Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #191806   AndriusK
 28 Bal 2010 14:06
be teorija nera ir praktikos, pats sau priestarauji...
kalbame apie tai kad pavasari greiciau isila siaurine puse, ir joje pavasari didesne tikimybe pagaut lydeka ant pavirsiniu masalu.
 #191953   Kleckas1978
 28 Bal 2010 21:31
paistalai ir teorijos ir tiek '''bum - daugiau nieko.

PVZ: yra karjeras vakarine puse miskas (realus atvejis siu metu, o ne ismislas - buvau jau 5 sykius siais metais),
siaurine, pietine ir vakarine atviros kaikur nendres + salikiu yra.

kimba lydekos ir eseriai dabar pagrinde prie karjero vakarines puses, ir ne prie salu, o grinai prie misko kur gauna maziausiai saules, bet yra uzuoveja nuo vakarinio ir siaures vakaru vejo, tai kur ten tavo siaurine??????

manau kurkas svarbiau yra dugno ipatumai + uzuovejos + ilankos + dienos oras ir vejo kryptis, o daugiau tik grazios speliones + uztaikytas masalas ir jo spalva.

nes gali tykoti tukstanciai lydeku ir jei ne vienai nepatiks tavo vobla ar pan.... tai suda ten ir pagausi.

beje kiek maciau sugavusiu zuvi visi siam karjere pagavo vakarinej pusej - jei tiksliau pietvakariu pusej.

Taip kad tu toliau isvedziok teorijas, o as toliau lydekas ir eserius trauksiu :ruko
nes kaip bebutu jei yra vejas tai isilusi virsutini vandens sluoksni sunesa i kazkuri kranta ir tiek (cia teoriskai), o kur zuvis bus tai niekam neaisku, nes zmogus ir toks padaras, eina i zvejyba ir medziokle netik kai grazu ir silta ir t.t.
 #191999   Taacis
 29 Bal 2010 06:00
Kleckas1978 rašė:kimba lydekos ir eseriai dabar pagrinde prie karjero vakarines puses, ir ne prie salu, o grinai prie misko kur gauna maziausiai saules, bet yra uzuoveja nuo vakarinio ir siaures vakaru vejo, tai kur ten tavo siaurine??????

nes kaip bebutu jei yra vejas tai isilusi virsutini vandens sluoksni sunesa i kazkuri kranta ir tiek (cia teoriskai), o kur zuvis bus tai niekam neaisku, nes zmogus ir toks padaras, eina i zvejyba ir medziokle netik kai grazu ir silta ir t.t.
Va chia tai teoretikas be geografijos zhiniu :shock:
Tai pagal tavo karjero ir vejo krypties nusakyma, tai shiltasis vanduo turi buti rytu/pietrychiu pusej (kaip rashai: vejas tai isilusi virsutini vandens sluoksni sunesa i kazkuri kranta , nes vejas juk rashai: yra uzuoveja nuo vakarinio ir siaures vakaru vejo.
Beje klausimas- ar gaudai tam karjere butent pavirshiniais masalais? Ar kokio 1-2-4 metru gylyje?
 #192126   AndriusK
 29 Bal 2010 15:21
tu pats supratai ka parasei? cituoju: o grinai prie misko kur gauna maziausiai saules, bet yra uzuoveja nuo vakarinio ir siaures vakaru vejo, tai kur ten tavo siaurine??????

labai ten pas tave idomus tvenkinys.
beje Pasikartosiu Tai TEORIJA pritaikyta mano manymu.. jei nepraktives buciau sio teiginio nebutu ir sios teorijos..
Beje jei vasaros orus nulemia (lietuvoje) Jurines vidutiniu platumu oro mases tada vejas buna daugiausia vakaru.
jei Zemynines vidutiniu platumu oro mases tada daugiau rytu vejas arba pietu. (zinoma buna isimciu).
DAr karta sakau jog pavirsiniais masalais rytiniame ezero pakrasty (pavasariais) karstomis dienomis daugiau pagauta buvo, o kituose kibimu maziau sulaukta.. todel si teorija ( hipoteze) kaip ir pasiteisina.
 #192263   Grazwis
 29 Bal 2010 21:05
AndriusK rašė:tu pats supratai ka parasei? cituoju: o grinai prie misko kur gauna maziausiai saules, bet yra uzuoveja nuo vakarinio ir siaures vakaru vejo, tai kur ten tavo siaurine??????

labai ten pas tave idomus tvenkinys.
beje Pasikartosiu Tai TEORIJA pritaikyta mano manymu.. jei nepraktives buciau sio teiginio nebutu ir sios teorijos..
Beje jei vasaros orus nulemia (lietuvoje) Jurines vidutiniu platumu oro mases tada vejas buna daugiausia vakaru.
jei Zemynines vidutiniu platumu oro mases tada daugiau rytu vejas arba pietu. (zinoma buna isimciu).
DAr karta sakau jog pavirsiniais masalais rytiniame ezero pakrasty (pavasariais) karstomis dienomis daugiau pagauta buvo, o kituose kibimu maziau sulaukta.. todel si teorija ( hipoteze) kaip ir pasiteisina.
nepykit publika, bet jus cia manau daugiau teoretikai, o ne praktikai... . tuos kelis zodzius parasiau tik del to, kad jau galu gale atsibodo vis ta pati shit skaityti. ilendi, kad gal kam kokios pagalbos reikia, ar pats ka nors idomaus suzinosi, deja.... . nepykit, bet mano nuomone yra tokia, kad ko gero daugiau interi zvejojat o ne naturoj... ;-)
 #192340   Kleckas1978
 29 Bal 2010 22:31
Man irgi atsibodo tokios nesamones - parase savo teorija ir vsio - tai taip ir turi buti :lol:
Tipo taisykle 100% veikianti ir teisybe jo ir kitaip negali buti.
Beje jei tau pageres valio - geriau kimba ten kur tu nurodiai.

As paprasciausiai noriu pasakyti kad nereikia uzgarantuoti 100% nes niekad nezinau kur kibs ir t.t.

Beje dzn visa tai - svarbu kad zinoti kur yra zuvies, o ne grybauti po visus plotus beviltiskai teoriju prisiskaicius, nes niekas nera 100% uztikrintas kad kibs ten ir ten ir t.t.

Beje praziurejau nemazai profu laidu + bendraves nemazai su zvejais esu + pats zvejojas, tai kiek susidariau nuomone - nera blogo oro, slegio ir t.t.
paprasciausiai atrodis tinkama diena zuviai kibti, o neims zuvis tavo masalu ir tiek, o bus paziurejus netinkamas oras ir slegis ir t.t. dantytosiom kibti ir sakysi siandien ragas - zuvies nebus, o atvaziuoji ir nespeji traukti.
taip kad nieks dar neirode konkrecios teorijos kada kibs ir kad kibs ten ir ten ir tada ir tada ir tai yra gincas beprasmis ir tiek.

Vsio taika tu zvejok rytinem ar pietiniam krante o as zvejosiu ten kur kimba :/braj;
 #192393   AndriusK
 30 Bal 2010 10:26
Tipo taisykle 100% veikianti ir teisybe jo ir kitaip negali buti.


TAI IR YRA TIK TEORIJA ZMOGAU...
nesuptrantu pylieciu labai garsiai rekaujanciu.. ir net neapciuopianciu apie ka jkalbama.. jei tu visa gyvenima nieko nauja neatrandi tai valio.. as SAU issivedziau sia teorija kuri man teisinasi, ir as ja vis tikrinu.. ko tu kimbi as nesuprantu.. '''bum
jei netelpi savam kaily eik kur nors issiliek, o ne prie pc sedek, ir rekauk cia nesuprasdamas ka sneki.. :ruko

tau irgi nusibodo sitos blevyzgos bet ir pats ja uzvedi.. taip kad pamastyk.. :ks>
p.s cia juk tema apie pavirsinius voblerius..

stai keli sekmingieji modeliai su kuriais pernai metais visai neblogai sekesi.. ;uolrait
http://yfrog.com/3mp4300179j ::hai-bai
 #193245   dead_drift
 03 Geg 2010 16:53
Paveikslėlis

cia truputi ne i tema, nes muselinis poperis, bet planuose yra isdrozt keleta buratinu spiningui is to paties balzos gabalo :cig.

is savo praktikos zvejojant pavirsiniais - eseriai ir lydekiokai kimba traukiant paprastai, t.y. trukciojant, bulksint. Raudes ant pristabdyto. Bulkt bulkt bulkt, pauze - pareina banga ir kibimas :twisted:
 #198634   Rapolas
 21 Geg 2010 20:01
obsidian rašė:Tas muselinis poperiukas grazus,bet as 2 panasius turiu, tai net su UL uzmest neina
Nemanau ,kad jis skirtas tolimam užmetimui ,na gal nuplukdymui iki reikiamo taško.
Muselininkams tai ne problema ,jie savo 'botagus' ir be masalu numeta tiek ,kiek UL tik svajoja :))
 #198784   JustasM
 22 Geg 2010 21:53
Raudos ant jų kimba, bet kol išmokau tau laiko reikėjo nemažai praleisti prie vandens..
Šiap jei su jais gaudyti tai valas turi būti max 0:14 , bent aš taip galvoju.
 #198827   lageriok
 23 Geg 2010 11:46
AndriusK rašė:Tipo taisykle 100% veikianti ir teisybe jo ir kitaip negali buti.


TAI IR YRA TIK TEORIJA ZMOGAU...
nesuptrantu pylieciu labai garsiai rekaujanciu.. ir net neapciuopianciu apie ka jkalbama.. jei tu visa gyvenima nieko nauja neatrandi tai valio.. as SAU issivedziau sia teorija kuri man teisinasi, ir as ja vis tikrinu.. ko tu kimbi as nesuprantu.. '''bum
jei netelpi savam kaily eik kur nors issiliek, o ne prie pc sedek, ir rekauk cia nesuprasdamas ka sneki.. :ruko

tau irgi nusibodo sitos blevyzgos bet ir pats ja uzvedi.. taip kad pamastyk.. :ks>
p.s cia juk tema apie pavirsinius voblerius..

stai keli sekmingieji modeliai su kuriais pernai metais visai neblogai sekesi.. ;uolrait
http://yfrog.com/3mp4300179j ::hai-bai
:gutgut melynas ir man kibus buvo
 #271677   DainiusM
 07 Bal 2011 20:26
Kas turit priejima prie BTT (baltic torrent tracker) galit pasiimt filmuka Shanino nauja:
"Топвотеры: классические поверхностные приманки (2011) DVDRip"
Kas neturit galit is manes gauti pakvietima (berods pora laisvu turiu dar) arba seip inete susirasti pas rusu skleidejus... nieko toks visai. Tas pats stiliukas kas "tvicing na melkovodje" tik su pavirsiniais masalais (poperiai, wolkeriai). :roll:
 #271684   Vitolis
 07 Bal 2011 20:36
DainiusM rašė:Kas turit priejima prie BTT (baltic torrent tracker) galit pasiimt filmuka Shanino nauja:
"Топвотеры: классические поверхностные приманки (2011) DVDRip"
Kas neturit galit is manes gauti pakvietima (berods pora laisvu turiu dar) arba seip inete susirasti pas rusu skleidejus... nieko toks visai. Tas pats stiliukas kas "tvicing na melkovodje" tik su pavirsiniais masalais (poperiai, wolkeriai). :roll:
Norejau per http://rutracker.org/, taciau ten dar nera. O tas jo "tvicing na melkovodje" visai man patiko. Bachuras prashau ir be multiko pavaro :gutgut Na bet kai tokiuose vandenyse, tai stebuklai but, kad but kitaip :-D
 #271691   DainiusM
 07 Bal 2011 20:40
Vitolis rašė:
DainiusM rašė:Kas turit priejima prie BTT (baltic torrent tracker) galit pasiimt filmuka Shanino nauja:
"Топвотеры: классические поверхностные приманки (2011) DVDRip"
Kas neturit galit is manes gauti pakvietima (berods pora laisvu turiu dar) arba seip inete susirasti pas rusu skleidejus... nieko toks visai. Tas pats stiliukas kas "tvicing na melkovodje" tik su pavirsiniais masalais (poperiai, wolkeriai). :roll:
Norejau per http://rutracker.org/, taciau ten dar nera. O tas jo "tvicing na melkovodje" visai man patiko. Bachuras prashau ir be multiko pavaro :gutgut Na bet kai tokiuose vandenyse, tai stebuklai but, kad but kitaip :-D
Nematau labai didelio skirtumo su multiku ar be jo, jei kalba eina apie masalus iki kokiu 30g... Va tik man smagiau su muilinike... ale biski zaidimas visa tai... ale smagiau. :-D
 #271692   DainiusM
 07 Bal 2011 20:40
Airis rašė:ir nereikia jam nei trumpo koto,nei multo
Nu ne su trimetriniais jis ten gaudo, jei ka...
 #271709   SauliusM
 07 Bal 2011 21:06
Airis rašė:ir nereikia jam nei trumpo koto,nei multo
tuoj tau isaiskins multkasto fanai, kaip reikia must vobleri zemyn, aukstyn, i sona, per kepenis ir kitaip...
:lol:
 #271757   Grazwis
 08 Bal 2011 06:17
Vitolis rašė: Norejau per http://rutracker.org/, taciau ten dar nera. O tas jo "tvicing na melkovodje" visai man patiko. Bachuras prashau ir be multiko pavaro :gutgut Na bet kai tokiuose vandenyse, tai stebuklai but, kad but kitaip :-D
is cia srebiam kas dar nemate http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=420945 nereikia nei regintis nieko, tik kuitiesi ir siunti kas domina ;-)
Na, o cia http://cdn3.rudb.org/img/2011_03/13/ba0 ... 460c00.jpg sarasiukas vobliku is sio multiko. Tiesiog viskas ant lekstutes, tik sukramtyti belieka :roll:
 #271767   Menke
 08 Bal 2011 07:48
Grazwis rašė:
Vitolis rašė: Norejau per http://rutracker.org/, taciau ten dar nera. O tas jo "tvicing na melkovodje" visai man patiko. Bachuras prashau ir be multiko pavaro :gutgut Na bet kai tokiuose vandenyse, tai stebuklai but, kad but kitaip :-D
is cia srebiam kas dar nemate http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=420945 nereikia nei regintis nieko, tik kuitiesi ir siunti kas domina ;-)
Na, o cia http://cdn3.rudb.org/img/2011_03/13/ba0 ... 460c00.jpg sarasiukas vobliku is sio multiko. Tiesiog viskas ant lekstutes, tik sukramtyti belieka :roll:
Šita matęs ;-var-var. Bet lydekų išėjimai tai super :shock:
 #271856   Grazwis
 08 Bal 2011 11:07
Menke rašė:Šita matęs ;-var-var. Bet lydekų išėjimai tai super :shock:
Manau, dauguma ir lietuvoje yra prisiziureje tokiu vaizdu, kas daugiau laiko skyre pavirsiniam gaudymui.
man ypac jackson dead float 'as vaizdu geru nemazai PADOVANOJES :superšokas
 #271936   Grazwis
 08 Bal 2011 16:13
kazkur buvau rases kaip as ji sokdinu...pats pagrindas,bent man taip atrodo, kad retkarciais issoktu i vandens pavirsiu kaip mailiukas begantis...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė