ir Vitolis panika su Orbit 80 paskleide. aisku po sezono ateinancio kas pragyvens bus daromas cia apsivalymas kazkoks.

cia tipo eserinis upetakinis komplektukas:
Paveikslėlis
ikipilnos laimes gal truksta rigge 56 ir trout tune 55. gal fabai uzsivesh tai paimsiu. ir cheerfulo dar spalvu dasipildyt reikes bei sticku dorado.

cia tipo slakiui:
Paveikslėlis
rudeni smarkiai isvalytas buvo, dabar rudeniui atejus reiks pildyt, bet matyt dorado skautais bus uzpildytos vakancijos. bliaha nei vieno ir nebelike ziuriu. gal ir gerai revizijas padaryt kartais.

cia tipo Nemuno ir Neries sapalam ir salaciam:
Paveikslėlis
kaip ir nieko netruksta ir viskas vietoj.

cia tipo Nemuno lydekom:
Paveikslėlis
viskas irgi vietoj

cia tipo UL:
Paveikslėlis
iki pilnos laimes truksta gal tik tsuribito baby minnow 525 spalvos. nu toks juodas su oranzine subine. ale redtagas. jei kas kur uzmatysit ar pardavinesit tai susvilpkit. ir dar lucky craft cra pea pasipildyciau jei kur gauciau bo tik tas vienas kislotnas citrininis belikes.

dabar laimingi?
 #269750   DainiusM
 01 Bal 2011 19:54
O tai kada voblerius idesi? (ten tais keliais pagaliukais su kobinukais neatsipirksi) :ruko
p.s. pora klausimu:
1. pas dzergus volkeris su marabu kusiu ant kablio taskuotas toks, kas toks?
2. pas "tipo tvicingini" komplekta kas toki pirmoj eilej apatinis, antroj eilej antras nuo apacios ir trecioj eilej du apatiniai?
 #269753   SauliusM
 01 Bal 2011 20:00
DainiusM rašė:O tai kada voblerius idesi? (ten tais keliais pagaliukais su kobinukais neatsipirksi) :ruko
p.s. pora klausimu:
1. pas dzergus volkeris su marabu kusiu ant kablio taskuotas toks, kas toks?
2. pas "tipo tvicingini" komplekta kas toki pirmoj eilej apatinis, antroj eilej antras nuo apacios ir trecioj eilej du apatiniai?
tas dzerkas tai black dog tackle co gamintas kultiniu pavadinimu lunker punker:
http://www.tackletour.com/reviewlunkerpunker.html

daba del tvicinginiu:
pirmoj eilej apatinis tikriausias japonas maria tight slalom
antroj eilej antras nuo apacios pontoon21 agarron95
trecioj eilej antras nuo apacios pontoon21 agarron110
trecioj eilej apatinis savagear prey 115
 #269912   Grazwis
 02 Bal 2011 10:21
imeciau sava twichingini komplektuka. Atrusiavau visus darbininkus,ant kuriu ne po viena ir ne dvi zuvis pagauta...
Tiesa, antrax wakey, nei vienos zuvies neikirto, bet keliata labai ispudingu akimirku padovanojo, todel ir fotkej vieta uzsitarnavo.
Paveikslėlis
Dar truksta keliu spalvu, ne viska spejau i prarastu vieta atstatyt
 #269918   Jonvabalis
 02 Bal 2011 10:39
cesius rašė:Labai jau tavo twicinginiai svarus...
As pridurciau, kad visi Sauliaus vobleriai svarus, visi kaip is vitrinos, o tvicinginiai tampymo isvis neragave, nes kitu atveju irodymai matytusi, teoretikas tu Sauliau teoretikas... ;-) pats as retai zvejoju, bet kai ne kurie tokie patape :

Paveikslėlis
 #269919   Jonvabalis
 02 Bal 2011 10:47
Paciam idomu pasidare kokia kolekcija surinkes turiu, nes buvo metai kai as juos intensyviai rinkau, pastaruoju metu jau nusiraminau ir leidziu sau tik pasigrozet parduotuvese i vitrinas, jauciuosi sveikstantis nuo sios ligos. Taigi, mano arsenalas, jis gana ribotas 80% tvicingas, 10% Nemunas, 10% lydekoms rudeniui:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #269920   Vegys
 02 Bal 2011 10:50
Jonvabali - išskirk / įvardink bent keletą ;-) Norisi ne tik pamatyt kaip masalai atrodo (jų juk galima pažiūrėt parduotuvėse / internete), bet ir pasiklausyt :)
 #269933   Jonvabalis
 02 Bal 2011 11:22
Kadangi tik keliuose telkiniuose zvejoju, nes paskutiniais metais tam laiko mazai skiriama, tai favoritu iskyrimas bus subjektyvus: Pontoon 21 cheerful 40 universaliausias, 34 dydis daugiau eseriams, crackjack 58 MR/DR Nemune, stovinciam vandeni, crackjack 48 dydi kiek maziau naudoju, kadangi panasios alternatyvos labiau pasiteisno, Alter Idem kolkas neisove. Jackson Komachi puikiai kelia eserius, Trout tune modeliai kolkas neatrasti, Athlete, Rogos, Artoron, Dead float siems per mazai pastangu esu idejes juos atrasti. Zipbaits Rigge 35 pakankamai neblogas eseriams, nors kartais Pontoonai mazieji lenkia. Didesnieji Rigge kolkas tuose telkiniuose neatsiskleide, kaip ir Megabass X-5, X-7 nors zinau, kad rasiu jiems vietas kur dirbs. Lucky Craft pointeriai ir staysee einami visi dydziai pointer 100 modelis lydekiuko spalvinimas tvicinant lyderis lydekoms. Likusieji daugiau maziau pagal situacija ir laika, o kartais isvis nenaudojami. Naujam telkini zvalgyba atlieku Pontoonais, o veliau eksperimentuoju su kitais.
 #270087   DainiusM
 02 Bal 2011 18:15
Na hardcorams isvis neturiu priekaistu, praktiskai visi modeliai kuriuos bandziau darbiniai. L-Minou 66 man irgi labai daznai issauna. Kas idomiausia prie savo gan mazo dydzio vilioja ne pacias maziausias zuvis... ne vienas nukastas. :) Tik tvica anie megsta toki biski mieganti, svelnesniais ir ilgesniais truktelejimais ir su pauzikem.
p.s. vabaliuk, stasike tavo teisingo spalvinimo labai. :)
p.p.s. kai atsibos x-80 darteris propelerinis duok zinot... :)
 #270093   Jurginas
 02 Bal 2011 18:25
Grazwis rašė:imeciau sava twichingini komplektuka. Atrusiavau visus darbininkus,ant kuriu ne po viena ir ne dvi zuvis pagauta...
Tiesa, antrax wakey, nei vienos zuvies neikirto, bet keliata labai ispudingu akimirku padovanojo, todel ir fotkej vieta uzsitarnavo.
Paveikslėlis
Dar truksta keliu spalvu, ne viska spejau i prarastu vieta atstatyt
Kokiom salygom ir kokiu pravedimu tau dead floatą pavyksta prakalbint? Man jis visiškai tyli :e:e
 #270107   Grazwis
 02 Bal 2011 19:45
Jurginas rašė:
Grazwis rašė:imeciau sava twichi..........ta atstatyt
Kokiom salygom ir kokiu pravedimu tau dead floatą pavyksta prakalbint? Man jis visiškai tyli :e:e
Dabar labai sunku tiksliai atsakyti, atrodo laaaabai senai atviras sezonas buvo , bilobilo reikia pavartoti ;-)
kiek atsimenu, jei zuvis aktyvi, tai trukt-trukt-trukt pauze 3 x trukt bet su pastangom pasiekti, kad jis i pavirsiu issoktu
imituodamas mailiuka beganti. Kazkaip taip ;uolrait . Ant vandens aiskiau butu parodyti, nei per klava barskinti ;-)
 #270209   Vitolis
 03 Bal 2011 13:53
Buvau neleistinai pamirshes savo voblika. Vandens dar nemates, taciau shimet butinai ishmaudysiu
Paveikslėlis
 #270212   Vegys
 03 Bal 2011 14:06
Gal maudyk vonioje, rezultatai manau bus tokie pat kaip ir upėje :lol:
O jei rimtai - ką mąstai su juo sugaut ? Pagal klaviatūros dydį spėju čia kokia 4-5 cm ir gan storas ?
 #270215   Vitolis
 03 Bal 2011 14:27
Vegys rašė:Gal maudyk vonioje, rezultatai manau bus tokie pat kaip ir upėje :lol:
O jei rimtai - ką mąstai su juo sugaut ? Pagal klaviatūros dydį spėju čia kokia 4-5 cm ir gan storas ?
Matysim. Pabandyt tai reikia :) Cia Savas man kaip suvenyra dovanojo :) ;-var-var.
 #272383   Evaldas Z
 10 Bal 2011 11:50
kuklus arsenalas, su kuriuo pradesiu siu metu sezona. ispardavus ir isdovanujus nereikalinga balasta, dezuteje vel atsirado potencialios laisvos vietos :twisted:
Paveikslėlis
 #272420   Grazwis
 10 Bal 2011 13:57
[quote="Evaldas Z"]kuklus arsenalas, su kuriuo pradesiu siu metu sezona. ispardavus ir isdovanujus nereikalinga balasta, dezuteje vel atsirado potencialios laisvos vietos :twisted:
Paveikslėlis
niekaip neidentifikavau sio modeliuko ;-), gal gali apie ji konkreciau? Aciu
 #274554   vygis13
 15 Bal 2011 15:11
PRobe rašė:Nu prieš sudedant į dęžutes, maniškiai irgi buvo išrikiuoti.
Paveikslėlis
dydziai ir formos vienodos, tik kad spalvos skirias. O gerai ant ju kimba tau? :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 60
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė