Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #357337   dusys
 01 Bal 2012 19:57
Nalabai suprantu kodel moderatoriai istrina Drop Shot tema.
Negi tai nesusije su spinigu.
Jaigu forume yra propoguojanciu sita spinigavimo buda, labai idomu butu padiskutuoti.
 #357340   dusys
 01 Bal 2012 20:10
Dekui Hipis, bet cia viskas jau perskaityta. :/braj;
Ieskau bendraminciu TRIBUNOJ.
 #357382   blight
 01 Bal 2012 21:31
O ešerių temoj ar skaitei? :roll: Ten ta tema nemažai pridiskutuota...
 #357442   dusys
 02 Bal 2012 04:51
Pridiskutuota ne tik esriu temoj. Todel galvoju kad butu gerai atskira tema.
 #359101   Vaidotas
 05 Bal 2012 22:53
o dropshotu tik ešerys mikrinasi ar ir starkis didesniu kabliu ir guma?
 #359117   Airis
 05 Bal 2012 23:03
manau tik meginti reikia.didesniame tvenkinyje turetu ir starkis pasirasyti
 #359135   SauliusM
 05 Bal 2012 23:26
manau ir upetakis irgi turetu imt jei guminukas butu smirdantis valgomas ir panasus i slieku kuoksta. nu va toks pvz:
Paveikslėlis
 #359146   dusys
 06 Bal 2012 05:09
Vaidotas rašė:o dropshotu tik ešerys mikrinasi ar ir starkis didesniu kabliu ir guma?


Populiariausia Drop shotu gaudyti eseri ir starki.
O siaip tai labai sekmingai gali gaudyti visa plesria zuvi.
 #359173   MariusM
 06 Bal 2012 08:27
dedi du atskirus žiedelius ir nereikia tokių kabliukų po 4 $
 #359175   SauliusM
 06 Bal 2012 08:37
o tai cia tipo labai brangu nepilnas doleris uz kabli? :roll:
 #359176   Evaldas Z
 06 Bal 2012 08:40
labai nesudetinga pasigamint keleta pabandymui, jeigu labai knieti
Paveikslėlis
 #359181   Airis
 06 Bal 2012 08:46
paskutiniame rusu zvejybos zurnale radau nebloga minti. apacioje pilkeriukas arba ziemine blizge ir auksciau kabliukas ant trumpo pavadelio,kad labiau sklestu.
nuleidi ant dugno ir virpindamas keli aukstyn. dreifuojant turetu buti super. eseriai kala po 2 is karto
 #359182   Evaldas Z
 06 Bal 2012 08:47
SauliusM rašė:Evaldai, mintis labai teisinga. :gutgut
cia pernai rudeni ta pati VMC spinshot uzmates savo interpretacija pameginau sumeistraut. tik kad isbandyta mazokai dar.
 #359184   Airis
 06 Bal 2012 08:48
kad ir taip kablys pakankamai gerai stovi
 #359186   Vitolis
 06 Bal 2012 08:49
Kaip jau buvau minėjęs, pernai bandžiau. Pasidariau keletą ir padiorginau. man nepatiko. Žuvytei taipogi. Nekantrus matyt. O va tep kaip Evaldas, nepamislyjau su tais karoliukais. Jau visai kitaip ir kablis stovės. Reiks bandyt. Dar mačiau ruskam saite, kad riša paprastą segtuką ant valo ir tada sega kablį. Bet kada galima pasikeist haką į kitą išmierą. Irgi bus pabandyta šiemet. :) O kaip Airis sako, tai manau ten kur yr Starkiecų, bus dafiga ir zacepų ant tos apatinės blizgės. Bet bandyt reik :)
 #359188   Evaldas Z
 06 Bal 2012 08:53
Airis rašė:kad ir taip kablys pakankamai gerai stovi
ant vielutes kablys laisvai sukiojas 360 laipsniu kampu ir masalas laisviau/plavniau juda. cia dar ir su vielutes ilgiu eksperimantuojant galima skirtingus efektus isgaut.
Vitolis rašė:O va tep kaip Evaldas, nepamislyjau su tais karoliukais.
karoliukai tam, kad kablio kilpele nekliutu uz skrutkes galiuku.
Paskutinį kartą redagavo 1 Evaldas Z. Iš viso redaguota 6 kartus.
 #359189   Airis
 06 Bal 2012 08:54
Airis rašė:paskutiniame rusu zvejybos zurnale radau nebloga minti. apacioje pilkeriukas arba ziemine blizge ir auksciau kabliukas ant trumpo pavadelio,kad labiau sklestu.
nuleidi ant dugno ir virpindamas keli aukstyn. dreifuojant turetu buti super. eseriai kala po 2 is karto
dar perveciau straipsni- kabliuka ant pavadelio risa su kilpa,o ne stacionariai, kad masalas laisvai judetu.
nors mano galva geriau standartiniu budu risti, tada gali smulkesniais judesiukais masala diorginti.
reikia meginti :/brazasista
 #359190   SauliusM
 06 Bal 2012 08:54
Airis rašė:paskutiniame rusu zvejybos zurnale radau nebloga minti. apacioje pilkeriukas arba ziemine blizge ir auksciau kabliukas ant trumpo pavadelio,kad labiau sklestu.
nuleidi ant dugno ir virpindamas keli aukstyn. dreifuojant turetu buti super. eseriai kala po 2 is karto
bet tai cia jau nebe dropshot... cia taspats ka ant velnio ziema gaudyt auksciau soniplauka ant pavadzio pasirisus... ar siaip guma ant ale paternosterio. dropshoto esme kaip as suprantu, kad kablys tiesiai prie pagrindinio be jokiu pavadziu.
 #359191   Airis
 06 Bal 2012 08:55
Evaldas Z rašė:
Airis rašė:kad ir taip kablys pakankamai gerai stovi
ant vielutes kablys laisvai sukiojas 360 laipsniu kampu ir masalas laisviau/plavniau juda.
[
teisingai,stovinciam vandenyje :gutgut , kur srove,jokio skirtumo.siaip mintis tikrai gera
 #359192   Airis
 06 Bal 2012 08:56
SauliusM rašė:
Airis rašė:paskutiniame rusu zvejybos zurnale radau nebloga minti. apacioje pilkeriukas arba ziemine blizge ir auksciau kabliukas ant trumpo pavadelio,kad labiau sklestu.
nuleidi ant dugno ir virpindamas keli aukstyn. dreifuojant turetu buti super. eseriai kala po 2 is karto
bet tai cia jau nebe dropshot... cia taspats ka ant velnio ziema gaudyt auksciau soniplauka ant pavadzio pasirisus... ar siaip guma ant ale paternosterio. dropshoto esme kaip as suprantu, kad kablys tiesiai prie pagrindinio be jokiu pavadziu.
man rodos dropzopa,kad masaliuka gali virpinti,pateikti vienoje vietoje,o ka kaip risi neesme
 #359208   Evaldas Z
 06 Bal 2012 09:20
na, jeigu zaidimui vienoj vietoj, tai kazkur va tokia sistemele esu mates. risama su muselininku naudojamais ziedeliais arba ju neturint, su suktukais. po kilstelejimo masalas letai sklendzia zemyn. keliant, kai kabliukas atsiremia galutiniam taske, galima ir smulkius virpesius isgauti. skirtumas nuo sistemos su pavadeliu - jautrumas.
Paveikslėlis
cia kazkas panasaus, turbut, i Mariaus siuloma risimo buda, tik tarpas tarp ziedeliu didesnis.
 #359214   Airis
 06 Bal 2012 09:30
irgi super mintis. va kiek daug naujoviu islindo
 #359221   SauliusM
 06 Bal 2012 09:38
nu sita mintis kur kabas valu slankioja tai sena kaip pasaulis. Kauno mariose eseriautojai taip vadinama "sokliuka" su soniplauka virs velnio tai jau nezinau kaip senai rist pradejo. ir kartais labiau pasiteisina sokliukas o kartais ant pavadzio soniplauka.
 #359222   SauliusM
 06 Bal 2012 09:40
Airis rašė:man rodos dropzopa,kad masaliuka gali virpinti,pateikti vienoje vietoje,o ka kaip risi neesme
tai tada betkoks vertikalus gaudymas is principo butu dropshotas...
 #359226   Skumbrotas
 06 Bal 2012 09:44
Aš jau kažko nebesuprantu... Jūs prie to dropshoto kabinat žiūriu visus bent kiek panašius būdus :roll: Iki šiol įsivaizdavau labai konkrčiai - specialus kotas, leidžiantis išgaut specifinius specifinių masalų virpesius/judesius, kai spec kabliukas pritvirtintas tiesiai ant pagrindinio valo... :roll: Ar aš blogai įsivaizduoju šitą dalyką :?: :roll:
 #359233   SauliusM
 06 Bal 2012 09:50
Skumbrotas rašė:Aš jau kažko nebesuprantu... Jūs prie to dropshoto kabinat žiūriu visus bent kiek panašius būdus :roll: Iki šiol įsivaizdavau labai konkrčiai - specialus kotas, leidžiantis išgaut specifinius specifinių masalų virpesius/judesius, kai spec kabliukas pritvirtintas tiesiai ant pagrindinio valo... :roll: Ar aš blogai įsivaizduoju šitą dalyką :?: :roll:
vat mano pastebejimas irgi analogiskas buvo ir supratimas analogiskas. o ten guma ant pavadzio virs svarelio tai jau ne joks ne dropshotas o eilinis paternosteris... o ir virs blizges irgi tai tik papildomas vilioklis virs blizges. nes vistiek blizge savo darba uzduos o ne tam papildomam viiliokliui suteikinesi pats kazkoki judesi. is ziemos pavyzdys nu nepavyks taip isjudint marmyske ant papildomo pavadzio esancia kaip tiesiai prie valo pririssta marmyske.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė