Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #621791   Kleckas1978
 09 Bal 2015 10:21
tironai as zvejoju 90% zvejybu is savo katerio - man vietos pakanka ir 10 akiniu :-D
kai ryski labai saule vidurdieni ir pan.... man asmeniskai smagiausiai tamsiai pilki-juodi....
Ryte brekstant ar apsiniaukusia diena, ar per lietu ryskus geltoni :gutgut
visais kitais atvejais amber.... man labiausiai prie dusios...
jei oras maisytas ir tenka zvejoti nuo kranto - vaikstant ir negaliu pasiimti daugiau kaip 1 akiniu imu Amber....

Jei reiktu vienu akiniu visur ir viskam ir neisgaleciau nusipirkti daugiau skirtingu spalvu - imciau Amber....
Bet tikrai niekad nedrysciau sakyti kad jie idialiai tinka viskam - kaip teigi tu :-D :-D :-D
 #621801   Tironas
 09 Bal 2015 11:49
pacituok, kad jie yra idealu :)
sakiau universalus. savoku neaiskinsiu. vairavimui pilki man labiau patinka. Juodu geriau ziureti i saules uztemima, daugiau niekam :D
 #621820   Kleckas1978
 09 Bal 2015 13:44
Tironai ar tu durnas ar tau nedaeina kad pas visu zmoniu akys yra skirtingo jautrumo? '''bum

Kas vienam yra gerai - kitam isvis gali netikti - o tu cia pliurpi apie kazkokius universalumus - patogumus ir t.t.

tai kas tinka tau nebutinai turi tikti ir man....

Man ryskia sauleta diena yra ragas su amber ir sv.pilkais :/nek
O tu nesiok kad ir rozinius - man gyliai dzn....
 #621906   iusegun
 09 Bal 2015 20:55
vat kadangi daug kas subjektyviai pagal save vertina, tai ir gaunasi - vienas apie ratus kitas apie roges. tu kateryje, kitas upeje tarp medziu seseliu. tau juodi :gutgut , kitam amber :gutgut
reik vertinti salygas, kas kur kaip..
 #621949   tench
 09 Bal 2015 22:39
:-D hipy, ačiū, jamsiu du - vieną vairavimui, kitą - žvejybai.
 #621956   tench
 09 Bal 2015 22:55
Nea, nafig man šita modernesnė, jei aš ir vairuoju, ir žvejoju viena ranka. Nu nebent kai parūkyt norėsiu, gali kilt šiokių-tokių nepatogumų...
 #622642   zvejysmegejas
 14 Bal 2015 18:52
Kokius akinius naudojat esant apsiniaukusiai ar lietingai dienai? Geltoni labiau tiktų ar rudi? Nes man rapala mėlyni veidrodiniai nelabai padeda kai apniukę.
 #622672   DaliusM
 14 Bal 2015 21:39
Jokiu.. Aisku jei zvejoji musele ir bijai akis issikabint, tai geltoni geriau :D
 #622673   Tironas
 14 Bal 2015 21:44
o cia skaitosi kad pries keleta dienu rasiau kazka? ar atejes zmogus nesivargina nei truputelio paskaityti?

melyni veidrodiniai tai yra danga, ir ta danga yra ant kazkokio lesio. gali buti ant geltono, gali buti ant pilko. issirtiniais KLECKO atvejais ant JUODO lesio :)

jei lesis geltonas, tai isisgijes be veidrodines dangos, nekazka telaimesi. ir todel Dainius is esmes teisus, apniukusia lietinga diena labiau norisi buti be akiniu negu su jais :)
bet jei jeu reikia imk geltonus arba amber
 #622697   alkanas
 15 Bal 2015 10:06
renkuosi dabar poliarizuotus akinius, nors ir pigiau siustis is uzsienio, pirksiu is optikos parduotuves, nes nors ir yra inete visi ismatavimai, nusprendziau nerizikuoti kadangi nevisi patogus. issirinkau jau vienus pilkus, patogus, ir patiko kad is vidines puses matiniai ir kazkokia danga atspindzius nuima, kiti be tos dangos kazkoki lyg ir blizgesiuka is vidaus duoda, skirtumas pasirode akivaizdus, tik gal sviesoki, dabar dar vilniui paieskosiu ka rasiu ir jei ka reiks bandyt imt tuos kur jau issirinkau nors ir sviesoki, o gal tik taip atrodo ir be reikalo ieskau razinku.
 #622702   SauliusM
 15 Bal 2015 10:39
Tironas rašė:ir todel Dainius is esmes teisus, apniukusia lietinga diena labiau norisi buti be akiniu negu su jais :)
bet jei jeu reikia imk geltonus arba amber
cia su salyga, kad butinai reikia polaroidu nors tu ka. jei polaroidu atsisakyt, tai va uz itin demokratiska kaina galima pasiimt twilight'us:
http://www.survival.lt/index.php?main_p ... ts_id=1579
pats tokius nesioju ir nesukau sau smegenu del nesamoniu.
galu gale, jei labai nervuoja spalva, tai galima pasiimt tiesiog skaidrius apsauginius:
http://www.survival.lt/index.php?main_p ... ts_id=1580
 #622782   Thor
 16 Bal 2015 08:38
Kiek zinau Oakley akiniais prekiauja optiku tinklas Rega.
Prie to pacio klausimas is mano puses, gal kas ant LT mate Costa del mar akiniu?
 #622899   zvejysmegejas
 16 Bal 2015 18:30
Kaina tai itin demokratiška. O ar yra juos testavusiųjų? Ar pasiteisinę?
SauliusM rašė:
Tironas rašė:ir todel Dainius is esmes teisus, apniukusia lietinga diena labiau norisi buti be akiniu negu su jais :)
bet jei jeu reikia imk geltonus arba amber
cia su salyga, kad butinai reikia polaroidu nors tu ka. jei polaroidu atsisakyt, tai va uz itin demokratiska kaina galima pasiimt twilight'us:
http://www.survival.lt/index.php?main_p ... ts_id=1579
pats tokius nesioju ir nesukau sau smegenu del nesamoniu.
galu gale, jei labai nervuoja spalva, tai galima pasiimt tiesiog skaidrius apsauginius:
http://www.survival.lt/index.php?main_p ... ts_id=1580
 #622908   SauliusM
 16 Bal 2015 19:25
zvejysmegejas rašė:Kaina tai itin demokratiška. O ar yra juos testavusiųjų? Ar pasiteisinę?
taigi rasiau, kad pats su twilightais ir gaudau.
 #622915   hoples
 16 Bal 2015 19:59
SauliusM rašė:
zvejysmegejas rašė:Kaina tai itin demokratiška. O ar yra juos testavusiųjų? Ar pasiteisinę?
taigi rasiau, kad pats su twilightais ir gaudau.
kaina tai ir isbadymui galima nusipirkt. pakeliui isdarbo, pabandysiu.

O kaip del atspindziu, padeda bent kiek xray vision ijungt ? dauguma nerij gaudau arba vilnelei, noretusi siektiek matyt kur metu.ar labiau jie tik rytui vakarui ad neerzintu akiu
 #622920   SauliusM
 16 Bal 2015 20:05
hoples rašė:O kaip del atspindziu, padeda bent kiek xray vision ijungt ?
atspindzius nuima polaroidai, cia ne polaroidai. nezinau kokio fizikinio reiskinio pagrindu jie galetu nuimt atspindzius. nu nebent saviitaigos. bet cia jau psichologija.

o Nery tai jooooo... atspindziu nuemimas itin aktualus... kad galetum ties priesingu krantu kakavoj uz akmens pasislepusi sapala stebet...
 #622929   Karalaitis
 16 Bal 2015 20:27
Turejau kazkokius BOLLE akinius, pirktus zukles parduotuveje tipo "poliarizuotus". panasus i siuos http://www.survival.lt/index.php?main_p ... cts_id=891 , panasi kaina ir moketa. Nuimdavo vandesn "blizgucius", ir geriau matesi kas randasi po vandeniu.
http://www.bolle-safety.com/safety-spec ... der-spiesp gamintojas raso Levels of application: 5-3.1 (Polarized, smoked) 5-2 (Twilight), 5-1.4 (ESP), 5/1.1-1.4 (Constrast), 5-2.5 and 5 to 4.1 (smoked ) :?:
Nors vairuot su jais :/bd-d/el netgi eit kokia nelygia pieva nejauku, kreipdavo vaizda.
 #622935   SauliusM
 16 Bal 2015 20:54
Tironas rašė:dar nebandei Belle. ir dar ABELLEKAS.
nu as del Bolle zinomumo nepradesiu gincytis. cia tegu vava geriau pasisako :!erzina:!
:-D :lol:
 #622938   Tironas
 16 Bal 2015 21:00
nu maciau zveju aprduotuvese tokius BELLE.
turetu po savaiteles privaziuoti kruva FLYING FISHERMAN akiniu i salmo parduotuves. visokiu ten bus su veidrodinem dangom, visokiu spalvu. ir visi poliarizuoti
 #623125   vava
 17 Bal 2015 22:41
Karalaitis rašė:
Tironas rašė:nu maciau zveju aprduotuvese tokius BELLE.
O cia dar geras klausimas kokie anie buvo :grin:
Galiu lazintis is daug, kad tu pirkai Belle. Nes i zveju pardes mes ju (Bolle) nesam pardave. Kitaicai sekmingai net logo srifta nukopino.... Nezinant labai nesunku susipainiot
 #671483   mantasspecnaz
 30 Lie 2016 16:27
Reikia patarimo.kur galiu nusipirkti nebrangius polarizuotus akinius zvejybai?seniau turejau snowbee ir buvau jais patenkintas kol nepaskendinau.iki kokiu 50e.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė