Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #610672   Mike
 27 Sau 2015 08:23
Geras graibštas Arnolkos. Tik didesnio norėtųsi. Jis toks daugiau upėtakiui. O man norėtųsi 2 kg salatį ne įgrūsti, o ramiai pasemti. Tikėkimės ir didesnių rinkoje pas Arnolką bus.
 #611965   Aldo
 04 Vas 2015 17:25
Gal netyčia matėt kur nors pirkti Shimano Line Roller Oil ? Svarbiausia jog butu prie tepaliuko tas plonytis vamzdelis..
 #611975   Aldo
 04 Vas 2015 19:02
Taip pat kur galeciau rasti kietu deklu (tubu) pasirinkima nes visi gan ilgoki man , reiktu 7.3ft koteliui
 #611976   edmand
 04 Vas 2015 19:04
Aldo rašė:Gal netyčia matėt kur nors pirkti Shimano Line Roller Oil ? Svarbiausia jog butu prie tepaliuko tas plonytis vamzdelis..
as tai i 5 ml svirksta isipyliau automatines greiciu dezes alyvos, adata atbukinau, ir lasinu po lasa tiek paprastom, tiek multiplikatorinem ritem
 #611978   Aldo
 04 Vas 2015 19:18
edmand rašė:
Aldo rašė:Gal netyčia matėt kur nors pirkti Shimano Line Roller Oil ? Svarbiausia jog butu prie tepaliuko tas plonytis vamzdelis..
as tai i 5 ml svirksta isipyliau automatines greiciu dezes alyvos, adata atbukinau, ir lasinu po lasa tiek paprastom, tiek multiplikatorinem ritem
Net mintis nesove man apie svirksta.. DEKUI! to ir reikejo, o alyva tai cia bet kokia manau tinka, svarbu skysta butu :) nedrasu kisti nagu dar, nors ir paprasta ta vedikli isvalyti, ir rekomenduojama kas keleta zvejybu
 #612034   Arnolka
 05 Vas 2015 08:00
Sveiki kolegos. Jau šeštus metus, atėjus žiemai pasineriu į graibštų gamybą. Šio sezono gaminiai jūsų vertinimui :grin:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Jeigu kažką sudomino tai dar turiu kelis pardavimui :grin:
 #612051   Aldo
 05 Vas 2015 10:00
Šaunuolis Arnolka jog savo kruopsciais ir iskirtiniais darbais , leidžia megautis ir kitiems ''plot
 #617420   ramkis
 09 Kov 2015 17:00
Liuks graibštai, bet gal kas matė pardavime iš tinklo, panašaus materiolo kaip pas Arnolką, bet tik ilgu kotu. Na kad į valtį. Nu niekur nerandu nors tu ką.
 #617437   ramkis
 09 Kov 2015 17:37
Yra ir ebay bet jei siunčia į LT, tai kaina bezbožna siuntimo. nuo 38 iki 63 USD. Tik nesuprantu kodėl :shock:
 #619550   lauris
 22 Kov 2015 23:51
kadangi neradau kazkokios panasios temos paklausiu cia :) arteja siltasis zvejybos sezonas, bei kaip zinia atbunda visi gyviai , o vieni nemaloniausiu erkes , gal kas galetu pasidalint info kaip apsisaugot nuo ju , neskaitant skiepu , kokius purskalus naudojat ir kokie pasiteisino? , manau ne vienam man tai idomu ir aktualu butu :)
 #619553   MINDULE
 23 Kov 2015 01:22
xsite rašė:kadangi neradau kazkokios panasios temos paklausiu cia :) arteja siltasis zvejybos sezonas, bei kaip zinia atbunda visi gyviai , o vieni nemaloniausiu erkes , gal kas galetu pasidalint info kaip apsisaugot nuo ju , neskaitant skiepu , kokius purskalus naudojat ir kokie pasiteisino? , manau ne vienam man tai idomu ir aktualu butu :)
Bent jau ash visada naudoju sita, veikia ir LT:
Repel® DEET 100 Insect Repellent
http://www.basspro.com/Repel-100&37%3b- ... /10225921/
kazkada tikrinau kaip radus erke kur einancia, virs jos papurski, erke apsisuka ir nueina i kita puse...
 #619575   Daugirdas
 23 Kov 2015 11:14
As ir Bensa naudoju (plius esu pasiskiepijes). Na o dar kaip kam gali pasirodyti ale "pizontstva", bet esu labai patenkintas Simms`o Bug stopper produktu linija (turiu kepure, marskinius ir kaklaskare) tai kolkas tikrai neblogai veikia. Bus matyti ar tebevieks po daugiau skalbimu.
 #619581   lauris
 23 Kov 2015 11:57
Daugirdas rašė:As ir Bensa naudoju (plius esu pasiskiepijes). Na o dar kaip kam gali pasirodyti ale "pizontstva", bet esu labai patenkintas Simms`o Bug stopper produktu linija (turiu kepure, marskinius ir kaklaskare) tai kolkas tikrai neblogai veikia. Bus matyti ar tebevieks po daugiau skalbimu.
o tie simms'o produgtai kazkuo dengti ? ar medziaga kazkokia speciali ?
 #619629   reemis
 23 Kov 2015 19:21
Daugirdas rašė:Pati medziaga impregnuota kazkokiu spec. repelentu (bet jokio kvapo nesijaucia).
Cia LT ju yra,ar siuntiesi?
 #619630   Trout
 23 Kov 2015 19:21
Vitolis rašė:Naudoju Ben's 100. Nesiskundžiu. Da neužpuolė nieks.
Nuo 100-inio man suskilinejo akiniu remelio plastikas (solano akiniai), dabar naudoju Ben's 30
 #619642   Daugirdas
 23 Kov 2015 20:06
reemis rašė:
Daugirdas rašė:Pati medziaga impregnuota kazkokiu spec. repelentu (bet jokio kvapo nesijaucia).
Cia LT ju yra,ar siuntiesi?
Pirkau ne Lietuvoje. Nors yra ir pas mus, bet su Romados kainom... '''bum :lol:
 #619691   arabas
 24 Kov 2015 12:26
Trout rašė:
Vitolis rašė:Naudoju Ben's 100. Nesiskundžiu. Da neužpuolė nieks.
Nuo 100-inio man suskilinejo akiniu remelio plastikas (solano akiniai), dabar naudoju Ben's 30
...ir ne tik akinių rėmeliai, bet ir bridkelnių membrana pareina... bent jau taip girdėjęs.
Naudoju purškiamą Autan'a. Ir būtent purškiamą. Yra dar tepamo ir aerozolio balionėliuose, bet šitie kažkaip nepatiko. Atbaido ir erkes, ir uodus, ir bimbalus (Taip rašo). Ir iš tiesų- uodų spiečius sukinėjasi aplink snukį pagarbiu 5cm atstumu.
 #619743   Vitolis
 24 Kov 2015 21:34
arabas rašė:
Trout rašė:
Vitolis rašė:Naudoju Ben's 100. Nesiskundžiu. Da neužpuolė nieks.
Nuo 100-inio man suskilinejo akiniu remelio plastikas (solano akiniai), dabar naudoju Ben's 30
...ir ne tik akinių rėmeliai, bet ir bridkelnių membrana pareina... bent jau taip girdėjęs.
Naudoju purškiamą Autan'a. Ir būtent purškiamą. Yra dar tepamo ir aerozolio balionėliuose, bet šitie kažkaip nepatiko. Atbaido ir erkes, ir uodus, ir bimbalus (Taip rašo). Ir iš tiesų- uodų spiečius sukinėjasi aplink snukį pagarbiu 5cm atstumu.
Dekui, kad ispejot. Busiu atsargesnis su bentsu ir apie klyną nesigrabaliosiu :-D Kol kas da pimpis nešlampa, tai matyt, kad negavo Bentso o vat akiniu rėmelis prieš kelis metus tikrai trūko. Susitvarkiau (nelengvai. Kol vidun rėmelio neinlitavau vielutės vis perlūįdavo. O pernai ir antras rėmas parėjo, bet da netvarkiau. Matomai Bens 100 bus darbas.
 #619747   chrysler
 24 Kov 2015 22:06
Tokiose salygose naudoju odekolona ,,gvazdikini,, kas kai kuri laika pasitepi nuogas kuno vietas. Puikiai veikia. Kvapa pats pajauti tik tepimo momentu, bet jis visai neerzina po to nejauti. Perku turguje atveztini, turbut is kaimynu. Girdejau, kad tinka ir gvazdikeliu nuoviras, bet nebandziau.
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė