Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #569042   henyte
 20 Geg 2014 12:27
Daugirdas rašė:o bet tačiau, normaliam reklaminiame tekste taip pat būna parašyta tiesa... Dar kitaip tai galima pavadinti pragmatizmu:)
kartais buna, kartais ne, nevisiems buna lemta suzinot ar ji yra... Kuom susije melagingi pareiskimai ir pragmatizmas?
Daugirdas rašė:Dabar dar pradėk teigti, kad akiniai neturintys apsauginės dangos (dangų) akių nevargina, ir regėjimui nekenkia.
Siaip apie skaidrius plastmasinius ar stiklinius akinius isvis nesiruosiau kalbet ar teigt ka nors... Bet jei jau nori pasakyti, jei kazkas ziures per stikla ir tai pakenks jo regejimui, tai gal ir paaiskink is kur kur cia tokios zinios?
Daugirdas rašė:Gi nesakau kad pigūs tai būtinai š... ir tos dangos neturi.
O tai ka tada sakai?
 #569045   Daugirdas
 20 Geg 2014 13:03
Ką tu čia išsidirbinėji? jei su teksto suvokimu prastai, tai čia jau tavo asmeninės problemos. Filosofijos šakos - pragmatizmo, taip pat nežadu pradėt dėstyt, bet kas tai yra gali google pasiskaityt. Mano nuorodoje aiškiai parašyta KAS yra blogai ir KUO kenkia akiniai nuo saulės neturintys dangos. Jei tas nedašunta nueik pas okulistą jis gal tau suprantama kalba paaiškins.
 #569094   Taacis
 20 Geg 2014 16:28
Stiklas ulteavioleto nepraleidzia. Dzin kokis tas stiklas. Del bambaliu panaudojimo akiniams nieko nezhinau.
 #569244   Paulius_K
 21 Geg 2014 08:38
Na Henyte gali pasiskaityti zemiau nuorodose apie UV poveiki akims. Vienoj nuorodoj nerasi jokios reklamos. O Daugirdas labai teisingai pacitavo straipsni. Su levais akiniais ispleciamas vyzdys ir i aki leidziama dar daugiau UV spinduliu. Nueik i kokia akiu klinika ir pasiklausinek jei kyla abejoniu, neik i optika, nes ten tau tipo nores byle ikist koki brangu "Sh", kuris bus tokios pat kokybes kaip ir turguje pirktas daiktas, tik su graziu pavadinimu.
http://www.allaboutvision.com/sunglasses/spf.htm
http://www.aoa.org/patients-and-public/ ... tion?sso=y
 #569247   Tironas
 21 Geg 2014 08:52
Taacis rašė:Stiklas ulteavioleto nepraleidzia. Dzin kokis tas stiklas. Del bambaliu panaudojimo akiniams nieko nezhinau.

poliarizuoti stikliniai akiniai paprastai pradeda kainuoti nuo 400lt :)
 #569249   Tironas
 21 Geg 2014 08:57
SatanKlaus rašė:Nenoriu nei ginčytis nie ką nors įrodinėt, bet perleidau per savo akis krūvą pigių ir biudžetinių poliarizuotų akinių nuo saulės. Paskutinius kelis turėjau Polaroid. Bet, nuo visų jų man akys "pavargdavo" :( , pabuvus 3+ valandas, jausdavau nuovargį akyse, tokios kaip įsitempusios. Dabar nusipirkau Jaguar akinius, tai ką galiu pasakyt: poliarizacijos efektas kad kažkuo geresnis būtų tai tikrai nepastebėjau, bet vat dėl komforto akims, tai nėr ką lyginti, negaliu atsidžiaugti, akytės "šviežios" :-D . Esu nerealiai patenkintas :gutgut . Nesakau kad būtinai Jaguar, bet brangesni akiniai manau duoda savo :!: Nors gal čia tik aš toks vienas nesveikas ir tą problemą turiu :roll:
galiu lygiai taip pat pasakyti kad Vision su vision akiniais akys nepargsta. nesiimu teigti kad tai del kokybes , bet gal del lesio spalvos, nes Vision geltonumas yra netoks ryskus kaip daugumos kitu o ypac rapala akiniu.

Kita vertus, vision Lesiai ngaminami LUXOTICA firmos, ir turi visa reikalingas apsaugas. buvau su jais ir egipte, kur visa savaite plieske saule, ir dar vanduo ir viskas super puper.
 #569254   Paulius_K
 21 Geg 2014 09:04
Stiklas irgi stiklui nelygu, ir ne visi stiklai apsaugo nuo UV. Paprasciausias pavyzdys UV lempos, jos juk irgi stiklines ;)
 #569256   SauliusM
 21 Geg 2014 09:07
Paulius_K rašė: jos juk irgi stiklines ;)
siaip tai jos kvarcines... nors jeigu jum kvarcas irgi stiklas, tada nebesigincysiu...
 #569266   Tironas
 21 Geg 2014 09:28
bet jus ir megejai suda pamalt. kaip kokie paksai su uspaskikais.

na tai pasakyk Sauliau, kas praleidzia, kas nepraleidzia. ir bus aisku. tai malat malat, malat malat
 #569276   SauliusM
 21 Geg 2014 10:00
Tironas rašė:bet jus ir megejai suda pamalt. kaip kokie paksai su uspaskikais.

na tai pasakyk Sauliau, kas praleidzia, kas nepraleidzia. ir bus aisku. tai malat malat, malat malat
no jofana, tai kiekviena konkretu gamini ir reik atskirai ziuret, is ko konkreciai jis pagamintas ir ka konkreciai jis praleidzia. o ne kazkokias mistines teorijas kurt.
 #569296   vava
 21 Geg 2014 10:37
Tironas rašė:
Taacis rašė:Stiklas ulteavioleto nepraleidzia. Dzin kokis tas stiklas. Del bambaliu panaudojimo akiniams nieko nezhinau.

poliarizuoti stikliniai akiniai paprastai pradeda kainuoti nuo 400lt :)
na, gal ne visai taip. Pats turiu stiklinius poliarizuotus su dioptrijom. Tai ten kaina susideda is stiklas (kaina keiciasi nuo dioptriju) + remelis. Tad, jei paimsi remeli uz koki dvacoka, tai nemanau, kad akiniai kainuos brangiau 300lt
 #569439   henyte
 21 Geg 2014 17:57
Daugirdas rašė:Ką tu čia išsidirbinėji? jei su teksto suvokimu prastai, tai čia jau tavo asmeninės problemos. Filosofijos šakos - pragmatizmo, taip pat nežadu pradėt dėstyt, bet kas tai yra gali google pasiskaityt. Mano nuorodoje aiškiai parašyta KAS yra blogai ir KUO kenkia akiniai nuo saulės neturintys dangos. Jei tas nedašunta nueik pas okulistą jis gal tau suprantama kalba paaiškins.
:lol: ramiau, ramiau, issidirbineji tu, tikrai ne as... Gal pabandyt suvokt ka reiskia pragmatizmas, o ne filosofija man destyk :-D ? Tavo nuorodoje NIEKO isskyrus TO KAS BUTU, JEI BUTU ir reklama, "kad mes jums duosim tai ko kinietis NETURETU jums duoti, nes mes jums taip sakom". Jei tau nedasunta, tai nors kitu i "stebuklinga" reklamos liuna neklampink. Juk neklausiau ar "kenkia akiniai nuo saulės neturintys dangos", tik paklausiau kokie akiniai GADINA akis, o ne kodel jie turetu gadinti. Klausiau del to, kad issigandes buvau :mėlynvarla , nes buvo duota suprast, kad "rapala" akiniai brangesni ir geresni ne del savo pavadinimo, o del to, kad gaminami "kazkaip kitaip", o kas pigiau gadina akis. Galvojau, kad kas nors turi kazkokiu konkreciu pavyzdziu, o ne tik reklaminiu straipsneliu ir sukiu. Tikrai neprasiau tavo "filosofijos" su reklaminiu prieskoniu :-D , kuria tu kazkodel laikai pragmatizmu...
 #569525   Daugirdas
 21 Geg 2014 21:54
Henyte, matau tau tikrai problemos ne tik su teksto suvokimu. Bandei gudrų pavaidint, apie alaus bambalius ir jų apsauga pezi, kalbi kažkokiom abstrakcijom... Pragmatizmas - ir yra filosofijos šaka, jei ką. Apie tai, tarp kitko, ir diplominį darbą parašęs/apgynęs taip kad nepradėk vėl vaidint gudruolio :) Mano citatoje AIŠKIAI parašyta kad akis gadina tie akiniai, kurie neturi tinkamos dangos apsaugančios nuo UV spindulių. Bet tu matau ale labai daug išskaitai iš teksto "tarp eilučių" net nesuvokdamas ką sako pagr. tekstas. Na šia tema užtenka, kolegos pakankamai įdejo nuorodų ker nėra tavo baubo - reklamos.
 #569567   henyte
 22 Geg 2014 07:23
Daugirdai, kaip sakoma - bergždžias dalykas klaust ir klausytis taves. Aš žinau, kas yra filosofija, žinau kas yra pragmatizmas ir neklausiau apie tai, kaip ir neklausiau apie tai ką ir kur-pas ką tu gynei. Žinau kas yra ultravioletiniai spinduliai. Kaip ir tu, tavo kolegos įdėjo nuorodas į straipsnius apie uv pavojų regėjimui ir jokių atsakymų į mano klausimą :-D. Tarp kitko kažkur ten, studentams-žinovams kaip tu yra truputis apie "pezėjimą apie alaus bambalio linzes" :-D, t.y., kad linzes turi sulaikyti ir matomą saulės šviesą.
Taip, kad ačiū už nieką, negavau jokio atsakymo, kad kažkas turėtų faktų jog akiniai už 15 litų neapsaugo (nerašau "gadina" :-D) nuo uv ar matomų šviesos spindulių. Papraščiausi darbiniai-apsauginiai darbo rūbų parduotuvėse pardavinėjami akiniai turi sertifikatus apie 99-100% apsaugą nuo uv ir žinoma daugiau ar mažiau temdytas linzes nuo šviesos.
Kas gudrų bando vaidinti - nekomentuosiu. Turi atsakymą į mano klausimą - maloniai išklausysiu. Bandysi vėl aiškinti apie savo mokslus, aiškinti tą ką žinau ir apie ką neklausiau ar kišti reklamas - nekreipsiu dėmesio.
 #569701   DainiusM
 22 Geg 2014 15:08
Tironas rašė:o jau susireiksminimas :)
as ir taip ziuriu nustebes... reikia pripazinti, jog net tave perspjove. :-D
 #570262   DainiusM
 26 Geg 2014 12:29
Feniksas rašė:Nu bet ir malat suda cia... Gal meskeres imkit geriau?
ok... uzvakar:
Paveikslėlis
(cia, kad i tema- su akiniais as)
O dabar kaip nemalantis sudo, prasau parodyk ka pats per savaitgali nuveikei? :roll:
 #570303   DainiusM
 26 Geg 2014 14:42
Tai kas cia sh mala? :)
 #570311   SauliusM
 26 Geg 2014 15:01
DainiusM rašė:Tai kas cia sh mala? :)
bukvaliai manau, kad abu, plius vienas is jusu dar ir biski pagirunas. :-D
p.s.: o starkis tai grazus :gutgut
 #570334   DainiusM
 26 Geg 2014 15:59
Atejo mat teisejas ir issprende viska...
 #574172   Gedcka V
 12 Bir 2014 18:40
Šiandien buvau žvejybinėj akinių poliarizuotų pasimatuot. Iš geresnių pasiūlė solano akinius, bet buvo tik tamsiai mėlyno ir oranžinio ar tai raudono atspalvio, sakė ryt atveš kitokių, gal bus geltoni. O šiaip firma gera? Pasitikėt galima kokybe? :roll:
 #574350   Tironas
 13 Bir 2014 09:57
Solano is geresniu? :D :D :D

cia panasiai kai nueitum muselkos pirkti ir is geresniu pasiulytu sekspyro, balzerio ar abu garsia :D
 #582535   Sokratas
 29 Lie 2014 16:15
geri,...būtų, jei kainuotų 35 :lol:
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė