Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...

 #31319   Skumbrotas
 12 Geg 2007 11:33
Yra pirkti, tik nepamenu - ar ai romadoj, ar tai hobije. Turiu berods tris, įvairių svorių. Kūnelį galima kažkiek palankstyti - nuo to keičiasi pats masalo darbas, tiksliau "blaškymasis" į šonus. Laiks nuo laiko nusivežu pabandyti, bet dar nieko ant jų nepagavau. Kažkaip agresyviai į šonus laksto, nekelia pasitikėjimo. Gal nemoku jų pravesti... Kitur populiarūs, pas švedų mačiau didelį jų pasirinkimą.

 #31320   x-rap
 12 Geg 2007 12:00
jau antrame zukle+ juos apraso.gal cia reklama? tokiems kaip as? tipo labai tinka salaciams ir lasisoms galima pritaikyti.

 #31321   Skumbrotas
 12 Geg 2007 12:23
Gal ir tinka, reiks išbandyti. Salačiams ir laišoms siūlyti nebandžiau. Siūliau lydekoms.

 #31323   lydekiukstis
 12 Geg 2007 12:30
x-rap rašė:jau antrame zukle+ juos apraso.gal cia reklama? tokiems kaip as? tipo labai tinka salaciams ir lasisoms galima pritaikyti.
Nea cia ne reklama... ../;nzv

 #31385   Agis
 13 Geg 2007 12:08
Nu tai parasyk, kazka konkretaus, jeigu zinai, nes aklas paneigimas kito minciu, rimtumo nesuteikia :roll:

 #31387   lydekiukstis
 13 Geg 2007 12:18
Kodel kito?... ten mano straipsnis... :oops: Atrodo lyg ir viska konkreciai isdesciau...

 #31388   x-rap
 13 Geg 2007 12:44
jei rasiu pirkti, butinai pameginsiu pazvejoti. pora klausimu autoriui:
ar gerai skrenda 26 g velnias ir kokia reiksme turi kai apsuki atbulai ji?

 #31389   Agis
 13 Geg 2007 12:49
lydekiukstis rašė:Kodel kito?... ten mano straipsnis... :oops: Atrodo lyg ir viska konkreciai isdesciau...
As to straipsnio neskaiciau, tai ir nesupreatau, kodel tu rasai, kad tai ne reklama.As pagalvojau, kad cia isdestysi mintis,na bet jeigu nera noro, paskaitysim zurnala :lol:

 #31391   lydekiukstis
 13 Geg 2007 13:12
Na...kuo didesnis svoris, tuo tolesnis ir uzmetimo nuotolis... :) Siaip tai man priimtinesni mazesnio svorio, vien del to, jog negrimsta i didesnius gylius ( pvz gaudant pavirsines zuvis: salacius). O del apsukimo, tai TEORISKAI turetu intensyviau vartytis, nors kazkokio didelio skirtumo nepastebejau...Is kitos puses, uzdejus taip, jog platesnioji sparnelio dalis butu prie trisakio, tai gali truputeli ( bet tikrai nezymiai) itakoti metimo nuotoli... :roll:

 #31392   spiridonas
 13 Geg 2007 13:19
turiu tasmanijos velniu, pirkau Airijoje, esu pagaves tik viena upetaki ant jo, daugiau kiek gaudziau nieko, Lt taip pat nepasiteisino- nera tikejimo siuo masalu. x-rap, perdaug nesusizavek :-D o beje galime keistis as tau du su puse velniuko i viena lasisine blizge ;-) .skrenda jie gerai ir toli, beto tik uzmetus ir pradejus iskarto traukti laikosi pavirsiuje, matyt ju tokia forma/islankstymas, neleidzianti i dugna eiti, traukimo momentu. Airijoje ju buvo labai didelis pasirinkimas, reklamuojama kaip geras masalas slakiams lasisoms upetakiams. mano nuomone daro labai didelius mostus i sona, o gaudidami lasisas kaip tik stengeme deti vartikles kurios nesimeto i sonus...tiek pastebejimu is mano puses... :roll:

 #31456   blight
 14 Geg 2007 08:53
Ash pora tu velniu jau priesh 4 metus ish JAVainiu parsivezhiau (gan nedideli - 3-4cm), ne velnio nezhinojau kaip ir ka su jais gaudyti. Pabandziau uztvankoj, pora lydekioku pagavau, bet daugiau (bandziau ir nemune) kazkaip nieko. tiesa sakant dabar padeti kazhkur giliai kampe.
O pirkti tai ju Barakudoj maciau belenkoki pasirinkima ;-)

 #31506   tuomahaukas
 14 Geg 2007 16:27
lydekiuksti, o kaip pačio pasiekimai stov. vandenyje ? Suintrigavo tavo straipsnis, bet mažokai tą tema palietei ;-)
Ar dažnai tik TD gaudai lydekas, ar kaip alternatyvą naudoji ?
Ar gaudant upėse ir metant prieš srovę yra racijos dėti svorį prieš šitą vilioklį ?

 #31522   lydekiukstis
 14 Geg 2007 21:09
Na ka esu isbandes, apie tai ir rasau, nenuklysdamas i lankas... :) Nesinori sekti kokiu nors pasakeliu...Stovinciame vandenyje, kaip jau esu rases gaudau tik lydekas, nedideliuose gyliuose...Agresyvus zaismas kartais astriadanciu itin megstamas ;-) Didesneje gelmeje prisipazinsiu nebandziau, bet tam puikiai pritaikomi kiti viliokliai ( pvz guminukai), todel nematau prasmes " atradineti Amerika" :-D Si buda naudoju tiek pat kiek ir visus kitus: viskas priklauso kokiame vandens telkinyje spiningauju...Savaime suprantama, jog seklios pakrantes lydekos turi daugiau sansu pakibti ant TD kabliuko.
Kalbant apie upes, tai pasiteisino tik traukimas skersai sroves arba bent jau pries srove...Su srove traukiamas masaliukas, neatnese jokiu rezultatu( bent jau man) O stai svareli pamegint galima (priekyje deti ), taciau man butent imponuoja, jog TD laikosi arciau pavirsiaus, kas salaciams siltuoju metu laiku labiau priimtina.

 #32350   cesius
 24 Geg 2007 11:39
Tasmanijo velnias -masalas gaudyti salacius, tam reikalui jis tinkamiausias, reikia juo patiket ir uzsiimti su salaciais.Nenusivilsit.

 #32394   lydekiukstis
 24 Geg 2007 15:42
cesius butu idomu suzinoti jusu rezultatus gaudant siuo masalu.

 #32614   lydekiukstis
 29 Geg 2007 12:14
:donknow' ar cia jau tokia didele paslaptis? :?

 #35065   Vegys
 10 Lie 2007 14:38
Ar tie velniai nessuka valo kaip kokie devonai ?

 #35072   lydekiukstis
 10 Lie 2007 15:44
As ir kol nebandes buvau, maniau, jog dirbs kaip tikras devonas ( suksis be paliovos) , taciau vartesi panasiai kaip vartikles ir ramaus voblerio hibridas. Beabejo, kazkiek susuka, bet tikrai ne katastrofiskai. Visgi suktuka dedu, tik nuo masalo atitraukiu per 20-30 cm. Vegi , gal jau isigijai ir isbandei siuos vilioklius ? :roll:

 #35073   Vegys
 10 Lie 2007 16:01
Ne, neisigijau. Gal ir isigyciau, nors as retokai (kukliai tariant) salacius gaudau. O apie laimikius is vis tyliu :oops:

Tiesa sakant, net nemaciau ju parduotuvese. Arba akis neuzkliuvo. Gal netyciom zinai kur Vilniuje galima nusipirkti ?

Ar teisingai supratau, kad ju pagrindiniai privalumai :

- toli skrenda
- plaukia pavirsiuje

?

 #35075   lydekiukstis
 10 Lie 2007 16:07
Prie to dar galime prideti idomius judesius ir netradicines spalvas ;-) Na Kaune tai importuoja " Marks fishing'as", tai sunku pasakyti kas perka is ju. O ir cia tik jie patys ir prekiauja, tad tiketina, jog kitur gal net ir nera ( garantuoti negaliu, bet niekur neteko isvysti)

 #35113   blight
 11 Lie 2007 09:10
visa arsenala maciau Kaune Barakudoj, kokiu tik nori ;-)

 #35138   lydekiukstis
 11 Lie 2007 10:55
blight rašė:visa arsenala maciau Kaune Barakudoj, kokiu tik nori ;-)
Taip, cia butent ir yra marks fishing'o parduotuve.

 #35143   blight
 11 Lie 2007 11:22
Aj jo? Dabar zhinosiu ;-)

 #42723   RamaZ
 12 Lap 2007 20:33
Nezinau apie "Tasmanijos velnio" panaudojima musu vandenyse, bet pernai metais Norvegijoj jis man pasiteisino. Gerai kibo vejazuves Dominavo melyna spalva. Gal ir pas mus reiktu pabandyt?
P.S. Norvegijoj jis parduodamas "jurines zukles" skyriuje... Nors ten zvejybinem parduotuvem iki musisku tolokai :grin: :grin: :grin:

 #90754   sl.tir
 13 Sau 2009 16:13
labai efektivus salaciu ''zudikas''.testotas Nemune,Kaune.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė