Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #699515   Absolut
 01 Lie 2017 07:45
Sweiki ieskau visiskai nepralaidzios lietui aprangos,gal ka patarsit? Siuo metu kelnes norfin ir striuke perslampa kiaurai :(
 #700153   Fantastas
 14 Lie 2017 08:40
Kas iesko paprasciausiu Pros bridkelniu tai senukuose nepilni 26 eur. tik dydziai dideli 45-46
 #701886   paltas
 18 Rgp 2017 01:07
Sveiki. Gal kas kokį bridkelniu variantą už ekonomiška kaina rekomenduotumėte? Žvejojama bus nedaug, po šabakštynus trankytis neketinu :)
 #701887   MINDULE
 18 Rgp 2017 01:49
paltas rašė:Sveiki. Gal kas kokį bridkelniu variantą už ekonomiška kaina rekomenduotumėte? Žvejojama bus nedaug, po šabakštynus trankytis neketinu :)
Pigiausias variantas koki apskritai esu mates:
https://www.walmart.com/ip/Hodgman-Game ... r/43927257

Na dar tik kokius batus braidymui reiktu prisitikyti ;-)
 #701891   Evaldas Z
 18 Rgp 2017 07:46
Ir storiausias turbut :)
25 mm PVC water proof protection
 #701920   MINDULE
 18 Rgp 2017 20:18
Evaldas Z rašė:Ir storiausias turbut :)
25 mm PVC water proof protection
Neturiu patirties su PVC, parduotuvej maciau kabejo, bet neciupinejau, tik pagalvojau kad tai variantas kai isvarai i zvejyba kelioms dienoms ir savo bridkelnes praduri, tai laikinai tokias nusiperki uz 20$, kad savasias galima butu normaliai isdziovinti ir susitvarkyti ar i koki garantini issiuti...
 #701962   paltas
 19 Rgp 2017 23:07
Atsiliepimai tai nekazka... :) Siaip apie kvepuojancias galvoju, nes su tomis guminemis isivaizduoju, kad komforto nelabai yra :)
 #701969   Edmis
 20 Rgp 2017 08:14
Na,gumines,tai savaime aisku,kad nebus komfortiskos.
Gal pasiziurek Scierra CC3 xp Extreme,jos su pasiltinimu,tikrai pravers ,kai vasara jau baigiasi. O ir is ranku uz gera kaina paimtum.
 #702180   donatelo21
 24 Rgp 2017 10:59
Sweiki, patarkit del batu. bus naudojami velyva rudeni ir ankstyva pavasari, kai temperatura netoli 0laipsniu. privalu kad butu goretex ir pasiltinti, kad nebutu baisu ibrist i bala. ant ledo nebus naudojami nes tam reikalui skirti gavnastupai :) kokie ptarimai? rocky, chiruca, zamberland ar dar kas? :ks>
 #702183   EDVD
 24 Rgp 2017 11:34
Nežinau kaip lowa ir kiti brangesni, bet bates nuvyle mane. Iš darbo rūbų pigiau gauni tą patį arba geriau.
 #702191   vava
 24 Rgp 2017 14:01
EDVD rašė:Nežinau kaip lowa ir kiti brangesni, bet bates nuvyle mane. Iš darbo rūbų pigiau gauni tą patį arba geriau.
bates nuvyle ne tave viena.... Kaip diena ir naktis skiriasi kokybe tu batu, kurie parsidavinejo pries 10metu ir dabar. Ir nebera Lowa brangesni uz Bates, tiesiog ispustom kainom ir suprastejusia kokybe Bates'u daugiau nesiveza Survival'as. Jei ieskot batu zvejybai, grybavimui, kelionems, tikrai rekomenduociau Lowa. Aisku, reikia atsirinkt modeli, kuris tam skirtas.
 #702328   Wytux
 27 Rgp 2017 20:13
Kadangi esu is tokiu batu 'drozeju' tai parasyius apie minetus kamashus. Tokius batus nesioju ne tik i zvejyba ar grybaujant ar panasiai savaitgaliais, bet praktiskai kiekviena diena i darba ( reikia is ofiso nuelkt i gamyba, poto i lauka ir visaka- 'lakiekos' netinka :-D ) isskyrus silta metu laikotarpi (nors kai tokia vasara kai siemet tai ir vasara buna proga juos uzsidet. Dar kitas aspektas - as batu 'droziamu' nesaugau ir per daug prieziuros jiems neskiriu :oops:
Konkreciai Bates tuos paprastus pirkau per ispardavimus ir nuolaidas tai gavosi 149.- litai senais gerais pinigais . Kaip uz tokius pinigus tai batai normalus, net buvo keli pliusai pries Lova - kietas galas ir maziau slidus ant slapiu geleziniu laiptu(tenka palaipiot) man pasirode. Nors labai graziai su jais issitiesiau prie Kauno mariu ant slapio akmens paslydes- bet cia ne batu kalte. Pliusai gal nelabai aktualus zuklei bet kaipotokie yra. Atlaike pusantro sezono 'drozimo' - batu oda tiesiog neatlaike ir suplyso. Tiesa, tuo metu dar buvo ir statybos vakarais/savaitgaliais ir ten jie 'darbavosi'. Poto seke Lowa- batai tikrai aukstesnio 'surinkimo' ir medziagu lygio, sitlesni (neturi kieto galo ir man rodos kiek slidesni). Droziami ir (ne)priziurimi taip pat jau atlaike antra sezona. Dabar kiek prasciau pradejo laikyt vandeni - reikia kazkiek prieziuros. Tiesa, nesenai viena suplesiau per durna gava - spardydamas norejau uzlenkt vini :-kvankt tad tex pirkti naujus -sitie jau tik prie ukio zole pjaut :-D Siaip manau jei priziuret pagal instrukcijas ir priklausomai nuo 'drozimo' intensyvumo tai laikytu ir 5 o gal net ir 10 metu.
 #702341   Tironas
 28 Rgp 2017 08:34
pasakysiu kad yra Lietuvoje ir dar vieni geri batai -AKU.
Idant nesioju juos nuo pirmos ju atsiradimo dienos, tai turbut zinau apie juos daug.
Man asmeniskai tai yra labai geri batai ir todel tiek ziema tiek vasara tiek rudeni turiu tik AKU. Nemegstu odiniu, nes pirmiausia man batai turi kiek imanoma daugiau kvepuoti. Mano supratimu per oda kvepavimas yra minimalus, kad ir kokia membrana po ja stovetu. Todel pagrinde vezu lengvus batus su sintetine danga su padidintu kvepavimu. Per 7 metus dar nei vienu nesudroziau taip kad pavadinti nenaudojamais. Tiesa, po 3-4 metu stovint vandeni turbut visi dreksta. Nezinau kaip kitu firmu, bet kazkodel galvoju, kad visgi pasizeidzia membrana kazkokiu budu.
Batu, kaip ir mineta praktiskai nepriziuriu, nepurskiu ir netepu niekuo. kartais isskalbiu .
Ir manau kad mano pasirinkimas zvejybai, grybams ir seip pabuvimui gamtoje yra teisingas. Samoningai nevezu batu extremaliom salygom ir taip vadinamu BACKPACKING.
O kaip cia buvo mineta, dirbant statybose, turbut tikrai efektyviau ir pigiau yra darbine avalyne. Bet jei poilsiui, tai kuo lengvesni, kvepuojantys , patogus ir nelaidus vandeniui
 #702349   Wytux
 28 Rgp 2017 10:59
Tironas rašė:..
O kaip cia buvo mineta, dirbant statybose ...
As nedirbu statybose :nujau-ne tik kai trobele renciausi batai turejo atlaikyt ir ta presinga :-D
 #702368   Tubausis
 28 Rgp 2017 20:21
O kokio gamintojo batai butu placiausi? arba gal koks modelis yra platesnei kojai?
 #702370   mantesas
 28 Rgp 2017 20:47
Wytux rašė:Kadangi esu is tokiu batu 'drozeju' tai parasyius apie minetus kamashus. Tokius batus nesioju ne tik i zvejyba ar grybaujant ar panasiai savaitgaliais, bet praktiskai kiekviena diena i darba ( reikia is ofiso nuelkt i gamyba, poto i lauka ir visaka- 'lakiekos' netinka :-D ) isskyrus silta metu laikotarpi (nors kai tokia vasara kai siemet tai ir vasara buna proga juos uzsidet. Dar kitas aspektas - as batu 'droziamu' nesaugau ir per daug prieziuros jiems neskiriu :oops:
Konkreciai Bates tuos paprastus pirkau per ispardavimus ir nuolaidas tai gavosi 149.- litai senais gerais pinigais . Kaip uz tokius pinigus tai batai normalus, net buvo keli pliusai pries Lova - kietas galas ir maziau slidus ant slapiu geleziniu laiptu(tenka palaipiot) man pasirode. Nors labai graziai su jais issitiesiau prie Kauno mariu ant slapio akmens paslydes- bet cia ne batu kalte. Pliusai gal nelabai aktualus zuklei bet kaipotokie yra. Atlaike pusantro sezono 'drozimo' - batu oda tiesiog neatlaike ir suplyso. Tiesa, tuo metu dar buvo ir statybos vakarais/savaitgaliais ir ten jie 'darbavosi'. Poto seke Lowa- batai tikrai aukstesnio 'surinkimo' ir medziagu lygio, sitlesni (neturi kieto galo ir man rodos kiek slidesni). Droziami ir (ne)priziurimi taip pat jau atlaike antra sezona. Dabar kiek prasciau pradejo laikyt vandeni - reikia kazkiek prieziuros. Tiesa, nesenai viena suplesiau per durna gava - spardydamas norejau uzlenkt vini :-kvankt tad tex pirkti naujus -sitie jau tik prie ukio zole pjaut :-D Siaip manau jei priziuret pagal instrukcijas ir priklausomai nuo 'drozimo' intensyvumo tai laikytu ir 5 o gal net ir 10 metu.

Lowa regenade modeli jau trecia pora pradejau drozti. nerelus man batai. batus keiciu vien del to kad nusinesioja ir nudyla padas. per du metus as juos sunesioju pilnai ir jie mato tikrai visko. O kad kai kurie cia reklamuoja batus laikancius 7 metus tia matyt su jais tik i laidotuves eina.
Turiu as lasportiva lhotse modeli skirta kalnam sunkus bet nesunesiosiu dar koki 10 metu nes naudoju tik 2 sav per metus kai isvarau i kalnus :)
 #702372   DainiusM
 28 Rgp 2017 20:51
Keistoka vienok... as vienus AKU astunti metai droziu. 2-3m i darba kasdien naudojau- patogus bais ir kojos neprakaituoja kabinete, o lauke nesalta. Taip pat kelioniu jau gan nemazai mate. Pasitryne tokie jau gan stipriai, vandeni praleidineja jau keli metai (jei ibrendi). Bet padai bene sveikiausia islikusi ju vieta (tiesa skyliu patys ir neturi). :roll:
 #702384   SauliusM
 29 Rgp 2017 08:50
O tai jums realiai tu kalnų batų zvejyboms reikia? Aš tai nueinu į sportlandą, nusiperku kokius laisvalaikiui skirtus kedus, nu tipo the north face ar panašiai ir ramios bitės kažkaip.
 #702387   Wytux
 29 Rgp 2017 09:07
mantesas rašė:...

Lowa regenade modeli jau trecia pora pradejau drozti. nerelus man batai. batus keiciu vien del to kad nusinesioja ir nudyla padas. per du metus as juos sunesioju pilnai ir jie mato tikrai visko. O kad kai kurie cia reklamuoja batus laikancius 7 metus tia matyt su jais tik i laidotuves eina. ...
Tu gal ant smyrgelio vaikstai kad padai susidrozia? :-D O gal to modelio padas kitoks, nes pas mane sitas modelis

http://www.survival.lt/survival/avalyne ... -tf-coyote

Galesiu nufotkint pada namie ir idet . Jei tik i zvejyba savaitgaliais ir priziurint tai tikrai nemazai batu 7-10 metu laikytu. As dar droziu i darba (gamybine aplinka) praktiskai kas diena ruduo-ziema-pavasaris.
 #702398   Evaldas Z
 29 Rgp 2017 14:34
As tai manau, kad labai skirtingai mes tuos batus tampom, todel kazka rekomenduot sunku. Galima nebent pasidalint patirtim aprasant kazka jau deveto. Man pvz. kokie Sauliaus megstami kedukai niekaip nepraeitu, nes as kaip sernas po buzas voliotis megstu :)
Bane patogiausi buvo sitie http://www.zvejotribuna.lt/forumas/view ... 03#p635403
Deje, sie turbut trumpiausiai ir tarnavo. Analogas ZAMBERLAN 163 Highland http://aic.lt/Pagal-gamintoja/Zamberlan ... hland.html irgi neturi pilnos goretexines kojines, tai kolegai vandens nepralaidumas irgi laikes gan neilgai.
Dabar zuklese nuo kranto droziu situos ZAMBERLAN 997 Trek Top http://aic.lt/Pagal-gamintoja/Zamberlan ... k-Top.html
Kantrus batai. Neturi keduku lengvumo ir patogumo, bet uztat varai per sabakstynus kaip tankas, nebijodamas suplesyt kur i kokia saka ar dar ka. Vaskuota oda sumazina bato kvepavima, bet tuo paciu zyyymiai maziau igeria vandens is aplinkos. Pries tai mineti verstos odos wild'ai prigerdavo vandens tiek, kad grest buvo galima o ir impregnavimas laikydavo max viena gera lietinga diena.
Ai, ka visgi galeciau rekomenduot, tai perkant ziuret, kad goretex'as butu pilnai visam bate kaip kojine. As vienus nesiau keist po pirmo ilipimo balon, nes ant pado nebuvo goretex'o, o kazkur tarp pado ir odos sanduros matyt buvo nedaklijuota...
 #702410   Wytux
 29 Rgp 2017 17:44
Wytux rašė:.Galesiu nufotkint pada namie ir idet . .
IMG_20170829_183847.jpg
Labiausiai nusitrynus kulnu isorine puse.
 #702540   Pfk
 01 Rgs 2017 09:02
planuoju pirkt ziemini kostiuma. Akis kliuva uz norfin extreme 4, dar ir kaina kolkas kai kur visai draugiska. Gal kas turi kokiu nauju pastebejimu, kokios geros savybes, kokios blogos, gal yra analogu pigesniu?
Nesu didis zieminis zvejys, bet kartais prireikia. O tuo paciu ta ruba noreciau naudoti ir velyvo rudens spiningavime.
Tai va dar klausimas kaip su juo sekasi aktyvesne zukle, tarkim kokiose 3-5c ribose? Nebega prakaito upeliai per kalashkes vaiksciojant pakrante su spiningu?
 #702556   Tironas
 01 Rgs 2017 13:51
is Norfin , jei nori dar is spiningavimui tai siulau arba APEX arba VERITY. Jie lenvesni, atsparesni lietui ir ne tokie silti. Jei ZIema nesedesi parom ant stintu, o gausysi bent kartais grezdamas ir vaiksciodamas, sueis puikiai. Pats ziemai pasiemiau APEX ir man uztenka. Jeikada vaziuosiu i tikra siaure, kur reikes gaudyti ir prie -20 ar 25 , tai imsiu siltesni
 #702557   Pfk
 01 Rgs 2017 18:44
Parom nesedesiu, bet labiau ieskau ziemai, negu rudeniui.
Rudeni, man asmeniskai, jei yra 5-8c be pikto siaures vejo, uztenka 1+2 sluoksnio ir striukes. Va aplink 5c ir vejukui paputus jau ta kombinacija nebeveikia, ypac valtyje. Tai ir mastau gal iseitu nusaut du zuikius: imti bent jau -20 kostiuma su isegamu pamusalu ir bandyt taikyt prie aktyvesnio judesio.
Manau reiks eit ir ciupinet gyvai, matuotis, tada bus aisku. Tik tiek masciau pasiklausti gal per pora metu nuo pasirodymo extreme4 islindo kam kokiu nors galu.
P.s. nebutinai is Norfin.
 #702583   SauliusM
 02 Rgs 2017 08:35
Žiemai yra geri ir nebrangus Gamakatsu kostiumai Esmeroj. Spiningaujant prie nulio jie irgi sueina.
  • 1
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 148
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė