Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...

 #16414   Magnumas
 15 Lap 2006 16:41
Pradedam! Rapala Magnum Airiu gamybos vobleris,sveriantis 24 gramus , 11cm svorio,skestantis.Nerimo gylis nenurodytas,bet manau,kad pasiekia 5 metrus.Spalva ivardijama,kaip klouno (clown).Tai vobleris is balzos ir padengtas plona metaline danga - man tai padejo issiaiskinti mano forumelio svecias...Liezuvelis gelezinis,o kabliukai nerudijantys. Sis vobleris man labai mielas,nes velkiaudamas dazniausiai juo pagaunu lydeku! Nors velkiaujama daznai dideliais (apie 20cm ilgio) vobleriais,man butent jis padovanoja didziausius laimikius.

Paveikslėlis

Rapala Down Deep Husky Jerk Tai suspending tipo vobleris, turintis jerkinio voblerio savybiu (o gal ir yra jerkinis :?: vis delto abejoju,nes jis turi gana ilga liezuveli).Ilgis 10cm svoris 11 gramu...Butent "glass read head" spalva man labiausiai patinka...Dar manau,kad kibima labai itakoja srateliai esantys sio voblerio viduje...Nors ir girdejau neigiamu atsiliepimu del "nerapaliskos" dvasios vobleriu pagamintu Estijoj, manau,kad tai netiesa..5 mano turimi husky jerkai visi pagaminti estijoj ir kol kas nesukele problemu!

Paveikslėlis

Mosca nr.1 sukriuke Taip taip,tai ne vobleris! Sia sukre pagavau savo pirmus eserius ir dar iki siol sekmingai gaudau...Ji lenkia net mikriukus,su kuriais man kazkaip nesiseka :neutral: Nezinau nei tikrojo svorio nei kitu charakteristiku.Pastebejau,jog si auksines spalvos (nuotraukoje atrodo kaip bronzine - apsvietimo efektas) sukriuke tapo kibesne tada,kai jos auksine spalva pasikeite i auksine su variniais ar pan. dryziais...Kuo ji senesne, tuo geriau man kimba :!:

Paveikslėlis

 #16432   Xrapas
 15 Lap 2006 19:11
2006 metų spiningavimo sezoną (nors jis, tikiuosi, dar nepasibaigęs ;-) ) galėčiau pavadinti savo pačiu nesėkmingiausiu: dėl su darbu ir sveikata susijusių niuansų ežeruose praleidau gal tik trečdalį planuoto laiko :cry:
Nepaisant to, mano šio sezono favoritai būtų šie:
1. STORM Thunderstick JR., made in USA.
Paveikslėlis
Modelis jau n metų (kai Storm'ą įsigijo Rapala) nuimtas nuo gamybos, pirktas praeitą žiemą "RivaGris" už 12 LT. Dirba apie 0,5 m. gylyje. Pavasarį ir vasaros pradžioj labai patiko lydekoms. Nuo vidurio vasaros šio voblerio "kerai" baigėsi...
2. StrikePro JL120 suspending, lašišaitės spalvinimo.
Paveikslėlis
Nuo vidurio vasaros pilnai pakeitė aukščiau minėtąjį Stormą. Tipiškas džerkiukas, gerai dirbo ir sekliame miško ežeriuke, ir Daugų ežero sėkliuose. Sezono atradimas!
3. Rapala Husky Jerk DD Nr10, TSD spalva.
Paveikslėlis

Jau kelis metus stabiliai džiuginantis vobleris.
"Spec. nominacija"- "Atemi"
Paveikslėlis
2 dalių plačialiežuvis 24 gr. vobleris. Modelis HL 0343 spalva 02. Turėjau su juo tik tris kibimus, bet užtai kokius :shock: 4,6 kg. ištraukiau, vėliau kažkoks monstras nulaužė trišakį ir sutarkavo voblerio šonus giliais dryžiais, o galiausiai dar vienas metrinis "Loh Nesas" nusinešė tą voblerį visiems laikams :-D
Pavienių kibimų turėjau, gaudydamas Rapala SR, Bomberiu, Owner, Salmo Slider, bet pagrindiniai laimikiai teko aukščiau išvardintiems.
Gaudyta iš valties ežeruose.
Vertinimo kriterijus- pagautų lydekų (ir "tuščių" kibimų) kiekis
;-)
Paskutinį kartą redagavo 1 Xrapas. Iš viso redaguota 20 kartus.

 #16447   Agis
 15 Lap 2006 22:16
Manau sugrupuosim : kibiausi vobleriai, sukres ir t.t.
Taisykliu nebus, nes nera ka cia reguliuoti, svarbu nuosirdziai pasiulyti savo variantus.Sukurus kazkokias taisykles atsiranda ir apribojimai.As nenoreciau, kad zvejojantys negaletu siulyti kazkokiu tai savo masalu, kurie neatitiks kazkokias taisykles.Pav. Daleiskim as spiningauju su sistemele ir zuvele.
Paveikslėlis

Man tas masalas, kai pakeiciau svori, priklijavau kamscio gabaliuka ar pan. atnese puikiu laimikiu.Tokiu pavyzdziu gali buti ir daugiau ir manau jokiam gamintojui pagal kazkokias taisykles nepritaikytum, nors zvejojai leistinu budu, pagal savo kazkoki atradima, kuri ir pasiulai.Taigi manau riboti cia nieko nereikia, na , bet tai tik mano nuomone ir jeigu pareikalausit kazkokiu taisykliu, reikes jas kurti :roll:
Paskutinį kartą redagavo 1 Agis. Iš viso redaguota 15 kartus.

 #16462   Xrapas
 16 Lap 2006 07:48
Agis rašė:Xrapai, ar pataikiau :roll:Sunku rasti kai kuriu tikslias spalvas, bet bent jau orentyras kazkoks tai bus.
Lenkiu prieš Tave, kaip kompiuterių virtuozą, galvą, bet būtų gerai, jei truputį patikslintumėm:
Nr 1- Storm- ne tas modelis ir spalva. Pamėginsiu įdėt puslapio, kuriame buvau radęs panašų, nuorodą.
Radau, ir modelį, ir spalvą :lol:
http://www.shawnsmarina.com/product_inf ... 66837d03d9
Nr 2- modelis tas, spalva ne. Irgi įdėsiu patikslinimą.
Atsidarius spalvininką, spalva Nr 71:
http://www.strikepro.com/JL-120.htm
Nr 3- spalva ta (tokų spalvinimų choleros jau nebegamina :evil: ), modelis- ne. Aš gaudau su DHJ10 variantu.
Labai ačiū už pagalbą :)

 #16468   Xrapas
 16 Lap 2006 10:03
Agis rašė:Vakare sutvarkysiu.Kiek pastebejau kartais skirtinguose puslapiuose spalviniuose variantuose ne visur vienodai atitinka pavadinimus.Nu, bet jei nurodei tikslius, tai vakare jie turetu atsidurti tavo aprasyme :lol: Norejau ir Atemi ypirdolint, ale visai neperseniausiai valiausi Favoritus, galvoju nafik man anie reikalingi, juk is tos Atemi nieko doro, pasirodo kai prireike tai ir neatradau gamintojo puslapio :oops:
Radau ir ATEMI:
http://www.atemi.ru/?mod=Goods&act=1&item_id=171
modelis HL 034 3, spalva 02 ;-)

 #16758   Mike
 21 Lap 2006 14:35
Pabandžiau sudaryti 2006 m. savo top`a, bo sezoną jau užbaigiau (deja, ne savo noru). Kažkaip nelabai susidarinėja tas topas, nes labai jau skirtingias masalais žuvis pagavau. O ir tų žuvų buvo labai mažai. Be to, kaip ir visi susidūriau su ta problema, kad vienais masalais gaudžiau daug, todėl ir pagavai, kitais gaudžiau mažai. Todėl sunku ką nors lyginti. Pavyzdys akį rėžiantis. Su 7 cm Relax kopyto, tepalo su blizgučiu spalvos guminuku padariau gal 10 metimų - pagavau sezono didžiausią lydeką. Nu, bet bandau sudėlioti. Kadangi daugiau gaudžiau visokius šapalus, ešerius, tai ir masalai nedideli.
1-2 vietas dalijasi Mepps Black furry Nr. 3 (baltas lapelio pagrindas, lipdukas juodas su raudonais taškais) ir Mepps black furry Nr. 2 (geltono metalo lapelio pagrindas, lipdukas juodas su geltonais taškais). Nikekaip negaliu susumuoti ant kurios daugiau pagavau bei turėjau daugiau kibimų.
3. Berods 5 cm Mann`s salotinis su juoda nugara riperis.
Taip jau atsitiko, kad antrą sezono pusę skyriau gaudymui guminukais ir padariau išvadą, kad dar mokytis ir mokytis.
Foto, deja, neįmesiu.

 #16778   spiridonas
 21 Lap 2006 21:20
geda ka ir rasyti. permasciau visa sezona ir pasirodo, kad galiu vos vos sudaryti top3 is vis ant kuriu masalu buvo pagautos bent kokios zuvys. Na dar tokio prasto sezono nebuvau turejes (lydeku pagavimo atzvilgiu) per visa spinigavimo istorija .tam tikriausiai prisidejo ir tas faktas, kad pradejau museline zukle si sezona( pagautos dvi naujos zuvies rusys pirmakart):shock:
taigi:
Nr 1 - relax "kanopa" riperis, 7cm, baltas perlamutras su raudona nugara- jo saskaitoje 3 pavasariniai starkiai
Nr 2 - relax "kanopa" riperis 7cm morkinis su melyna nugara- lydeks apie 40 cm ir eserys..
na ir nebezinau ka rasyti... :shock:
Nr 3 - gal visgi mepps black furry 1 nr.... visada pasiteisino gaudant eseriukus

 #16814   Vegys
 22 Lap 2006 13:37
1. vieta - rapaliniai vobleriai eserio imitacijos (P-Perch). Keista, bet didelio skirtumo tarp modeliu nejauciau (original / shalow shad rap / countdown). Dydziai 9-11 cm. Tikslas - lydekos. Velkiauta 2-4 m gylyje. Gal countdown geriausiai pasirode, nors kas idomiausiai - man nepatiko jo plaukimas - priesingtai nei kad lydekoms.
2. vieta - Stormo lydekaite 12 cm - ziauriai patiko. Antra vieta skiriu tik todel, kad ja gaudziau tik siemet, todel ner dar ant tiek uzsirekomendavus. Patiko kaip lydekos ja griebdavo - masalas budavo gan giliai gerkleje. Velkiauta 4-8 m gylyje.

Trecios vietos ner kam skirt, kiti masalai neissiskirdavo kibumu. O siemet apskritai mazai sugavau zuvies - nemazai laiko praleidau nauju zuvu zvejybose (daznai - nerezultatyviose), tik siemet isbandziau upetakiu beigi salaciu zukle.

 #17980   alkanas
 09 Gru 2006 18:40
1 vieta - HOBBY - long 3 nr (baltas juodais taskais)- siumetis lydeku ir eseriu siaubas, ant jo ir savo rekordini lydi istraukiau (6kg), tiesa sia sukrer turejau jau kelis metus, ir ji buvo nerezultatyvi visai, buvo sukres- guminuko dupletas, guminuka nukirpau, ir pritvirtinau trisaki, po ko plesrunes labai pamego si masala, jau nebeturiu jo- paskandinau :evil: ir kiek ieskojau tokiu sukriu (long) neberandu. ant sios sukres kibo ir eseriukai, vos didesni uz pacia sukre :lol:
2 vieta- mepps black furry 1 nr - eseriu siaubas, nors mego ir lydziukai, nes nemazai ju nusinese zvejojant be pavadelio
3 vieta- auksarankio - 1 nr, balta ilgu raudonais taskais lapeliu sukre- eseriu, raudonsparniu ir vienintelio ir paskutinio lydzio siaube
siais metais daugumoj zvejojau long tipo sukremis, ir turiu pasakyt, kad sekesi zymiai geriau nei kitokiais masalais, gaudziau dar viena auksarankio long balta 1 nr, irgi labai faina, tik laimikiai smulkesni kodel tai ant jos budavo, dar kokios tai firmos sukre pavadinimo nepamenu irgi long faina, bet tokiu zinau kur yra- nusipirksiu dar, toks lapelis lankstytas, panasiai kaip s raide, irgi lydekoms ir eseriams patiko ji... gaila kad foto neturiu ka idet, nes pacios kibiausios- baba- neber, 3 vietos irgi neber, nu sakes rasau- skaitau, ziuriu, kad ir zvejot masalu nieko gero kogero nebelike pas mani, reiks uzsipirkt, ateinanciais metais masalu nekeisiu, zvejosiu pagrinde irgi long sukrem- patiko man jos, nors pries tai gaudziau vien gumom, dar seniau vien voblom...jei daryciau aplamai masalu rusiu top, pas mani butu taip : 1 vieta- sukre, 2 vieta- guma, 3 vieta- vobla ...

 #17982   spiningo brolis
 09 Gru 2006 19:27
Na ko gero pirma vieta duosiu salmo eserio imitacijos mazdaug iki 1,5 metro nerianciam vobleriui ,su kuriuo si sezona pavyko suviliot nemazai lydeku ir eseriu :
Paveikslėlis

Antra vieta - taip pat voobleris, taciau tai rapala shalow shad rap lyg tais ,taip pat negiliai neriantis ir taip pat eserio imitacijos :
Paveikslėlis

Trecia vieta-na sitas masalas tai man buvo staigmena.Kai tevas parveze is svedijos ,sakes,kad rado kazkur prie kazkokio ezero ,tai man atrode ,kad nieko gero ,bet as kazkodel ji isidejau i savo sukriu dezute.Na cia galima sakyti minijos masalas nr.1 ,nes ant jos ir sapalai ir upetakiai ir eseriai, na man ji paliko gera ispudi ,nors gaudziau su ja tik rugpjuti ir rugseji , sukriuke tokia paprasta -antro nr., visa juoda:
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 spiningo brolis. Iš viso redaguota 10 kartus.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė